X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 25 września 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buulkaasia ja też miałam w tym miesiacu plamienie łacznie z bólem jajników w czasie domniemanej owulacji , mi też lekarz powiedział ze to może zwiastować owulacje. Biorę suplement inofem i zdarzyło mi się to dopiero pierwszy raz , takie bóle i plamienie dlatego jestem dobrej myśli, zobaczymy

    bulkaasia lubi tę wiadomość

    11 cykl starań
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 25 września 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ja też będę testować w październiku, nie chcę wcześniej bo każdy negatywny test jest trudny .... Miałam prawdopodobnie owulację 17-18 września. Więc zacznę testowanie 1-2 października. Może uda się przy tym cyklu...

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 25 września 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85 - Cześć , ja też testuje 2-giego :)

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć w ten piękny dziedzielny dzien mnie dzis nawalają jajniki jak na @. Wiec mam nadzieje, że może dobie o mnie przypomniała i udanie bez wywoływania :D trzymajcie za to kciuki :)

    innamorata88, mycha89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :) niedziela przepiekna:) obudzic sie obok ukochanego bez cenne :) slonce swieci to i humor dopisuje..

    Agniechaaa trzymam kciuki :)

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 25 września 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa 3mam!!!

    U mnie 9dc więc nic się nie dzieje. Idę na rower bo pogoda ekstra, trzeba wykorzystać ostatnie chwile.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 25 września 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki :*

    Od wczoraj córka chora wygląda na to że miała zatrucie pokarmowe i ostatnia piątka wychodzi przez co ma stan podgorączkowy ehh. Ją natomiast zaraziła się od męża katar ból gardła i głowy. Owu pewnie w sobotę więc jedyna szansa na przytulanki to w nocy o północy w wsrode. Jak się nie uda to trudno...

    Ją już nie patrzę na urojenia przed @ w 2 cs starań byłam na bank pewna że się udało i oczywiście przyszła @ jedynie pozytywny test da mi pewność.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie iskierka nadzieji, bo z temp. 37,23 wczoraj wskoczyła mi na 36,88 a dzisiaj znowu się podniosła do 37,10 - wmawiam sobie dalej, że to spadek implantacyjny był :P w tym tygodniu wszystko się wyjaśni. Szkoda, że w głowie nie ma pstryczka on/off -odnosnie myslenia o ciąży i doszukiwaniu się znaków na niebie i ziemi. Byłoby fajniej.

    balladyna26, zubii, mycha89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izape91 o tak przydaloby sie takie cos :P te czekanie jest najgorsze

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 25 września 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już mnie korcilo żeby powiedzieć mężowi żeby kupił test ale się wstrzymalam hihi wariuje

    Izape91 lubi tę wiadomość

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Już mnie korcilo żeby powiedzieć mężowi żeby kupił test ale się wstrzymalam hihi wariuje
    Ile ci zostalo czasu do testowania ?

  • Nisia2901 Ekspertka
    Postów: 133 62

    Wysłany: 25 września 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje 1.10
    W ogole w tym cyklu mialam bardzo szybko owulacje bo juz w 7 dniu cyklu. Dzis mija 22 dzien cyklu, rano robilam test owulacyjny i wyszedl pozytywny po 10 minutach co o tym sadzic ?

    oar8vfxmb84zoiiv.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 25 września 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balladyna jakieś 8 dni co najmniej do @ (oby nie )

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To juz coraz blizej..ale zycze zeby nie przyszla

  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 25 września 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, a ja nie wiem o co chodzi. Wydaje mi się, że nie miałam owulacji, ovufriend wyznaczył mi na 7 dni temu, niby szyjka była wyżej, ale śluz tyko przez 2 dni. A dziś plamienie. Nie czaję. Albo @ albo implantacja ?? Ale jak ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2016, 16:21

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 25 września 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balladyna dzięki:) Tobie też życzę powodzonka, ja miałam cykle 28 dniowe a teraz przy tym inofem wydłyużyły się na 32-33. Emi ja miałam biorąc inofem pierwszy raz że w czasie owulacji lekkie plaminie w śluzie

    11 cykl starań
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 25 września 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja to na pewno nie jest, albo była 7 dni temu albo jej nei było. Nie biorę inofemu, tylko luteinę, a od kiedy ją biorę - parę lat będzie - nigdy tak nie miałam. No nic, może @ przyjdzie dziś lub jutro to się wszystko okaże.

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 25 września 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nisia2901 wrote:
    Ja testuje 1.10
    W ogole w tym cyklu mialam bardzo szybko owulacje bo juz w 7 dniu cyklu. Dzis mija 22 dzien cyklu, rano robilam test owulacyjny i wyszedl pozytywny po 10 minutach co o tym sadzic ?


    W poprzednim cyklu miałam kreskę na owu moim zdaniem to nic nie znaczy.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Balladyna dzięki:) Tobie też życzę powodzonka, ja miałam cykle 28 dniowe a teraz przy tym inofem wydłyużyły się na 32-33. Emi ja miałam biorąc inofem pierwszy raz że w czasie owulacji lekkie plaminie w śluzie
    Dzieki przyda się..moze akurat teraz sie uda ;-)

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 25 września 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś to będzie, jak będzie @ to w następnym cyklu będę mierzyć temp. oraz obiecuje sobie zejść do 1 kawy dziennie,

    11 cykl starań
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak wybrać fotelik samochodowy?

Kompletując wyprawkę dla noworodka, wielu rodziców staje przed wyborem fotelika samochodowego. Wybór jest ogromny, przez co decyzja o wyborze właściwego fotelika jest często bardzo trudna. Na jakie elementy zwrócić uwagę wybierając fotelik? Czy fotelik powinien być dopasowany do konkretnego modelu samochodu? Dlaczego warto zdecydować się na fotelik z systemem mocowania ISOFIX?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ