X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 17 października 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Dziewczyny, przykro mi z powodu negatywów.

    PinaColada, witaj i powodzenia :)

    Triss dziękuję za pamięć :*, miał straszne załamanie i mieli go zabierać do łodzi, ale po tym stan się ustabilizował i zmienili decyzje. Nie wiadomo jak to się skończy, nadal potrzeba modlitwy.
    aż serce ściska jak takie maleństwo musi się wycierpieć ale mam nadzieje że wszystko będzie dobrze.

    Ja wczoraj dowiedziałam się że przyszła żona kolegi poroniła :( ja nie wiem co się dzieje na tym świecie :(


    Dziewczyny a tak z drugiej strony trochę proszę powiedzcie czy olej z wiesiołka można brać z ziołami ojca sroki? czy raczej oddzielnie? i raczej nie łączyć ?

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 17 października 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, oleju nigdy nie brałam, ale zioła ponoć poprawiają śluz, więc nie wiem czy potrzeba brać jeszcze olej.

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 17 października 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam olej i zastanawiam się czy nie dokupić ziół nie wiem co lepsze ...

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 17 października 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zioła chyba na więcej aspektów działają.

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 17 października 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Martika więc dokupię ziółka a w jakiej cenie one są tak mniej więcej i o jakie mam prosić bo to jest chyba kilka rodzai?

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 17 października 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania i Zetka przykro mi :( :*

    Martika, modle sie za Maluszka.

    Pinacolada witaj. Powodzenia z testem za kilka dni ;)

    Za reszte dalej trzymam kciuki! Chcemy wiecej pozytywow :)



    A ja sie szykuje na wieczorny wyjazd do Polski. Wczoraj mialam okropny dzien. Termin porodu mojego Aniolka :( ciezko mi jakos na mysl ze juz bym miala mijego synka przy sobie.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 17 października 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszy raz stosowałam olej i widzę znaczną poprawę w ilości śluzu. Zawsze musiałam się domyślać jaki to a w tym cyklu wszystko jak na dłoni.

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 17 października 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Ania i Zetka przykro mi :( :*


    A ja sie szykuje na wieczorny wyjazd do Polski. Wczoraj mialam okropny dzien. Termin porodu mojego Aniolka :( ciezko mi jakos na mysl ze juz bym miala mijego synka przy sobie.

    She Wolf przesyłam ogromnego przytulasa :* trzymaj się :*

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 17 października 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50g
    koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50g
    macierzanka {Serpylli Herba} 50g
    pokrzywa {Urticae Folium} 50g
    dziurawiec {Herba Hyperici} 50g
    rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50g
    ruta {Herba Rutae} 20g
    nagietek {Calendulae flos} 20g
    nostrzyk {Herba meliloti} 20g

    To jest oryginalny skład ziół ojca grzegorza sroki nr3, parzysz płaską (! żeby się nie przestymulować) łyżeczkę na szklankę wrzątku, pół godziny pod przykryciem, odcedzasz i pijesz wieczorem małymi łykami. Ja mieszałam sama, kupiłam w zielarskim wszystkie zioła ( sprzedawane po 50 g) i zmieszałam w odpowiednich proporcjach, bardzo dużo tego wychodzi, a kosztuje nie całe 30zł.

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 17 października 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Ania i Zetka przykro mi :( :*

    Martika, modle sie za Maluszka.

    Pinacolada witaj. Powodzenia z testem za kilka dni ;)

    Za reszte dalej trzymam kciuki! Chcemy wiecej pozytywow :)



    A ja sie szykuje na wieczorny wyjazd do Polski. Wczoraj mialam okropny dzien. Termin porodu mojego Aniolka :( ciezko mi jakos na mysl ze juz bym miala mijego synka przy sobie.

    Kochana dziękuję:*

    Nie myśl w ten sposób, to nie był termin Jego porodu, to był termin określony przez lekarza, Twój Maluszek nie miał się narodzić na tym świecie, on urodził się dla Nieba, był święty i nie potrzebował wędrówki na ziemi, jest teraz najszczęśliwszy :* Przytulam Cię mocno i wierzę, że spotkacie się w Niebie, bo on tam na Ciebie czeka i modli się za Ciebie.

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 17 października 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 wrote:
    She Wolf przesyłam ogromnego przytulasa :* trzymaj się :*

    Dziekuje Kochana :*

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 17 października 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Kochana dziękuję:*

    Nie myśl w ten sposób, to nie był termin Jego porodu, to był termin określony przez lekarza, Twój Maluszek nie miał się narodzić na tym świecie, on urodził się dla Nieba, był święty i nie potrzebował wędrówki na ziemi, jest teraz najszczęśliwszy :* Przytulam Cię mocno i wierzę, że spotkacie się w Niebie, bo on tam na Ciebie czeka i modli się za Ciebie.


    Pieknie to ujelas :*
    Dziekuje.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 17 października 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She_wolf przytulam mocno. I podpisuje się pod tym, co napisała Martika. Kiedyś bedziecie razem :*



  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 17 października 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo współczuję, ale ciągle nie może być źle więc na pewno niedługo wszystko się ułoży.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 17 października 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ból jajników (skurcz w okolicy gdzie są jajniki) przy kichaniu jest normalny? czy już sobie coś wkręcam? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane ... Nie było mnie tu od wczoraj ... bardzo was przepraszam ale przechodzimy kryzys małżeński i od wczoraj wojenna ścieżka ... Kiedyś musiało to nastąpić :/ już takie napięcie wszędzie że szkoda mowić :( ... Zrobiłam dzisiaj test owu pozytyw jak nic 2 grube krechy od razu ... Ogólnie to mam trochę dosyć ... mierzenie temperatury już mnie dołuje moja tempka w ogóle nie przepowiada owulki więc na razie ufam testowi . Dzisiaj w sklepie kupiłam droższy żeby sprawdzić czy jest czy nie ma ..
    Zetka Ania przykro mi z powodu testów :(

    Martika cieszę się , że z Maluszkiem lepiej , nadal będę się modlić za zdrowie dla tej kruszynki .

    She wolf Martika ma rację , nie załamuj się kochana choć wiem jakie to trudne dla Ciebie <3

    Pinacolada witamy w naszym gronie i mocno trzymamy kciuki za testowanie :) :) :)

    Teraz piję kawkę i myslę jak załagodzić sytuacje w domu , choć będzie to trudne wczoraj nie wytrzymałam i powiedziałam kilka słów za dużo :( ja też czasem nie myślę Palnę coś a potem .... grrrrr :/

    568949nkya462q7f.gif

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 17 października 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss, nie chcę Cię nakręcać, ale ja miałam na początku taki ból przy kichaniu i kaszleniu w pierwszej ciąży.

    Dziękuję dziewczyny, że pamiętacie ni się modlicie, to bardzo potrzebne, dzisiaj dowiem się czegoś więcej to dam znać.

    Staraczka może seksik na zgodę? :D Albo po prostu trochę wyluzujcie, porozmawiajcie się i poprzytulacjcie bez ciągłego myślenia o staraniach.
    Skoro pęcherzyk był 15 mm, to sobie policz, rośnie 1,5-3 mm na dobę, a pęka gdy osiągnie 20- 22 mm, ale może i być przy 25 mm, jeszcze masz czas na owulację, myślę, że będzie w okolicach 18 dc, jeśli pęcherzyk będzie rósł.

    triss lubi tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 17 października 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika chyba bym chciała nawet żebys mnie nakręcała. Jestem swiadoma ze sie doszukuje na siłe objawów, więc chociaz jak jeden mam to o niebo lepiej się czuje :D dziekuje :* a u Ciebie chyba ovu za rogiem, co?

    Staraczka ja mam burzliwy związek, bo mam trudny charakter, z grubsza ujmując. Wiec u nas takie starcia są na porzadku dziennym. Na szczescie długo nie potrafimy się gniewać na siebie. Kiedyś ujmowałam się honorem i czekałam aż on pierwszy wyciągnie ręke, mimo ze to ja zawiniłam. Teraz już nauczyłam sie przepraszać i jest o wiele prosciej :) trzymam kciuki za rozejm u Was

  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 17 października 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh u mnie niestety nowy cykl...

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 17 października 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3livka wrote:
    Ehh u mnie niestety nowy cykl...

    :( trzymaj się.
    U mnie pewnie albo dziś wieczorem albo jutro rano :/

    A kiedy to wino pić na endo ? :)
    Doła załapałem, jeszcze mam masakrę w pracy, a i synek niewyraźny :(

    3livka lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ