X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 20 września 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja dzisiaj byłam na monitoringu i mój pęcherzyk w 11dc wynosi 11mm. Moja gin twierdzi ze to mało i kazała mi wrócić na ponowna kontrole za 2 dni. Wiem ze za wcześnie na wyciąganie wniosków, ale ja cis czuje ze wszystko jest ok tylko owu mi sie odrobine przesunie. Moje cykle trwają od 27 do 31 dni wiec myśle ze to moze byc jeden z tych dłuższych... No nic wydaje mi sie ze moja gin troche bez sensu mnie nastraszyla ze cos moze byc nie tak. Mam nadzieje ze za 2 dni na usg okaże sie ze pęcherzyk ma juz przynajmniej 15 mm :)

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie :) własne przeczucia często sie sprawdzają :) jestem pewna ze to ten dłuższy cykl i zobaczycie to na usg za dwa dni ;) jajo na pewno urośnie jak na drożdżach

    zubii lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 20 września 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka, głowa do góry. Myślę, że za dwa dni pęcherzyk będzie miał przynajmniej 15 mm, bo podobno średnio przyrasta 2 mm na dobę :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 20 września 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka trzymam &&&&& za jajo;) Niech rośnie!

    Wróciłam właśnie z basenu, pełen relax. Mąż już czeka gotowy na przytulanki;)

    Spokojnej nocy Kobitki ;););)

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 20 września 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Hej dziewczyny ja dzisiaj byłam na monitoringu i mój pęcherzyk w 11dc wynosi 11mm. Moja gin twierdzi ze to mało i kazała mi wrócić na ponowna kontrole za 2 dni. Wiem ze za wcześnie na wyciąganie wniosków, ale ja cis czuje ze wszystko jest ok tylko owu mi sie odrobine przesunie. Moje cykle trwają od 27 do 31 dni wiec myśle ze to moze byc jeden z tych dłuższych... No nic wydaje mi sie ze moja gin troche bez sensu mnie nastraszyla ze cos moze byc nie tak. Mam nadzieje ze za 2 dni na usg okaże sie ze pęcherzyk ma juz przynajmniej 15 mm :)

    Urosnie! Trzymam kciuki :)

    Ja mam zaplanowane USG jutro, będzie to 9dc i myślę, czy nie przesunąć na piątek... sprawa wygląda tak, że to nie jest monitoring - po prostu udało mi się wyciągnąć skierowanie na USG i wybrałam sobie dogodny termin, żeby COKOLWIEK podejrzeć (nie miałam chyba nigdy USG przed owulacją :o ) Za to od października mam nowy pakiet medyczny, więc mam nadzieję, że kolejny cykl uda się już monitorować :)

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Środa, cZas start. Jak u Was w Krakowie paskudny dzien, mokro i zimno a gdzie tam do lata :) dziewczyny to musi być dobry moment na zafasolkowanie :D dluuuuugie wieczory i nasi cieplutcy M <3 i fasolką przez zimę bedzie u Nas cieplutko :) nam nadzieje, że nakręciłam Wam optymizm na dziś i cały cykl :D

    bulkaasia, zubii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa pogoda robi sie do bani:-( ja za to na nic nie mam sily chyba chorobsko mnie dopada:-( i jakoś nie mam ochoty na starania..to raczej bedzie stracony cykl..

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 21 września 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :)
    Agniechaaaa Oj nakrecilaś hehe;)
    Warunki sprzyjają więc do dzieła!!!
    Miłego poranka przy kawusi lub innym napoju byleby nie % ;)

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balladyna z mojego doświadczenia moge powiedzieć ze załorzenie z góry cyklu na straty zaowocowało || krechami. MoŻe i u Ciebie tak bedzie. Bardzo Ci tego życzę <3 jeżeli dopada Cie przeziębienie na początku polecam ratować sie naturą. Sok z malin + miód i duŻo ciepłych płynów :) kochana i duzo odpoczynku (o ile masz taką szanse)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Dzień dobry wszystkim :)
    Agniechaaaa Oj nakrecilaś hehe;)
    Warunki sprzyjają więc do dzieła!!!
    Miłego poranka przy kawusi lub innym napoju byleby nie % ;)


    Ja juz w trasie :) ale mam termosie z ciepłą herbatę :)
    ale juz nie moge doczekać sie końca pracy :D po powrocie biorę sie za dalszy ciąg soku z malin :) i meeeega sprzątanie. Trzeba znajdować siebie cos do pracy to czas szybciej zleci

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 21 września 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Środa, cZas start. Jak u Was w Krakowie paskudny dzien, mokro i zimno a gdzie tam do lata :) dziewczyny to musi być dobry moment na zafasolkowanie :D dluuuuugie wieczory i nasi cieplutcy M <3 i fasolką przez zimę bedzie u Nas cieplutko :) nam nadzieje, że nakręciłam Wam optymizm na dziś i cały cykl :D


    W tych Zimowych miesiącach fajnie buja się z brzuszkiem później na końcówce jest ciut gorzej bo rodzisz w czerwcu gdzie już upały więc i puchnie się bardziej. Najlepsze są miny sąsiadów jak na wiosnę wychodzisz z pokaźnym brzuszkiem a aoni w szoku hehe

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihihi ;) aż sie rozmarzyłam ;) to musi być cudowne kiedy sie juz zbliża poród i te myśli do kogo podobne po kim ma nosek, oczka itd <3

  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 21 września 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śniło mi się dziś,że urodziłam bliźnięta;) po kolei naturalnie;D i była parka:D synka już mam to ta córa niech się spełni;p bliźnięta- byłby hardcore, ale jeśli choć jedno byłoby córą to przyjmuję;) ale 3 rozrabiaków i mąż to byłoby za dużo:D



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha89 wrote:
    śniło mi się dziś,że urodziłam bliźnięta;) po kolei naturalnie;D i była parka:D synka już mam to ta córa niech się spełni;p bliźnięta- byłby hardcore, ale jeśli choć jedno byłoby córą to przyjmuję;) ale 3 rozrabiaków i mąż to byłoby za dużo:D

    W senniku (o ile wierzysz) oznacza to, że pokonasz wszystkie dolegliwości ;) wiec może to dobry znak :)

    Mi z miesiąc temu śniło sie, że urodziłam bliźniaczki i jednej daliśmy na imie Lili a o drugą kłuciłam się z Moim M bo siè nie mógł zdecydować a ja chciałam Mele hahahah ;D moze to tez jakaś dobra wróżba na przyszłość? W końcu od maja się nie staraliśmy wiec zobaczymy :)

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 21 września 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, piękne sny i oby się spełniły :):):)

    Podbrzusze mnie mzi jak przy okresie...

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulkaasia oby spełniły sie Nam wszystkim :)

    bulkaasia lubi tę wiadomość

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 21 września 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na śląskiu dziś też paskudna pogoda. Szaro, buro i pada :/
    Ale się cieszę bo byłam na wizycie kontrolnej u dentysty i nic nie muszę robić :)

    Też mi się ostatnio śnią dzieci. Poprostu już chyba powoli wariuje bo cały czas myślę na ten temat. Okres/owu/ciąża?/testowanie i tak w kółko...

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem to. Sama jakos w kółko ten temat wałkuje, nie moze mi to z głowy wyjsć. Ciąża, dziecko, dziecko, ciaza

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 21 września 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Hihihi ;) aż sie rozmarzyłam ;) to musi być cudowne kiedy sie juz zbliża poród i te myśli do kogo podobne po kim ma nosek, oczka itd <3

    Dla mnie na końcu najgorsze było czekanie i strach bo każdy lekarz mi mówił że mam mały brzuch i było podejrzenie hipotrofi ale niby wszystko ok. Od 38 tyg próbowałam wszystkiego aby urodzić jak najszybciej a przynajmniej w terminie. Ale mój uparciuch ani myślał wyjść. Po tygodniu od terminu trafiłam do szpitala w celu wywołania porodu. To co tam przezylam było okropne...strach o dziecko któremu zaczęło spadać tętno szybka cesarka i ta radość ze wszystko jest ok. Po też łatwo nie było a wszystko przez brak pokarmu i wredne położne. Ale mimo wszystko chce to przeżyć drugi raz bo ten czas w ciazy, kopniakiem, wyprawka a później pierwszy krzyk dziecka jest warte wszystkiego !

    Piękne macie sny ! Mi się zawsze śniła dziewczynka no i jest :D także u mnie sny często sie spełniają.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 21 września 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    W senniku (o ile wierzysz) oznacza to, że pokonasz wszystkie dolegliwości ;) wiec może to dobry znak :)

    Mi z miesiąc temu śniło sie, że urodziłam bliźniaczki i jednej daliśmy na imie Lili a o drugą kłuciłam się z Moim M bo siè nie mógł zdecydować a ja chciałam Mele hahahah ;D moze to tez jakaś dobra wróżba na przyszłość? W końcu od maja się nie staraliśmy wiec zobaczymy :)



    Ale jaja! jeśli my będziemy mieć córcię bierzemy pod uwagę imiona: MILA, MELA, NELA...



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ