X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 26 września 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    POMOCY !

    OD soboty jestem chora wczoraj cały dzien przeleżałam zawroty głowy, katar, ból gardła. Ale nie o to chodzi...od soboty wieczorami mam sluz zabarwiony krwia...szyjka jest tak krotka ze prawie nie wyczuwalna rozpulchniona/miekka dzis do tego doszedł gigantyczny skok tempki (dzis juz nie goraczkuje) nigdy nie miałam takiej tempki 37,92 moj max to 37. Najbardziej mnie martwi to ze jak chodze to kluje mnie w szyjce nie wiem czy to od tej choroby czy co ? jestem dopiero przed owu. Miała moze która tak ?

    Kasiak621 lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • rybuuu Koleżanka
    Postów: 31 18

    Wysłany: 26 września 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, przykro mi to mówić, ale forum Ci raczej nic nie pomoże - masz wątpliwości, to leć do gina!

    8p3o43r8j3d1m1km.png
    5 cykli starań, niedoczynność tarczycy - Mój pamiętnik
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 26 września 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybuuu wrote:
    Kochana, przykro mi to mówić, ale forum Ci raczej nic nie pomoże - masz wątpliwości, to leć do gina!

    Mam chore dziecko maz w pracy jak amm to zrobic ?

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Mam chore dziecko maz w pracy jak amm to zrobic ?

    Ale chyba bez lekarza się nie obejdzie. Jezeli orzed owu pojawia się krew należy to koniecznie sprawdzić

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 26 września 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ale chyba bez lekarza się nie obejdzie. Jezeli orzed owu pojawia się krew należy to koniecznie sprawdzić


    Kiedyś miałam taki śluz przed owu więc to mnie nie martwi bardziej ta szyjka i kłucie. Kurcze nie mam dziś możliwości zostawić córki z kimś każdy w pracy do wieczora :( tz wróci jutro nad ranem. No nic muszę poczekać do jutra. Miałam nadziejze że tak się zdarza przy chorobie ale skoro tak nie mialyscie to trzeba będzie to sprawdzić.

    Dodam jeszcze że od tego cyklu biorę castagnus skończył mi się przed wczoraj możliwe że to przez niego ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2016, 13:09

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 26 września 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mnie jakieś przeziębienie dopadło, coś wisi w powietrzu co druga osoba w pracy pracy chora...;/
    Mam nadzieję do weekendu się wykurowac
    Starania zaczynam z nowym miesiącem pełną parą :)

    5cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Natka* wrote:
    No i mnie jakieś przeziębienie dopadło, coś wisi w powietrzu co druga osoba w pracy pracy chora...;/
    Mam nadzieję do weekendu się wykurowac
    Starania zaczynam z nowym miesiącem pełną parą :)

    To tak jak i ja :) dzis zamawiam termometr, nigdy nie mierzylam temp. bo cykle mam monitorowane a dla zwiekszenia szansy warto sprobiwac :) tylko totalnie nie wiem jak sie za to zabrac licze na Was :) i drobne podpowiedzi. Wiem juz, że należy mierzyć o stałej godz. Więc początek calkiem niezły hihuhu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2016, 13:31

  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 26 września 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracuje na zmiany więc u mnie ciężko z mierzeniem temperatury... :)

    5cs
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 26 września 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    To tak jak i ja :) dzis zamawiam termometr, nigdy nie mierzylam temp. bo cykle mam monitorowane a dla zwiekszenia szansy warto sprobiwac :) tylko totalnie nie wiem jak sie za to zabrac licze na Was :) i drobne podpowiedzi. Wiem juz, że należy mierzyć o stałej godz. Więc początek calkiem niezły hihuhu


    Termometr z dwoma miejscami po przecinku. Ją mierze zawsze o 7 mam opaskę smartband która o 7 wibruje dzięki czemu mierze i śpię dalej najlepiej w pochwie i to tyle. Ją jeszcze badam śluz i szyjkę.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Termometr z dwoma miejscami po przecinku. Ją mierze zawsze o 7 mam opaskę smartband która o 7 wibruje dzięki czemu mierze i śpię dalej najlepiej w pochwie i to tyle. Ją jeszcze badam śluz i szyjkę.

    Dzieki :) sluz tez obserwuje, ale szyjka to dla mnie czarna magia

  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 26 września 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane dołączam do październikowego testowania, bo niestety wrzesień nie wypalil:(
    Z plamieni rozbujała się miesiączka i takoto zalewa mnie teraz jak nigdy 3 dni wcześniej...

    W piatek wiztya u innego lekarza i kolejny msc prób...

  • kozodka Koleżanka
    Postów: 52 5

    Wysłany: 26 września 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane. Niestety dotarłam już na październik :(. Zmieniłam lekarza, zaczęłam pić INOFEM, ziółka na 2 fazę. Jestem 8dpo (owu potwierdzona monitoringiem).

    Czy któraś z Was ma bóle brzucha różnego typu (jak na @, kłucia, uczucie pełności w podbrzuszu, ciągnięcia) od około 2-3dpo do samej @? Ja miałam tak w poprzednim cyklu pierwszy raz i bardzo mnie to zaniepokoiło. Krwawienie też było skąpe, bo 1 dzień jasna krew (ból nie do zniesienia, nie mogłam chodzić, miałam drgawki, wymioty, biegunka, poty. A zaznaczę, że zawsze miałam bardzo bolesne miesiączki, jednak było zupełnie inaczej), a 3 następne dni coraz mniejsze plamienia.
    W zasadzie od wspomnianych 3dpo czułam się tragicznie-ogólne osłabienie,czasami dreszcze, czasami uderzenia gorąca, 6dpo straciłam przytomność w pracy.
    Czym może być to spowodowane? Szczerze mówiąc byłam przekonana, że jestem w ciąży, no ale @ przyszła...
    Ten cykl jest podobny, z tym, że bóle jak na @ pojawiają się czasami i szybko przechodzą bo atakuję je nospą, czasem poczuję też kłucie w jajniku a dziś na środku podbrzusza, wczoraj 7dpo prawie zemdlałam na zakupach i zalewa mnie mleczny, nieprzezroczysty śluz...
    Czekam na wyniki badań wit D, ponownie tsh (rok temu 2,4) i dopiero gin włączy mi leki. Wizyta w środę

    Czy któraś z Was domyśla się co się dzieje?

    Przepraszam za to wypracowanie i że tak rzadko się odzywam, ale szczerze mówiąc bijecie mnie wiedzą na głowę i niewiele mam do powiedzenia na ogólny temat starań :(. Postaram się to zmienić

    Proszę o wpisanie testowania na 02.10

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2016, 14:38

    Ponad 1,5 roku starań, ponad rok łażenia po lekarzach...
    06.09.2016r. HyCoSy - jajowody drożne
    Niedoczynność tarczycy
    Zespół jelita drażliwego
    3kg nadwagi
    Cykle owulacyjne
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 26 września 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    POMOCY !

    OD soboty jestem chora wczoraj cały dzien przeleżałam zawroty głowy, katar, ból gardła. Ale nie o to chodzi...od soboty wieczorami mam sluz zabarwiony krwia...szyjka jest tak krotka ze prawie nie wyczuwalna rozpulchniona/miekka dzis do tego doszedł gigantyczny skok tempki (dzis juz nie goraczkuje) nigdy nie miałam takiej tempki 37,92 moj max to 37. Najbardziej mnie martwi to ze jak chodze to kluje mnie w szyjce nie wiem czy to od tej choroby czy co ? jestem dopiero przed owu. Miała moze która tak ?

    Ja od dwóch dni mega ból podbrzusza, promieniowanie na szyjke z wrażeniem że coś mnie tam ciągnie, ból przy siadaniu i różowa krew. Wczoraj myślałam, że będę wyc z bólu. Nospe brałam.
    Lekarz jest potrzebny chyba.

    A ja przed chwilą dostałam info, że wygrałam darmowe badanie ginekologiczne w pl klinice :) yuppi!!! W środę o 14:30, taka jestem szczęśliwa bo miałam się zapisywać a tu o :)

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 26 września 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola i kozodka witajcie :D

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 26 września 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Ja od dwóch dni mega ból podbrzusza, promieniowanie na szyjke z wrażeniem że coś mnie tam ciągnie, ból przy siadaniu i różowa krew. Wczoraj myślałam, że będę wyc z bólu. Nospe brałam.
    Lekarz jest potrzebny chyba.

    A ja przed chwilą dostałam info, że wygrałam darmowe badanie ginekologiczne w pl klinice :) yuppi!!! W środę o 14:30, taka jestem szczęśliwa bo miałam się zapisywać a tu o :)

    Jednak to nie szyjka tylko pachwina wygląda na to że to przez smarkanie całą noc nie spałam bo do córki trzeba było wstac więc to co się na gromadzili na stojący smarkalam i chyba nacisnelam sobie mięśnie.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • kozodka Koleżanka
    Postów: 52 5

    Wysłany: 26 września 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj bulkaasia! :D

    Ponad 1,5 roku starań, ponad rok łażenia po lekarzach...
    06.09.2016r. HyCoSy - jajowody drożne
    Niedoczynność tarczycy
    Zespół jelita drażliwego
    3kg nadwagi
    Cykle owulacyjne
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 26 września 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozodka , ja mam podobnie 3 cykl biorę inofem i miovarian ( na przemian bo to to samo prawie) i mam bóle , kłócia , teraz podczas owulacji doszło do lekkeigo plamienia i bóle krzyża, mam nadzieję że to poprostu owulacja, przed okresem okolo tygodnia również bóle jajników, też myslalam na początkuże jestem w ciązy ale nic, teraz czekam do 3

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję w kościach, że przyjdzie @. I mi smutno. Muszę zrobić coś wesołego :D

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 26 września 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozodka wrote:
    Witajcie Kochane. Niestety dotarłam już na październik :(. Zmieniłam lekarza, zaczęłam pić INOFEM, ziółka na 2 fazę. Jestem 8dpo (owu potwierdzona monitoringiem).

    Czy któraś z Was ma bóle brzucha różnego typu (jak na @, kłucia, uczucie pełności w podbrzuszu, ciągnięcia) od około 2-3dpo do samej @? Ja miałam tak w poprzednim cyklu pierwszy raz i bardzo mnie to zaniepokoiło. Krwawienie też było skąpe, bo 1 dzień jasna krew (ból nie do zniesienia, nie mogłam chodzić, miałam drgawki, wymioty, biegunka, poty. A zaznaczę, że zawsze miałam bardzo bolesne miesiączki, jednak było zupełnie inaczej), a 3 następne dni coraz mniejsze plamienia.
    W zasadzie od wspomnianych 3dpo czułam się tragicznie-ogólne osłabienie,czasami dreszcze, czasami uderzenia gorąca, 6dpo straciłam przytomność w pracy.
    Czym może być to spowodowane? Szczerze mówiąc byłam przekonana, że jestem w ciąży, no ale @ przyszła...
    Ten cykl jest podobny, z tym, że bóle jak na @ pojawiają się czasami i szybko przechodzą bo atakuję je nospą, czasem poczuję też kłucie w jajniku a dziś na środku podbrzusza, wczoraj 7dpo prawie zemdlałam na zakupach i zalewa mnie mleczny, nieprzezroczysty śluz...
    Czekam na wyniki badań wit D, ponownie tsh (rok temu 2,4) i dopiero gin włączy mi leki. Wizyta w środę

    Czy któraś z Was domyśla się co się dzieje?

    Przepraszam za to wypracowanie i że tak rzadko się odzywam, ale szczerze mówiąc bijecie mnie wiedzą na głowę i niewiele mam do powiedzenia na ogólny temat starań :(. Postaram się to zmienić

    Proszę o wpisanie testowania na 02.10
    A robiłaś beta hcg? Czasami CP daje podobne objawy.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 września 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dziewczyny dopadło zwątpienie.. mam dziś taki dzień gdy myślę, że nigdy nam się nie uda, że przy następne @ zupełnie się załamię i odpuszczę dalsze starania. Nie wiem co mi się stało. Jeszcze ludzie z otoczenia pytający co chwilę kiedy my się o dziecko postaramy. Nie mam ochoty wszem i wobec opowiadać, że już się staramy tylko nic z tego nie wychodzi :(

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ