Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • martika Autorytet

Wysłany: 24 października 2014, 23:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    A gdzie jest nasza kochana Staraczka☺?

hop hop! Staraczka ?

25staraczka25 lubi tę wiadomość

• Madlene84 Autorytet

Wysłany: 25 października 2014, 00:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    hop hop! Staraczka ?

Pewnie zaciazyla i nie chce sie przyznac :P

Morwa, 25staraczka25 lubią tę wiadomość

Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Morwa Autorytet

Wysłany: 25 października 2014, 00:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:46

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 października 2014, 02:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-* zaniedbałam was wybaczcie :-( od jutra już będę tu codziennie , obiecuję :-* . Nie jestem w ciąży a ostatnie 2 dni mam wyjęte z życia . Zapalenie tchawicy . Biorę antybiotyk i zobaczymy kiedy się zbiore do kupy . Piszę też na drugim wątku i tak sobie skacze i nadrabiam bo tam też jestem do tyłu :-* cieszę się że jeszcze pamiętacie o mnie :-* melduje się rano a teraz życzę wam dobrej nocy i spokojnej :-* ja nie pośpie bo za długo w dzień spędziłam w łóżku :-* poczytam was przynajmniej i nadrobię <3 <3

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 października 2014, 02:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    I przed nami to ukrywa? Przed nami ? No nie ładnie...
    Nic się przed wami nie ukryje . Jak zaciążymy to razem :-D :-D kurna humor mi się poprawił <3

kahaśka, Madlene84 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 października 2014, 08:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    A co to jest to DHEA-s na co to się robi ? Kiedy i po co?
    No wlasnie tez pierwszy raz o tym uslyszalam jak zobaczylam wyniki, powiedzialam do swojego endokrynologa ze oprocz tarczycy chce miec tez sprawdzone hormony ktore maja znaczenie przy staraniach o dziecko...mieszkam w niemczech a w polsce nie robilam takich badan wiec nie mam porownania
    Dhea-s to jest hormon z ktorego powstaje testosteron czyli meski hormon, bada sie go przewaznie przy problemach z nadmiernym owlosieniem, tradzikiem czy podejrzeniem o policystyczne jajniki lub raka nadnerczy...tyle zdazylam wyczytac...u mnie w kazdym razie testosteron w normie tylko to wlasnie troche powyzej
    Moj maz stwierdzil ze zadna niespodzianka z tym podwyzszonym hormonem meskim przy tak dominujacej babie ;)

martika lubi tę wiadomość

• martika Autorytet

Wysłany: 25 października 2014, 09:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka <3 Zdrowiej! :)

Dziewczyny, na jakiej podstawie wyznaczana jest pozioma linia w ovufreind? Strasznie mnie ona irytuje w tym cyklu:p

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 października 2014, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej pozioma linia , to jest chyba nasza średnia i standardowa temperatura 36.60. Tak mi się wydaje , chociaż sama nie wiem ;-)

• Zetka Autorytet

Wysłany: 25 października 2014, 09:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Staraczka <3 Zdrowiej! :)

Dziewczyny, na jakiej podstawie wyznaczana jest pozioma linia w ovufreind? Strasznie mnie ona irytuje w tym cyklu:p
    To jest chyba linia, która oddziela wyższe od niższych. Gdy owu wykryję 3 albo 4 temp niższe a po nich skok, to wtedy wyznacza ta linie. Chyba :)

82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet

Wysłany: 25 października 2014, 09:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak wstawiacie serduszko tutaj w tekscie? :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2014, 09:43

82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet

Wysłany: 25 października 2014, 09:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, dziś pod wykresem miałam taka porade:( nie wiem czy wszystkie mamy to samo :)
    Porada dnia
    Twój partner nie powinien badań nasienia co najmniej przez cztery miesiące po kuracji antybiotykami. Tyle czasu bowiem zajmuje organizmowi mężczyzny odzyskanie normalnej liczebności plemników.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2014, 09:46

25staraczka25, Madlene84 lubią tę wiadomość

82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Ania24 Autorytet

Wysłany: 25 października 2014, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka ja tez to miałam.

uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • martika Autorytet

Wysłany: 25 października 2014, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka <3 wstawia się znaczkiem: < 3 tylko bez spacji.

Dziewczyny, zerknijcie proszę na mój wykres, odnzaczyłam tą ignorowaną temperaturę i przeniosło owulację z 18 na 12dc, wtedy też bolały mnie jajniki, ale nie tak bardzo jak 18go dc. Jakoś tak lepiej mi ten wykres wygląda, no ale ta temperatura na bank była zaburzona, bo po 4 rano było serduszkowanie, przed 5 wstawałam do łazienki, zasnęłam na dwie godziny i jak zwykle o 7 był pomiar, tylko czy aż tak by skoczyła? Zerknijcie proszę, potem znowu ją zignoruję to przeniesie z powrotem. Szczyt śluzu był 17 dc i to mnie najbardziej przekonuje za tym, że jednak była 18go pomimo, że tak wygląda lepiej:D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2014, 10:23

• Zetka Autorytet

Wysłany: 25 października 2014, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki <3

Mi wygląda raczej na 18dc,ale sugeruje się raczej bólem jajników i śluzem a nie temperaturą. A z tego co piszesz to ta temp. na pewno zaburzona.

82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Rozgadana Przyjaciółka

Wysłany: 25 października 2014, 11:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal bym obstwaała że 18 dc :) i gdyby of wyznaczył Ci owu na 18dc to pozioma linia też by pewno wyglądała inaczej. Tak myślę :)

679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • Rozgadana Przyjaciółka

Wysłany: 25 października 2014, 11:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi of znowu już 3 raz przeniósł owulacje o 1 dzień. Ja jestem przekonana że była 20 dc (ból jajników w nocy z 19/20dc 20 dc, śluz jak bj do południa a po południu już tylko ćmienie jajników)
    Możecie zerknąć na wykres?

• martika Autorytet

Wysłany: 25 października 2014, 11:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeta, ale wcześniej też był ból jajników, tylko troszkę słabszy, w notatkach mam zapisane od 9-13 dc.

Rozadana jak zignoruję temperaturę to wyznacza na 18dc i linia pozioma jest wyżej i wkurzająco wtedy wygląda:D

Tak sobię myślę, trochę żartobliwie (bo ja nigdy się nie budzę o 4 nad ranem, tym bardziej nie budzę wtedy męża na seks:D), że to może jednak Ojciec Sroka mnie obudził, bo piję Jego zioła, a on zaleca stosunek między 2, a 5 nad ranem:D

Rozgadana wydaje mi się, żemasz rację, że 20dc, chociaż te bóle to mogą występować i przed i w trakcie i po.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2014, 11:16

25staraczka25, Zetka, Ania24 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 października 2014, 11:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Zetka <3 wstawia się znaczkiem: < 3 tylko bez spacji.

Dziewczyny, zerknijcie proszę na mój wykres, odnzaczyłam tą ignorowaną temperaturę i przeniosło owulację z 18 na 12dc, wtedy też bolały mnie jajniki, ale nie tak bardzo jak 18go dc. Jakoś tak lepiej mi ten wykres wygląda, no ale ta temperatura na bank była zaburzona, bo po 4 rano było serduszkowanie, przed 5 wstawałam do łazienki, zasnęłam na dwie godziny i jak zwykle o 7 był pomiar, tylko czy aż tak by skoczyła? Zerknijcie proszę, potem znowu ją zignoruję to przeniesie z powrotem. Szczyt śluzu był 17 dc i to mnie najbardziej przekonuje za tym, że jednak była 18go pomimo, że tak wygląda lepiej:D
    Zostaw jak było temperatura bankowo zaburzona widać potem te spadki itd . . . Ładnie to wygląda później widać równomierny wzrost temp :-)

• Rozgadana Przyjaciółka

Wysłany: 25 października 2014, 11:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym seksem coś może być :) Od nastepnego cyku zmieniamy godzine mierzenia tempki na 4 rano i wszystkie zaciążymy tak jak Ty :D
    A pozioma linia jak jest wyżej niż teraz to też mi coś tu nie pasuje..

Ania24 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 października 2014, 11:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozgadana wrote:
    Z tym seksem coś może być :) Od nastepnego cyku zmieniamy godzine mierzenia tempki na 4 rano i wszystkie zaciążymy tak jak Ty :D
    A pozioma linia jak jest wyżej niż teraz to też mi coś tu nie pasuje..
    Spoko to ja już zaznaczam mężowi że seks między 2 a 5 w nocy i nie ma mowy o negocjacjach :-D

Rozgadana, Madlene84 lubią tę wiadomość

‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego