X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Dziewczyny a najwcześniej betę kiedy można zrobić. ? Przy córce testy mi nie wychodziły, a beta dwa dni po spodziewanej @ byla juz 400.


    Ja 13dn po podaniu pregnylu miałam bete 35 ;)

  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 28 września 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pregnylu to niestety inna historia bo pregnyl podnosi bete i sie utrzymuje nawet i parenascie dni jeszcze w organizmie...Natomiast podbijam watek kiedy mozna najwczesnjej wykonac bete z krwi i test ciazowy z moczu po? moj przypadek Dzis 11 dpo i nie wyszla ani beta przedwczoraj (lekarz kazal tak dziwnie wczesnie) ani z moczu porannego pre test dzis :( Pewnie zamiast pieknej ciazy wyhodowalam pieknego torbiela :( Z drugiej jednak strony najlepiej wychodzi jak sie o tym nie mysli...moj przyklad z kwietnia jak niestety poronilam niespodziewalam sie cieszy i wtedy poszlo wsystko pieknie po kolei najpierw brak miesiaczki Dopiero po 5 dniach spoznienia testy i pozytywne i tez objawy dalo sie wyczuc ale prawdziwe juz wtedy a nie takie co sobie wszystkie biedne staraczki jak ja wszywamy od 1 dpo :/ ehhh smutne to chcialoby sie naturalnie ale w naszych prYpadkach sie nie da...ani oddac w rece natury bo np ja bym sie chyba ju cala zamienila w jedna wielka chodzaca torbiel ani podejsc na luzie...bo jak kiedy musisz pilnowac dat lekow wizyt itd

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola wrote:
    Po pregnylu to niestety inna historia bo pregnyl podnosi bete i sie utrzymuje nawet i parenascie dni jeszcze w organizmie...Natomiast podbijam watek kiedy mozna najwczesnjej wykonac bete z krwi i test ciazowy z moczu po? moj przypadek Dzis 11 dpo i nie wyszla ani beta przedwczoraj (lekarz kazal tak dziwnie wczesnie) ani z moczu porannego pre test dzis :( Pewnie zamiast pieknej ciazy wyhodowalam pieknego torbiela :( Z drugiej jednak strony najlepiej wychodzi jak sie o tym nie mysli...moj przyklad z kwietnia jak niestety poronilam niespodziewalam sie cieszy i wtedy poszlo wsystko pieknie po kolei najpierw brak miesiaczki Dopiero po 5 dniach spoznienia testy i pozytywne i tez objawy dalo sie wyczuc ale prawdziwe juz wtedy a nie takie co sobie wszystkie biedne staraczki jak ja wszywamy od 1 dpo :/ ehhh smutne to chcialoby sie naturalnie ale w naszych prYpadkach sie nie da...ani oddac w rece natury bo np ja bym sie chyba ju cala zamienila w jedna wielka chodzaca torbiel ani podejsc na luzie...bo jak kiedy musisz pilnowac dat lekow wizyt itd

    Kochana u mnie te 13dp podaniu to juz nie był zakłamany wynik tylko ciaza, niestety rownież ją straciłam. I tez to było w cyklu w którym z góry mówiłam, ze sie nie uda. Wiec faktycznie nie spinanie sie daje efekty. ;)

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 28 września 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny jutro do mnie wielki dzien! Wizyta u gin... Dostanę wyniki wycinka z macicy i juz wtedy wszystko bedzie jasne. Opracujemy na nowo plan działania. Trochę sie boje ale i cieszę no nareszcie ruszymy do przodu.

    Z moim M jeszcze nie rozmawiałam ale do weekendu na pewno jakos sie dogadany

    No to kochana trzymam dzisiaj kciuki :*

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 28 września 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Zubii to na wesoło z tymi 35 punktami:) hehe faktycznie to się nie sprawdza hehe.


    Klaudia N. gratulacj:) Dajesz nadzieję po tylu dniach starań. Wszystkiego dobrego

    Co więcej to było najmniej punktów które kiedy kolwiek na ovu dostalam a byłam tu od 8 cykli. W tym cyklu myślałam że się nie uda bo tz był 500 km od domu a wrócił jak się okazuje 2 dni przed owulka myślałam wtedy ze już po ptakach. Więc do dzisiejszego dnia smiejemy sie że mamy wpadke kontrolowana ;)

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 28 września 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane powiedzcie mi jedną rezcz zaczełam plamić w sobotę, krwawić w poniedziałek... cykl liczyć od krwawień, czy od plamienia?

    Baranek_Aga lubi tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 28 września 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola999 wrote:
    Kochane powiedzcie mi jedną rezcz zaczełam plamić w sobotę, krwawić w poniedziałek... cykl liczyć od krwawień, czy od plamienia?
    Od krwawienia

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 28 września 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola999 wrote:
    Kochane powiedzcie mi jedną rezcz zaczełam plamić w sobotę, krwawić w poniedziałek... cykl liczyć od krwawień, czy od plamienia?

    Od krwawienia nawet jak na ovu zaznaczysz plamienie to nie rozpoczyna cyklu.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zbieram sie do gin dam znac po wizycie co i jak.

    emi2016 lubi tę wiadomość

  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 28 września 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    No to zbieram sie do gin dam znac po wizycie co i jak.

    Czekamy :)


    Ja zaczęłam dziś brać CLO (3 dc), mam duże nadzieje związane z tym cyklem - no ale zobaczymy :) Wstępnie wpisałam się na 30.10, ale zobaczymy po monitoringu czy nie wyjdzie wcześniej/później :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2016, 14:45

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ;) a wiec
    Wyniki wycinka idealne!!! To są super wiadomości.

    Usg endometrium 7.3mm bez szału ale teraz wywołujemy okres od dzis przez 5dni 2x2 tab luteiny pod język. I jemy duzo ryb i pijemy winko :)
    Oczywiście od 3dc zaczynamy clo o miedzy 10-12dc monitoring pęcherzyka :)

    Juz nie moge doczekać sie @chyba pierwszy raz w życiu :D

    OFICJALNIE OGŁASZAM ROZPOCZĘCIE STARAŃ NA NOWO YUPI <3

    bertha, Basik83, tutusia, balladyna26, summer86, Kasiak621, Anet85, bulkaasia, zubii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa to super :-) bardzo dobra wiadomosc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie umiem wyrazić jak bardzo sie cieszę :) czuje przypływ nowych sił :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domyslam sie:-) takiej radosci nie idzie wyrazic slowami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie teraz zostalo czekać..oby to czekanie zostało wynagrodzone:-)...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Mnie teraz zostalo czekać..oby to czekanie zostało wynagrodzone:-)...

    Kochana moooocno trzymam za to kciuki :) !!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyda sie przyda :-) i tak pewnie zatestuje szybciej niz jak jest planowane bo nie wytrzymam po prostu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Przyda sie przyda :-) i tak pewnie zatestuje szybciej niz jak jest planowane bo nie wytrzymam po prostu


    Trudno sie dziwić :D

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 28 września 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa, bardzo się cieszę, że wyniki wyszły dobre :) Teraz szybko przyjdzie @ i będziecie mogli brać się do roboty :)

    Jutro z samego rana wyjeżdżam, więc będzie mnie tu mniej przez najbliższe 3 dni. Mam nadzieję, że plan z porannym seksem się uda.
    Testy owu póki co negatywne.. może jednak owu się przesunie? Albo to wina testów, bo zmieniłam w tym cyklu. Miała któraś z Was testy LH Vitam? Do tej pory zawsze rossmanowskich używałam.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 28 września 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny ;) a wiec
    Wyniki wycinka idealne!!! To są super wiadomości.

    Usg endometrium 7.3mm bez szału ale teraz wywołujemy okres od dzis przez 5dni 2x2 tab luteiny pod język. I jemy duzo ryb i pijemy winko :)
    Oczywiście od 3dc zaczynamy clo o miedzy 10-12dc monitoring pęcherzyka :)

    Juz nie moge doczekać sie @chyba pierwszy raz w życiu :D

    OFICJALNIE OGŁASZAM ROZPOCZĘCIE STARAŃ NA NOWO YUPI <3

    Wspaniałe wieści i teraz tylko bedzie lepiej :)

    Ja też dziś zaliczyłam wizytę u ginka.,też wszystko tam w porządku, powiedział, że owulka była :)
    Macica - normalnie, endometrium 13 mm grubości, jajniki ok. Prawy - 28x19mm, lewy - 49x22mm z ciałkiem żółtym. Niewielka ilość płynu (krwi) w zatoce Douglasa.
    Także jestem dobrej myśli :)

    summer wypoczywaj i relaksuj z mężem :)

    zubii lubi tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ