X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • kozodka Koleżanka
    Postów: 52 5

    Wysłany: 27 września 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytam o Waszych mężczyznach i chyba ucałuję mojego jak wrócę :).
    Tatusia-mój też z dystansem podchodzi do tematu. Robi co trzeba, wspiera, pomaga, przypomina o badaniach, suplementuje się i mi przypomina o ziółkach, ale bez zbędnego nakręcania się. I choć czasami mnie to wkurza, to w gruncie rzeczy jestem mu za to wdzięczna, bo gdyby i on ciągle gadał o dziecku to chyba byśmy oboje zwariowali :D

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

    Ponad 1,5 roku starań, ponad rok łażenia po lekarzach...
    06.09.2016r. HyCoSy - jajowody drożne
    Niedoczynność tarczycy
    Zespół jelita drażliwego
    3kg nadwagi
    Cykle owulacyjne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozodka wrote:
    Tak czytam o Waszych mężczyznach i chyba ucałuję mojego jak wrócę :).
    Tatusia-mój też z dystansem podchodzi do tematu. Robi co trzeba, wspiera, pomaga, przypomina o badaniach, suplementuje się i mi przypomina o ziółkach, ale bez zbędnego nakręcania się. I choć czasami mnie to wkurza, to w gruncie rzeczy jestem mu za to wdzięczna, bo gdyby i on ciągle gadał o dziecku to chyba byśmy oboje zwariowali :D

    Moj tak sie zachowywal do cserwca. Po poronieniu troche sie to zmienilo, moze on jeszcze sobie z tym nie poradzil :(

  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 27 września 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa - daj mu czas, na pewno bardzo się uciszy gdy się uda :) Teraz pewnie boi się oczekiwać, wierzyć, że będzie dobrze żeby nie było rozczarowania... To naturalne.

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 27 września 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że nasi panowie mogą w pewien sposób czuć podwójną presję. Oprócz tej co my - czyli, żeby się udało to czuję presję, ze to oni musza być tymi twardymi, którzy się nie załamują, a prawo do przeżywania takich rzeczy jak poronienie leży po stronie kobiet - to ona może się wypłakiwać i przeżywać. Niestety ale takie schematy są dość głęboko zakodowane w naszym społeczeństwie i po takich wydarzeniach zawsze wszyscy pytają kobietę jak się czuję - rzadko kiedy mężczyznę, a on przecież też to przeżywa. Myślę, że nam też łatwo o tym zapomnieć we własnych emocjach zwłaszcza pod powierzchniową skorupką faceta, który stara się nic nie pokazać.
    W skrócie - nie bądźmy takie surowe dla naszych TŻ :)

    emi2016, justa., Izape91, Agnieszka93 lubią tę wiadomość

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tutusia wrote:
    Myślę, że nasi panowie mogą w pewien sposób czuć podwójną presję. Oprócz tej co my - czyli, żeby się udało to czuję presję, ze to oni musza być tymi twardymi, którzy się nie załamują, a prawo do przeżywania takich rzeczy jak poronienie leży po stronie kobiet - to ona może się wypłakiwać i przeżywać. Niestety ale takie schematy są dość głęboko zakodowane w naszym społeczeństwie i po takich wydarzeniach zawsze wszyscy pytają kobietę jak się czuję - rzadko kiedy mężczyznę, a on przecież też to przeżywa. Myślę, że nam też łatwo o tym zapomnieć we własnych emocjach zwłaszcza pod powierzchniową skorupką faceta, który stara się nic nie pokazać.
    W skrócie - nie bądźmy takie surowe dla naszych TŻ :)


    Eh musze ochlonac mam czas do soboty...

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 27 września 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witam to moj 4cs.dopiszcie mnie na 5.10.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 27 września 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia sto lat Kochana!
    kozodak jeśli chodzi o libido to nie wiem czy to na pewno tego zasługa, ale zaczęłam brać Ovarin i tym cyklu cały czas chodzę nakręcona, aż się mój Mąż dziwi :) Z reguły w tygodniu rzadko mam ochotę, przez pracę itd.

    Agniechaaa musicie się pogodzić do weekendu, czasem jedna ze stron musi odpuścić. Ja jestem uparciuch, ale w sobotę po sprzeczce pierwsza poszłam pogadać, bo na spokojnie przemyślałam + i - dochodząc do wniosku, że bez sensu psuć sobie weekend, skoro powód klótni nie był aż tak poważny. To była nasza pierwsza kłotnia od kilku miesięcy..A co do tego co Twój M. powiedział - faceci często palną coś od rzeczy, tak już mają. Pewnie nie miał nic złego na myśli.

    Basik83 Witamy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2016, 16:57

    Basik83 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 27 września 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola mama Julcii. Moje testowanie najwcześniej 3.10 , oby nie przyszła, taka nerwowa jestem , mam także wrażliwie piersi ale to na @ też może być więc się nie łudzę. A dziewczyny szyjka może wskazywać na ciąze? jaka powinna być? szczerze to zaczynam teraz bardziej się obserwować bo na początku szłam na żywioł, no ale... nie tak łatwo.

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 27 września 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak się u was sprawdza detektor ciąży na Ovufriend?:) hehe miałyście dużo pkt a i tak z tego nic? hehe tak z ciekawości;P

    11 cykl starań
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 27 września 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuczek, moim zdaniem nie sprawdza się. W jednym cyklu miałam naprawdę sporo punktów, a ciąży nie było. W sumie trudno się dziwić, to bazuje na objawach, które często mogą świadczyć zarówno o ciąży jak i o nadchodzącej @.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 27 września 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    A jak się u was sprawdza detektor ciąży na Ovufriend?:) hehe miałyście dużo pkt a i tak z tego nic? hehe tak z ciekawości;P

    Jak staralismy sie o córke to w tych nieudanych cyklach codziennie miałam max punktów. A jak juz zaszłam w dniu testowania miałam 35 punktów :D Brak objawów to tez objaw !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2016, 18:36

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Witajcie :)
    Eh Ci nasi faceci, nic nie rozumieją. Myślą, że to tak pstrykniesz palcem i juz jesteśmy w ciąży. Ale glowa do góry dziewczyny, musi być dobrze :)
    Ja to dziś mega pozytyw od rana bo 38 latek mi stuknelo!!!! Zapraszam na torta i kawę :D

    Wszystkiego najlepszego :)

    Ja dzisiaj rano dostałam @, przyszła za wcześnie;/ ale plus jest taki, że nawet brzuch mnie nie boli, chociaż tyle... Ale potestguję jeszcze w październiku, zdążę :) koło 25.10

    Uzbrajam się w tym miesiącu w testy owulacyjne i będziemy działać. Jestem pozytywnie nastawiona. Mąż też odrobinę smutny, ale obiecał mi coś dobrego na poprawę humoru to czekam :)

    Fakt, mężczyźni przeżywają to wszystko, ale bardziej w środku, ja to widzę po tym, że czasem w smsie jak siedzę w pracy potrafi mi napisać coś takiego, czego bym nie usłyszała od niego tak zwyczajnie prosto w twarz. I zazwyczaj są to właśnie takie rzeczy, które poruszają moje serce. Na codzień faceci nie okazują zbytnio emocji i trzeba się z tym pogodzić. Tacy są Nasi Panowie :)

    bulkaasia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jutro do mnie wielki dzien! Wizyta u gin... Dostanę wyniki wycinka z macicy i juz wtedy wszystko bedzie jasne. Opracujemy na nowo plan działania. Trochę sie boje ale i cieszę no nareszcie ruszymy do przodu.

    Z moim M jeszcze nie rozmawiałam ale do weekendu na pewno jakos sie dogadany

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 27 września 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla mnie wrzesien byl szczesliwy, zycze aby jak najwiecej z Was moglo powiedziec tak o pazdzierniku:) powodzenia!

    Basik83, zubii, bulkaasia lubią tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 27 września 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zubii to na wesoło z tymi 35 punktami:) hehe faktycznie to się nie sprawdza hehe.


    Klaudia N. gratulacj:) Dajesz nadzieję po tylu dniach starań. Wszystkiego dobrego

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 27 września 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulkasia sto latek:) Tort dla nas a inny deser dla męża:) hehe

    bulkaasia lubi tę wiadomość

    11 cykl starań
  • olka90 Debiutantka
    Postów: 13 17

    Wysłany: 27 września 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny długo szukałam jakiegoś forum ale nic ciekawego nie znalazłam moje testowanie planuje na 8 pazdziernika alechyba zdecyduje sie na bete bo nie wytrzymam do czzasu planowanego @ a wiadomo chyba ze na test ciążowy bedzie za wczesnie. czy Wy też tak sie zawsze stresujecie?. Dodam,że dopiero zaczelismy starania i to moj pierwszy cykl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka90 wrote:
    hej dziewczyny długo szukałam jakiegoś forum ale nic ciekawego nie znalazłam moje testowanie planuje na 8 pazdziernika alechyba zdecyduje sie na bete bo nie wytrzymam do czzasu planowanego @ a wiadomo chyba ze na test ciążowy bedzie za wczesnie. czy Wy też tak sie zawsze stresujecie?. Dodam,że dopiero zaczelismy starania i to moj pierwszy cykl.


    Przy pierwszych 6cyklach dla mnie był luz! Jaki stres za pierwszym razem ;)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 27 września 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Agniechaaaa, olka90 wyluzuj. Na początku nie ma się co martwić. Zaczyna się szukać przyczyny jeśli para stara się o bobasa minimum 6 miesięcy, a starania nie przynoszą oczekiwanego efektu. Mi dzisiaj detektor ciąży pokazuje 35% - tyle,że objawy mam jak przed okresem. Szyjkę badam od niedawna i nie zawsze jestem pewna czy dobrze dokonuję oceny. Czekam cierpliwie do 15 dnia po ow. mam nadzieję, że test "sikany" coś już pokaże, a jak nie to 3.10 - zrobię bete.

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a najwcześniej betę kiedy można zrobić. ? Przy córce testy mi nie wychodziły, a beta dwa dni po spodziewanej @ byla juz 400.

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ