X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny... jak czytam o tych Waszych "gwałtach" to uśmiecham się pod nosem ;)
    I myślę o tym, że też bym chętnie do tego się posunęła wykorzystując sytuację, ze mąż w łóżku i nockę odsypia po robocie... no ale dupka z tego, obiecałam mu nie mówić o temp., owulacji, śluzie, itd.
    Czekam w tym cyklu tylko na jego inicjatywę, on ma ochotę - jest sex. A ja ze swoimi ochotami siedzę cicho ;)
    Ciężkie to ale jak na razie daje radę, choć płodne się zaczęły i trochę mi ciężko trzymać ręce przy sobie :D

    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wtedy gwalt za gwaltem... A probowalas moze leefumy z feromonami? Wiem, brzmi smiesznie i banalnie. Ale kumpelam miala podobny problem do Ciebie, <3 raz na dwa tygodnie itp. Kupila perfumy z feromonami i mowi ze zadzialalo:)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam na becie przed praca - okolo 19 maja byc wyniki. To bedzie baaaardzo slugi dzien. Bardzo sie boje, bo jak wyjdziie beta negatywna, to juz nie mam czym sie ludzic. Wiec pewnie przez te godziny bede pocieszac magicznym NIE MAM OKRESU.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Bylam na becie przed praca - okolo 19 maja byc wyniki. To bedzie baaaardzo slugi dzien. Bardzo sie boje, bo jak wyjdziie beta negatywna, to juz nie mam czym sie ludzic. Wiec pewnie przez te godziny bede pocieszac magicznym NIE MAM OKRESU.


    Trzymam mocno kciuki, pamiętam jak ja czekałam na betę...to było najdłuższe 6 godzin w moim życiu..

    Ja z kolei dziś byłam zbadać progesteron, po 16 mają być wyniki, ciekawe czy progesteron na tak wczesnym etapie pokazałby mi ciąże, kobiety w ciąży mają go więcej....Dzisiaj miałam spory spadek..czyżby zagnieżdżenie?? Oby:) Do @ jeszcze daleko więc wątpię by spadek prognozujący @ byłby tak wcześnie, wszystko okaże się jutro, jak temperatura pójdzie w góre to będzie nadzieja:

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2015, 11:27

    kofeinka lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Bylam na becie przed praca - okolo 19 maja byc wyniki. To bedzie baaaardzo slugi dzien. Bardzo sie boje, bo jak wyjdziie beta negatywna, to juz nie mam czym sie ludzic. Wiec pewnie przez te godziny bede pocieszac magicznym NIE MAM OKRESU.

    Anna zaciskamy mocno kciuki :) Daj znac jak tylko bedziesz miala wynik.

    Mkl wyglada to bardzo obiecujaco! :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja poza gwaltem innej szansy na seks nie mam... Wiec wcale sie nie usmiechajcie pod nosem... To ostatnia deska ratunku u mnie.

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ciri22 jeśli Cię uraziłam :*

    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Dziewczyny ja poza gwaltem innej szansy na seks nie mam... Wiec wcale sie nie usmiechajcie pod nosem... To ostatnia deska ratunku u mnie.
    Ciri, dla mnie to jest kosmos i skrajnie nieodpowiedzialna decyzja - decydowac sie na dziecko z mezczyzna, z ktorym nie macie rozwiazanych tak podstawowych problemow jak wspolzycie. I nie pisz o temperamentach na co dzien - to jest inna sytuacja i u Was ewidentnie to nie gra i przyznam,ze mnie to przeraza. Wierz mi,ze zwiazek moze wygladac inaczej - przede wszystkim z szacunkiem dla drugiej osoby. Nie wyobrazam sobie,ze w trakcie tak waznego czasu jak starania o dziecko, mialabym uzywac okreslen,ze zgwlace partnera, ze musze go zmuszac, a jednoczesnie to on bardziej chce dziecka. Cos u Was bardzo nie gra.
    Przepraszam za dosc ostre slowa, ale serio - przyjmij ta gorzka pigulke od obcej kolezanki z internetu, bo z boku to wyglada naprawde nieciekawie.

    anka2712, kofeinka, Ania_84, moniqe, marta1987 lubią tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a powiedz mi czy Twoj facet mial kiedykolwiek moze z inna dziewczyna.. sie staral.. badania robione ?? moze on poporstu o czyms wie.. i boi sie ze to wyjdzie.. faktyczne to troche dziwneze facet wie ze ma problem , a niechce isc z tym do lekarza.. bo z tego co widze to na badaniach tez jeszcze nbie byl..
    moj maz mi mo iz ochoty moze nie mial.. ale jak wiedzialz e sie staramy ( a nie wiedzielismy jesczez o braku plemnikow) to cudowal .zeby tylko jakos w tym czasie bylo nam milo.. i sam mowize moze trzeba isc z tym do lekarza..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jak znowu z doskoku z powodu nawału pracy... Powiedzcie mi, kiedy ovu zaznaczy mi owulację (jeśli takowa miała miejsce)? Mój wykres wygląda jak żmija zygzakowata, owulację powinnam mieć za sobą, w weekend. Tak wywnioskowałam z objawów fizycznych i śluzu, a owu nic nie oznaczyło... Od czego to zależy?

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zaznaczył bo zaznaczy po 4 wyższych temperaturach jak narazie nie widać u Ciebie fazy wyższych temperatur dlatego nie może wyznaczyć ovu skok może być do 3 dni po owu więc musisz cierpliwie poczekać na kolejne temperatury :)

    kinga007 lubi tę wiadomość

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde. Dostalam okres. Faaaaaak. Jaki dziwny cykl. O co chodzi?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniqe wrote:
    nie zaznaczył bo zaznaczy po 4 wyższych temperaturach jak narazie nie widać u Ciebie fazy wyższych temperatur dlatego nie może wyznaczyć ovu skok może być do 3 dni po owu więc musisz cierpliwie poczekać na kolejne temperatury :)

    Aaa rozumiem:) dzięki wielkie!

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Kurde. Dostalam okres. Faaaaaak. Jaki dziwny cykl. O co chodzi?

    Anna przykro mi... Mi tez sie wlasnie zaczyna, wiec razem zaczniemy nowy cykl i nowe starania.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Kurde. Dostalam okres. Faaaaaak. Jaki dziwny cykl. O co chodzi?


    :( przytulam:*

    Czy robiłaś badania hormonalne?? Bo mi po tym dziwnym cyklu, gdzie miałam dłuzszą fazę lutealną wyszło, że mam nadmiar prolaktyny, dziś okaże się co z progesteronem

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam od dzis wrocic do cwiczen (przerwalam ponad miesiac temu bojac sie o ewentualna ciaze), bo sobie powiedzialam, ze zajme tym mysli, zajme sie figura, ktora przez hormonmy duzo stracila, a zmiast tego objadam sie chipsami... Dobrze, ze chociaz woda zapijam :D
    No, ale zaczyna mi sie okres, wiec to moze byc usprawiedliwienie, prawda? :D

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Mialam od dzis wrocic do cwiczen (przerwalam ponad miesiac temu bojac sie o ewentualna ciaze), bo sobie powiedzialam, ze zajme tym mysli, zajme sie figura, ktora przez hormonmy duzo stracila, a zmiast tego objadam sie chipsami... Dobrze, ze chociaz woda zapijam :D
    No, ale zaczyna mi sie okres, wiec to moze byc usprawiedliwienie, prawda? :D
    Fionka, przy @ sobie odpuść, ale po zacznij :). Pamiętasz, ja tak właśnie postanowiłam w maju, że wracam do aktywności i hurra :). Tylko pamiętaj, niezbyt intensywnie, bo przy zbyt dużym wysiłku prolaktyna też może skoczyć, umiarkowane, ale efektywne ;). Ja znalazłam wtedy profil Angeliki Pióro na YT, ona ma też zestawy dla kobiet w ciąży, na każdy trymestr :D i robiłam sobie taki godzinny trening z jej zestawami :D. Jak zdrowie da i doktor pozwoli, to mam zamiar być aktywna w ciąży :D

    WIRUSUJĘ WAS na ten nowy cykl dziewczyny:)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra temat seksu zamkniety. Zadna z was widocznie nie miala z tym problemu a ja przez wiele lat tak wiec nie rozumie czemu ja z nim postepuje tak jak teraz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Fionka, przy @ sobie odpuść, ale po zacznij :). Pamiętasz, ja tak właśnie postanowiłam w maju, że wracam do aktywności i hurra :). Tylko pamiętaj, niezbyt intensywnie, bo przy zbyt dużym wysiłku prolaktyna też może skoczyć, umiarkowane, ale efektywne ;). Ja znalazłam wtedy profil Angeliki Pióro na YT, ona ma też zestawy dla kobiet w ciąży, na każdy trymestr :D i robiłam sobie taki godzinny trening z jej zestawami :D. Jak zdrowie da i doktor pozwoli, to mam zamiar być aktywna w ciąży :D

    WIRUSUJĘ WAS na ten nowy cykl dziewczyny:)
    Ja uwielbiam cwiczyc i jezdzic na rowerze podczas okresu. Miesnie inaczej pracuja i jest mega ;D

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko że wzmożony wysiłek, może nasilić krwawienie, dlatego zaleca się umiarkowany wysiłek jeżeli już w te dni. Szczerze, ja miałam takie bolesne @ że nie wyobrażam sobie większego wysiłku ;).

    h84fe6ydttjiala2.png
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ