X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Dziewczyny a najwcześniej betę kiedy można zrobić. ? Przy córce testy mi nie wychodziły, a beta dwa dni po spodziewanej @ byla juz 400.


    Ja 13dn po podaniu pregnylu miałam bete 35 ;)

  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 28 września 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pregnylu to niestety inna historia bo pregnyl podnosi bete i sie utrzymuje nawet i parenascie dni jeszcze w organizmie...Natomiast podbijam watek kiedy mozna najwczesnjej wykonac bete z krwi i test ciazowy z moczu po? moj przypadek Dzis 11 dpo i nie wyszla ani beta przedwczoraj (lekarz kazal tak dziwnie wczesnie) ani z moczu porannego pre test dzis :( Pewnie zamiast pieknej ciazy wyhodowalam pieknego torbiela :( Z drugiej jednak strony najlepiej wychodzi jak sie o tym nie mysli...moj przyklad z kwietnia jak niestety poronilam niespodziewalam sie cieszy i wtedy poszlo wsystko pieknie po kolei najpierw brak miesiaczki Dopiero po 5 dniach spoznienia testy i pozytywne i tez objawy dalo sie wyczuc ale prawdziwe juz wtedy a nie takie co sobie wszystkie biedne staraczki jak ja wszywamy od 1 dpo :/ ehhh smutne to chcialoby sie naturalnie ale w naszych prYpadkach sie nie da...ani oddac w rece natury bo np ja bym sie chyba ju cala zamienila w jedna wielka chodzaca torbiel ani podejsc na luzie...bo jak kiedy musisz pilnowac dat lekow wizyt itd

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola wrote:
    Po pregnylu to niestety inna historia bo pregnyl podnosi bete i sie utrzymuje nawet i parenascie dni jeszcze w organizmie...Natomiast podbijam watek kiedy mozna najwczesnjej wykonac bete z krwi i test ciazowy z moczu po? moj przypadek Dzis 11 dpo i nie wyszla ani beta przedwczoraj (lekarz kazal tak dziwnie wczesnie) ani z moczu porannego pre test dzis :( Pewnie zamiast pieknej ciazy wyhodowalam pieknego torbiela :( Z drugiej jednak strony najlepiej wychodzi jak sie o tym nie mysli...moj przyklad z kwietnia jak niestety poronilam niespodziewalam sie cieszy i wtedy poszlo wsystko pieknie po kolei najpierw brak miesiaczki Dopiero po 5 dniach spoznienia testy i pozytywne i tez objawy dalo sie wyczuc ale prawdziwe juz wtedy a nie takie co sobie wszystkie biedne staraczki jak ja wszywamy od 1 dpo :/ ehhh smutne to chcialoby sie naturalnie ale w naszych prYpadkach sie nie da...ani oddac w rece natury bo np ja bym sie chyba ju cala zamienila w jedna wielka chodzaca torbiel ani podejsc na luzie...bo jak kiedy musisz pilnowac dat lekow wizyt itd

    Kochana u mnie te 13dp podaniu to juz nie był zakłamany wynik tylko ciaza, niestety rownież ją straciłam. I tez to było w cyklu w którym z góry mówiłam, ze sie nie uda. Wiec faktycznie nie spinanie sie daje efekty. ;)

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 28 września 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny jutro do mnie wielki dzien! Wizyta u gin... Dostanę wyniki wycinka z macicy i juz wtedy wszystko bedzie jasne. Opracujemy na nowo plan działania. Trochę sie boje ale i cieszę no nareszcie ruszymy do przodu.

    Z moim M jeszcze nie rozmawiałam ale do weekendu na pewno jakos sie dogadany

    No to kochana trzymam dzisiaj kciuki :*

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 28 września 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Zubii to na wesoło z tymi 35 punktami:) hehe faktycznie to się nie sprawdza hehe.


    Klaudia N. gratulacj:) Dajesz nadzieję po tylu dniach starań. Wszystkiego dobrego

    Co więcej to było najmniej punktów które kiedy kolwiek na ovu dostalam a byłam tu od 8 cykli. W tym cyklu myślałam że się nie uda bo tz był 500 km od domu a wrócił jak się okazuje 2 dni przed owulka myślałam wtedy ze już po ptakach. Więc do dzisiejszego dnia smiejemy sie że mamy wpadke kontrolowana ;)

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 28 września 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane powiedzcie mi jedną rezcz zaczełam plamić w sobotę, krwawić w poniedziałek... cykl liczyć od krwawień, czy od plamienia?

    Baranek_Aga lubi tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 28 września 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola999 wrote:
    Kochane powiedzcie mi jedną rezcz zaczełam plamić w sobotę, krwawić w poniedziałek... cykl liczyć od krwawień, czy od plamienia?
    Od krwawienia

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 28 września 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola999 wrote:
    Kochane powiedzcie mi jedną rezcz zaczełam plamić w sobotę, krwawić w poniedziałek... cykl liczyć od krwawień, czy od plamienia?

    Od krwawienia nawet jak na ovu zaznaczysz plamienie to nie rozpoczyna cyklu.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zbieram sie do gin dam znac po wizycie co i jak.

    emi2016 lubi tę wiadomość

  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 28 września 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    No to zbieram sie do gin dam znac po wizycie co i jak.

    Czekamy :)


    Ja zaczęłam dziś brać CLO (3 dc), mam duże nadzieje związane z tym cyklem - no ale zobaczymy :) Wstępnie wpisałam się na 30.10, ale zobaczymy po monitoringu czy nie wyjdzie wcześniej/później :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2016, 14:45

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ;) a wiec
    Wyniki wycinka idealne!!! To są super wiadomości.

    Usg endometrium 7.3mm bez szału ale teraz wywołujemy okres od dzis przez 5dni 2x2 tab luteiny pod język. I jemy duzo ryb i pijemy winko :)
    Oczywiście od 3dc zaczynamy clo o miedzy 10-12dc monitoring pęcherzyka :)

    Juz nie moge doczekać sie @chyba pierwszy raz w życiu :D

    OFICJALNIE OGŁASZAM ROZPOCZĘCIE STARAŃ NA NOWO YUPI <3

    bertha, Basik83, tutusia, balladyna26, summer86, Kasiak621, Anet85, bulkaasia, zubii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa to super :-) bardzo dobra wiadomosc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie umiem wyrazić jak bardzo sie cieszę :) czuje przypływ nowych sił :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domyslam sie:-) takiej radosci nie idzie wyrazic slowami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie teraz zostalo czekać..oby to czekanie zostało wynagrodzone:-)...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Mnie teraz zostalo czekać..oby to czekanie zostało wynagrodzone:-)...

    Kochana moooocno trzymam za to kciuki :) !!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyda sie przyda :-) i tak pewnie zatestuje szybciej niz jak jest planowane bo nie wytrzymam po prostu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Przyda sie przyda :-) i tak pewnie zatestuje szybciej niz jak jest planowane bo nie wytrzymam po prostu


    Trudno sie dziwić :D

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 28 września 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa, bardzo się cieszę, że wyniki wyszły dobre :) Teraz szybko przyjdzie @ i będziecie mogli brać się do roboty :)

    Jutro z samego rana wyjeżdżam, więc będzie mnie tu mniej przez najbliższe 3 dni. Mam nadzieję, że plan z porannym seksem się uda.
    Testy owu póki co negatywne.. może jednak owu się przesunie? Albo to wina testów, bo zmieniłam w tym cyklu. Miała któraś z Was testy LH Vitam? Do tej pory zawsze rossmanowskich używałam.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 28 września 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny ;) a wiec
    Wyniki wycinka idealne!!! To są super wiadomości.

    Usg endometrium 7.3mm bez szału ale teraz wywołujemy okres od dzis przez 5dni 2x2 tab luteiny pod język. I jemy duzo ryb i pijemy winko :)
    Oczywiście od 3dc zaczynamy clo o miedzy 10-12dc monitoring pęcherzyka :)

    Juz nie moge doczekać sie @chyba pierwszy raz w życiu :D

    OFICJALNIE OGŁASZAM ROZPOCZĘCIE STARAŃ NA NOWO YUPI <3

    Wspaniałe wieści i teraz tylko bedzie lepiej :)

    Ja też dziś zaliczyłam wizytę u ginka.,też wszystko tam w porządku, powiedział, że owulka była :)
    Macica - normalnie, endometrium 13 mm grubości, jajniki ok. Prawy - 28x19mm, lewy - 49x22mm z ciałkiem żółtym. Niewielka ilość płynu (krwi) w zatoce Douglasa.
    Także jestem dobrej myśli :)

    summer wypoczywaj i relaksuj z mężem :)

    zubii lubi tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ