X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 22 września 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Laseczki!!!
    U mnie oznak jesieni brak, ciepło 16 stopni :) Jadę do pracy, ciężki dzień przede mną bo do 22 będę robić, ehhhh...

    Miłego przedpoludnia :D

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Eh ja niestety w tą sobotę akurat pracuje wiec niestety weekend rozpocznę w sobie popołudniu :( no ale to tylko raz w miesiącu jakos dam rade
    Ja to sie ciesze bo pozniej juz tak nie bedzie..kazdy weekend szkola wiec trzeba sie cieszyc...i wykorzystac chwile na odpoczynek..
    Raz w mc to nie tak zle...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Dzień dobry Laseczki!!!
    U mnie oznak jesieni brak, ciepło 16 stopni :) Jadę do pracy, ciężki dzień przede mną bo do 22 będę robić, ehhhh...

    Miłego przedpoludnia :D

    To sie cieszyc taka pogoda :)
    Rowniez zycze milego przedpołudnia :)

    bulkaasia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Ja to sie ciesze bo pozniej juz tak nie bedzie..kazdy weekend szkola wiec trzeba sie cieszyc...i wykorzystac chwile na odpoczynek..
    Raz w mc to nie tak zle...

    Ja tez od pazdziernika co 2tyg zjazdy zaczynam. Ale damy rade! ;) juz tylko 2lata magisterki chyba ze bede ambitna i doktorat bede robić haha nie ma szans :D wiec jakos wytrwam te 4semestry

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 09:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja tez od pazdziernika co 2tyg zjazdy zaczynam. Ale damy rade! ;) juz tylko 2lata magisterki chyba ze bede ambitna i doktorat bede robić haha nie ma szans :D wiec jakos wytrwam te 4semestry
    Ja juz na koncówce(jak to szybko zleciało ) 1,5 roku za nami :) Ja mam co tydzien zjazdy..ale pocieszam sie ze to tylko juz do stycznia i egzamin zawodowy..oby tylko teraz szło ku dobremu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno juz teraz ku dobremu :) Ile moze być pod gore? Przecież w końcu musimy miec z górki :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Na pewno juz teraz ku dobremu :) Ile moze być pod gore? Przecież w końcu musimy miec z górki :D
    Wlasnie ile mozna ? No i bedzie z gorki :) W koncu pokażą sie te dwie upragnione kreski :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Wlasnie ile mozna ? No i bedzie z gorki :) W koncu pokażą sie te dwie upragnione kreski :)

    Ja pragnę zobacZyc na usg pięknego fasola i bijącą kropeczkę która bedzie jego zdrowym serduszkiem <3 a zeby 9miesiace pozniej móc wziąć na ręce cidnego malucha <3 oj ale sie rozmarzyłam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 09:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I usłyszec pozniej słowo MAMA<3 ten usmiech smiech własnego dzieck..jego pierwsze kroki..móc go przytulac.. ahh ja tez sie teraz rozmarzyłam

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 22 września 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny życzę Wam tego z całego serca!!!
    Ja wiem jak to jest i powiem, że to najcudowniejsze momenty w życiu...

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 22 września 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się dziś, generalnie wściekłą na siebie:P wczoraj na wieczór miałam tyyyyyle śłuzu płodnego.. i tak sobie myślę, może wiecie lepiej, bo badacie się co meisiąc... czy najwięcej śluzu płodnego na zewnątrz szyjki jest w dniu owulacji czy po? kurde chyba znów zrobiłam falstart.. <3 serduszkowaliśmy 12dc wieczorem i było trochę śłuzu śliskiego i otwarta szyjka już, owu myślałam, że 14dc; a meeega śluz przyszedł 16dc i baaardzo otwarta szyjka... wrrr.. chyba zacznę mierzyć tą temperturę.. w pierwszej ciązy w pierwszym cyklu też zrobiłam falstart, a w drugim to był jakiś cud nad wisłą, bo tylko raz się z mężem widzieliśmy z racji na nasze zawody;p, byłam mega chora, miałam zapalenie pęcherza i równo 14dc;p i nawet nie testowałam, bo byłam przekonana,że nie ma szans.. więc nie wpisałam sobie śluzu itp.. dopiero mam spisane objawy od 3 tyg...;/



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem wstanie zrobic dla tych chwil doslownie wszystko. :)

    bulkaasia lubi tę wiadomość

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 22 września 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny! U nas pogoda dziś super tylko, że zimno.

    Widze, że Wy od rana takie rozmarzone :) pierwsze mama, pierwsze kroki i uśmiechy. Eh no fajnie by było. Ale chyba wolę na razie o tym za dużo nie myśleć bo później mi jest jeszcze bardziej przykro jak znowu przychodzi @.
    Będę na razie się skupiać na staraniach. Ale dopiero początek cyklu więc do owu jeszcze daleko a gdzie tam testowanie :/ jakby to nie mogło wszystko krócej trwać.

    Tak się zastanawiam czy sie nie umówić w okolicach ovu do gina żeby podejrzec jak tam jajco. Co myslecie? Jeszcze w sumie nigdy nie sprawdzałam takich rzeczy.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sie umow :) ja od marca kazdy cykl staran mam monitorowany, bardzo to pomaga i ulatwiz zarazem

  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 22 września 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.jestemplodna.pl/plodny-sluz-szyjkowy/


    znalazłam fajny artykuł, może Wam pomoże... ja ochłonęłam z nadziei.. bo wg śluzu to owu było wczoraj:/

    malka lubi tę wiadomość



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha89 wrote:
    http://www.jestemplodna.pl/plodny-sluz-szyjkowy/


    znalazłam fajny artykuł, może Wam pomoże... ja ochłonęłam z nadziei.. bo wg śluzu to owu było wczoraj:/

    Kochana nie ma co smutac ;) koledzy mogli poczekać na jajeczko ;) wiec spokojnie

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 22 września 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :* ale mamy tu fajna ekipę ! Już się nie mogę doczekać pierwszych II kresek ! Także pamiętajcie o wklejanie fotek !

    U nas słonecznie ale chłodno a mnie zaczyna brać przeziębienie ehh ale dokładnie 3 lata temu przed owu miałam tak samo ! I tak samo była w Polsce teściową przez co tz jechał w rodzinne strony 500 km więc nie liczyłam na szczęśliwy traf czyli podobnie jak teraz ;)

    Malka umów się i zobaczysz jak to wygląda a nóż dzięki temu się uda.

    Ją ten cykl z lekką olewam zero testów owu, tempke będę mierzyc i przytulanki co 2 dzień.

    mycha89, malka lubią tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez czekam na pozytywne testy :) to bedą emocje dla Nas wszystkich :(

    mycha89, zubii lubią tę wiadomość

  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 22 września 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kochana nie ma co smutac ;) koledzy mogli poczekać na jajeczko ;) wiec spokojnie


    wiesz co zdurnieć można z tym internetem i analizą.. lepiej chyba nic nie czytac i się miło zaskoczyć (tak jak 3 lata temu..) owu myślałam,że 14dc bo było ślisko, kleisto, jajniki bolały, szyjka otwarta. 15dc moro i poślizg jak na łyżwach:D 16dc mega galareta ale biała.. jeśli owu jest dziś to tyle plemniki nie poczekały raczej (od 12dc);( Ale galaretka po owu też może wystąpić przy zapłodnieniu. ale raczej za kilka dni a nie teraz. Rypłam się raczej z owu.. wrr..

    zubii lubi tę wiadomość



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja kiedyś gdzieś znalazłam artykuł ze plemniki czasem wytrzymują nawet do 7 dni...no ale w tym prawdy cieżko powiedzieć. Trzeba być optymistą

    zubii lubi tę wiadomość

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ