X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o niczym tak nie myśle jak o tym żeby znów zobaczyć dwie kreseczki :) i zeby tym razem zakończyło sie to porodem za 9miesiecy :D

    Dziewczyny uda się Nam! U-D-A!!!! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 17:50

    emi2016, mycha89, zubii, bulkaasia lubią tę wiadomość

  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 23 września 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa Kiedy testujesz? Ja od 01.10-02.10 ! Jeszcze tyle dni !! :)
    Co chwile coś czytam,wyszukuje... masakra!!!! Boje się że jeżeli się nie uda, może mi się opóźnić @ ..

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 23 września 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już widzę , 15.10 .. Trzeba trzy,ać kciuki i zarażać się nawzajem :)

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez o niczym innym nie mysle:) chociaz ostatnio myslalam ze ten cykl bedzie stracony a tu jest nadzieja ze sie uda...

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 23 września 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu weekendzik :)
    Wysiadłam dziś na pierwszym przystanku i przespacerowałam się do domu, bo pogoda dziś piękna.

    emi2016 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 23 września 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałyście kiedyś tak , że ciągłe myślenie opóźniało Wam @ ?

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 23 września 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oktawka, w drugim cyklu starań :) tak sobie wkręciłam, że pewnie już jestem w ciąży, ze okres mi się spóźnił o 2 lub 3 dni :) A raczej mam regularne co do dnia.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 23 września 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luzujcie kobietki ! Mówię Wam - ten cykl będzie dla nas szczęśliwy !

    Chyba jestem niemądra, bo zamiast cieszyć się, że dostałam clo i może coś z tego będzie zaczęłam sobie wkrecać że będą bliźniaki i będzie przerąbane ;/ To jednak ciąża wysokiego ryzyka, a przy mojej cukrzycy wolałabym dzieci rodzić pojedynczo...

    Ale co tam ! Na razie trzeba się modlić żey się udało, a potem żeby było zdrowe ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 18:36

    zubii lubi tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 23 września 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, ja też bym chciała za tym pierwszym turbo strzałem. Mój mąż mówi że ma turbo nasienie hahahahaha więc może i się uda :D :D :D Pożyjemy zobaczymy
    Ściskam :*

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moga byc blizniaki a co tam wiecej pracy a od razu dwojka bobasów , poddwojne szczescie ..wazne zeby tylko zdrowe był <3

  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 23 września 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie w innej sytuacji bym się cieszyła, ale mam tą głupią cukrzycę - co i tak sprawia że ciąża jest ciężka, a co mówić w bliźniakami ? To nie jest zbyt bezpieczne... ostatnio sobie liczyłam, że dla kobiety w pierwszym trymestrze, przy cukrzycy typu 1 zalecane jest 35 kcal/kg optymalnej masy ciała. Czyli dla mnie 1600 kcal rozłożone na 8-10 posiłków na dobę. Ogólnie głodówka, dziecko i tak zabiera wszystko co potrzebna - z racji częstych posiłków, ale dla matki prawie nic nie zostaje... Do tego codzienny sikaniec czy we krwi nie ma ciał ketonowych (wtedy dziecko dostaje za mało glukozy). Ale przeżyję to wszystko byle mieć zdrowe dziecko. Tylko te bliźniaki mnie martwią jednak - mam wątpliwości czy gin to przemyślała. Niby mam jeszcze sporo swojej insuliny, ale to bardzo duże obciążenie dla mojego organizmu...

    Dobra, nie zamęczam Was, będę się martwić jak będzie czym. Oby się udało, tak bardzo wierzę, że na clo się uda....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 19:50

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    No właśnie w innej sytuacji bym się cieszyła, ale mam tą głupią cukrzycę - co i tak sprawia że ciąża jest ciężka, a co mówić w bliźniakami ? To nie jest zbyt bezpieczne... ostatnio sobie liczyłam, że dla kobiety w pierwszym trymestrze, przy cukrzycy typu 1 zalecane jest 35 kcal/kg optymalnej masy ciała. Czyli dla mnie 1600 kcal rozłożone na 8-10 posiłków na dobę. Ogólnie głodówka, dziecko i tak zabiera wszystko co potrzebna - z racji częstych posiłków, ale dla matki prawie nic nie zostaje... Do tego codzienny sikaniec czy we krwi nie ma ciał ketonowych (wtedy dziecko dostaje za mało glukozy). Ale przeżyję to wszystko byle mieć zdrowe dziecko. Tylko te bliźniaki mnie martwią jednak - mam wątpliwości czy gin to przemyślała. Niby mam jeszcze sporo swojej insuliny, ale to bardzo duże obciążenie dla mojego organizmu...

    Dobra, nie zamęczam Was, będę się martwić jak będzie czym. Oby się udało, tak bardzo wierzę, że na clo się uda....
    Bedzie dobrze..Fakt to spore obciazenie ale jak bedzie sie stosowac do zalecen lekarza to bedzie dobrze w koncu oni na tym sie znaja...ja sie obawiam ze ta cukrzyce nabawie sie w ciazy bo juz teraz mam czasem skoki z cukrem ale cukrzycy nie wykryto wiec zobaczymy co bedzie dalej

  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 23 września 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna ja też się na tym znam bo jestem pielęgniarką, czasem chodzę do przychodni edukować... Ale to nic nie ułatwia - bo znam powikłania w takich ciążach, niby rzadkie, a w dobrze prowadzonych znikome, ale jednak ...


    Po za tym, jeśli teraz skacze Ci cukier (robiłaś test obciążenia glukozą ? Ile masz lat ?) - wprowadź już teraz dietę o niskim indeksie glikemicznym - nie tylko zmniejszasz ryzyko wad u dziecka, ale też ułatwiasz zajście w ciążę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 20:24

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 23 września 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    No właśnie w innej sytuacji bym się cieszyła, ale mam tą głupią cukrzycę - co i tak sprawia że ciąża jest ciężka, a co mówić w bliźniakami ? To nie jest zbyt bezpieczne... ostatnio sobie liczyłam, że dla kobiety w pierwszym trymestrze, przy cukrzycy typu 1 zalecane jest 35 kcal/kg optymalnej masy ciała. Czyli dla mnie 1600 kcal rozłożone na 8-10 posiłków na dobę. Ogólnie głodówka, dziecko i tak zabiera wszystko co potrzebna - z racji częstych posiłków, ale dla matki prawie nic nie zostaje... Do tego codzienny sikaniec czy we krwi nie ma ciał ketonowych (wtedy dziecko dostaje za mało glukozy). Ale przeżyję to wszystko byle mieć zdrowe dziecko. Tylko te bliźniaki mnie martwią jednak - mam wątpliwości czy gin to przemyślała. Niby mam jeszcze sporo swojej insuliny, ale to bardzo duże obciążenie dla mojego organizmu...

    Dobra, nie zamęczam Was, będę się martwić jak będzie czym. Oby się udało, tak bardzo wierzę, że na clo się uda....
    Emi wyluzuj :D ja po clo miałam i 4 pęcherzyki i nawet ciąży pojedynczej się nie doczekałam ;) wystymulowanie kilku pęcherzyków daje większe szanse na jakąkolwiek ciążę, a wycelowanie w bliźniaki przy słabym endometrium po clostilbegycie jest jak trafienie 6 w lotka. :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 23 września 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 Dzięki ! Pocieszyłaś mnie :) Wiem, że panikuję, ale za dużo się naczytałam ;)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 23 września 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    innamorata88 Dzięki ! Pocieszyłaś mnie :) Wiem, że panikuję, ale za dużo się naczytałam ;)
    Spokojnie Kochana :) zjadłam na temacie zęby i wiem, co mówię :D będzie dobrze!

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 23 września 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Spokojnie Kochana :) zjadłam na temacie zęby i wiem, co mówię :D będzie dobrze!

    Mam nadzieję :) Nadal testujesz 8.10, czy trochę wcześniej ? Trzymam kciuki ! Oby tym razem się udało :)

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    balladyna ja też się na tym znam bo jestem pielęgniarką, czasem chodzę do przychodni edukować... Ale to nic nie ułatwia - bo znam powikłania w takich ciążach, niby rzadkie, a w dobrze prowadzonych znikome, ale jednak ...


    Po za tym, jeśli teraz skacze Ci cukier (robiłaś test obciążenia glukozą ? Ile masz lat ?) - wprowadź już teraz dietę o niskim indeksie glikemicznym - nie tylko zmniejszasz ryzyko wad u dziecka, ale też ułatwiasz zajście w ciążę :)
    zdaje sobie sprawe ze moga byc powikłania..w medycynie nic nie ma na 100%...tak inaczej jak wiesz co i jak moze byc.
    teraz akurat nie bo staram sie unikac produktów co maja duza zawartosc cukru i czuje sie dzieki temu lepiej...krzywa cukrowa mialam i wyszły wszystko prawidłowo..a lat mam 26..

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 23 września 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Mam nadzieję :) Nadal testujesz 8.10, czy trochę wcześniej ? Trzymam kciuki ! Oby tym razem się udało :)
    Zaczynam testy od 30.08 :D jak szaleć to szaleć, ale na betę się nie wybieram, nawet jak w końcu pojawią się 2 kreski. :) Na allegro zamówiłam komplet testów kasetowych i jeden elektroniczny clearblue. To wystarczy :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oktawka wrote:
    Już widzę , 15.10 .. Trzeba trzy,ać kciuki i zarażać się nawzajem :)

    Na pewno testowanie sie przesunie gdyż moja @o mnie zapomniała a dopiero w środę do lekarza zanim wymusi, stymulacja i oczekiwanie to mam nadzieje sie chociaż na koniec miesiąca załapać ;( juz sie tak wkurzam no ale moze po takim czasie wkurzanie zakończy sie sukcesem, ale niechęć sie nastawiać

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ