X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 29 września 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa. wrote:
    Zaczęłam dzisiaj nowy cykl, więc też będę testować pod koniec października. Jestem strasznie ciekawa jak moje jajniki zareagują na Clo i jak ten cykl będzie wyglądał.

    Ja czuję to samo ;) Będzie wyglądał zielono, musi ;)

    justa. lubi tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 29 września 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Nie było mnie parę dni i teraz nie potrafię nadrobić zaległości w czytaniu! Ale się rozkręciłyście!

    Witam wszystkie nowe październikowe staraczki :) im nas więcej tym lepiej, będzie więcej powodów do radości!

    A ja chyba przegapilam owulację :/ ale jestem na siebie zła. Zaczęłam robić testy owu od 10dc. W pierwszy dzień już wyszła dość wyraźna kreska ale stwierdziłam że to za szybko bo zwykle owu mam koło 16dc (ostatnio w 18dc). Tyle że później z każdym kolejnym dniem kreska była coraz slabsza a dzisiaj juz praktycznie niewidoczna i mam skok temperatury (w13dc):/ myślicie że owu mogła się az tak pospieszyć?!

    A oczywiście przytulanki były tylko raz-wczoraj. Więc pewnie nic z tego nie będzie w tym miesiącu :( może jeszcze dzisiaj uda się coś postarać, ale to pewnie już za poźno.

    Grrrr zawsze musi coś pójść nie tak!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Hej! Nie było mnie parę dni i teraz nie potrafię nadrobić zaległości w czytaniu! Ale się rozkręciłyście!

    Witam wszystkie nowe październikowe staraczki :) im nas więcej tym lepiej, będzie więcej powodów do radości!

    A ja chyba przegapilam owulację :/ ale jestem na siebie zła. Zaczęłam robić testy owu od 10dc. W pierwszy dzień już wyszła dość wyraźna kreska ale stwierdziłam że to za szybko bo zwykle owu mam koło 16dc (ostatnio w 18dc). Tyle że później z każdym kolejnym dniem kreska była coraz slabsza a dzisiaj juz praktycznie niewidoczna i mam skok temperatury (w13dc):/ myślicie że owu mogła się az tak pospieszyć?!

    A oczywiście przytulanki były tylko raz-wczoraj. Więc pewnie nic z tego nie będzie w tym miesiącu :( może jeszcze dzisiaj uda się coś postarać, ale to pewnie już za poźno.

    Grrrr zawsze musi coś pójść nie tak!


    Moze akurat wstrzeliliscie sie!!! Spokojnie

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 29 września 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Moze akurat wstrzeliliscie sie!!! Spokojnie


    Oby Agniechaaaa! Bo tak to jest ze staraniami, że jak nie trzeba było to seks co drugi dzien byl, a jak już jest wyznaczone co i jak to jakoś się wszystkiego odechciewa :( zero spontaniczności. Tylko pierwsze dwa cykle było zabawnie :/

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Oby Agniechaaaa! Bo tak to jest ze staraniami, że jak nie trzeba było to seks co drugi dzien byl, a jak już jest wyznaczone co i jak to jakoś się wszystkiego odechciewa :( zero spontaniczności. Tylko pierwsze dwa cykle było zabawnie :/


    Wiem, woem bardziej to mechaniczne niż uczuciowe. Dlatego ja teraz trochę podgrzewam atmosferę, bielizna, świeczki, nawet głupkowate prowokujące smsy hihihi byle zeby urozmaicić a nie działać jak robot :D

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 29 września 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Wiem, woem bardziej to mechaniczne niż uczuciowe. Dlatego ja teraz trochę podgrzewam atmosferę, bielizna, świeczki, nawet głupkowate prowokujące smsy hihihi byle zeby urozmaicić a nie działać jak robot :D

    Zawsze to jakis pomysł. Idę zapalic swieczki, mąż zaraz powinien wrócić zobaczymy jak zareaguje ;)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Zawsze to jakis pomysł. Idę zapalic swieczki, mąż zaraz powinien wrócić zobaczymy jak zareaguje ;)

    Do dzieła :D wskakuj jeszcze w sexy bieliznę i czekaj tak w drzwiach :D

    Basik83 lubi tę wiadomość

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 29 września 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój luby też mówi, że cała radosc z seksu prysla bo wszystko jest pod presją i wyznaczone dni. Czasem to aż się nie chce ale trzeba swoje przecierpieć i wytrwałości wiele aby osiągnąć wyznaczony cel :)
    Dlatego moje drogie Panie nogi do góry i działamy!!! :D

    bertha, Uparciuszek lubią tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Mój luby też mówi, że cała radosc z seksu prysla bo wszystko jest pod presją i wyznaczone dni. Czasem to aż się nie chce ale trzeba swoje przecierpieć i wytrwałości wiele aby osiągnąć wyznaczony cel :)
    Dlatego moje drogie Panie nogi do góry i działamy!!! :D

    Nogi w szpilkach do góry hihihi :D juz czekam na mojego no chyba ze @ wpadnie pierwsza hihihi

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 29 września 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No szpilki jak najbardziej, sexy bielizna i facet od razu się rozochoci ;)

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    No szpilki jak najbardziej, sexy bielizna i facet od razu się rozochoci ;)


    Ok taaaak. Szkoda ze akurat wersja szpilki i kolacja w bieliźnie u Nas ma zadkie przeniesienie. Mieszkamy z rodzicami w jednym domu :( no ale coz zawsze zostaje fajna bielizna w sypialni, świeczki i bajerka przez telefon zawsze to pobudza :D

  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 29 września 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też tak jest z sexem, jak jest już wyznaczony dzień owulacji to brakuje nam spontaniczności...znam to uczucie . Takie czekania na oulację...
    Zmieniam dzień testowania. Byłam dzisiaj u gina. i jest pół na pół może okres a może ciąża. Jest mały pęcherzyk 2 mm ( ale może to być polip który mi się zmniejszył). Endometrium 17 mm. Mam zrobić betę w sobotę, a jutro zrobię test płytkowy. Nie wytrzymam do niedzieli...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2016, 22:10

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 29 września 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ok taaaak. Szkoda ze akurat wersja szpilki i kolacja w bieliźnie u Nas ma zadkie przeniesienie. Mieszkamy z rodzicami w jednym domu :( no ale coz zawsze zostaje fajna bielizna w sypialni, świeczki i bajerka przez telefon zawsze to pobudza :D
    To faktycznie poszaleć za bardzo nie ma jak ale ważne, że są chęci.

    My też lubimy tak się ponakrecac smsami a wieczorem czekamy aż dzieciaki zasną by się zabawić ;)

    Anet85 to trzymam &&&& za dwie krechy!!! Daj znać jutro :)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    To faktycznie poszaleć za bardzo nie ma jak ale ważne, że są chęci.

    My też lubimy tak się ponakrecac smsami a wieczorem czekamy aż dzieciaki zasną by się zabawić ;)

    Anet85 to trzymam &&&& za dwie krechy!!! Daj znać jutro :)


    Grunt, ze dajemy rade a teraz obiecałam sobie ze bedzie jeszcze fajniej niech Mężuś wie jaką ma świetna zonę :D

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 29 września 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa i tak trzymaj!!! :D

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 29 września 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny powiem Wam... świeczki dają radę ;)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 29 września 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85 wrote:
    U nas też tak jest z sexem, jak jest już wyznaczony dzień owulacji to brakuje nam spontaniczności...znam to uczucie . Takie czekania na oulację...
    Zmieniam dzień testowania. Byłam dzisiaj u gina. i jest pół na pół może okres a może ciąża. Jest mały pęcherzyk 2 mm ( ale może to być polip który mi się zmniejszył). Endometrium 17 mm. Mam zrobić betę w sobotę, a jutro zrobię test płytkowy. Nie wytrzymam do niedzieli...[/QUOTE

    Trzy mam kciuki, daj znać jak wyszedł test. ]

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    No dziewczyny powiem Wam... świeczki dają radę ;)


    Mówiłam :D kochana jak dodasz bieliznę to zapomnicie co to owulacja :D

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 30 września 2016, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Mój luby też mówi, że cała radosc z seksu prysla bo wszystko jest pod presją i wyznaczone dni. Czasem to aż się nie chce ale trzeba swoje przecierpieć i wytrwałości wiele aby osiągnąć wyznaczony cel :)
    Dlatego moje drogie Panie nogi do góry i działamy!!! :D
    Moj tez tak troche do tego podchodzi.ale jak to stwierdził moze na poczatku mechanicznie ale zaraz potem przyjemnie

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2016, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :D

    YUPI mamy piatek :D

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ