X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Damy radę ;) w wzmianki za to będziemy przytulać nasze piękne bobaski <3

    Jak to mowia cos za cos:) Ale dla bobasów my jestesmy w stanie wiele zrobic..

    zubii lubi tę wiadomość

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 21 września 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No trzeba się poświęcić aby zdobyć upragniony cel :)

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    No trzeba się poświęcić aby zdobyć upragniony cel :)
    Tak:) ale czasem człowiek sie nie stara ma olewkę i ma to czego nie chce a jak sie poswieca stara i nic nie wychodzi..zycie jest nie sprawiedliwe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I niestety nigdy nie było no ale coz zrobić ja sie juz łapie wszelkich sposobów. Znalazłam nawet specjalne modlitwy w tej intencji i od dzis nawet je wdrożę. Moze ktoś tam odsłucha i szepnie słówko komu trzeba ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :) kolejna staraczka zasiliła Wasze szeregi.
    Z mężem staramy się 2 cykl. Za ponad tydzień wszystko powinno się wyjaśnić. A ja tak marzę o pozytywnym teście... Ale komu ja to mówię ! od kilku dni pobolewa mnie prawy jajnik,więc być może coś jest na rzeczy, ale nie robię sobie nadzieji, czekam na @, a jak nie przyjdzie to testujemy 1.10 :)ciąża by mi pomogła rozwiązać wiele problemów...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciaza nigdy nie jest sposobem na rozwiązywanie problemów. Strasznie nie lubie tego zdania. Czekaj na Dzidzie, ale nie mów ze jest aby rozwiązało problemy.

    Ono ma być tylko dla Waszej miłości kochana :) <3
    Ale myśle, ze tez tak uważasz tylko zdanie tak sformułowałaś ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa może faktycznie nie zabrzmiało to zbyt dobrze. Ja zawsze marzyłam o dziecku, zawsze wiedziałam, że będę miała rodzinę, ale odkąd mążwyraźnie wyraziłswoją chęć to byłam tak szczęśliwa, że sama nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Niesty nie udało nam się za pierwszym razem i trochę zaczynam świrować :P Wiem, że to za wcześnie na takie rzeczy, ale jednak dziwne myśli same przychodzą do głowy. Póki się nie uda to mam zamiar się zaangażować w rozpoznawanie objawów i faz cyklu. Przyznam że mnie to zainteresowało i z pewnością jest pomocne przy staraniach :)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Agniechaaaa może faktycznie nie zabrzmiało to zbyt dobrze. Ja zawsze marzyłam o dziecku, zawsze wiedziałam, że będę miała rodzinę, ale odkąd mążwyraźnie wyraziłswoją chęć to byłam tak szczęśliwa, że sama nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Niesty nie udało nam się za pierwszym razem i trochę zaczynam świrować :P Wiem, że to za wcześnie na takie rzeczy, ale jednak dziwne myśli same przychodzą do głowy. Póki się nie uda to mam zamiar się zaangażować w rozpoznawanie objawów i faz cyklu. Przyznam że mnie to zainteresowało i z pewnością jest pomocne przy staraniach :)


    Ja tez od nie dawna sie staram:) teraz bedzie 3 cs a juz po mału swiruje :P Ale to tak jest jak sie czegos bardzo chce:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na spokojnie :) pierwsze cykle to zazwyczaj poznawanie własnego organizmu o jego reakcji ;) a w razie pytań masz tu Nas, zawsze odpowiemy z chęcią :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh musze sie podzielic:) jak jeden sms moze poprawic humor :) Jest nadzieja ze sie uda zaciazyc(owulka na moje wypada akurat na poczatek tygodnia )mam nadzieje ze dwa maks trzy dni przed cos da :) Oczywiscie jak przyjedzie moje kochanie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Na spokojnie :) pierwsze cykle to zazwyczaj poznawanie własnego organizmu o jego reakcji ;) a w razie pytań masz tu Nas, zawsze odpowiemy z chęcią :)

    Teraz to wiesz ja juz odpusciłam nie mysle o tym bo sa duzo innych spraw co siedza w głowie..od prawie mc sam stres..ale meliska daje rade

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Ahh musze sie podzielic:) jak jeden sms moze poprawic humor :) Jest nadzieja ze sie uda zaciazyc(owulka na moje wypada akurat na poczatek tygodnia )mam nadzieje ze dwa maks trzy dni przed cos da :) Oczywiscie jak przyjedzie moje kochanie :)


    Super!! To teraz ostro działacie a koledzy jakos poczekają na ovulke <3 jupiiii

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby tylko był :) A jak bedzie to nudzic sie nie bedziemy :) Pojde w niedziele na zajecia nie wyspana ale to nic :P cos za cos..

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 21 września 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape witaj i oby testowanie było pozytywne ;)
    Balladyna26 no to będzie się działo co?;)

    My staramy się już 11 m-cy i dalej do przodu. Jak stuknie mi 40- tka to powie stop ;) chyba ;)

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Izape witaj i oby testowanie było pozytywne ;)
    Balladyna26 no to będzie się działo co?;)

    My staramy się już 11 m-cy i dalej do przodu. Jak stuknie mi 40- tka to powie stop ;) chyba ;)

    No zapowiada sie ze tak :P tylko oby był (nie tylko ze zwzgledu na to sie ciesze ale po prostu brakuje mi tego mojego wariata) a wizja nie widzenia sie dwa tygodnie to mnie przeraza w ostatnim czasie
    A ile masz lat jak mozna wiedziec ?

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 21 września 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.. ja wstałam dziś o 4 i dopiero wróciłam do domu. Padam na twarz.. cieszę się, że @ się skończy do weekendu, to poszalejemy z mężem.
    Na 90% jestem przekonana, że zrobię laparoskopię zamiast HSG.. ale jeszcze nie zadzwoniłam do lekarza.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Hej Dziewczyny.. ja wstałam dziś o 4 i dopiero wróciłam do domu. Padam na twarz.. cieszę się, że @ się skończy do weekendu, to poszalejemy z mężem.
    Na 90% jestem przekonana, że zrobię laparoskopię zamiast HSG.. ale jeszcze nie zadzwoniłam do lekarza.

    To dzwon :) im szybciej to będziesz miała za sobą tym lepiej ;) i wiesz kolejna szansa na dzidzie :) ja po każdym badaniu, po każdym zabiegu mam dobre nastawienie bo czuje, że zrobiłam kolejny krok w kierunki upragnionego celu

    summer86 lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 21 września 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agiechaaaa, mąż prosi żebym się jeszcze wstrzymała 2 m-ce, bo on się boi tego mojego zabiegu. Mogłam mu nie mówić, ze to w znieczuleniu ogólnym :) Też mam takie podejście jak Ty, jak przychodi @ to mam doła, ale później kombinuję co by tylko przebadać, żeby przybliżyć się do upragnionego celu :) Najgorsze są dni między po owu, bo wtedy mam wrażenie, że na nic już nie mam wpływu.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 21 września 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balladyna26 za 6 dni stuknie mi 38 latek ;)

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dokładnie te dni są najgorsze. Taka bezradność i oczekiwanie. I te mysli czy moge to podnieść, czy kompiel nie za gorąca, czy aby napewno kieliszek wina nie zaszkodzi. Wiem, ze przesadzam ale tak juz mam

    summer86 lubi tę wiadomość

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ