X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 22 września 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 2 dzień @... w poprzednim cyklu po owulacji cały czas czułam jamnik i, śluz też jak by inny niż zawsze i co i duża nic...
    W tym cyklu nie nakręca się na nic :)

    5cs
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 22 września 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki za literówki Ale na tel. pisze ;)

    5cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Agniechaaaa u Ciebie to trochę inna sytuacja. Też bym się bala. Ale może jakieś lekkie ćwiczenia w Twoim wypadku byłyby ok. np basen. Bo na pewno odpada jakiś hardcore.


    A najgorsze ze od hormonów kg przybywa :( ale obiecałam sobie ze bede ćwiczyć na Polce i właśnie basen w 1polowoe cyklu a po ovu bede sie oszczędzać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A najgorsze ze od hormonów kg przybywa :( ale obiecałam sobie ze bede ćwiczyć na Polce i właśnie basen w 1polowoe cyklu a po ovu bede sie oszczędzać :)


    Ja chetnie te zbedne twoje kilogramy wezme..mnie sie troche przyda :P

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Ja chetnie te zbedne twoje kilogramy wezme..mnie sie troche przyda :P



    To ja chetnie oddam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    To ja chetnie oddam :D
    co najmniej 4 by mi sie przydały :P

  • Chrumka Znajoma
    Postów: 16 14

    Wysłany: 22 września 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2018, 16:58

    Cud :) rośnij Kruszynko <3
    16ud9jcgdo0f3zy6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    co najmniej 4 by mi sie przydały :P

    A ja mam tyle na zbyciu ale według tych wag co wyliczają to mam duzo wody w organizmie aaaaaa jak cieżko być kobietą

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A ja mam tyle na zbyciu ale według tych wag co wyliczają to mam duzo wody w organizmie aaaaaa jak cieżko być kobietą
    Mnie wychodzi niedowaga...a przytyc nie jest łatwo...i fakt kobiety nie maja łatwo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chrumka wrote:
    Hej dziewczyny :) ja chodzę na basen. Jakbym zaszła w ciążę to też bym dalej chodziła, dla rozluźnienia mięśni i kondycji, no chyba że dopadła by mnie jakaś infekcja.
    Mi został tydzień do terminu @, ale nic nie czuję tak jak ostatnio, aby zaczęły mnie boleć piersi czy coś. Kiedyś to nie mogłam przed @ rąk podnosić. Najgorsze to ostatnie czekanie. Mam nadzieję, że wredna @ nie przyjdzie i będę mogła z Wami testować w październiku. Miłego wieczoru, te co mają owu niech działają ;)

    Mowia ze nie powinno sie zbytnio rezygnowac ze stylu zycia przed ciazy..wiadomo ze nie mozna ze wszystkim przesadzac..wtedy trzeba zachowac umiar..Czekanie w tym wszysttkim jest najgorsze dni sie ciagna nie skonczonosc..i oby nie przyszła :)

  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 22 września 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja trochę kilogramów przyjmę! ;)

    Dziewczyny, ktora z Was bierze Duphaston po owulacji? I czy miałyście badany progesteron i na tej podstawie włączonego dupka? Ja sie obawiam ze mam za niski i stad te plamienia i w ogole...

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 22 września 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja biorę od poniedziałku czyli od 19 dnia cyklu przez 10 dni. Mam krótkie 24 dniowe cykle a owu 15 dc co oznacza za krótka 2 fazę. Dzisiaj zrobiłam progesteron żeby sprawdzić z ciekawości. Wynik w piątek.

    Brychta
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 22 września 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oktawka wrote:
    Cześć dziewczyny !!!
    Ja zamierzam testować 02.10 !! Ale już normalnie mnie świerzbią aby już testować!!!
    Stosunek miałam 15.09 Owulacja prawdopodobnie 16/17 dc.
    Zawsze cykle mam regularne 30/31 dni
    JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC!!!!

    a mozesz opisac daty:) ja miałam @6.09; bzyk 17.09 (12dc); owu myślałam że 20.09 (15dc) a dziś ewidentnie mnie napieprza i leci galarejszyn 22.09 (17dc), więc durnieję... cykle mam 28dniowe... i zastanawiam się, czy jeśli owu było dziś a bzyk 17 to ile dni liczyć,że musiałby żyć plemnik:D? 17-12=5 dni? czy liczyć pełne dni czyli 6 dni..? testuję na początku października..


    a przy okazji mam pytanie do tych, które mają monitoring cyklu przez gina: czy pokrywa Wam się owu z USG ze śluzem-najbardziej galaretowatym (sorki za dosadność):p



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mamy piatek ;) gdyby jutrzejsza pracująca sobota to skakała bym pod sufit :p ale jakos wytrzymam choć przez pogodę to chce mi sie tylko spac :( a Wy jak na koniec tygodnia?

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 23 września 2016, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja resztkami sił się dziś z łóżka zwlekłam. Lecę zaraz do pracy.
    Wczoraj myslalam, że jakieś przeziębienie mnie bierze, ale dziś już chyba lepiej. Najbardziej mne cieszy, że dziś się kończy @, więc poszalejemy z mężem na weekend.

    Miłego piąteczku dziewczyny!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzmi obiecująco <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mimo wolnego dnia juz na nogach..jakos ostatnio dłuzej nie moge pospac..ja dla poprawienia sobie samopoczucia ide sobie zrobic paznokcie a co tam raz ze zyje:P

    summmer86 ja wlasnie odliczam godziny do przyjazdu mojego faceta(owu na poczatku tygodnia oby sie wpasowało z tym) bedzie sie dzialo w ten weekend

    mycha89, bertha lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie muszę przyznać przed Wami jaki miałam piękny sen. Mój M wrócił do domu i oznajmił, ze mam zrobić test ciążowy bo ma dobre przeczucia i faktycznie miał odrazu pokazały sie tluste dwie krechy :D szkoda, że to był tylko sen

    mycha89, bertha lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A ja sie muszę przyznać przed Wami jaki miałam piękny sen. Mój M wrócił do domu i oznajmił, ze mam zrobić test ciążowy bo ma dobre przeczucia i faktycznie miał odrazu pokazały sie tluste dwie krechy :D szkoda, że to był tylko sen
    I nie długo stanie sie realnym snem :) beda te dwie krechy na tescie <3

    mycha89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    I nie długo stanie sie realnym snem :) beda te dwie krechy na tescie <3

    Oby Twoje słowa okazały sie prorocze. :)

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ