X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej a ja wlasnie robilam jak najwiecej podczas okresu. Mniej bolalo (a tez kiedys umieralam z bolu przy @) i do tego szybciej sie konczyl (normalnie gdy nie cwiczylam mialam po 6-7 dni okres a jak cwiczylam to po 4 dni ;)

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Fionka, przy @ sobie odpuść, ale po zacznij :). Pamiętasz, ja tak właśnie postanowiłam w maju, że wracam do aktywności i hurra :). Tylko pamiętaj, niezbyt intensywnie, bo przy zbyt dużym wysiłku prolaktyna też może skoczyć, umiarkowane, ale efektywne ;). Ja znalazłam wtedy profil Angeliki Pióro na YT, ona ma też zestawy dla kobiet w ciąży, na każdy trymestr :D i robiłam sobie taki godzinny trening z jej zestawami :D. Jak zdrowie da i doktor pozwoli, to mam zamiar być aktywna w ciąży :D

    WIRUSUJĘ WAS na ten nowy cykl dziewczyny:)

    Tak zrobie :) A czy Mel B to intensywnie, czy raczej normalnie? Wczesniej z nia cwiczylam wlasnie. Moze zerkne tez na ta Angelike i pojde za Twoja rada :)

    I lapie wiruski, liczac, ze moze w koncu sie zaraze ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2015, 14:36

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionka, ja lubię też Natalię Gacką :). Często ćwiczyłam jej zestawy na nogi, pośladki, brzuch, ręce i rozciąganie, a przed ma fajną rozgrzewkę. Bardzo lubiłam, a z domowych przerabiałam też Mel B, ale Gacka mi najlepiej podpasowała, bo widziałam najfajniejsze efekty :). Teraz do owulacji ćwiczyłam z Natalią, a po owulacji z Angeliką :D, a na razie ćwiczę leżenie na kanapie :D. Natalię polubiłam, bo dużo mówi o postawie i poprawnym wykonywaniu ćwiczeń:)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Fionka, ja lubię też Natalię Gacką :). Często ćwiczyłam jej zestawy na nogi, pośladki, brzuch, ręce i rozciąganie, a przed ma fajną rozgrzewkę. Bardzo lubiłam, a z domowych przerabiałam też Mel B, ale Gacka mi najlepiej podpasowała, bo widziałam najfajniejsze efekty :). Teraz do owulacji ćwiczyłam z Natalią, a po owulacji z Angeliką :D, a na razie ćwiczę leżenie na kanapie :D. Natalię polubiłam, bo dużo mówi o postawie i poprawnym wykonywaniu ćwiczeń:)

    Wyprobuje wszystkie :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • tapir19 Koleżanka
    Postów: 63 9

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Moge was prosic o porade? Zrobilam sobie badania hormonalne w 4 dniu cyklu i wydaje mi sie ze LH mam troche za niskie. Co to oznacza? Nie znam sie na tych hormonach jeszcze a do lekarza ide dopiero w lipcu. Moje wyniki:
    LH 2,28 (norma f pecherzykowa 2,4-12,6)
    FSH 5,16 (norma f pecherzykowa 3,5-12,5)
    TSH 1,47 (norma 0,27-4,2)
    FT3 3,24 ( 2,0-4,0)
    FT4 1,33 ( 1-1,6)
    Estradiol 56,36 (norma f pecherzykowa 12,5 - 166)
    anty TPO 5,9 ((norma 0-35)

    Czy sa jakies sposoby zeby podwyzszyc LH?

    ganndqk3s0oeyp3v.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona, to dopingujemy sie razem, choc cholera wie, kiedy mi wypadnie teraz owu. Mam nadzieje,ze Tobie clo zdziala cuda:)


    Mkl, tak, miesiac temu (czyli dokladnie w tym cyklu) robilam i byly ok ( poza stalym zaburzeniem charakterystycznym dla pco, ktore mam - ale ono ma wplywna owu, a niena to, co dzieje sie po niej

    7v8rikgni12rlaff.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, ja nie mowilam o problemach z seksem, bo tych nie smiem kwestionowac, ale o takiej podstawie jak komunikacja. Bo skoro macie problem z seksem, to tu jest cos bardzo nie tak, ze partner nie chce nic z tym robic, a Ty doszlas juz do takiego poziomu,ze w myslisz o seksie z ukochana osoba jako o gwalceniu. To moim zdaniem jest problem - brak porozumienia w kwestii poradzenia sobie z tym problemem. A skoro w tej kwestii nie ma porozumienia, to karkolomne wydaje mi sie posiadanie dziecka razem. Ale oczywiscie nie znam Was,mwypowiadam sie tylko na podstawie wpisow Twoich, ktore przeczytalam.

    I juz nie draze tematu, chcialam tylko doprecyzowac te kwestie.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Fiona, to dopingujemy sie razem, choc cholera wie, kiedy mi wypadnie teraz owu. Mam nadzieje,ze Tobie clo zdziala cuda:)

    Razem zawsze razniej :) Ja tez nie wiem kiedy mi owu wypadnie, bo w tym cyklu mialam ok 20 dnia (owu mi wyznaczylo na 15 dc jak widac na wykresie), a podobno clo mialo sprawiac, ze owulka bedzie wczesniej :D
    Clo dziala prawdilowo u mnie, bo pecherzyki rosna, ale za to negatywnie na endo i sluz...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ale naprodukowałyście :P Ja wróciłam z wojaży, jednak 14h jazdy samochodem to jakaś masakra...
    Arizona, mam nadzieję, że wszystko będzie ok! Fiona i Anna - trzymam kciuki za kolejny, tym razem zafasolkowany cykl :)
    Iriss, łapię masę wirusów od Ciebie, chociaż prawdopodobnie dopiero na kolejny cykl :)
    Tapir, ja niestety nie pomogę, bo w kwestii badań jestem średnio zorientowana. Dzisiaj idę odebrać wyniki i też pewnie będę prosić o interpretację ;)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tapir19 wrote:
    Hej dziewczyny. Moge was prosic o porade? Zrobilam sobie badania hormonalne w 4 dniu cyklu i wydaje mi sie ze LH mam troche za niskie. Co to oznacza? Nie znam sie na tych hormonach jeszcze a do lekarza ide dopiero w lipcu. Moje wyniki:
    LH 2,28 (norma f pecherzykowa 2,4-12,6)
    FSH 5,16 (norma f pecherzykowa 3,5-12,5)
    TSH 1,47 (norma 0,27-4,2)
    FT3 3,24 ( 2,0-4,0)
    FT4 1,33 ( 1-1,6)
    Estradiol 56,36 (norma f pecherzykowa 12,5 - 166)
    anty TPO 5,9 ((norma 0-35)

    Czy sa jakies sposoby zeby podwyzszyc LH?

    Tapir ten wynik wskazuje na PCO. Mialas robione USG?

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Cześć, ale naprodukowałyście :P Ja wróciłam z wojaży, jednak 14h jazdy samochodem to jakaś masakra...
    Arizona, mam nadzieję, że wszystko będzie ok! Fiona i Anna - trzymam kciuki za kolejny, tym razem zafasolkowany cykl :)

    Ja w styczniu przejechalam ponad 20 godzin ;)
    Oby ten cykl byl szczesliwy...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • tapir19 Koleżanka
    Postów: 63 9

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usg mialam robione w kwietniu. PCO? Musze poczytac o tym...

    ganndqk3s0oeyp3v.png
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Tapir ten wynik wskazuje na PCO. Mialas robione USG?


    Nie zgodzę się z Tobą. PCO to powyżej 1,5 (stosunek lh do fsh). A Tapir wychodzi 0,44. Tutaj bardziej niska rezerwa jajnikowa.

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Ciri, ja nie mowilam o problemach z seksem, bo tych nie smiem kwestionowac, ale o takiej podstawie jak komunikacja. Bo skoro macie problem z seksem, to tu jest cos bardzo nie tak, ze partner nie chce nic z tym robic, a Ty doszlas juz do takiego poziomu,ze w myslisz o seksie z ukochana osoba jako o gwalceniu. To moim zdaniem jest problem - brak porozumienia w kwestii poradzenia sobie z tym problemem. A skoro w tej kwestii nie ma porozumienia, to karkolomne wydaje mi sie posiadanie dziecka razem. Ale oczywiscie nie znam Was,mwypowiadam sie tylko na podstawie wpisow Twoich, ktore przeczytalam.

    I juz nie draze tematu, chcialam tylko doprecyzowac te kwestie.


    A ja tylko Ci napiszę,że nie masz co oceniać.
    To jest forum, tutaj się pisze piąte przez dziesiąte.Czasem pisze się same złe rzeczy, bo taka nasza polska przywara- lubimy sobie ponarzekać,zapominając o wspominaniu o tym dobrym. Ja absolutnie z tego co pisała Ciri nie wysuwałabym takich wniosków, jak ty. Żeby oceniać czyjeś relacje to trzeba kogoś dobrze poznać.

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejooo! Co tu tak nerwowo? Laski, spokojnie. Kazda powiedziala swoje i konczymy temat ok?
    Z nowinek mojej ciazy zapewne urojonej: mam sluz taki, jak krem bambino:/ bialy, gesty...masiakra:D
    Nie doczekam sie chyba tego testowania

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Hejooo! Co tu tak nerwowo? Laski, spokojnie. Kazda powiedziala swoje i konczymy temat ok?
    Z nowinek mojej ciazy zapewne urojonej: mam sluz taki, jak krem bambino:/ bialy, gesty...masiakra:D
    Nie doczekam sie chyba tego testowania


    Morelka nie chce odbierac Ci nadziei i wierze, ze dla Ciebie ten czerwiec bedzie szczesliwy, ale ja tez mialam taki sluz i najprawdopodobnije byl on spowodowany duphastonem, a Ty bierzesz lutke, wiec moze byc podobnie...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionus, ja to wiem i dlatego nie biore tego za objaw:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam mdlosci... masakra, caly dzien sie z nimi mecze... chyba kawa mi zaszkodzila

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri witaj w klubie ja to samo caly dzien masakra... I do tego bol glowy.

    A mnie martwi to plamienie niby owulacyjne. Bo mialam dzien spokoju a dzis zobaczylam na papierze niteczki krwi..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rob za kilka dni progesteron, moze niedomaga? i bedziesz musiala brac lutka?

‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ