X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 24 września 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha89 a jak z piersiami? mnie bolaly 2 dpo . Teraz nic :(

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 24 września 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze na pewno za tydzień na weselu coś wypiję. Ale później już ani kropli bo będzie owu.

    A jeszcze zauważyłam że jak coś wypiję to na drugi dzień mi mega tempka zawsze skacze. Też tak macie?

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 24 września 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech chyba dupa... dziś 19dc, śluz biały, ciągnie się na 5mm, szyjka nisko, otwarta trochę... chyba tak samo było mies temu... kurde zła jestem na siebie bo myślałam,że owu będzie 14-15... mogłam jeszcze serduszkować z mężem 14dc.. wrrr



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 24 września 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oktawka wrote:
    Mycha89 a jak z piersiami? mnie bolaly 2 dpo . Teraz nic :(


    mnie piersi bolały dopiero w 7tyg to mam zanotowane...



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 24 września 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha89 :) to dość późno, dodałaś mi troche nadzieji :)

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, widzę, że Wy na okrągło w temacie :) ja po całym tygodniu padam. Dzisiaj jak mierzyłam rano temperaturę, to zauważyłam, że dosyć sporo spadła, wczoraj 37.23 a dzisiaj 36.88 i 25 dzień cyklu, zastanawiałam się przez chwilę, czy to może być skok implantacyjny, ale porzuciłam temat, bo można zwariować od tego :D Od piątku wyglądam jak chomik, spuchło mi pół twarzy - ząb ósemka mi się uaktywnił, ale nie chcę iść do dentysty, bo wstrzykuje mi lekarstwo, które nie wiem czy byłoby odpowiednie w przypadku ciąży:/ W pracy wyglądałam tragicznie, dobrze, że to pod koniec tygodnia, może do poniedziałku przejdzie.
    Mąż siedzi na mieszkaniu i remontuje... a ja siedzę w domu u rodziców i nie wiem co ze sobą zrobić. Jak wszystko dobrze pójdzie to wreszcie połową listopada się przeprowadzimy. Chodziłam po sklepach, kupiłam ubijaczkę do ziemniaków i jakieś pierdoły do kuchni :P Ogólnie rzecz biorąc nic mi się nie podoba, ciągle wydaje mi się że jak coś kupię, to zaraz znajdę coś ładniejszego i będę żałowała;p Haha, dobrze że to tylko mieszkanie... co by to było, gdybym musiała robić zakupy do domu... Nie chcę myśleć.
    Ale ja Wam tu przynudzam.... idę :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha89 wrote:
    witajcie;)

    Mnie w pierwszej ciąży już 9dpo (bo była Wigilia to wiem dokłądnie dzień:D) odrzucały wszelkie zapachy, miałam wypieki i mega trądzik, co nigdy nie mam. taką pokrzywkę. do tego mega wzdęcia i gazy. ale za cholerę nie pamiętam śluzu. dopiero od plamienia owulacyjnego go kontrolowałam;/ odrzucało mnie na słodycze, ciągnęło na wszystko co ostre i kwaśne. kawa mi smakowała normalnie. i to jeszcze przed terminem @ wszystko i utrzymywało się do końca ciąży. mama i teściowa od razu się zczaiły, a ja,że nie! a jednak byłam.



    ee, to może co i z tego będzie, bo od dwóch dni zamiast kawy rano piję wieczorem kakao, nie wiem skąd się to wzięło :P ale kakao pycha.
    Wczoraj się dowiedziałam, że u brata będzie drugi synek! Żadnej dziewczynki... 4 chłopaków mamy, bo u jednego brata 2 łobuzów i teraz u drugiego będzie to samo. Jak się wszyscy zjadą do domu, to będę uciekała gdzie pieprz rośnie :P

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 24 września 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej dawno nie zaglądałam tu, u mnie testowanko jednak sie przesunie... Przez HSG mam zdecydowanie dłuższy cykl wiec testowanie na pewno nie bedzie 7.10 tylko pewnie dopiero ok 12.10. Tym samym nici z mojej niespodzianki urodzinowej dla męża gdyby sie jednak w tym cyklu udało. No trudno :)

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Hej hej dawno nie zaglądałam tu, u mnie testowanko jednak sie przesunie... Przez HSG mam zdecydowanie dłuższy cykl wiec testowanie na pewno nie bedzie 7.10 tylko pewnie dopiero ok 12.10. Tym samym nici z mojej niespodzianki urodzinowej dla męża gdyby sie jednak w tym cyklu udało. No trudno :)


    Znam ten ból moja po histeroskopi nie przychodzi juz ponad 2tyg... Wiec moje testowanie spooooro sie przesunie. Ale moze kochana będziemy to miały wynagrodzone dwoma krechami :D

    mycha89 lubi tę wiadomość

  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 24 września 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie piersi nie bolą ani na owu ani na okres, w ciąży mówię Ci dopiero 7tydz jak zaczęły boleć i swędzieć. wcześniej totalnie zero. za to kłuciem jajników teraz sie nie sugeruję. napieprzają mnie od 14dc a jest 19dc.. miesiąc temu tak samo. wtedy miałam lekkie plamienie implantacyjne 12dpo czyli 26dc i od plamienia do testowania miałam mocne bóle menstruacyjne. jak testowałam 31dc już wiedziałam,że to jest to i dwie mega krechy były. Cykle 28dni, ale czekałam z testowaniem bo od implantacji musi minąć około 4 dni by test z moczu pokazał.



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 24 września 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nareszcie u mnie test owulacyjny POZYTYWNY!!! :) Czyli testowanie tez mi się przesunie z 6/10 na 9/10. Jajnik lewy napindala więc może ten cykl nie jest jeszcze tak do końca stracony...

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 24 września 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    No nareszcie u mnie test owulacyjny POZYTYWNY!!! :) Czyli testowanie tez mi się przesunie z 6/10 na 9/10. Jajnik lewy napindala więc może ten cykl nie jest jeszcze tak do końca stracony...
    iludniowe masz cykle?



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 24 września 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy u któreś z Was po luteinie pojawiły się mega bóle podbrzusza i jajników?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • kejtii Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 24 września 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Dziewczyny, czy u któreś z Was po luteinie pojawiły się mega bóle podbrzusza i jajników?
    Hej, ja kilka razy mialam w trakcie brania luteiny Taki ból choć nie w każdym cyklu. Czasem pojawiał się też w trakcie stosunku. Był bardzo mocny i trwał kilka minut a jajniki pobolewaly cały czas i zawsze przez to robiłam sobie nadzieję.

    27b9bb7e062df20f5a17d11913485292.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 24 września 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam bóle w pierwszym trymestrze i na nie dostałam luteinę i przeszły



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 24 września 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha89 cykle 28-31 dni ale myślałam, że ten będzie bezowulacyjny.

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey,mam na imię Monika,jestem tu nowa. Po krótce, mam 32 lata i właśnie z mężem postanowiliśmy starać się o trzecią pociechę. Mam w domu już dwóch synków w wieku 7 lat i 2 latka, po cichu marzy się dziewczynka ;)) Za nami dopiero 1 miesiąc starań i testować będę 3 października. Trzymam kciuki za wszystkich i za siebie

  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 24 września 2016, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monis1984 wrote:
    Hey,mam na imię Monika,jestem tu nowa. Po krótce, mam 32 lata i właśnie z mężem postanowiliśmy starać się o trzecią pociechę. Mam w domu już dwóch synków w wieku 7 lat i 2 latka, po cichu marzy się dziewczynka ;)) Za nami dopiero 1 miesiąc starań i testować będę 3 października. Trzymam kciuki za wszystkich i za siebie

    witaj! ja też tak chyba będę testować. choć straciłam nadzieje, bo owu mi się przesunęła i raczej cykl w tyłek. więc poczekam łąskawie na @. też chciałam strzelić córeczkę i wciąż za daleko od owu;/ to mój 2cs ale najpierw 8 dni przed owu a teraz 5-6;/. nie wiem jak liczyć czy pełne doby czy jak..;/



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 25 września 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w niedzielny ranek ;)
    U mnie tempka zrobiła mały ruch w górę a przy podcieraniu było różowo i takie żyłki/nitki czerwone. Czytałam, że to może być takie plamienie przed owulacyjne. Zobaczymy czy to się potwierdzi ;)

    Monika powodzenia i kciuki za dwie krechy :)

    Miłego dnia Laseczki!!!


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2016, 08:50

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 25 września 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, piszę tutaj pierwszy raz, ja testować zamierzam 3 pazdziernik:) Ale chodze nerwowa hehe , objawy jakie mam dziwne to zaparcia hmmm a ja nie miałam z nimi nigdy problemu, oraz wiecej mi sie chce pić , hmmm oby to nie były złudzenia

    11 cykl starań
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ