X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj Morelka przede wszystkim wiara :)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam na maila z laboratorium. Oczywiście wynik będzie wiadomy, ale to straszne jak człowiek chwyta się nadziei, bo ten okres taki słaby, bo ból brzucha inny,bo w końcu te dwa dni spóźnienia. Racjonalnie wiem, że wynik bety będzie negatywny, ale pragnienie i nadzieja są bardzo silne.
    Dobrze, że mam wciągający kryminał.

    A J. mówi, jakby czytał to forum, gdy zadzwoniłam powiedzieć, że dostałam okres: przez chwile posmucił się ze mną, a potem dodał: no, ale nowy cykl, to nowe szanse ;) Przyznać się, która z Was to mój MĄŻ? ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna, szczerze mowiac, nie wiem czego Ci zyczyc:( bo jesli to ciaza, a masz krwawienie- to kiepsko i bedzie stres, jesli to nie ciąża to smutno i nerwy, ze okres inny.
    Moj maz tez czasami gada tak, jakby czytal forum.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!!

    długo nie pisalam ale troche zluzowałam... Ostatnio rozmawialam ze szwagierka i jakos tak wyszlo, ze juz sie dlugo staramy i nic z tego. Ona jest lekarzem i od razu sie zainteresowala tematem i chce mnie umowic do jakiegos gin od niej z pracy... hmm zastanawiam sie co robic... daje sobie szanse jeszcze w tym cyklu,teoretycznie owulke mam miec w czwartek... chce zrobic testy, moze taki celowany sie uda... chociaz nie wierze w to...

    Ciri poproszę bociana, moze w koncu cos sie zagnieździ :P nie chce się włoczyć po lekarzach :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    oj Morelka przede wszystkim wiara :)

    Wiem, ale jednak ciężko wierzyc:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małami leci bociek i do Ciebie :) I ja bym korzystala, jak sie teraz uda to spoko a jak nie to masz pomc z innej strony :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niby tak, ale wiesz jak to jest... nie lubie tak łazic po lekarzach... ide jak juz musze. No ale w tym cyklu moj S. przejął inicjatywe :P nawet sie założylismy, jak się uda ja mu kupuje whisky a jak sie nie uda to on mi- to co sobie wybiore hehe :) kwestia ceny została ominięta, więc poszaleje :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktora dobra dusza podeslala link z tymi darmowymi badaniami armii? Baaaaaaardzo dziekuje:*:*:*:*
    Maz zadzwonil i babka powiedziala mu, ze sa wolne miejsca bo malo osob wie o tej akcji. I jutro idzie na 16:30. Skoro jest za darmo to naprawde warto zrobic badanie i przynajmniej jeden element watpliwy wykluczyc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Wiem, ale jednak ciężko wierzyc:(
    MOrelka nie martw sie :) byl seksik szansa jest :D ja chyba nowa tym razem swojemu powie ze jest szansa ze te tydzien bedzie plodny i ze teraz od niego zalezy co dalej, ciekawe co zrobi :D musze go troche posprawdzac, w tym misiacu nic o staraniach poza tym jednym razem nie mowilam wiec ciekawe ak zareaguje

    Małami89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ktora dobra dusza podeslala link z tymi darmowymi badaniami armii? Baaaaaaardzo dziekuje:*:*:*:*
    Maz zadzwonil i babka powiedziala mu, ze sa wolne miejsca bo malo osob wie o tej akcji. I jutro idzie na 16:30. Skoro jest za darmo to naprawde warto zrobic badanie i przynajmniej jeden element watpliwy wykluczyc
    A ja zapomnialam ze moj duren z ubezpieczenia zrezygnowal i moze dlatego nie chce isc do lekarza...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małami89 wrote:
    No niby tak, ale wiesz jak to jest... nie lubie tak łazic po lekarzach... ide jak juz musze. No ale w tym cyklu moj S. przejął inicjatywe :P nawet sie założylismy, jak się uda ja mu kupuje whisky a jak sie nie uda to on mi- to co sobie wybiore hehe :) kwestia ceny została ominięta, więc poszaleje :D


    O Pani, ale masz wygodny uklad:D ja bym poprosila o kurs tanca i orbitrek. I generalna odnowę w jakims salonie pieknosci:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małami89 wrote:
    No niby tak, ale wiesz jak to jest... nie lubie tak łazic po lekarzach... ide jak juz musze. No ale w tym cyklu moj S. przejął inicjatywe :P nawet sie założylismy, jak się uda ja mu kupuje whisky a jak sie nie uda to on mi- to co sobie wybiore hehe :) kwestia ceny została ominięta, więc poszaleje :D
    Spoko moj G od 15 LAT nie byl u lekarza i jak sobie pomyli ze moze sie skonczyc lazeniem po nich to widze jak mu nie dobrze..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A ja zapomnialam ze moj duren z ubezpieczenia zrezygnowal i moze dlatego nie chce isc do lekarza...

    To na te badanie plodnosci nie moze isc? Chyba moze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salon piękności!! Dzieki! Chyba mam to jak w banku, bo... pewnie się znowu nie uda. Przynajmniej na wakacje bede jakos wyglądać. O ile cos mi pomoże :D hehehe

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przylazłam tutaj z wynikami, bo nie umiem ich zinterpretować. Pomożecie?

    TSH 2,29 (min. 0,35 --- 5,5 max)
    FT3 3,13 (min. 2,3 --- 4,2 max)
    FT4 1,26 (min. 0,89 --- 1,76 max)
    Progesteron 17,61 (min. 3,34 --- 25,56 max)
    Prolaktyna 14,1 (min. 2,8 --- 29,2 max)

    Wydaje mi się, że TSH za wysokie no i prolaktyna?

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ja też poproszę bociana! Albo nawet dwa na wszelki wypadek ;)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiesz, jak juz isc to niech szlifuja, gladza i nuraja w blocie ile sie da:D skoro placi to korzystaj;)

    Małami89, alicjaaaa lubią tę wiadomość

  • tapir19 Koleżanka
    Postów: 63 9

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Przylazłam tutaj z wynikami, bo nie umiem ich zinterpretować. Pomożecie?

    TSH 2,29 (min. 0,35 --- 5,5 max)
    FT3 3,13 (min. 2,3 --- 4,2 max)
    FT4 1,26 (min. 0,89 --- 1,76 max)
    Progesteron 17,61 (min. 3,34 --- 25,56 max)
    Prolaktyna 14,1 (min. 2,8 --- 29,2 max)

    Wydaje mi się, że TSH za wysokie no i prolaktyna?


    Alicjaaa mi moj gin kiedys powiedziala ze tsh do 2,5 jest ok.

    ganndqk3s0oeyp3v.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tapir19 wrote:
    Alicjaaa mi moj gin kiedys powiedziala ze tsh do 2,5 jest ok.

    No właśnie ja już zgłupiałam. Większość dziewczyn pisała, że przy staraniach nie powinna przekraczać 2..

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moge też prosić o te namiary na badanie plemników? Linka jakiegos?

    7v8rikgni12rlaff.png
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ