X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Balladyna26 za 6 dni stuknie mi 38 latek ;)

    Zobaczysz ze zanim stuknie 40 bedziesz mama :) i tego ci zycze z całego serca <3

    bulkaasia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie bedzie:)jupi:) nie nastawiam sie az tak bardzo ze sie moze udac ale spedzenie chociaz jednego dnia z ukochanym poprawilo mi humor i to bardzo <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Bedzie bedzie:)jupi:) nie nastawiam sie az tak bardzo ze sie moze udac ale spedzenie chociaz jednego dnia z ukochanym poprawilo mi humor i to bardzo <3

    Znam to ja tez meza mam weekendowego :( no ale za to doceniam każdą minutę kiedy jest :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Znam to ja tez meza mam weekendowego :( no ale za to doceniam każdą minutę kiedy jest :)
    Ja to wiesz roznie go mam przy sobie czasem raz na tydzien raz na dwa sie widzimy. Ale badziej sie docenia ta chwile..poki co musi byc tak jak jest..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie :( czasem poprostu tak musi być. Ale jeszcze nie mamy najgorzej znam gorsze przypadki :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dokładnie :( czasem poprostu tak musi być. Ale jeszcze nie mamy najgorzej znam gorsze przypadki :D
    Tak :) ale mimo tylu km mamy kontakt co dzienny (inaczej nie wyobrazam siebie ) wiec nie jest tak zle :) a co do staran to pociesza mnie fakt ze jedna para tak ma trojke dzieciakow to nam tez sie uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez kontakt kilkanrazy dziennie :)

    A My mamy ten plus ze jak sie staramy to mój mąż wraca na te dni :) ma własną firmę wiec raz w miesiącu może sobie pozwolić :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    My tez kontakt kilkanrazy dziennie :)

    A My mamy ten plus ze jak sie staramy to mój mąż wraca na te dni :) ma własną firmę wiec raz w miesiącu może sobie pozwolić :D[/Q

    To macie lepiej my tak dobrze nie mamy..teraz akurat przypasowało i to tak decyzja na szybkiego podjeta ze teraz bedzie :) no i jeszcze bedzie zza tydzien wiec moze akurat teraz bedzie dla nas szczscliwy moment :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was mocno kciuji bo faktycznie macie utrudnione działania. Ale to moze dobry Znak, że akurat tak teraz się Wam ułożyło :) oby!!!

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 21 września 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, melduje sie na październikowych staraczkach, termin @ 5.10. 12cs. Miało byc iui, ale jednak cykl naturalny.
    Owu prawdopodobnie wczoraj/dzisiaj. Teraz to czekanie... Od jutra duphaston.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Trzymam za Was mocno kciuji bo faktycznie macie utrudnione działania. Ale to moze dobry Znak, że akurat tak teraz się Wam ułożyło :) oby!!!

    Mam taka cicha nadzieje ze sie uda:) I moze faktycznie to jakis znak:) <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Cześć Dziewczyny, melduje sie na październikowych staraczkach, termin @ 5.10. 12cs. Miało byc iui, ale jednak cykl naturalny.
    Owu prawdopodobnie wczoraj/dzisiaj. Teraz to czekanie... Od jutra duphaston.
    Witamy w gronie :) oby byl to szczesliwy cykl staran dla nas <3

    bertha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy drogie kobitki pierwszy dzien jesieni :( buuuu zimno w Krakowie tylko 6stopni. Ale z okazji jesieni chce Nam wszystkim życzyć aby do zimy każda z Nas nisiła po sercem małą, cudowną a przedewszystkim zdrową fasolkę :) <3

    bulkaasia, bertha lubią tę wiadomość

  • zwm Ekspertka
    Postów: 123 83

    Wysłany: 22 września 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Mamy drogie kobitki pierwszy dzien jesieni :( buuuu zimno w Krakowie tylko 6stopni. Ale z okazji jesieni chce Nam wszystkim życzyć aby do zimy każda z Nas nisiła po sercem małą, cudowną a przedewszystkim zdrową fasolkę :) <3
    Dziękuje agniechaaaa tobie również życzę fasiolki

  • zwm Ekspertka
    Postów: 123 83

    Wysłany: 22 września 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze 3 dni z lutka i w poniedziałek test juz nie mogę się doczekać finału czy zdaze do 30 zajść bo to juz w poniedziałek i przede wszystkim zdążyć urodzić jeszcze jako 30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwm wrote:
    Jeszcze 3 dni z lutka i w poniedziałek test juz nie mogę się doczekać finału czy zdaze do 30 zajść bo to juz w poniedziałek i przede wszystkim zdążyć urodzić jeszcze jako 30

    Na pewno zdarzysz :)! Ja mam takie marzenie żeby urodzisz w 2017 jestem początku roku wiec chciała bym to osiągnąć przed 26urodzinami

  • zwm Ekspertka
    Postów: 123 83

    Wysłany: 22 września 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jesteś młoda jak ja bym chciała mieć znów 25 lat

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwm wrote:
    Jeszcze jesteś młoda jak ja bym chciała mieć znów 25 lat

    Ja sie boje stycznia bo przyjdzie 25 :p hihi a zawsze sie śmiałam ze od tego momentu poczuje, ze juz mi bliżej do 3z przodu :D no a to tak szybko pędzi do przodu :( jakos do 18stki sie ciągło a teraz to juz nie nadąrzam jak leci dzien za dniem miesiąc za miesiącem :O szok!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to tez blizej 30 niz dalej :P moze do tego czasu spełni sie moje marzenie :)
    Za oknem słonce swieci...Temp nie wiecej niz 10..wiec juz co raz chłodniej...do pracy dopiero na 12 30 wiec poki co nie wychodze z domu..Jeszcze dzisiaj pare godzin i zaczynam weekend :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    U mnie to tez blizej 30 niz dalej :P moze do tego czasu spełni sie moje marzenie :)
    Za oknem słonce swieci...Temp nie wiecej niz 10..wiec juz co raz chłodniej...do pracy dopiero na 12 30 wiec poki co nie wychodze z domu..Jeszcze dzisiaj pare godzin i zaczynam weekend :P


    Eh ja niestety w tą sobotę akurat pracuje wiec niestety weekend rozpocznę w sobie popołudniu :( no ale to tylko raz w miesiącu jakos dam rade

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ