X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 17 października 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:54

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 17 października 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ale <3 jest więc jest nadzieja☺

    Ale jak nie ignoruję tej temperatury z wczoraj to mi wyznacza na 10 dc owulację, nigdy tak wcześnie nie miałam...

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 17 października 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:54

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 17 października 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też się zastanawiam co z moją owu w tym mc, testy cały czas negatywne, śluzu brak, temperatura raczej do góry niż na dół, 10dc. hmm;) pewnie się pojawi - może się spóźni, w zeszłym cyklu miałam w 14 dniu wg usg;)

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 17 października 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie no raczej mam 11DC a jutro już 12 ! Ale czas leci. ehh;)

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 17 października 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Martika a kiedy zazwyczaj masz?

    Zazwyczaj 18dc, ale w tym cyklu jajniki mnie bardzo wcześnie zaczęły pobolewać no i to pierwszy cykl z ziołami..

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 17 października 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika a robisz testy owu?

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 17 października 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juwelka wrote:
    Martika a robisz testy owu?

    W tym cyklu nie robię. Ja nigdy nie miałam problemów z okresleniem owulacji, bo zawsze miałam dużo śluzu bj i straszny ból jajnika, a teraz śluz jakiś galaretowaty, niby się ciągnie, ale bardzo gęsty (przed owu taki miałam w poprzednich cyklach), jajniki ledwo ćmiły, dzisiaj już cisza.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 17 października 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:54

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 17 października 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    A no tak to już wszystko jasne ☺ zapomniałam ze ty ziołka w tym cyklu w takim razie owulacja mogła być szybciej w tym cyklu

    nieeeeeeeeeeeeeee :( Ale gdzie mój śluz? Dziewczyny pisały, że im się poprawił po tych ziołach, a u mnie co, zaniknął całkowicie?

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 17 października 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) Kusi mnie strasznie by testować jutro...ech, przez te mierzenie temperatury jeszcze bardziej się nakręcam

    To mój pierwszy cykl gdzie nie miałam śluzu: ani przed owulacją, ani po, nic, kompletnie nic, no ale słyszałam już historie, że mimo braku widocznego śluzu ciąża była, także nie przejmuje się tym, zwłaszcza że zawsze miałam tego śluzu dosyć dosyć.

    Nigdy nie czułam bólów owulacyjnych i tak jest tym razem, ale mam metaliczny posmak już drugi dzień, dreszcze, ciągle mi zimno...

    Muszę się powstrzymać z tym testowaniem i poczekać jeszcze tydzień..

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Cześć dziewczyny:) Kusi mnie strasznie by testować jutro...ech, przez te mierzenie temperatury jeszcze bardziej się nakręcam

    To mój pierwszy cykl gdzie nie miałam śluzu: ani przed owulacją, ani po, nic, kompletnie nic, no ale słyszałam już historie, że mimo braku widocznego śluzu ciąża była, także nie przejmuje się tym, zwłaszcza że zawsze miałam tego śluzu dosyć dosyć.

    Nigdy nie czułam bólów owulacyjnych i tak jest tym razem, ale mam metaliczny posmak już drugi dzień, dreszcze, ciągle mi zimno...

    Muszę się powstrzymać z tym testowaniem i poczekać jeszcze tydzień..
    za wcześnie , nie testuj :P nic nie wyjdzie a Ty nie potrzebnie będziesz się przejmować ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Mój to chyba zwariował☺ zjadł już pół słoika miodu wrzosowego i twierdzi , że to na niego działa jak afrodyzjak no i na to wygląda bo dzisiaj i wczoraj 4 razy <3
    to lecicie :D :D

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 17 października 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkl Staraczka ma racje :)

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 17 października 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój totalna załamka, wczoraj się dupą wypiął, bo on tak nie może na zawołanie i wogóle. ehhhh sama sobie tego bejbika nie zrobię :(

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Zazwyczaj 18dc, ale w tym cyklu jajniki mnie bardzo wcześnie zaczęły pobolewać no i to pierwszy cykl z ziołami..
    Możliwe że zioła mogły przyspieszyć owulkę . Może jeszcze nie jest po . Zobaczysz jutro jaka tempka będzie . Nie stresuj się na zapas

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahaśka wrote:
    A mój totalna załamka, wczoraj się dupą wypiął, bo on tak nie może na zawołanie i wogóle. ehhhh sama sobie tego bejbika nie zrobię :(
    kurde :/ te chłopy to naprawdę mają :/

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 17 października 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Możliwe że zioła mogły przyspieszyć owulkę . Może jeszcze nie jest po . Zobaczysz jutro jaka tempka będzie . Nie stresuj się na zapas

    Nie no, nie stresuje się, tylko troche się wkurzam, pewnie więcej byśmy serduszkowali, ale przez tą sytuacje z synkiem mojej przyjaciółki to nawet nie mieliśmy ochoty, eh no trudno, nastawie się na czekanie na następny cykl.

    A co do małego, to już nie ma takich krytycznych momentów, cały czas jest zagrożenie życia i podłączony jest do miliona sprzętów, ale stan jest stabilny. Teraz tylko trzeba czekać.

    Ania24 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Nie no, nie stresuje się, tylko troche się wkurzam, pewnie więcej byśmy serduszkowali, ale przez tą sytuacje z synkiem mojej przyjaciółki to nawet nie mieliśmy ochoty, eh no trudno, nastawie się na czekanie na następny cykl.

    A co do małego, to już nie ma takich krytycznych momentów, cały czas jest zagrożenie życia i podłączony jest do miliona sprzętów, ale stan jest stabilny. Teraz tylko trzeba czekać.


    cieszę się bardzo :)

  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 17 października 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak, faceci to lubią płatać psikusy- kiedy trzeba, to się nie da.

    ja mojemu nie mówię, że to już, że musimy.
    Staram się zachęcać go w taki sposób, żeby nie czuł się jak maszynka :) chociaż to też wcale nie takie proste...

    f2w3gov3j7kctpp8.png
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ