X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • tapir19 Koleżanka
    Postów: 63 9

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri22 a nie chcesz isc na monitoring owulacji?

    ganndqk3s0oeyp3v.png
  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej no niestety.
    Mam złe wieści.
    U mnie to nie ciąża. Mam wielka torbiel na prawym jajniku i ona wytwarza HCG. To chyba torbiel krwotoczna. Pęcherzyka w macicy brak.
    Mam jeszcze zrobić na wszelki wypadek badanie ca 125 one jest żeby stwierdzić czy to nie rak jajnika.
    Lekarz wypisał mi na ta torbiel tabletki Syndi.
    Na dodatek Julek ma ospę ;/

    2fd53eed.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama:( przykro mi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej przykro mi mama. ;(
    Tapir nie mam kiedy isc na monitoring zreszta ze wzgledow osobistych troche odpuscilam

  • tapir19 Koleżanka
    Postów: 63 9

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro mama91:( Trzymam kciuki zeby sie u Ciebie wszystko ulozylo

    ganndqk3s0oeyp3v.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama91, bardzo mi przykro. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze moze to okropne ale moze dobrze sie stal mama91 gdyby nie staranka nie wiedzialabys o niej a skoro mozna lekami ja zmniejszych to dosc szybko ja znalazlas.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dasz rade Mama! Szybko zejdzie Ci ts torbiel i zaczniesz nowe staranka:)

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama przykro mi oby wszystko sie poukladalo...a u mnie tez niezly cyrk rwa kulszowa bol plecow taki ze osrac sie mozna do tego bol brzucha ud nog rwie W kazda strone lekarz mocne leki przepisal teraz sie modle obym zdazyla sie wyleczyc do plodnych moich ale chyba spokojnie bo okresu nie widac narazie cus :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 19:15

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ;)
    Ciri no może i tak bo torbiel ma rozmiary 4,57x3 cm czyli spora ale jeszcze nie ma tragedii.
    Licze na jak najszybsze wyleczenie ;) mam nadzieje ze pójdzie gładko ;)

    2fd53eed.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama91 przykro mi bardzo. Dziewczyny mają rację, wyleczysz szybko i wrócisz do starań! To tylko przeszkoda na drodze do bobasa i kwestia czasu i będziesz wyleczona i gotowa do boju. A co do Julka to chyba dobrze, że ospe teraz przechodzi będziesz miała to z głowy.
    Ściskam Cię i życzę szybkiego wyleczenia i powrotu do Nas.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem ciekawa czy u mnie to owulacja czy falszywy alarm...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kogo do listy musze dopisac?
    zolla i tapir19
    Ktos jeszcze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    jestem ciekawa czy u mnie to owulacja czy falszywy alarm...


    Owulacja, owulacja, owulacja...oby, oby, oby! Szkoda, ze nie masz testu owu

  • niezapominajka_86 Przyjaciółka
    Postów: 115 71

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama, bardzo mi przykro. Tak jak ktoś wcześniej pisał, to tylko niewielka przeszkoda, którą pokonasz raz-dwa i znowu zaczniesz starania o bobasa :) Trzymam za Ciebie mocno kciuki.

    Ciri, Ty dużo nie myśl, tylko atakuj partnera na wyjeździe ile wlezie :D Trza działać :) A może akurat wszystko się pokręciło i właśnie w ten weekend pojawi się Wasza szansa na Malucha? Atakuj Kochana, atakuj :)

    Ja nie wiem, czy tylko ja mieszkam w jakimś zagłębiu zimna czy jak? U Was gorąco, do 30 stopni a u mnie w porywach do 20, wieje i pochmurno... Już sama nie wiem jak się ubierać? Rano zimno, po południu ciepło...

    Kurczę, powiedzcie mi Kochane, jak mam zrobić z moją szefową? Powiedzieć jej już teraz, czy poczekać na badanie lekarskie? Dodam, że mamy teraz dość gorący okres a pracy, miałam awansować, przejść na nową placówkę jakoś w połowie lipca. Chyba lepiej, żeby już teraz wiedziała, że nie może na mnie liczyć w 100%, hmmm? Kurczę, boję się tej rozmowy jak jasna cholera :(

    oar8skjolhdcmtjr.png

    Wszystko ma swój czas. A na dobre rzeczy warto poczekać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekaj na wyniki nie mow teraz, moja wie ze sie staram bo mi zalatwiala specjalnie zus to nie moge teraz sie uwolnic od pytan kiedy i dlaczego jeszcze nie jestem... zawsze mozesz powiedziec ze jeszcze nie wiedzialas wtedy, mialas krwawienie kolo miesiaczkowe i takie tam...

    Mam test owu ale jeden i nie chce go marnowac :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze jednak zrob? Wiedzialabys co i jak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka ja też radzę się wstrzymać, ale Ty najlepiej wiesz jakie masz układy i jak będzie lepiej.
    Absolutnie nie porównuję tego co napiszę do Ciebie, ale propos tematu u mnie w pracy była dziewczyna, która zaszła ciąże i bardzo szybko się pochwaliła, niestety w pierwszych tygodniach poroniła i pierwsze co dostała wracając do pracy po zwolnieniu to wypowiedzenie.:/ z tej przyczyny jak mi się uda odczekam pewnie 3 msc.
    Ciri a Ty masz dobry układ, że Twoja szefowa wie i jeszcze Ci pomogła!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ale wlasnie ja zwolnili i nie wiadomo co z moim zusem...

  • niezapominajka_86 Przyjaciółka
    Postów: 115 71

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krczę, sama nie wiem... Dziewczyna z którą pracuję powiedziała w połowie 7 m-ca... A szefostwo nic nie zauważyło. Kurczę nie wiem, chcę być wobec nich fair, gorzej jeżeli oni potraktują mnie słabo. Cholerka, chcę żeby w razie czego mieli kogoś "w zapasie" na tę placówkę. Tak źle, tak niedobrze... A wiecie może czy mogą mnie zwolnić? Jestem na umowie o pracę na czas nieokreślony...?

    oar8skjolhdcmtjr.png

    Wszystko ma swój czas. A na dobre rzeczy warto poczekać.
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ