Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś pamiętnik naszej czytelniczki - o utraconej nadziei
i podnoszeniu się po kolejnym niepowodzeniu

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymajmy się jednak tego, że faza lutealna się nie zmienia ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Mkl - to Twoja historai troche podkopuje mi skrzydelka, bo tez mam negatywne testy ;/ A czy w poprzednim cyklu mialas monitoring i to, co wyznaczylo ovu zgadza sie z monitoringiem? Chcialam obejrzec Twoj cykl, ale nie umiem poprzedniego.

    Odkad sie obserwuje zawsze, zawsze mialam okres po 11 dniach fazy lutealnej. I chyba wole myslec, ze skoro nie ma go, to to jednak ciąża, a nie jakieś zaburzenie.


    Trzymam mocno kciuki by @ nie przyszła a w brzuszku był już bąbelek:)

    Akurat w tym cyklu, gdzie miałam dłuższą fazę lutealną monitoringu nie robiłam.

    Nie wiem jak udostępnić cykl z kwietnia...

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    No wlasnie dziwne to, na zagniezdzenie tez jakby za wcześnie. Boje sie, ze fl jednak sie zmieni i ogolnie caly cykl bedzie znow rozregulowany


    moim zdaniem owulację miałaś 13 dnia cyklu więc jak najbardziej zagnieżdżenie mogło by być:)

    A czy wczesniej też Cię bolał brzuch tyle dni przed @?

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Trzymam mocno kciuki by @ nie przyszła a w brzuszku był już bąbelek:)

    Akurat w tym cyklu, gdzie miałam dłuższą fazę lutealną monitoringu nie robiłam.

    Nie wiem jak udostępnić cykl z kwietnia...

    Mkl, to ja obstawiam, ze ovu Ci po prostu źle wyznaczyło ovu i potem źle liczyłaś.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella moze z tego cos byc przy czym mnie w zeszlym miesiacu tez kilka razy bolal brzuch naprawdę jak na @ i w koncu przyszla :/ ja juz olalam wykres. Jutro ide do przychodni zapytac o ceny badan

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie moglam wytrzymac i zrobilam po 12h kolejny test i nadal bezlitosny negatyw :(

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Nie moglam wytrzymac i zrobilam po 12h kolejny test i nadal bezlitosny negatyw :(

    Trzymam kciuki... u mnie w pierwszej ciąży też bardzo późno wyszedł test pozytywny chyba po 15 dniach a wszystkie poprzednie były negatywne. A cykle miałam jak w zegarku ;-) Faza lutealna podobno ma 14 dni nie ważne ile trwają cykle wiec szansa u Ciebie jest ;-)

    a.png
    a.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe ile moja faza lutealna będzie trwała;). Człowiek się cale życie uczy

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co? Powaznie sie zastanawiam czy nie zostac dawca jajeczek.... To forum dalo mi takie przeswiadczenie ze warto to zrobic. Jestem juz zarejestrowana jako dawca szpiku, dawca narzadow i oddaje honorowo krew chyba pora na jajeczka.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giaanna - nie, faza lutealna nie może trwać 14 dni u kazdej kobiety. Jej długość jest różna, ale u danej kobiety zawsze taka sama :)



    Ciri, ale bycie dawcą jajeczek to nie to samo, co bycie dawcą krwi. Pomysl, ze jesli ktoś wykorzysta Twoje jajeczko, to gdzieś na świecie będzie Twoje biologiczne dziecko. Pomijając kwestie emocjonalne - gdzieś na świecie będzie Twoje DNA. Szanse są niby minimalne, ale co, jeżeli Twoje dziecko trafia na swoją przyrodnią siostrę/ brata?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trafi. Oj bez przesady. Ja od dawna robie wszystko zeby pomoc innym gdyby w polsce bylo to mozliwe bez zastanowienia oddalabym obcemu swoja nerke czy inny narzad. To czemi nie moge komus podarowac dziecka?

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Mkl, to ja obstawiam, ze ovu Ci po prostu źle wyznaczyło ovu i potem źle liczyłaś.


    jest to jakaś odpowiedź, ale robiłam testy owulacyjne, które pokazały cokolwiek dopiero 16 dnia cyklu co też potwierdziło się ze skokiem temperatury, gdzie we wczesniejszych cyklach testy owulacyjne pokazywały mi owulacje w 13-14 dniu co też potwierdzało się w skoku temperatury, w każdym bądź razie tamten cykl już za mną więc nie ma co się zastanawiać;p mam nadzieje że w tym cyklu będę miała jak zawsze 11 dni faze.

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi czy to, że od 3 dni spadła mi temp i utrzymuje się na niższym poziomie może mieć związek z tym, że zaczęłam brać witaminę A+E ??

    Dni spadku i dni zażywania witamin się pokrywają

    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byliśmy razem ze szwagrem u cioci na ogródku. Ciotka rozmawiała z moja teściową: Są tu twoje dzieci i WNUKI. Zabrzmiało to proroczo bo moja teściowa ma jednego wnuka;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Dziewczyny co tu się nadziało przez weekend. Przede wszystkim Arizona zdrówka i trzymam kciuki leń się do granic możliwości i dbaj o Fasola.
    Morelu ja w ostatnim cyklu miałam jeden dzień mocny naprawdę ból jak na @ i napaliłam się oczywiście a tu dupka, nie wiem co to było. Ale wierzę, że u Ciebie jest inaczej!:).
    Fiona powtarzałaś betę ?
    Ja wróciłam z weekendu i masakrycznie nakreciłam się na czerwiec mój ostatni msc starań.
    Nie wiem czy też przechodziłyście taki czas, ale widzę bobasy/ciężarki i mam łzy w oczach. Ciężka faza:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam to samo...
    Kurde jestem pijana i moj facet dalej mnie nie chce bzyknac. Chyba bede plakac...

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a on mówi dlaczego nie?

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla, czemu ostatni?

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na chwile. Byli u nas znajomi. Fantastyczni ludzie.
    Brzuch juz nie boli. Zdaje sobie sprawe, ze nie moge przypisywac tego ciazy. Bardziej balam sie, ze dosrane @ wczesniej.
    Ciri...trzymaj sie kochana:(

    Mkl, to moj pierwszy bol brzucha w tak wczesnej drugiej fazie cyklu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2015, 21:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa będę musiała poczekać na przedłużenie umowy, a że jestem w tej firmie w zasadzie tylko po to - to, aż mną miota, że o tyle dłużej będę musiała czekać:/
    Ciągle mi się łzy w oczach pojawiają przy dzieciach.

    Ciri biedna Ty, z Nim trzeba coś zrobić, bo Ty tylko się męczysz. Mam nadzieję, że akurat po tego cyklowym małym gwałcie uda się chociaż to nie rozwiąże Waszego problemu.

    Morelku ja mam do Ciebie dobre przeczucia, ile jeszcze czekam na Twojej testowanie?:)

‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ