X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona u Ciebie to formalnosc. A ja chyba przegapilam szanse na ciaze. Chyba ze to falszywy alarm i jutro temperatura spadnie.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Fiona u Ciebie to formalnosc. A ja chyba przegapilam szanse na ciaze. Chyba ze to falszywy alarm i jutro temperatura spadnie.

    Ja mam mieszane uczucia, bo poprzedni wykres tez byl taki ladny i nic z tego :( Chociaz dzis mi serce skoczylo jak zobaczylam, ze tempka poszla w gore...

    Dlaczego pregapilas? Przeciez sama swojego zaseksilas?

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ale z czegos takiego dziecka raczej nie bedzie.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Tak ale z czegos takiego dziecka raczej nie bedzie.


    Tu sie mozesz zdziwic - moja kolezanka tak zrobila kiedy jej maz byl chory i tez myslala, ze nic z tego, a teraz jest mama 1,5 rocznej dziewczynki ;)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ale te plemniki byly mega stare. Mialy miesiac do tego w ogole nic nie zrobilam zaraz po seksie poszlam sie myc.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Tak ale te plemniki byly mega stare. Mialy miesiac do tego w ogole nic nie zrobilam zaraz po seksie poszlam sie myc.

    Zycie lubi zaskakiwac :) Poza tym, jak sama mowisz, to mogl byc falszywy alarm.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poplacze sobie teraz, a potem do Was wroce na lipcowe tesowanie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2015, 07:22

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czemu? Okres? Czy co?

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ale czemu? Okres? Czy co?

    Beta 0,1...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde. A Ty nie mowilas ze jestes 7dni po owu? To jeszcze spokojnie masz czas na bete. Jeszcze jajo moglo sie nie zagniezdzic.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Kurde. A Ty nie mowilas ze jestes 7dni po owu? To jeszcze spokojnie masz czas na bete. Jeszcze jajo moglo sie nie zagniezdzic.

    Nie wiem ile jestem dokladnie dni po owu, bo po USG tydzien temu w srode niby powiedzialy, ze byla dopiero co, wiec by wyszlo, ze jestem jakies 7 dni po, ale tego nie wiadomo dokladnie :(
    Do 26 dc mialam brac dupka. Potem ginka kazala zrobic bete 27-28 dc, wiec tak zrobilam i jesli pozytywna to wrocic do dupka, a jesli negatywna to wiadomo. Nie wiem teraz co robic, bo bez dupka to nawet nie ma szans na utrzymanie ciazy...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja bym brala i powtorzyla bete za 3 dni. I potem odstawiala. Zagniezdzenie moze byc do 12 dpo wiec moze do tego czasu bierz dupha?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najlepiej pisz do Gumisi ona brala dupha w zaleznosci od ciazy to powinna wiedziec co i jak bo tez miala robic testy i brac dalej wiec ona najlepiej w temacie jest rozeznana.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    To ja bym brala i powtorzyla bete za 3 dni. I potem odstawiala. Zagniezdzenie moze byc do 12 dpo wiec moze do tego czasu bierz dupha?


    Nie wiem wlasnie co robic :( Jestem zalamana...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A najlepiej pisz do Gumisi ona brala dupha w zaleznosci od ciazy to powinna wiedziec co i jak bo tez miala robic testy i brac dalej wiec ona najlepiej w temacie jest rozeznana.

    Zaraz do niej napisze.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona tez po tych poronieniach to musiala jakos tak testy robic i w odpowienim czasie odstawiac wiec na pewno Ci powie co i jak ;)

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona, ja akurat biorę luteinę. W każdym cyklu po stracie, miałam brać luteinę od 2-3 dnia po owulacji przez 10 dni i po tym czasie test z krwi, jeżeli negatywny to odstawić, jeżeli pozytywny to brać dalej (dlatego ja tak szybko testowałam zawsze). Co prawda moja dawka luteiny mocniejsza niż duphaston i różnią się tym, że luteina to naturalny progesteron a duphaston to syntetyk. Ja kiedyś brałam dupka, to bardzo źle się czułam. Jednak zasada ta sama, po owulacji pomaga w zagnieżdżeniu się zarodka i później w podtrzymaniu ciąży, zwłaszcza jak jest problem z progesteronem.

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Fiona, ja akurat biorę luteinę. W każdym cyklu po stracie, miałam brać luteinę od 2-3 dnia po owulacji przez 10 dni i po tym czasie test z krwi, jeżeli negatywny to odstawić, jeżeli pozytywny to brać dalej (dlatego ja tak szybko testowałam zawsze). Co prawda moja dawka luteiny mocniejsza niż duphaston i różnią się tym, że luteina to naturalny progesteron a duphaston to syntetyk. Ja kiedyś brałam dupka, to bardzo źle się czułam. Jednak zasada ta sama, po owulacji pomaga w zagnieżdżeniu się zarodka i później w podtrzymaniu ciąży, zwłaszcza jak jest problem z progesteronem.

    Ja to wszystko wiem, ale ja mam dupka przepisanego od 16 dc, a owulacja wedlug monitoringu byla pozniej (ledwie tydzien temu, czyli 5 dni po tym jak zaczelam brac dupka) i nie wiem teraz co robic :(
    Moj progesteron byl na tragicznym poziomie zanim zaczelam brac dupka.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tempka skoczyla, mnie ciagna jajniki i boli krzyz czego nigdy nie bylo, bo przed @ bolal tylko brzuch zawsze. Wiem, ze moge to sobie wmawiac, ale kompletnie juz nie wiem co robic...
    Pytalam ginki, czy jesli owulacja byla dopiero co, to czy 27 dc to nie za wczesnie na bete, ale ona chyba tylko powtorzyla, ze mam wtedy zrobic badanie, bo jesli za wczesnie odstawie to moge poronic...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle ze spokojnie do 12 dc mozesz brac ;) i rob testy tak jak Gumisia. Nie odstawiaj ;D

‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ