X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jutro nie mozesz?;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tapir19 wrote:
    Dzieki Alicjaaa. Pojde jeszcze do trzeciego lekarza zeby sie upewnic. Ale tez mi sie wydaje ze chcial naciagnac na kase...
    To mozliwe ale wiesz w ciazy to kobieta jest oslabiona i latwiejsza na infekcje i niestety lecz bakterie w pochwie szybciej sie namnazaja... Wiec lepiej odz do trzeciego jak ten powie ze spoko nic nie trzeba robic to ok ;D

    tapir19 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    To tak szybko urlopujesz?
    Ten dlugi weekend wzielam sobie wolny i zaluje ze owulki nie bedzie bo szansa nest ze g tam odzyje pod namiotem.....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skad pewnosc, ze nie bedzie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    A jutro nie mozesz?;)
    Boję się, a w czwartek będę miała męża to mu się wypłaczę. Poza tym musiałbym wstać i pójść do apteki, a nie znajduję takiej siły, która by mnie podźwignęła;) też Was ta pogoda tak męczy?, już moja babcia lepiej śmiga:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    A skad pewnosc, ze nie bedzie?
    Dwa razy mialam po 20dc wiec teraz tez tak stawiam bo nie ma zadnych sygnalow owulacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze prawie pyknie;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirde jesli ten wyjazd bylby ze 3 czy 4 dni pozniej to mialabym szanse na to ze plemniory dozyja a tak.. Kiszka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morela! Kuzwa wlasnie bylam e kiblu... Eeee o znadalam szyjke a na niej sluz rozciagliwy w tamtym cyklu ani deka rozciagliwego nie bylo. Dopiero taki na centymetr dwa ale kurde... A moze... Eeee mialam sie nie jarac... Zesz w morde wszystko przez Ciebie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, no nie masz lekko kobieto...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani, ciesz twarz a nie wydzieraj sie na wrozke Morelke;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zel conceive masz? Jedziesz malenka! Dzialaj!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam zelu bo w tym miesiacu odpuscilam wszystko. Testy owu i w ogole.... Tylko wino zlopie

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Dwa razy mialam po 20dc wiec teraz tez tak stawiam bo nie ma zadnych sygnalow owulacji.

    Może byś spróbowała z Inofolikiem/Inofemem?
    Ja ostatnio miałam owu między 18-20 dc, cykle około 33-34 dniowe. Od tego cyklu piłam Inofolik i Inofem i owu była w 14 dc:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz nic na razie nie biore bo to 5 cykl od odstawienia tabletek wiec lekarz powiedzial ze do 6 cyklu powinno sie unormowac a jak nie to zaczniemy cos wprowadzac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze faktycznie wszystko wraca do normy?

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, ja myślę że Twoja owulacja może Cię zaskoczyć w tym miesiącu :D może się dostosuje do przyjaznych warunków wyjazdowych ;). Pamiętasz, mi się przesunęła z 14dc na 11dc :P bo wtedy były najlepsze warunki na spokojne uniesienia :D

    Mama91 gratuluję! :)

    Fiona, trzymam kciuki za betę
    \Morella i Magdziula, trzymam kciuki za szczęśliwy rozwój sytuacji po przebytej owulacji :P
    To mówiłam ja, żygająca zafasolkowana. Przesyłam wiruski :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • zolla Koleżanka
    Postów: 54 11

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!!!! Pozwolicie, że się przyłączę? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze. Albo to nic nie oznacza... W sumie caly dzien glowa mnie boli i czulam lekko jajniki ale na zmiane raz prawy raz lewy. Jeszcze sie zibaczy...

  • tapir19 Koleżanka
    Postów: 63 9

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Zolla!!!

    ganndqk3s0oeyp3v.png
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ