X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 25 października 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nospe w pierwszej ciąży brałam dużo ale to chyba w ostatnim miesiącu, a czasami ten pierwszy trymestr najgroźniejszy.
    Ale ja jestem durna, jeszcze owu nie miałam nawet a ja o ciąży gadam :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Ja nospe w pierwszej ciąży brałam dużo ale to chyba w ostatnim miesiącu, a czasami ten pierwszy trymestr najgroźniejszy.
    Ale ja jestem durna, jeszcze owu nie miałam nawet a ja o ciąży gadam :)
    :D :D :D nie przejmuj się :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczęłam plamić :( :( do tego brzuch zaczął strasznie boleć :( ja już mam dość tego :( coś mi się wydaje że @ się rozkręci :(

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 25 października 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Ja nospe w pierwszej ciąży brałam dużo ale to chyba w ostatnim miesiącu, a czasami ten pierwszy trymestr najgroźniejszy.
    Ale ja jestem durna, jeszcze owu nie miałam nawet a ja o ciąży gadam :)


    Nie zamartwiaj sie. Nie mozna tez wszystkiego ustawiac pod starania. Jestes przed owulka wiec nic sie nie stanie jak wezmiesz jakis lek, skoro tak boli. Oby przestalo :*

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 25 października 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    zaczęłam plamić :( :( do tego brzuch zaczął strasznie boleć :( ja już mam dość tego :( coś mi się wydaje że @ się rozkręci :(

    Oby to byla implantacja! Trzymam kciuki. Tempka wysoko, wiec musi byc zielono :*
    I zycze szybkiego powrotu do zdrowia :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Oby to byla implantacja! Trzymam kciuki. Tempka wysoko, wiec musi byc zielono :*
    I zycze szybkiego powrotu do zdrowia :)
    oj nie sądzę kochana :( skurcze mam normalnie tak jak na @ teraz :/


    za to u Ciebie piękna owu ;) cieszę się że wróciłaś :) , mam nadzieję że wypoczełaś :*

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 25 października 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka przecież to za wcześnie na @, mam nadzieję, że She Wolf ma racje:)

    Ja mam wrażenie, że mój organizm walczy od dwóch dni z jelitówką. Dwa dni temu latałam co chwila do łazienki, na szczęście skończyło się na gazach, wczoraj mnie strasznie mdliło, w autobusie myślałam, że zwymiotuje, a dzisiaj co nie zjem jak się nie położę to zwymiotuję, bo wszystko mi się cofa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Staraczka przecież to za wcześnie na @, mam nadzieję, że She Wolf ma racje:)

    Ja mam wrażenie, że mój organizm walczy od dwóch dni z jelitówką. Dwa dni temu latałam co chwila do łazienki, na szczęście skończyło się na gazach, wczoraj mnie strasznie mdliło, w autobusie myślałam, że zwymiotuje, a dzisiaj co nie zjem jak się nie położę to zwymiotuję, bo wszystko mi się cofa.

    antybiotyk biorę może się skrocil :/ sprawdziłam teraz tempkę i spadla do 36,82 :/ ku....wa ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to oby to nie to :/ coś w powietrzu normalnie bo już druga dziewczyna piszę o jelitowce ;/ włożku leż i wypoczywaj

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 25 października 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że to jednak nie @, nigdy od antybiotyku nie skrócił mi się cykl, 3mam mocno kciuki żeby plamienie ustąpiło.

    Już bym wolała dzień przechorować i mieć z głowy, a nie takie nie wiadomo co, ale co zrobić też taka pora roku, że masa tych wirusów w powietrzu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Mam nadzieję, że to jednak nie @, nigdy od antybiotyku nie skrócił mi się cykl, 3mam mocno kciuki żeby plamienie ustąpiło.

    Już bym wolała dzień przechorować i mieć z głowy, a nie takie nie wiadomo co, ale co zrobić też taka pora roku, że masa tych wirusów w powietrzu.
    dokładnie , odpoczywaj przejdzie do jutra :) wody dużo pij kochana i suchareczki dzisiaj jak Cię muli :)

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 25 października 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Staraczka przecież to za wcześnie na @, mam nadzieję, że She Wolf ma racje:)

    Ja mam wrażenie, że mój organizm walczy od dwóch dni z jelitówką. Dwa dni temu latałam co chwila do łazienki, na szczęście skończyło się na gazach, wczoraj mnie strasznie mdliło, w autobusie myślałam, że zwymiotuje, a dzisiaj co nie zjem jak się nie położę to zwymiotuję, bo wszystko mi się cofa.

    Martika, u mnie dookoła jelitowka. Ja miałam też biegunkę 2 dni, synek reż dziwnie. W pracy mnóstwo osób masakra. Probiotyk jakiś weź.

    Staraczka, mam nadzieję że to nie @ jednak.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 25 października 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może implantacyjne??
    Podobno 6-9dpo może być. Bo na @ coś za krótka faza lutealna. A antybiotyki manipuluje cyklem wtedy gdy są brane na samym początku cyklu.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 25 października 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    antybiotyk biorę może się skrocil :/ sprawdziłam teraz tempkę i spadla do 36,82 :/ ku....wa ...
    Tempke teraz nie porównuj do tej porannej.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 25 października 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Nie zamartwiaj sie. Nie mozna tez wszystkiego ustawiac pod starania. Jestes przed owulka wiec nic sie nie stanie jak wezmiesz jakis lek, skoro tak boli. Oby przestalo :*

    Dzięki, właśnie tak zaczynam myśleć :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dobranoc . Ja już dzisiaj odpadam psychicznie i fizycznie . Za dużo wszystkich emocji na raz . Spokojnej nocy i do jutra , witam się z kawą . . . ;-)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 25 października 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka będę z kawką, mam nadzieję, że przyjdziesz z nią bez plamienia, śpij dobrze;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się do staraczek październikowych :)!!! U mnie jakieś 7 dni do @ (cykle nieregularne), szyjka nisko, twarda, nie do końca zamknięta. Prawdopodobieństwo ciąży 68% wg OVU, temperatura podwyższona. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny!!!:)

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 25 października 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez będę na kawce :)

    Gosiu witaj, powodzenia :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 25 października 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Gosia, powodzenia, zazdroszczę, że już tylko tydzień Ci został:)

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ