X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 23 września 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :)
    Mega zmęczona jestem, wczoraj do północy pracowałam a od 6 na nogach. Jadę w metrze i nadrabiam co wczoraj nasjrobalyście.
    Ja chodzę na basen dwa razy w tygodniu rachunkowe dla kondycji i z nadzieją, że zrzuce parę kilo ;)

    Ja ten cykl to raczej spisuje na straty bo tempka niska, testy negatywnie wychodzą, śluz pożal się Boże, ehhh... tragedia!!! :(

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Cześć wszystkim :)
    Mega zmęczona jestem, wczoraj do północy pracowałam a od 6 na nogach. Jadę w metrze i nadrabiam co wczoraj nasjrobalyście.
    Ja chodzę na basen dwa razy w tygodniu rachunkowe dla kondycji i z nadzieją, że zrzuce parę kilo ;)

    Ja ten cykl to raczej spisuje na straty bo tempka niska, testy negatywnie wychodzą, śluz pożal się Boże, ehhh... tragedia!!! :(

    Kobiecy organizm lubi płatać figle daj mu jeszcze troszkę czasu :)

    zubii, bulkaasia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry.

    Laseczki mam pytanie, ile płaciłyście za luteinę, miałyście refundację? Mnie wczoraj pani w aptece zabiła ceną prawie 150 zeta za 30 tabletek...
    Pytanie numer dwa brzmi... jeśli już kupię tę luteinę to, z tego co czytałam powinno się ją brać po owu. Ginekolożka co prawda mówiła że nie widziała jajca, ale to było w 11 dc, a mnie teraz zaczynają jajniki jak na owu rwac, na teście LH blada krecha się objawiła, czyli - o ile dobrze myślę - owu dopiero powinna się zbliżać (jeśli będzie). Czy w takim razie mam sobie poczekać na pik LH i ewentualnie zaczać brać po 1-2 dniach po piku (wnosząc z braku jajca że owu nie będzie, a co za tym idzie skoku temp też nie)? Czy może jak mówiła ginekolożka od 16 dnia no matter what? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana skoro ona nic tam niewidzialna to jajca pewnie wnrym miesiącu brak :( i ja bym sie skłaniała do jej zaleceń. Przynajmniej ja zawsze słucham mojego gin. Wiem ze beznadziejna jest myśl o stracie miesiąca ale spokojnie następny na pewno bedzie należał do Ciebie. Co do ceny wow zatkało mnie. Mi zostało sporo opakowań ponpoczatkach ciazy i wtedy kupiłam kilka pudełeczek i na sto procent nie była to tak wysoka cena :O

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 23 września 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się dzisiaj śniło, że testowałam i były dwie krechy. Ah ta podświadomość. Tyle gadania o tym to potem są takie sny.

    Na śląsku dziś piękna pogoda. Mam wolny dzień w pracy a wieczorem ide na wieczór panieński. Także zapowiada się dobry dzień :)

    W którym dniu cyklu zaczynacie robić testy owu? Cykle mam zwykle 29dni. Ale zdarza się czasem i 31. 10 dc czy później zacząć? Jak myślicie?

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydajemy sie że od 10 dc powinno być ok :) ja mam monitoringi wiec testów nie robie

  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 23 września 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    Dzien dobry.

    Laseczki mam pytanie, ile płaciłyście za luteinę, miałyście refundację? Mnie wczoraj pani w aptece zabiła ceną prawie 150 zeta za 30 tabletek...


    ja w pierwszej ciąży brałam luteinę płaciłam nie więcej jak 20zł/mies...



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 23 września 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od 11 dc zaczynam ;)

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 23 września 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toto wrote:
    To i ja trochę kilogramów przyjmę! ;)

    Dziewczyny, ktora z Was bierze Duphaston po owulacji? I czy miałyście badany progesteron i na tej podstawie włączonego dupka? Ja sie obawiam ze mam za niski i stad te plamienia i w ogole...
    hej,
    ja biore tez po owu, przez 10 dni. Moj gin nie bada mi progesteronu, tylko zawsze po monitorowanej owu przepisuje mi dupka.
    Za niskiego nie mam, kiedys sobie zbadałam i byl ok.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 23 września 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha89 wrote:
    a przy okazji mam pytanie do tych, które mają monitoring cyklu przez gina: czy pokrywa Wam się owu z USG ze śluzem-najbardziej galaretowatym (sorki za dosadność):p

    Tak, pokrywa się :) Zaraz po owu mam sluz kremowy, rozciagliwy znika.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 23 września 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    Dzien dobry.

    Laseczki mam pytanie, ile płaciłyście za luteinę, miałyście refundację? Mnie wczoraj pani w aptece zabiła ceną prawie 150 zeta za 30 tabletek...
    Pytanie numer dwa brzmi... jeśli już kupię tę luteinę to, z tego co czytałam powinno się ją brać po owu. Ginekolożka co prawda mówiła że nie widziała jajca, ale to było w 11 dc, a mnie teraz zaczynają jajniki jak na owu rwac, na teście LH blada krecha się objawiła, czyli - o ile dobrze myślę - owu dopiero powinna się zbliżać (jeśli będzie). Czy w takim razie mam sobie poczekać na pik LH i ewentualnie zaczać brać po 1-2 dniach po piku (wnosząc z braku jajca że owu nie będzie, a co za tym idzie skoku temp też nie)? Czy może jak mówiła ginekolożka od 16 dnia no matter what? ;)

    Mogła się owu przesunac i 11dc jeszcze nie bylo zadnego wiodacego pecherzyka.
    Ja bym zrobiła tak, ze jesli zaobserwujesz owu (pozytywny test, sluz rozciagliwy, a nastepnego dnia juz kremowy, skok temperatury), to od 3dpo - trzeciej wyzszej temperatury bym wziela luteine, dla pewnosci, ze nie zablokujesz owu biorac 1dpo.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 23 września 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Tak, pokrywa się :) Zaraz po owu mam sluz kremowy, rozciagliwy znika.

    zaraz po owu czyli już na drugi dzień po czy to trwa..? wczoraj miałam 17dc bóle podbrzusza, ból jajnika, biegunka, szyjka mega otwarta i śluz galareta, dziś 18dc mam już szyjkę niżej, śłuz przeźroczysty cienki, rwie się już po cm taka woda bardziej niż galareta.. chyba nici co? a myślałam,że owu miałam 14-15dc...



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 23 września 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    Dzien dobry.

    Laseczki mam pytanie, ile płaciłyście za luteinę, miałyście refundację? Mnie wczoraj pani w aptece zabiła ceną prawie 150 zeta za 30 tabletek...
    Pytanie numer dwa brzmi... jeśli już kupię tę luteinę to, z tego co czytałam powinno się ją brać po owu. Ginekolożka co prawda mówiła że nie widziała jajca, ale to było w 11 dc, a mnie teraz zaczynają jajniki jak na owu rwac, na teście LH blada krecha się objawiła, czyli - o ile dobrze myślę - owu dopiero powinna się zbliżać (jeśli będzie). Czy w takim razie mam sobie poczekać na pik LH i ewentualnie zaczać brać po 1-2 dniach po piku (wnosząc z braku jajca że owu nie będzie, a co za tym idzie skoku temp też nie)? Czy może jak mówiła ginekolożka od 16 dnia no matter what? ;)

    Ja biorę już od kilku lat i płacę ok 6 zł za opakowanie...

    Np. tutaj masz cenę: https://www.doz.pl/apteka/p8374-Luteina_tabletki_dopochwowe_50_mg_30_szt

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 14:11

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie teraz cykle bez mierzenia i sprawdzania. Jak @ nie przyjdzie do 12 października to zatestuję :) Może wydarzy się cud i zaskoczy samo z siebie

  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 23 września 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka - mi się też w tym cyklu po raz pierwszy śniły 2 krechy na teście i 3 dni później... zobaczyłam 2 krechy na teście :D

    malka lubi tę wiadomość

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 23 września 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! ja już w pracy :)
    Dzisiaj 7dpo , temperatura 37,2 i jestem mega zmęczona.
    Powoli zastanawiam się czy moja podświadomość nie płata mi figli :)

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 23 września 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tutusia wrote:
    Malka - mi się też w tym cyklu po raz pierwszy śniły 2 krechy na teście i 3 dni później... zobaczyłam 2 krechy na teście :D

    Tylko, że ja mam dopiero 7dc więc do testowania jeszcze daleko. Najpierw jeszcze muszą być staranka ;)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 23 września 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czy siak - trzymam kciuki :)

    malka lubi tę wiadomość

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasze snu mówią zenoaziernik musi być Nasz :D

    malka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam taka nadzieje ze teraz przypasujemy i uda sie zaciazyc :)

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ