X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 17 października 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahaśka wrote:
    kochana, to jest awykonalne, na szczęście zaraz koniec, więc się odmeldowuję. Życzę spokojnej nocki i do jutra (znając życie) :)
    dobrej i owocnej nocy;)

    kahaśka lubi tę wiadomość

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 17 października 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Czuje się dzisiaj fatalnie dziewczyny chyba mnie jakaś grypa bierze cały dzień jest mi niedobrze , bolą mnie plecy i wszystkie mięśnie wszystkiego dosłownie jest mi co jakiś czas zimno ale nie mam gorączki ale podejrzewam ze to kwestia czasu , no ten jajnik boli :( mam apetyt ale co z tego jak wszystko i tak ładuje w ubikacji :( jelitowa jak nic nie miała się kiedy przyplatac:(
    biedna:* jeszcze to na dobicie ;/
    trzymaj się;))

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 17 października 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    Dzien dobry :)

    Ania Zetka przykro mi ze testy negatywne u Was. Powiem Wam szczerze ze ja mam przeczucie, że w tym cyklu u mnie też nic z tego. Wszytsko jest tak jak zwykle, zero objawów jakichkolwiek....

    Juwelka ja się nie znam kompletnie, nic nie pomoge, ale gin na pewno :) nie martw się, bedzie dobrze :)

    Martika jak maluszek Twojej przyjaciółki? mam nadzieje że sytuacja się utabilizowała ....

    Madlene wg mnie u Ciebie ovu było później niz na wykresie

    Believe u mnie tez śluz płodny się szybko pojawia. Zerknij u mnie na wykres- w 9dc pojawił się śluz płodny a w 14dc była owulka. Trochę wczesniej niż zwykle. Więc moze i u Ciebie wczesniej bedzie, nie przegap ;)

    Triss, faktycznie widzę, że u Ciebie było podobnie. Ty jeszcze robisz testy ovu, więc przynajmniej masz większą pewność kiedy ovu wystąpiła. Ja w tym cyklu jeszcze bez testów, chyba, że się nie uda znowu, to w przyszłym z pewnością się z nie zaopatrzę ;)

    Swoją drogą piękny wykres! Trzymam kciuki za zielone zakończenie! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2014, 22:46

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 17 października 2014, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa u mnie wszyscy w domu przechodzili w zeszłym tygodniu jelitówke. Nic przyjemnego, ale pocieszające ze przechodziło po jednym dniu. Oby i Tobie szybko przeszło.

    Believe dziękuje :* trzymam kciuki za Ciebie tez :)

    Dobrej nocy wszystkim!

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 18 października 2014, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie niestety ovu przegapiona ( wrrrrrr!!!!!!!) trzymam kciuki za Was!

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 18 października 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie też dziś wyznaczył ovu na 15 dc. Ale jakoś mam wątpliwości czy to dopiero dzisiejszy skok nie powinien być. Zobaczę jak się to rozwinie. Czy OF może jeszcze zmienić termin owulacji po jakimś czasie?

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 18 października 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Dziewczyny u mnie niestety ovu przegapiona ( wrrrrrr!!!!!!!) trzymam kciuki za Was!
    Kochana, ściskam serdecznie:*

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 18 października 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahaśka wrote:
    Hej, u mnie też dziś wyznaczył ovu na 15 dc. Ale jakoś mam wątpliwości czy to dopiero dzisiejszy skok nie powinien być. Zobaczę jak się to rozwinie. Czy OF może jeszcze zmienić termin owulacji po jakimś czasie?

    U mnie zmienił z 13dc na 14dc chociaż wiem z monitoringu, że owu była właśnie w 13dc ;)

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 18 października 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2021, 13:58

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! dołączam do Was:) w środę testowanie, ale już wczoraj robiłam jeden- niestety negatywny. Cięszę się,że mogę pogadać o trudnych dla mnie sprawach właśnie tutaj...Pozdrawiam!

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 18 października 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny.

    Maz wczoraj w domu caly dzien to i jakos nie mialam czasu pisac. Choc staram sie czytac na biezaco :P

    She wolf dziewczyny maja racje nie powinnas myslec w ten sposob. Widocznie tak mialo byc :*

    Pinacolada, martakrakow witajcie.

    Staraczka ciesze sie ze u Ciebie ok i nie marnujecie czasu :)

    Kahaska ja bym meza porządnie ukarala za takie fochy :(

    Triss pieknie ten wykres u Ciebie qyglada... trzymam kciuki! :*

    A u mnie dzis wreszcie zaczal sie nowy cykl. Ovu wynika z tego rzeczywiscie byla 22dc pieknue przegapiona. Na szczescie stanie w miejscu się zakonczylo odliczamy od nowa i do dziela. W zaleznosci od dlugosci tego cyjlu starania beda na koniec października albo poczatek listopada dopiero. Odliczam... mierze. . Obserwuje... drugi raz juz nie przegapie :)

    Milego sobotniego wieczora :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2014, 19:28

    triss lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 października 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:55

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 18 października 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurczę ja też się boję czy będę miała w tym cyklu owu, robię co dzień testy , ale na razie negatywne bladziochy.śluzu zero:( a tu 12DC.
    w pon. będę u lekarza to zobaczy czy była czy będzie uff..

    Morwa można odczuć, że masz doła czytając Twoją wypowiedź:(
    Czasem tak jest, że jak się odpuszcza to się zachodzi w ciąże od razu może tak będzie w Twoim przypadku:*
    A masz dop 7DC więc może temp spadanie, żeby mogła znowu podskoczyć;) trzymam kciuki !!!!
    A mąż powinien zrozumieć, mój tez by bardzo chciał ale jeszcze na razie to pyta kiedy i w ogóle;)

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 18 października 2014, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja dzisiaj cały dzień na uczelni, wpadłam napisać Wam tylko dobrej nocy i życzyć miłej niedzieli, bo mnie znowu czekają zajęcia.
    Odpoczywajcie:)

    Morwa niech mąż się wyluzuje, bo mu się plemniki zestresują i pomylą jeszcze kierunki;) Przytulam Cie ciepło, jak ten cykl też Ci się tak rozjedzie to proponuje z badaniami udać się do innego lekarza.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 19 października 2014, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:55

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 19 października 2014, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, albo jednak powinnaś połączyć te cykle i krwawienie uznać za śródcykliczne..

    Dziewczyny u mnie temperatura w dół więc jednak to nie była ovu !;)
    Miłego dnia:)

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 19 października 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika, cieszę się, że jednak ovu przez Tobą ;) widzę, że chcesz testować wtedy co ja. Trzymam kciuki za zielony koniec!

  • PinaColada Nowa
    Postów: 2 5

    Wysłany: 19 października 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    pisałam Wam ostatnio, że zrobiłam test w 25dc, niestety wyszedl wtedy negatywny, oczywiscie nie wytrzymalam i zrobilam ponownie w 27dc i widac golym okiem drugą jaśniuteńką kreskę. nie wiem na ile procent może to już być wiarygodny wynik (czy to moze zwidy :)??, powtórzę napewno za 2 dni. Fajnie, gdyby się udalo, w szczegolosci ze to dopiero pierwszy miesiac takiego przemyslanego planowania...

    kahaśka, Kotowa, Morwa, Ania24, kot_bury lubią tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 19 października 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinacolada jesli kreseczka jest, nawet blada to mozesz sie juz cieszyc :) gratulacje!

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 19 października 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki jakaś taka tu cisza :)
    PinaColada gratuluję !!! :)

    Ja jakaś taka jestem zrezygnowana i zmęczona tym wszystkim czuję jakąś taką obojętność :( ale pewnie wróci mi to po owulce :) to czekanie i wariowanie

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ