X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 25 września 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buulkaasia ja też miałam w tym miesiacu plamienie łacznie z bólem jajników w czasie domniemanej owulacji , mi też lekarz powiedział ze to może zwiastować owulacje. Biorę suplement inofem i zdarzyło mi się to dopiero pierwszy raz , takie bóle i plamienie dlatego jestem dobrej myśli, zobaczymy

    bulkaasia lubi tę wiadomość

    11 cykl starań
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 25 września 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ja też będę testować w październiku, nie chcę wcześniej bo każdy negatywny test jest trudny .... Miałam prawdopodobnie owulację 17-18 września. Więc zacznę testowanie 1-2 października. Może uda się przy tym cyklu...

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 25 września 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85 - Cześć , ja też testuje 2-giego :)

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć w ten piękny dziedzielny dzien mnie dzis nawalają jajniki jak na @. Wiec mam nadzieje, że może dobie o mnie przypomniała i udanie bez wywoływania :D trzymajcie za to kciuki :)

    innamorata88, mycha89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :) niedziela przepiekna:) obudzic sie obok ukochanego bez cenne :) slonce swieci to i humor dopisuje..

    Agniechaaa trzymam kciuki :)

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 25 września 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa 3mam!!!

    U mnie 9dc więc nic się nie dzieje. Idę na rower bo pogoda ekstra, trzeba wykorzystać ostatnie chwile.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 25 września 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki :*

    Od wczoraj córka chora wygląda na to że miała zatrucie pokarmowe i ostatnia piątka wychodzi przez co ma stan podgorączkowy ehh. Ją natomiast zaraziła się od męża katar ból gardła i głowy. Owu pewnie w sobotę więc jedyna szansa na przytulanki to w nocy o północy w wsrode. Jak się nie uda to trudno...

    Ją już nie patrzę na urojenia przed @ w 2 cs starań byłam na bank pewna że się udało i oczywiście przyszła @ jedynie pozytywny test da mi pewność.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie iskierka nadzieji, bo z temp. 37,23 wczoraj wskoczyła mi na 36,88 a dzisiaj znowu się podniosła do 37,10 - wmawiam sobie dalej, że to spadek implantacyjny był :P w tym tygodniu wszystko się wyjaśni. Szkoda, że w głowie nie ma pstryczka on/off -odnosnie myslenia o ciąży i doszukiwaniu się znaków na niebie i ziemi. Byłoby fajniej.

    balladyna26, zubii, mycha89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izape91 o tak przydaloby sie takie cos :P te czekanie jest najgorsze

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 25 września 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już mnie korcilo żeby powiedzieć mężowi żeby kupił test ale się wstrzymalam hihi wariuje

    Izape91 lubi tę wiadomość

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Już mnie korcilo żeby powiedzieć mężowi żeby kupił test ale się wstrzymalam hihi wariuje
    Ile ci zostalo czasu do testowania ?

  • Nisia2901 Ekspertka
    Postów: 133 62

    Wysłany: 25 września 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje 1.10
    W ogole w tym cyklu mialam bardzo szybko owulacje bo juz w 7 dniu cyklu. Dzis mija 22 dzien cyklu, rano robilam test owulacyjny i wyszedl pozytywny po 10 minutach co o tym sadzic ?

    oar8vfxmb84zoiiv.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 25 września 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balladyna jakieś 8 dni co najmniej do @ (oby nie )

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To juz coraz blizej..ale zycze zeby nie przyszla

  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 25 września 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, a ja nie wiem o co chodzi. Wydaje mi się, że nie miałam owulacji, ovufriend wyznaczył mi na 7 dni temu, niby szyjka była wyżej, ale śluz tyko przez 2 dni. A dziś plamienie. Nie czaję. Albo @ albo implantacja ?? Ale jak ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2016, 16:21

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 25 września 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balladyna dzięki:) Tobie też życzę powodzonka, ja miałam cykle 28 dniowe a teraz przy tym inofem wydłyużyły się na 32-33. Emi ja miałam biorąc inofem pierwszy raz że w czasie owulacji lekkie plaminie w śluzie

    11 cykl starań
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 25 września 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja to na pewno nie jest, albo była 7 dni temu albo jej nei było. Nie biorę inofemu, tylko luteinę, a od kiedy ją biorę - parę lat będzie - nigdy tak nie miałam. No nic, może @ przyjdzie dziś lub jutro to się wszystko okaże.

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 25 września 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nisia2901 wrote:
    Ja testuje 1.10
    W ogole w tym cyklu mialam bardzo szybko owulacje bo juz w 7 dniu cyklu. Dzis mija 22 dzien cyklu, rano robilam test owulacyjny i wyszedl pozytywny po 10 minutach co o tym sadzic ?


    W poprzednim cyklu miałam kreskę na owu moim zdaniem to nic nie znaczy.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Balladyna dzięki:) Tobie też życzę powodzonka, ja miałam cykle 28 dniowe a teraz przy tym inofem wydłyużyły się na 32-33. Emi ja miałam biorąc inofem pierwszy raz że w czasie owulacji lekkie plaminie w śluzie
    Dzieki przyda się..moze akurat teraz sie uda ;-)

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 25 września 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś to będzie, jak będzie @ to w następnym cyklu będę mierzyć temp. oraz obiecuje sobie zejść do 1 kawy dziennie,

    11 cykl starań
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ