X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahaśka wrote:
    A mój totalna załamka, wczoraj się dupą wypiął, bo on tak nie może na zawołanie i wogóle. ehhhh sama sobie tego bejbika nie zrobię :(
    kahaśka no jak Ty dzisiaj nie zaliczysz to przecie ja go znajdę :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2014, 20:59

    Zetka lubi tę wiadomość

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 17 października 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kusiczka wrote:
    no tak, faceci to lubią płatać psikusy- kiedy trzeba, to się nie da.

    ja mojemu nie mówię, że to już, że musimy.
    Staram się zachęcać go w taki sposób, żeby nie czuł się jak maszynka :) chociaż to też wcale nie takie proste...

    no właśnie. A mój wrócił z delegacji, ovu na niego zaczekała i chciałam to wykorzystać a tu dupa.

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 17 października 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w nocy przyjdzie @, bu już w środku maleńkie brązowe paprochy.
    Dziewczyny, jak wtedy zapisujecie @ tak jak data, czy jak w nocy to jeszcze dziś? Zakładając że w nocy a najpóźniej rano przyjdzie @ to jak sądzicie, kiedy była owu? Możecie zerknąć na mój wykres? Mi chyba się wydaje że nawet dzień po bólu owulacyjnym, a bolało mnie 2 dni. Juz samą nie wiem, bo my na dziewuszke celowalismy no i za wcześniej.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    U mnie w nocy przyjdzie @, bu już w środku maleńkie brązowe paprochy.
    Dziewczyny, jak wtedy zapisujecie @ tak jak data, czy jak w nocy to jeszcze dziś? Zakładając że w nocy a najpóźniej rano przyjdzie @ to jak sądzicie, kiedy była owu? Możecie zerknąć na mój wykres? Mi chyba się wydaje że nawet dzień po bólu owulacyjnym, a bolało mnie 2 dni. Juz samą nie wiem, bo my na dziewuszke celowalismy no i za wcześniej.
    wydaje mi się że tak jak owu wyznaczył potem był ładny wzrost tempki :) przykro mi zetka :* a @ zaznaczysz tak jak małpa się rozkręci jak wstaniesz z @ to dajesz jutrzejszą datę ... dzisiaj jeśli chcesz możesz ale nie musisz zaznaczyć plamienie

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 17 października 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    U mnie w nocy przyjdzie @, bu już w środku maleńkie brązowe paprochy.
    Dziewczyny, jak wtedy zapisujecie @ tak jak data, czy jak w nocy to jeszcze dziś? Zakładając że w nocy a najpóźniej rano przyjdzie @ to jak sądzicie, kiedy była owu? Możecie zerknąć na mój wykres? Mi chyba się wydaje że nawet dzień po bólu owulacyjnym, a bolało mnie 2 dni. Juz samą nie wiem, bo my na dziewuszke celowalismy no i za wcześniej.
    a i co do celowania w dziewczynkę bo to przykuło teraz moją uwagę to lepiej nie probowac tak za każdym razem :) Będziesz się starać 3 dni przed 2 dni ale nie wiesz czy plemniory sobie dożyją do tej owulki . Lepiej serduszkować częściej , przede wszystkim od kilku dni przed aż do samej owulki a nawet i dzień po i "ryzykować" chłopca niż zawdodzić się miesiąc w miesiąc :) :) ale to tylko moje przemyślenie nic nie narzucam żebyś źle mnie nie odebrala :)

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 17 października 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    a i co do celowania w dziewczynkę bo to przykuło teraz moją uwagę to lepiej nie probowac tak za każdym razem :) Będziesz się starać 3 dni przed 2 dni ale nie wiesz czy plemniory sobie dożyją do tej owulki . Lepiej serduszkować częściej , przede wszystkim od kilku dni przed aż do samej owulki a nawet i dzień po i "ryzykować" chłopca niż zawdodzić się miesiąc w miesiąc :) :) ale to tylko moje przemyślenie nic nie narzucam żebyś źle mnie nie odebrala :)

    Wiem, wiem, też mam takie obawy :)
    Z synkiem nam się udało za pierwszym razem, dzień przed owu serduszko wannie. I taki rozrabiaka, że nie weim czy podolalabym drugiemu :))) no i marza mi się te sukieneczka, lalki, bo teraz ciągle ninjago :))

    Ale tak na serio to planuje w tym cyklu jednak częściej. Akurat jak owu miałam ta mąż miał 3 dni delegacji.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 17 października 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    a i co do celowania w dziewczynkę bo to przykuło teraz moją uwagę to lepiej nie probowac tak za każdym razem :) Będziesz się starać 3 dni przed 2 dni ale nie wiesz czy plemniory sobie dożyją do tej owulki . Lepiej serduszkować częściej , przede wszystkim od kilku dni przed aż do samej owulki a nawet i dzień po i "ryzykować" chłopca niż zawdodzić się miesiąc w miesiąc :) :) ale to tylko moje przemyślenie nic nie narzucam żebyś źle mnie nie odebrala :)


    tu się trochę zgadzam, bo nikt nam niestety nie zagwarantuje, że uda nam się wycelować 2 lub 3 dni przed owulką, bo nagle się okaże, że spłata nam figla i wystąpi 5 dni po albo w te dni i albo nie będzie nic... albo chłopczyk. Przy czym chłopczyk- to cudowna nowina ;)

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Wiem, wiem, też mam takie obawy :)
    Z synkiem nam się udało za pierwszym razem, dzień przed owu serduszko wannie. I taki rozrabiaka, że nie weim czy podolalabym drugiemu :))) no i marza mi się te sukieneczka, lalki, bo teraz ciągle ninjago :))

    Ale tak na serio to planuje w tym cyklu jednak częściej. Akurat jak owu miałam ta mąż miał 3 dni delegacji.
    :D :D :D zawsze tak jest :) :) :) :) jak się ma już chłopca to chce się mieć dziewczynkę i na odwrót :) :)

    Będę trzymać kciuki nadal:) :) :)

    Zetka lubi tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 17 października 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ze cudowna, i byłabym równie szczęśliwa, ale wiecie o co chodzi. Ale znając siebie i moje podejście do niepowodzenia czyli totalny dół, to pewnie z każdym dniem bliżej owu będzie to może dziś jeszcze raz :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kusiczka wrote:
    tu się trochę zgadzam, bo nikt nam niestety nie zagwarantuje, że uda nam się wycelować 2 lub 3 dni przed owulką, bo nagle się okaże, że spłata nam figla i wystąpi 5 dni po albo w te dni i albo nie będzie nic... albo chłopczyk. Przy czym chłopczyk- to cudowna nowina ;)
    lekarz po moim urodzeniu "pocieszał" mojego tatę że zrobić dziurkę w dziurce to wyzwanie także wiesz :D

    Zetka, kahaśka, Morwa lubią tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 17 października 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    :D :D :D zawsze tak jest :) :) :) :) jak się ma już chłopca to chce się mieć dziewczynkę i na odwrót :) :)

    Będę trzymać kciuki nadal:) :) :)

    Dokładnie :)

    Zmykam, muszę się wyspać, jutro śmigam na rajd. Mam nadzieję że się zrelaksuje, bo dziś był dół i się rozkleilam.
    Dobranoc i miłej soboty :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Pewnie ze cudowna, i byłabym równie szczęśliwa, ale wiecie o co chodzi. Ale znając siebie i moje podejście do niepowodzenia czyli totalny dół, to pewnie z każdym dniem bliżej owu będzie to może dziś jeszcze raz :)
    no i dobrze :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Dokładnie :)

    Zmykam, muszę się wyspać, jutro śmigam na rajd. Mam nadzieję że się zrelaksuje, bo dziś był dół i się rozkleilam.
    Dobranoc i miłej soboty :)
    dobranoc :*

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 17 października 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja liczę, że jeszcze jestem przed ovu i leczę się winkiem :) mąż jest dziś wyjątkowo miły, więc może jeszcze nie wszystko stracone...

    Magula lubi tę wiadomość

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 17 października 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:55

    Magula lubi tę wiadomość

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 17 października 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Uciekaj gwalcowac męża a nie tu piszesz hehe jeszcze nic nie jest stracone walcz kochana walcz!!
    teraz to ważniejszy jest mecz ;(

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 17 października 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahaśka - na pewno potrafisz go odciągnąć od meczu :D

    Każda ma jakieś sposoby !:)

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 17 października 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juwelka wrote:
    kahaśka - na pewno potrafisz go odciągnąć od meczu :D

    Każda ma jakieś sposoby !:)

    kochana, to jest awykonalne, na szczęście zaraz koniec, więc się odmeldowuję. Życzę spokojnej nocki i do jutra (znając życie) :)

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 17 października 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:55

‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ