X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 17 października 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss gdybym nie zaznaczyła zaburzonej tempki to już by wyznaczył ovulkę, ale ja nie chce, bo wtedy bym ją przegapiła, zawsze była później i poprzedzały ją duże ilości śluzu..ne wiem, żyję nadzieją, że jeszcze jest przed, tylko temperatura świruje, chyba jestem lekko podziębiona, zobaczymy co się wydarzy w najbliższych dniach.

    3livka przykro mi, 3mam kciuki za nowy cykl :)

    3livka lubi tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 17 października 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3livka przytulam! nastepny cykl bedzie Twój, zobaczysz :* dobrze, że już teraz u Ciebie dużo prawdopodbieństwo że się uda :) a ta faza lutealna u Ciebie ile trwa że już nowy cykl zaczęłas

    Martika to trzymam kciuki żeby było jednak przed ovu :)

    Zetka głowa do góry kochana, jutro bedzie lepiej :*

    3livka lubi tę wiadomość

  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 17 października 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane :*
    Nie jest źle, nie nastawiałam się jakoś mocno.

    triss nie wiem ile trwa, bo to pierwsza owulacja od 5 lat. Te pare lat temu miała fazę lutealną od 8 do 12 dni. Niby norma zaczyna się od 10 dni, więc nie jest najgorzej.

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 17 października 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3livka rzeczywiście...głupio pytam :/ ;)


    dziewczyny, zaczynam mieć objawy... paranoi. Nie potarfię już myslec o niczym innym, siedze na forum zamiast pracować, wkrecam sobie objawy ... musze trochę wyluzować bo zwariuje ;) sikam co godzinę, to też można podciągnąć pod objaw,? ;)

  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 17 października 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma sprawy :)

    Oczywiście będę zaglądać i trzymać za Was wszystkie kciuki :)

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 17 października 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss - też tak mam. Nie potrafię wyluzowac. Ciągle o tym myślę, dzień noc, praca, dom, ciągle..
    Teraz już się nie nakręcam ale to nic nie daje, bo rozczarowanie i tak będzie. Nie potrafię wluzowac. Z synkiem udało się za pierwszym razem, celowalam na chlopca i cudem od razu się udało, ale wtedy i byłam młodsza i mniej stresów i w ogóle wszystko inne. A teraz masakra jakaś.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2014, 15:12

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 17 października 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka właśnie może <3 na zgodę :) nie można zmarnować tego pozytywnego testu :) Ja ciągle czekamy na dwie grube na testach owu, na razie bladziochy:)


    Zetka, bo każdy mówi , że trzeba wyluzować, a to się tak nie da :( Ciągle się o tym myśli - przynajmnie ja tak mam...

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juwelka wrote:
    staraczka właśnie może <3 na zgodę :) nie można zmarnować tego pozytywnego testu :) Ja ciągle czekamy na dwie grube na testach owu, na razie bladziochy:)


    Zetka, bo każdy mówi , że trzeba wyluzować, a to się tak nie da :( Ciągle się o tym myśli - przynajmnie ja tak mam...

    no przecież jak się zmarnuje to mu jajka utnę :P nie wiem zobaczymy jak przyjedzie na przerwę :P mi już przechodzi , mam nadzieję że jemu też ... Tu problem bo i ja i on uparty jak osioł :P

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 17 października 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:54

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 17 października 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    no przecież jak się zmarnuje to mu jajka utnę :P nie wiem zobaczymy jak przyjedzie na przerwę :P mi już przechodzi , mam nadzieję że jemu też ... Tu problem bo i ja i on uparty jak osioł :P


    mam taką nadzieję,a tak w ogóle to szkoda , że owulacja jest tak rzadko ! powinna być co 2 tyg hehehe

    widzę, że też jesteś młodą mężatką:)
    ja miałam ślub 14.06 :)

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie już korci, żeby zatestować jutro. W tym cyklu jakoś nie byłam nastawiona na to, że wyjdzie, bo byłam przeziębiona i owulka nie wyszła tak pewnie na 100 procent. Ale im bliżej okresu i patrząc na tempki, bo znów zaczynam się nakręcać, "a może się uda?" :/

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 17 października 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juwelka wrote:
    mam taką nadzieję,a tak w ogóle to szkoda , że owulacja jest tak rzadko ! powinna być co 2 tyg hehehe

    widzę, że też jesteś młodą mężatką:)
    ja miałam ślub 14.06 :)
    I powinna trwać z tydzień żeby można było trafić :D

    25staraczka25, Madlene84 lubią tę wiadomość

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 17 października 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh dziewczyny, wczoraj chciało mi się z tego śmiać, ale dzisiaj jestem wściekła na siebie, bo chyba jednak przegapiłam tą owulację :/

  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 17 października 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam się z opcją tygodniowej owulacji co dwa tygodnie ;) wiele więcej byłoby już zafaslokowanych ;)

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juwelka wrote:
    mam taką nadzieję,a tak w ogóle to szkoda , że owulacja jest tak rzadko ! powinna być co 2 tyg hehehe

    widzę, że też jesteś młodą mężatką:)
    ja miałam ślub 14.06 :)
    Nie długi staż w małżeństwie ale jesteśmy razem już 7 rok ;-) w sumie to taka pierwsza miłość :-P kilka razy już się rozstawaliśmy ale i tak ciągle coś ciągnie do siebie :-P to chyba miłość :-D albo te charakterki :-P już jest po wojnie . M zobaczył test owu i przeszło mu :-D nie zmarnuje szansy na syna :-D głupki z nas dwa czasami ;-)

    martika, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 17 października 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Triss - też tak mam. Nie potrafię wyluzowac. Ciągle o tym myślę, dzień noc, praca, dom, ciągle..
    Teraz już się nie nakręcam ale to nic nie daje, bo rozczarowanie i tak będzie. Nie potrafię wluzowac. Z synkiem udało się za pierwszym razem, celowalam na chlopca i cudem od razu się udało, ale wtedy i byłam młodsza i mniej stresów i w ogóle wszystko inne. A teraz masakra jakaś.

    Triss ja też wydaje mi się że jestem jeszcze młoda ;p mam 23 lata i co 3 cykl starań stracony weszłam w 4 to chyba nie ma się tym

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Eh dziewczyny, wczoraj chciało mi się z tego śmiać, ale dzisiaj jestem wściekła na siebie, bo chyba jednak przegapiłam tą owulację :/
    Mi tam Twój wykres nie wygląda na owu ale nie chce tu mieszać . Spójrz na mój tragedia jeśli chodzi o temperaturę :-S

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 17 października 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam, jak ładnie teraz poleci w górę to będzie dobrze.
    No tempki mi się zaczynają takie jak z fl, zobaczymy co jutro będzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze będzie :-* :-*

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 17 października 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:54

‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ