X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 7 października 2016, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jesteś głupia a tym bardziej naiwna, głowa do góry a może akurat się udało a nic jeszcze nie widać;)
    Ja za dwa tygodnie testuje owu mi się przesunela:/

    5cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wszystkim:-) no to mamy piatek odpekac tych pare godzin w pracy i mamy sweekend:-) milego dnia kochane :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Agniechaaaa pij pij, bo kto wie czy to nie ostatnie wino i 9mies przerwy?!


    Oby, oby :D zaraz biorę pierwszą tab clo jestem podekscytowana :D

    Ale muszę sie Wam wyżalić moja kochana psikna ma dzis sterylizacje, tak sie o nią boje :( :(

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 7 października 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Oby, oby :D zaraz biorę pierwszą tab clo jestem podekscytowana :D

    Ale muszę sie Wam wyżalić moja kochana psikna ma dzis sterylizacje, tak sie o nią boje :( :(
    Trzymam kciuki! Będzie dobrze :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Trzymam kciuki! Będzie dobrze :)

    Eh,musi.

    Inna a jak u Ciebie

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 7 października 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Eh,musi.

    Inna a jak u Ciebie
    @ chyba chwilowo o mnie zapomniała:>

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 7 października 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    @ chyba chwilowo o mnie zapomniała:>

    A o mnie owu :/ może dziś już będzie bo wczoraj cały dzień coś się działo w prawym jajniku.

    Agniechaaa będzie dobrze :*

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 7 października 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! "Pracuję" z ovu już kilka miesięcy, ale na forum jeszcze mnie nie było :). Jeśli jutro wstanę i na termometrze nadal będzie 36,7 to wyciągam test! Pierwszy w 10 dniu cyklu był negatywny, ale dziś już jest 15 dzień. Po owulacji przez kilka dni byłam mega zmęczona i senna, do dziś bolą mnie piersi, czasem pobolewa prawy jajnik. Nie dostałam na twarzy aż tylu pryszczy jak zawsze, a wczoraj miałam bóle jak na @, ale nie przyszła :). Może to moje urojenia, bo staramy się już 1,5 roku (w tym 1 szczęśliwy cykl, ale ciąża niestety szybko zakończona), ale mam nadzieję, że jednak coś jest na rzeczy :))). Trzymam kciuki za nas wszystkie! :)

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    @ chyba chwilowo o mnie zapomniała:>

    Zaczynam czuc smak tej bombonierki :D


    Zubii dzieki ;)

    bertha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    Cześć dziewczyny! "Pracuję" z ovu już kilka miesięcy, ale na forum jeszcze mnie nie było :). Jeśli jutro wstanę i na termometrze nadal będzie 36,7 to wyciągam test! Pierwszy w 10 dniu cyklu był negatywny, ale dziś już jest 15 dzień. Po owulacji przez kilka dni byłam mega zmęczona i senna, do dziś bolą mnie piersi, czasem pobolewa prawy jajnik. Nie dostałam na twarzy aż tylu pryszczy jak zawsze, a wczoraj miałam bóle jak na @, ale nie przyszła :). Może to moje urojenia, bo staramy się już 1,5 roku (w tym 1 szczęśliwy cykl, ale ciąża niestety szybko zakończona), ale mam nadzieję, że jednak coś jest na rzeczy :))). Trzymam kciuki za nas wszystkie! :)


    No to trzymam kciuki mocno

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,pozwolicie ze sie przylacze? Jestem totalnym swiezakiem,to moj pierwszy cykl staran i obecnie czekam na efekt;)okres teoretycznie 16go,no chyba ze nie przyjdzie :D dzis oczywiscie nie wytrzymalam i test zrobilam ale negatywny (bo jaki mogl byc;p) nie sadzilam ze to takie stresujace,ciagle tylko czytam fora i porownuje "objawy" przyda mi sie wsparcie bardziej obeznanych w temacie:)pozdrawiam i zycze milego piatku:)

    bertha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesik85 pewnie ze mozesz sie dolaczyc do nas:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesik85 wrote:
    Hej dziewczyny,pozwolicie ze sie przylacze? Jestem totalnym swiezakiem,to moj pierwszy cykl staran i obecnie czekam na efekt;)okres teoretycznie 16go,no chyba ze nie przyjdzie :D dzis oczywiscie nie wytrzymalam i test zrobilam ale negatywny (bo jaki mogl byc;p) nie sadzilam ze to takie stresujace,ciagle tylko czytam fora i porownuje "objawy" przyda mi sie wsparcie bardziej obeznanych w temacie:)pozdrawiam i zycze milego piatku:)


    Witamy :)

    Az sobie powspominam moj pierwszy cykl hihihi to bylo 1,tyg przed slubem, moj maz pod koniec przytulanek wyskakuje z tekstem;
    Kochanie moze juz sprobujemy, przeciez nie zdarzysz przytyc i wejdziesz do sukni :D
    A ja naiwna bylam pewna, ze to musi sie uda, bo dlaczego ma byc inaczej???
    I tak juz minelo od tego czasu.... eh

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 7 października 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Witamy :)

    Az sobie powspominam moj pierwszy cykl hihihi to bylo 1,tyg przed slubem, moj maz pod koniec przytulanek wyskakuje z tekstem;
    Kochanie moze juz sprobujemy, przeciez nie zdarzysz przytyc i wejdziesz do sukni :D
    A ja naiwna bylam pewna, ze to musi sie uda, bo dlaczego ma byc inaczej???
    I tak juz minelo od tego czasu.... eh


    Kochana ale pomysł sobie tak skoro raz sie udało to i teraz sie uda :* w brew temu co myślimy nawet zdrowym parom nie tak łatwo zajść bo to że komórka zostanie zapłodniona to ma jeszcze długa drogę do pokonania a to się nie zagniezdzi itd. Cholera wie ile razy coś było na rzeczy a sie nie udało :*

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Kochana ale pomysł sobie tak skoro raz sie udało to i teraz sie uda :* w brew temu co myślimy nawet zdrowym parom nie tak łatwo zajść bo to że komórka zostanie zapłodniona to ma jeszcze długa drogę do pokonania a to się nie zagniezdzi itd. Cholera wie ile razy coś było na rzeczy a sie nie udało :*

    Tez racja!!
    Caly czas sie pocirszam tym, ze jak raz bylo to bedzie. Niestety z tylu glowy mam tez strach ze zakonczylo sie zle i moze sie to znow powtorzyc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2016, 09:46

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 7 października 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Tez racja!!
    Caly czas sie pocirszam tym, ze jak raz bylo to bedzie. Niestety z tylu glowy mam tez strach ze zakonczylo sie zle i moze sie to znow powtorzyc

    Pamiętaj że kobieta w swoim życiu przynajmniej raz poroni i to bez przyczyny także ty już swój limit wyczerpalas teraz będzie tylko dobrze :*

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Pamiętaj że kobieta w swoim życiu przynajmniej raz poroni i to bez przyczyny także ty już swój limit wyczerpalas teraz będzie tylko dobrze :*


    Dzieki kochana :) chyba wlasnie potrzebowalam to uslyszec <3

    zubii lubi tę wiadomość

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 7 października 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Tez racja!!
    Caly czas sie pocirszam tym, ze jak raz bylo to bedzie. Niestety z tylu glowy mam tez strach ze zakonczylo sie zle i moze sie to znow powtorzyc


    O rany, nawet nie masz pojęcia jak Cię rozumiem! Mam nadzieję, że faktycznie wyczerpałyśmy limit :)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 7 października 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja październikowo.
    Ręce mi opadają co do moich cykli. ostatni 24,teraz 28. gdzie @ trwała 1 dzien a pozniej zamiast krew to na brązowo. Tak jeszcze nigdy sie nie poprzestawialam. az mi sie plakać chce :(

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Witam się i ja październikowo.
    Ręce mi opadają co do moich cykli. ostatni 24,teraz 28. gdzie @ trwała 1 dzien a pozniej zamiast krew to na brązowo. Tak jeszcze nigdy sie nie poprzestawialam. az mi sie plakać chce :(


    Idz do gin i powiedz mu o tym. Cos na to zaradzi

    zubii lubi tę wiadomość

‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ