Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet

Wysłany: 6 października 2016, 17:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    My staramy się 11 m-cy, w tym są dwa poronienia :( Nie tracę nadzieji, że się uda ;)

Inna gratuluję decyzji o in vitro :) Nie widzę tempki u Ciebie bo wykres masz niedostepny.

Natka tylko link jest.

Jak tam nasze testujace na dziś? Są czy "wpisały " się z grupy? ;)
    Już zmieniłam:) na razie tam na dole czysto, ale ciągnie jak na @

bulkaasia lubi tę wiadomość

Mikołaj 25.04.2011

08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Misiaimis Autorytet

Wysłany: 6 października 2016, 17:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno @. Beta spadajaca, potem wzrost a teraz znowu delikatny spadek po 48h..lekarz powiedzial, ze przy biochemie beta szaleje, wiec o. Ale sie nie poddaje ;)

Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • summer86 Autorytet

Wysłany: 6 października 2016, 17:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    Dziewczyny melduje, ze rozpoczynamy pazdziernik. @ przyszla przy becie 122 z hakiem...

Misiaimis, przykro mi :( jesteś pewna, że to @? Krwawienie jest intensywne?

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Misiaimis Autorytet

Wysłany: 6 października 2016, 18:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylo intensywne przez moment..teraz brazowe brudy, ze tak okresle..pewnie sie rozchula.
    Szczerze mowiac odetchnelam z ulga, bo beta tak wariowala, ze balam sie pozamacicznej :(

16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 października 2016, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    Bylo intensywne przez moment..teraz brazowe brudy, ze tak okresle..pewnie sie rozchula.
    Szczerze mowiac odetchnelam z ulga, bo beta tak wariowala, ze balam sie pozamacicznej :(

Tyle mocno!!! Ale damy rade <3 jestem pewna kochana

• summer86 Autorytet

Wysłany: 6 października 2016, 18:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dużo lepiej mi odkąd jestem tu na forum. Mam się w końcu komu wygadać i męża nie zadręczam swoimi rozterkami :) Dzięki Wam za wszystko.

Musze zmienić termin testowania na 16.10, bo owu się przesuneła 2 dni, tak jak pisałam. W poniedziałek chyba pójdę sprawdzić progesteron... już 2 lub 3 cykle nie sprawdzałam, to będzie 8 dpo. Myślicie, że machnąć wtedy betę za jednym ukłuciem czy nie ma sensu?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2016, 18:13

Kaja3, tutusia lubią tę wiadomość

3i49mg7yu2aqel15.png
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Misiaimis Autorytet

Wysłany: 6 października 2016, 18:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po swoich przebojach z beta, odradzam. Sama nie wiem kiedy nastepnym razem ja zrobie :P

16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • malka Autorytet

Wysłany: 6 października 2016, 18:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zastanawiam czy w sobotę siknąć na test. To będzie 10dpo. Pewnie nic nie wyjdzie ale chyba nie wytrzymam do środy.

Misiaimis trzymaj się. W następnym cyklu się uda!

Summer86 mi tez tu fajnie z Wami. Mój mąż jak na razie nie widzi problemu i ogólnie temt za bardzo go nie interesuje. Wyslucha co mówię ale mam wrażenie że nie bardzo wie o czym ja w ogóle gadam.

5b09trd8ji0unw2g.png

34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 października 2016, 18:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dzieki forum czuje ulgę

Dzieki dziewczyny <3 :)

• summer86 Autorytet

Wysłany: 6 października 2016, 18:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka, staracie się o pierwszego maluszka czy już macie dziecko? Też się staramy od marca :) Mój niby stara się doradzać itd., ale nie rozumie, że aż tak przeżywam niepowodzenia i tak skupiam na tych staraniach.

3i49mg7yu2aqel15.png
  • malka Autorytet

Wysłany: 6 października 2016, 18:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, o pierwsze dziecko się staramy. Próbuje podchodzić do tego na luzie, ale druga połowa cyklu to mi się taaaak strasznie dłuży! W tym roku trzydziecha suknęła a tu nic. Może w tym miesiącu się uda, staram się nie nakręcać ale wiecie jak to jest. Śledzę tempki, myślę i wsłuchuje się nadmiernie wr wszystkie sygnały.

5b09trd8ji0unw2g.png

34bwflw153i9m8vo.png
  • Almanah Autorytet

Wysłany: 6 października 2016, 18:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że wracamy do "jakbystarań" po wakacyjnej przerwie. :P Witam nowe twarze i stare wyjadaczki. :D Jestem Alicja, chyba leci mi już 7 cykl od odstawienia pigułek, cykl starań po przerwie to będzie 4, ale przez te trzy cykle w między czasie się nie zabezpieczaliśmy, więc w sumie ciężko powiedzieć czy to 4 cs, czy 7. :P

A i nie mam pojęcia co ja tam mam w sygnaturce, więc z góry przepraszam. :D Będę musiała posprzątać. Dawno mnie tu nie było. :)

innamorata88, Kaja3 lubią tę wiadomość

Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • malka Autorytet

Wysłany: 6 października 2016, 19:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Alicja, też jestem Alicja :)

5b09trd8ji0unw2g.png

34bwflw153i9m8vo.png
  • Pooziomka Przyjaciółka

Wysłany: 6 października 2016, 19:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć. jestem tu nowa, choć troszkę Was podczytuje. w maju przestałam brać anty. staramy się o 2 dziecko :) na razie powoli, bez spinania. testować będę 30.10.

trzymam za nas kciuki :)

<3 <3 <3
    atdctv73md9vqpcz.png
  • Matytka Nowa

Wysłany: 6 października 2016, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pooziomka to testujemy w tym samym dniu :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2016, 19:20

Pooziomka lubi tę wiadomość

Matytka
  • Pooziomka Przyjaciółka

Wysłany: 6 października 2016, 19:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matytka wrote:
    Pooziomka to testujemy w tym samym dniu :)
    ;) ;)
    musze się znów w testy zaopatrzyć, bo w poprzednim cyklu zuzylam wszystkie. Miałam tak inny cykl od poprzednich, że podejrzewałem, że się udało, na dodatek @ się spozniala. no ale klops.

Agniechaaaa lubi tę wiadomość

<3 <3 <3
    atdctv73md9vqpcz.png
  • Pooziomka Przyjaciółka

Wysłany: 6 października 2016, 19:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a, słuchajcie, moje tsh to 0,56, przy normie od 0,4. czyli jeszcze norma, ale dolna granica. to ok?

<3 <3 <3
    atdctv73md9vqpcz.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 października 2016, 19:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie kupuje testu aż do ostatniego dnia przed testowaniem :D zeby mnie nie kusiły :D

Kaja3, Pooziomka lubią tę wiadomość

• Almanah Autorytet

Wysłany: 6 października 2016, 19:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    TSH przy staraniach o ciążę generalnie ma normę około 1, ale nie wiem czy dobrze pamiętam. Lepiej z lekarzem skonsultuj. Ale jak się mieści w normie, to chyba spoko. :P

Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Kaja3 Koleżanka

Wysłany: 6 października 2016, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za kciuki. Zrobilam dzis test przed chwila , 10dpo wieczorem, rano nie mialam na stanie w domu. Zrobilam bo jest mi niedobrze, mdli mnie i kreci mi sie w glowie. Niestety negatywny , ale temin @ na poniedzialek wiec na spokojnie. Nie szkoda mi testow i sie nie zalamuje. W koncu pierwszy pozytywny test w pierwszej ciazy wyszedl mi tydzien po teminie @ :) planuje w niedziele, jesli nie przyjdzie @ to w poniedzialek mam plan bety. Ale to oczywiscie tylko moje zalozenia. Tymczasem padam na leb, jestem strasznie zmeczona, a moj trzylatek wyrywa sie do zabaw. Sciskam za wszystkie testujące kciukii :)

Mama trzylatka. Podwójna macica. 26l.
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego