X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 20 września 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Jak samopoczucie Kobitki?
    U mnie bez kawy nie da rady, pogoda taka, że spać się chce...

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, załapałam do pracy wiec cieszę sie, ze pracuje w terenie i nie muszę sie tłumaczyć :D poprostu dłużej popracuje. Pogoda mało obiecująca i juz sie boje o jesienną deprechę ale mam Was wiec dam radę :D

    mycha89 lubi tę wiadomość

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 20 września 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Wiecie co jest najbardziej w tym wszystkim wkurzające, ze pół życia bałam sie zajść w ciaze i nie wiadomo jak sie uważało a teraz człowiek wariuje zeby zajść :p chyba ktoś tam na gorze ma ze mnie niezły ubaw :)
    Trzeba było szaleć wcześniej jak by była dzidzia to juz by była odchowana, najukochańsza i nerwy by były mniejsze teraz

    Agniecha, u mnie tak samo, choc my poszalelismy i mamy 13-latka. Pozniej zmienilismy kraj, zaczelismy od zera z malym dzieckiem i uwazalismy, zeby sobie nie utrudnic bardziej. A teraz 2 lata sie staramy i lipa :)

    bulkaasia, damy rade, my, posuniete w latach ;) Ja mam za chwile 34.

    bulkaasia lubi tę wiadomość

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doberek... tak sobie podczytałam. Ten conceive plus gel faktycznie coś pomaga/daje/nie szkodzi? Bo też mam ogólnie lekkie problemy ze śluzem... chyba. Ciężko mi to określić bo kiedy badam śluz "na sucho" to z reguły mam go niewiele i raczej cały czas w kategorii lepki/kremowy, ale z kolei kiedy się bawimy to robię ślimaczka. I nie wiem czy to się jakoś uzupełnia? Czy ten śluz wynikający z podniecenia jest "tym dobrym". Cholera... wiem że głupie pytania, ale nigdy się jakoś szczególnie nie badałam. A przynajmniej nie aż tak ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 wrote:
    Agniecha, u mnie tak samo, choc my poszalelismy i mamy 13-latka. Pozniej zmienilismy kraj, zaczelismy od zera z malym dzieckiem i uwazalismy, zeby sobie nie utrudnic bardziej. A teraz 2 lata sie staramy i lipa :)

    bulkaasia, damy rade, my, posuniete w latach ;) Ja mam za chwile 34.


    Kochana to i tak zazdroszczę :D chociaż jak ja bym miała 13latke to mogło by być dziwnie (mam 24 lata ;D) ale cudnie, że macie swoją perełkę <3

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 20 września 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    Doberek... tak sobie podczytałam. Ten conceive plus gel faktycznie coś pomaga/daje/nie szkodzi? Bo też mam ogólnie lekkie problemy ze śluzem... chyba. Ciężko mi to określić bo kiedy badam śluz "na sucho" to z reguły mam go niewiele i raczej cały czas w kategorii lepki/kremowy, ale z kolei kiedy się bawimy to robię ślimaczka. I nie wiem czy to się jakoś uzupełnia? Czy ten śluz wynikający z podniecenia jest "tym dobrym". Cholera... wiem że głupie pytania, ale nigdy się jakoś szczególnie nie badałam. A przynajmniej nie aż tak ;)


    Śluz z podniecenia to nie ten śluz. Jeżeli chcesz badać śluz to najlepiej codziennie obserwuj przez cały dzień i ja zawsze pobieram z okolic szyjki określam kolor konsystencję i rozciągliwość przy okazji badam szyjkę.

    Ją pierwsze dziecko urodziłam przed 25 urodzinami teraz mam 27 i chcielibyśmy mieć trójkę ale raczej do 30 się nie wyrobie. Tz w tym roku kończy 30.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2016, 10:09

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 20 września 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powyżej forum na pasku masz taka zakładkę jak BAZA WIEDZY tam w pytaniach i odpowiedziach masz dokładnie opisane i rozpoznać sluz płodny od nieplodnego, od spermy i od śluzu z podniecenia :)

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 20 września 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ mnie boli podbrzusze i mam plamienia, ehhh. Co tam się u mnie dzieje??? Hmmmm....

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 20 września 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Ależ mnie boli podbrzusze i mam plamienia, ehhh. Co tam się u mnie dzieje??? Hmmmm....

    Jesteś przed owulka więc to za pewne plamienie przed owulacyjne. Też tak miałam ponad 3 lata temu po 2 cyklach przeszlo. Ponoć może też tak być że masz wysokie tsh. Wtedy pojawiła się u mnie niedoczynność

    bulkaasia lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 20 września 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zubi mam tak po raz pierwszy. Wyniki TSH robiłam niedawno i są w normie. Owulka powinna być za 2-3 dni :)

    zubii lubi tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Chrumka Znajoma
    Postów: 16 14

    Wysłany: 20 września 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2018, 16:58

    Cud :) rośnij Kruszynko <3
    16ud9jcgdo0f3zy6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć zapraszamy do Nas :) trzymam za Ciebie kciuki ;)

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 20 września 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha, no fajnie, ze mamy, ale tak samo bysmy chcieli miec wiecej. Ja juz nawet nie pamietam za bardzo, jak to bylo z malym dzieckiem. Mialam 20 lat. Syn mnie wlasnie przerosl tego lata ;)

    Chmurka witaj :)

    Nie doczekam sie pazdziernika, pewnie nasikam wczesniej. 4 dpo i podbrzusze mnie kluje.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 20 września 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Chrumka :) Już dopisuję :) Kobietki kochane - sprawdźcie czy terminy się zgadzają i czy wszystkie jesteście wpisane :)

    Kat luzuj warkocze i poczekaj ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2016, 15:52

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 20 września 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się dziś, w bardzo stresującym dla mnie dniu;( miałam kontrolę w skarbówce, ktoś życzliwy mnie zgłosił. Na szczęście jest ok,co nie zmienia faktu,że życzliwość tego PANA (podobno mężczyzna) mnie wytrąciła dziś z równowagi... Jakim trzeba być świnią zazdrosnym?!
    a dziś owu.. śłuz jest.. brzuch boli.. zobaczymy... od bzyku minęło 3 dni. w pierwszej ciąży miałam mega ból przed samiutkim okresem i krwawienie implantacyjne- leciutkie, w śluzie, nie jak okres. Czekam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2016, 15:59



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 20 września 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja własnie nie wiem keidy by nie zrobić falstartu... w pierwszej ciąży zrobiłam test 31dc (przy owu 14dc) i wyszły mocne 2 krechy. Na becie miałam już kilkatysięcy;) wpiszczie mnie na 4.10 proszę.. chyba,że poczuję,że coś jest na rzeczy to zrobię wcześniej. dam znać, na razie 4.10

    emi2016 wrote:
    Zapraszam wszystkie dziewczyny, które zamierzają testować w październiku :) W pierwszym poście napiszcie kiedy zamierzacie testować (kiedy mamy trzymać kciuki) :)


    01.10:
    *Gusik2901
    *Chrumka
    02.10:
    *Kat83
    06.10:
    *Rybuuu
    *Bulkaasia
    07.10:
    *Kuchcinka
    08.10:
    *Innamorata88
    09.10:
    *Ruda Paskuda
    10.10:
    *Toto
    12.10:
    *Zubii
    14.10:
    *Zieziulka
    15.10:
    *Agniechaaaa
    *Kika77
    16.10:
    *Malka

    Czekamy na datę:
    Zwm
    Emi2016
    Nola
    MisiaZ88
    balladyna26
    mycha89



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Witaj Chrumka :) Już dopisuję :) Kobietki kochane - sprawdźcie czy terminy się zgadzają i czy wszystkie jesteście wpisane :)

    Kat luzuj warkocze i poczekaj ;)
    Mnie prosze o wpisane strzelam tak na 19.10 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Dzień dobry :)
    Jak samopoczucie Kobitki?
    U mnie bez kawy nie da rady, pogoda taka, że spać się chce...

    U mnie to same nerwy w ostatnim czasie wiec samopoczucie do bani dzisiaj..nic sie nie chce..tylko isc spac :(

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 20 września 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Witaj Chrumka :) Już dopisuję :) Kobietki kochane - sprawdźcie czy terminy się zgadzają i czy wszystkie jesteście wpisane :)

    Kat luzuj warkocze i poczekaj ;)

    Emi jeszcze ja się zgłaszałam. Będę wdzięczna za wpisanie na 14.10.

    A tak w ogóle witam Was dziewczyny. Ja dopieero po pracy mam możliwość popisać z Wami :) Łeb mi pęka, okres w pełni.. ugotuję mężowi zupę i idę chyba spać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2016, 16:27

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie pochwale na obiad zrobiłam sobie dorsza :D trzeba wspierać organizm <3 moje testowanie na 100% sie przesunie @ dalek brak wizytę u gin 28.09 wiec pewnie wszystko przesunie sie... Wiec testowanie bedzie pod koniec października bede pewnie ostatnia :p ale dokładniej dam znac po wizycie u lekarza i wywołaniu @

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ