X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie sa wasniejsze rzeczy niz seks. Mam nadzieje ze on zrozumie ze bez seksu nie ma dzieci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuje 16 maja, ale znajac mnie, pewnie juz 14 zrobie sikacza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Wiecie sa wasniejsze rzeczy niz seks. Mam nadzieje ze on zrozumie ze bez seksu nie ma dzieci


    Bardzo mocno trzymam kciuki by ten jeden raz byl zlotym strzalem

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To faktycznie nic dziwnego ze toba targają takie emocje.

    Ja mam juz syna i jakby ktos rok temu mowil ze będę latac z termometrem i testami to bym się w głowę pukała. Mój syn miał być jedynakiem. To mam teraz za swoje. Los mu figla splatal i teraz nie wiadomo ile bede się o drugie starać

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh.nie licze na to pewnie owu bedzie znow kolo 23 dc... Eh...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze do tego czasu cos sie zmieni i naprawi?

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Wiecie sa wasniejsze rzeczy niz seks. Mam nadzieje ze on zrozumie ze bez seksu nie ma dzieci
    Wiesz, ze to nie do końca prawda. Bez seksu są nerwy nieporozumienia klotnie nie ma seksu jeszcze bardziej takie błędne koło:(

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie do konca. Ja zylam w zwiazku y
    Przez wiele lat gdzie z mojego powodu dlugo seksu nie bylo ale jak chce sie fzieci musi byc seks... No i to jest najbardziej frystrujace.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie to Twoj facet musi sie zbadac i wyleczyc. Innego wyjscia nie ma. Wszystkie dobrze wiemy, ze nie jest tak latwo zajsc w ciaze.
    Bardzo mi szkoda Ciebie Ciri, masz dodatkowy stres:(.
    Ide spac. Dobrej nocy kobitki. Oby nasze tempki jutro rano szly ostro w gore:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo i dlatego zrobie cos dla ludzkosci i pojde do kliniki i zapisze sie na oddanie jajeczek. Ciekawe czy przejde wszystkie etapy. G wie ze mam taki zamiar i nic przeciwko nie ma.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Nie do konca. Ja zylam w zwiazku y
    Przez wiele lat gdzie z mojego powodu dlugo seksu nie bylo ale jak chce sie fzieci musi byc seks... No i to jest najbardziej frystrujace.
    Jeśli dwóm stronom to pasuje to jasne, białe małżeństwa też są szczęśliwe. Jesli jednej nie pasuje to bardzo szybko rodzi to frustracje.
    U mnie po 5 dniach bez juz są nerwy

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morel to czekamy na Twoje testowanie:)
    Ciri seks nie jest najważniejszy, ale dla faceta jest bardzo ważny, my to chyba inaczej postrzegamy i inaczej jesteśmy skonstruowane. Tym bardziej dziwi czemu z Twoim tak jest.
    Mam nadzieję,że to etap przejściowy i krótki w Waszym życiu.
    Właśnie złożyłam zamówienie na starania.pl żel conceive, testy obu jutro z polecenia Moreli kupuje wiesiołka i modlę się żeby Mężu mógł przyjechać w dniu X.
    Winko sądzę już 3 dzień, wlasnie! Muszę sobie nalać;)
    Musi się udać!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to możliwe aby wiesiolek skracal cykl? I przepraszam za brak polskich znaków ale w tablecie nie zawsze mi się pojawiają.

    Nie mam tez pojecia jak skrócić ilość dni w cyklu, bo z testów wynika ze byl pozytyw w 12 dc a system olal to i nie wyznaczyl mi owulacji.

    Ja mialam kilka lat temu kryzys typu: brak seksu, brak zainteresowania i wieczne awantury o to ze on nie chce itd itd.. przyznam ze mialam ochotę na zmianę partnera. Czułam że go zmuszam za kazdym razem do współżycia. Przyplacilam to ciężką depresją, bo bardzo chciałam mieć dziecko.Ciężarne powodowały u mnie histerię. I czułam sie bezradna.

    Postawiłam mężowi ultimatum. Albo chce miec dziecko ze mną, albo ja będę mieć je z dawcą. A on przyznał ze czuje sie nieatrakcyjny i wykorzystywany tylko do robienia dziecka i ze chce, ale nie w ten sposob. Przestalam wtedy mówić o ciąży, dniach plodnych, testach. Dopiero po chorobie odważyłam się na szczerą i konkretną rozmowę i dopiero od paru mcy mogę z nim o tym otwarcie porozmawiać. Pokazalam mu tez cykl, wszystko co robię i to, że konczy mi sie czas bo mam już 33 lata. I się wciągnął w to wszystko nq nowo.

    Ciri,moze on ma mniejsze potrzeby,moze chce ale mowienie o tym stwarza mu presję i nacisk tak duży, ze mu sie odechciewa. Nie wiem co ci poradzić szczerze, bo ja nie zdzialalam nic, nawet szantażem. I wiem jakie to frustrujace jest. Zaproponuj mu moze, ze nie bedziesz go do niczego zmuszac, ale niech kocha sie z toba tylko przez 3 dni w okolicy owulacji, jesli pragnie dziecka tak mocno jak ty a potem dasz mu spokój,jesli jego potrzeby sa małe. Ewentualnie inseminacja wchodzi w gre?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2015, 23:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 05:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry! Jak pomyśle o calym tygodniu pracy to chce mi sie wyc. A jesli 16 test będzie negatywny to befe wyla bo to bedzie oznaczalo kolejny miesiac w tej firmie:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morelka mam to samo ale wyć nie będę.
    Niunqa moj mowi więcej o robieniu dziecka niz ja. Ale na mówieniu sie kończy i to mnie wkurza

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Jak bylo do przewidzenia dostalam okres. PPotwierdzilo mi sie ze mam faze lutealna 15 dni. Zaczynam cyKl bez testów temperatur i tego wszystkiego za to z badaniami tarczycy
    ..

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie mam tak samo, ciężko ze mną będzie jeśli w czerwcu się nie uda.
    Klaudia mam nadzieję, że będzie ok x tarczycą. Kto wie może jak przestaniesz mierzyć i się spinać to się właśnie uda!

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    coś dzisiaj mamy wszystkie dołek - choć pewnie ja nie mam do niego powodow - bo okresu nadal brak, ale test też negatywny. Idę dzisiaj na betę, strasznie się boję i mam mieszane uczucia, bo jak to tak: okresu nie ma, ale testy negatywne. Nie wiem, co się dzieje /


    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna, lepsza beta niż zadreczanie sie przez kolejne dni. Miałaś bardzo późno skok. Trzymam kciuki.

    A ja sie bardzo źle czułam w nocy. Miałam duże mdłości i bardzo bolała mnie głowa. Przestraszylam się inie spałam do 2 w nocy.poza tym po opalaniu ma całym ciele mam czarne pieprzyki w dużej ilości. Wysypalo mnie i kurcze nie wiem czy to nie alergia na słońce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2015, 08:27

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Dokładnie mam tak samo, ciężko ze mną będzie jeśli w czerwcu się nie uda.
    Klaudia mam nadzieję, że będzie ok x tarczycą. Kto wie może jak przestaniesz mierzyć i się spinać to się właśnie uda!

    No nie wiem. Nawet jesli by sie udalo to mam na tyle duze te tsh ze mogłoby sie skończyć zle.. :/ kobieta w ciazy moze miec max 2,5 ja mam w sumie 4

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ