X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 22 września 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Laseczki!!!
    U mnie oznak jesieni brak, ciepło 16 stopni :) Jadę do pracy, ciężki dzień przede mną bo do 22 będę robić, ehhhh...

    Miłego przedpoludnia :D

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Eh ja niestety w tą sobotę akurat pracuje wiec niestety weekend rozpocznę w sobie popołudniu :( no ale to tylko raz w miesiącu jakos dam rade
    Ja to sie ciesze bo pozniej juz tak nie bedzie..kazdy weekend szkola wiec trzeba sie cieszyc...i wykorzystac chwile na odpoczynek..
    Raz w mc to nie tak zle...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Dzień dobry Laseczki!!!
    U mnie oznak jesieni brak, ciepło 16 stopni :) Jadę do pracy, ciężki dzień przede mną bo do 22 będę robić, ehhhh...

    Miłego przedpoludnia :D

    To sie cieszyc taka pogoda :)
    Rowniez zycze milego przedpołudnia :)

    bulkaasia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Ja to sie ciesze bo pozniej juz tak nie bedzie..kazdy weekend szkola wiec trzeba sie cieszyc...i wykorzystac chwile na odpoczynek..
    Raz w mc to nie tak zle...

    Ja tez od pazdziernika co 2tyg zjazdy zaczynam. Ale damy rade! ;) juz tylko 2lata magisterki chyba ze bede ambitna i doktorat bede robić haha nie ma szans :D wiec jakos wytrwam te 4semestry

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 09:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja tez od pazdziernika co 2tyg zjazdy zaczynam. Ale damy rade! ;) juz tylko 2lata magisterki chyba ze bede ambitna i doktorat bede robić haha nie ma szans :D wiec jakos wytrwam te 4semestry
    Ja juz na koncówce(jak to szybko zleciało ) 1,5 roku za nami :) Ja mam co tydzien zjazdy..ale pocieszam sie ze to tylko juz do stycznia i egzamin zawodowy..oby tylko teraz szło ku dobremu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno juz teraz ku dobremu :) Ile moze być pod gore? Przecież w końcu musimy miec z górki :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Na pewno juz teraz ku dobremu :) Ile moze być pod gore? Przecież w końcu musimy miec z górki :D
    Wlasnie ile mozna ? No i bedzie z gorki :) W koncu pokażą sie te dwie upragnione kreski :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Wlasnie ile mozna ? No i bedzie z gorki :) W koncu pokażą sie te dwie upragnione kreski :)

    Ja pragnę zobacZyc na usg pięknego fasola i bijącą kropeczkę która bedzie jego zdrowym serduszkiem <3 a zeby 9miesiace pozniej móc wziąć na ręce cidnego malucha <3 oj ale sie rozmarzyłam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 09:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I usłyszec pozniej słowo MAMA<3 ten usmiech smiech własnego dzieck..jego pierwsze kroki..móc go przytulac.. ahh ja tez sie teraz rozmarzyłam

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 22 września 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny życzę Wam tego z całego serca!!!
    Ja wiem jak to jest i powiem, że to najcudowniejsze momenty w życiu...

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 22 września 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się dziś, generalnie wściekłą na siebie:P wczoraj na wieczór miałam tyyyyyle śłuzu płodnego.. i tak sobie myślę, może wiecie lepiej, bo badacie się co meisiąc... czy najwięcej śluzu płodnego na zewnątrz szyjki jest w dniu owulacji czy po? kurde chyba znów zrobiłam falstart.. <3 serduszkowaliśmy 12dc wieczorem i było trochę śłuzu śliskiego i otwarta szyjka już, owu myślałam, że 14dc; a meeega śluz przyszedł 16dc i baaardzo otwarta szyjka... wrrr.. chyba zacznę mierzyć tą temperturę.. w pierwszej ciązy w pierwszym cyklu też zrobiłam falstart, a w drugim to był jakiś cud nad wisłą, bo tylko raz się z mężem widzieliśmy z racji na nasze zawody;p, byłam mega chora, miałam zapalenie pęcherza i równo 14dc;p i nawet nie testowałam, bo byłam przekonana,że nie ma szans.. więc nie wpisałam sobie śluzu itp.. dopiero mam spisane objawy od 3 tyg...;/



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem wstanie zrobic dla tych chwil doslownie wszystko. :)

    bulkaasia lubi tę wiadomość

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 22 września 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny! U nas pogoda dziś super tylko, że zimno.

    Widze, że Wy od rana takie rozmarzone :) pierwsze mama, pierwsze kroki i uśmiechy. Eh no fajnie by było. Ale chyba wolę na razie o tym za dużo nie myśleć bo później mi jest jeszcze bardziej przykro jak znowu przychodzi @.
    Będę na razie się skupiać na staraniach. Ale dopiero początek cyklu więc do owu jeszcze daleko a gdzie tam testowanie :/ jakby to nie mogło wszystko krócej trwać.

    Tak się zastanawiam czy sie nie umówić w okolicach ovu do gina żeby podejrzec jak tam jajco. Co myslecie? Jeszcze w sumie nigdy nie sprawdzałam takich rzeczy.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sie umow :) ja od marca kazdy cykl staran mam monitorowany, bardzo to pomaga i ulatwiz zarazem

  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 22 września 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.jestemplodna.pl/plodny-sluz-szyjkowy/


    znalazłam fajny artykuł, może Wam pomoże... ja ochłonęłam z nadziei.. bo wg śluzu to owu było wczoraj:/

    malka lubi tę wiadomość



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha89 wrote:
    http://www.jestemplodna.pl/plodny-sluz-szyjkowy/


    znalazłam fajny artykuł, może Wam pomoże... ja ochłonęłam z nadziei.. bo wg śluzu to owu było wczoraj:/

    Kochana nie ma co smutac ;) koledzy mogli poczekać na jajeczko ;) wiec spokojnie

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 22 września 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :* ale mamy tu fajna ekipę ! Już się nie mogę doczekać pierwszych II kresek ! Także pamiętajcie o wklejanie fotek !

    U nas słonecznie ale chłodno a mnie zaczyna brać przeziębienie ehh ale dokładnie 3 lata temu przed owu miałam tak samo ! I tak samo była w Polsce teściową przez co tz jechał w rodzinne strony 500 km więc nie liczyłam na szczęśliwy traf czyli podobnie jak teraz ;)

    Malka umów się i zobaczysz jak to wygląda a nóż dzięki temu się uda.

    Ją ten cykl z lekką olewam zero testów owu, tempke będę mierzyc i przytulanki co 2 dzień.

    mycha89, malka lubią tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez czekam na pozytywne testy :) to bedą emocje dla Nas wszystkich :(

    mycha89, zubii lubią tę wiadomość

  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 22 września 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kochana nie ma co smutac ;) koledzy mogli poczekać na jajeczko ;) wiec spokojnie


    wiesz co zdurnieć można z tym internetem i analizą.. lepiej chyba nic nie czytac i się miło zaskoczyć (tak jak 3 lata temu..) owu myślałam,że 14dc bo było ślisko, kleisto, jajniki bolały, szyjka otwarta. 15dc moro i poślizg jak na łyżwach:D 16dc mega galareta ale biała.. jeśli owu jest dziś to tyle plemniki nie poczekały raczej (od 12dc);( Ale galaretka po owu też może wystąpić przy zapłodnieniu. ale raczej za kilka dni a nie teraz. Rypłam się raczej z owu.. wrr..

    zubii lubi tę wiadomość



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja kiedyś gdzieś znalazłam artykuł ze plemniki czasem wytrzymują nawet do 7 dni...no ale w tym prawdy cieżko powiedzieć. Trzeba być optymistą

    zubii lubi tę wiadomość

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ