X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 6 października 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    My staramy się 11 m-cy, w tym są dwa poronienia :( Nie tracę nadzieji, że się uda ;)

    Inna gratuluję decyzji o in vitro :) Nie widzę tempki u Ciebie bo wykres masz niedostepny.

    Natka tylko link jest.

    Jak tam nasze testujace na dziś? Są czy "wpisały " się z grupy? ;)
    Już zmieniłam:) na razie tam na dole czysto, ale ciągnie jak na @

    bulkaasia lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 6 października 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno @. Beta spadajaca, potem wzrost a teraz znowu delikatny spadek po 48h..lekarz powiedzial, ze przy biochemie beta szaleje, wiec o. Ale sie nie poddaje ;)

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 października 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    Dziewczyny melduje, ze rozpoczynamy pazdziernik. @ przyszla przy becie 122 z hakiem...

    Misiaimis, przykro mi :( jesteś pewna, że to @? Krwawienie jest intensywne?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 6 października 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylo intensywne przez moment..teraz brazowe brudy, ze tak okresle..pewnie sie rozchula.
    Szczerze mowiac odetchnelam z ulga, bo beta tak wariowala, ze balam sie pozamacicznej :(

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    Bylo intensywne przez moment..teraz brazowe brudy, ze tak okresle..pewnie sie rozchula.
    Szczerze mowiac odetchnelam z ulga, bo beta tak wariowala, ze balam sie pozamacicznej :(


    Tyle mocno!!! Ale damy rade <3 jestem pewna kochana

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 października 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dużo lepiej mi odkąd jestem tu na forum. Mam się w końcu komu wygadać i męża nie zadręczam swoimi rozterkami :) Dzięki Wam za wszystko.

    Musze zmienić termin testowania na 16.10, bo owu się przesuneła 2 dni, tak jak pisałam. W poniedziałek chyba pójdę sprawdzić progesteron... już 2 lub 3 cykle nie sprawdzałam, to będzie 8 dpo. Myślicie, że machnąć wtedy betę za jednym ukłuciem czy nie ma sensu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2016, 18:13

    Kaja3, tutusia lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 6 października 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po swoich przebojach z beta, odradzam. Sama nie wiem kiedy nastepnym razem ja zrobie :P

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 6 października 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zastanawiam czy w sobotę siknąć na test. To będzie 10dpo. Pewnie nic nie wyjdzie ale chyba nie wytrzymam do środy.

    Misiaimis trzymaj się. W następnym cyklu się uda!

    Summer86 mi tez tu fajnie z Wami. Mój mąż jak na razie nie widzi problemu i ogólnie temt za bardzo go nie interesuje. Wyslucha co mówię ale mam wrażenie że nie bardzo wie o czym ja w ogóle gadam.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dzieki forum czuje ulgę

    Dzieki dziewczyny <3 :)

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 października 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka, staracie się o pierwszego maluszka czy już macie dziecko? Też się staramy od marca :) Mój niby stara się doradzać itd., ale nie rozumie, że aż tak przeżywam niepowodzenia i tak skupiam na tych staraniach.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 6 października 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, o pierwsze dziecko się staramy. Próbuje podchodzić do tego na luzie, ale druga połowa cyklu to mi się taaaak strasznie dłuży! W tym roku trzydziecha suknęła a tu nic. Może w tym miesiącu się uda, staram się nie nakręcać ale wiecie jak to jest. Śledzę tempki, myślę i wsłuchuje się nadmiernie wr wszystkie sygnały.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 6 października 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że wracamy do "jakbystarań" po wakacyjnej przerwie. :P Witam nowe twarze i stare wyjadaczki. :D Jestem Alicja, chyba leci mi już 7 cykl od odstawienia pigułek, cykl starań po przerwie to będzie 4, ale przez te trzy cykle w między czasie się nie zabezpieczaliśmy, więc w sumie ciężko powiedzieć czy to 4 cs, czy 7. :P

    A i nie mam pojęcia co ja tam mam w sygnaturce, więc z góry przepraszam. :D Będę musiała posprzątać. Dawno mnie tu nie było. :)

    innamorata88, Kaja3 lubią tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 6 października 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Alicja, też jestem Alicja :)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Pooziomka Przyjaciółka
    Postów: 70 220

    Wysłany: 6 października 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć. jestem tu nowa, choć troszkę Was podczytuje. w maju przestałam brać anty. staramy się o 2 dziecko :) na razie powoli, bez spinania. testować będę 30.10.

    trzymam za nas kciuki :)


    <3 <3 <3
    atdctv73md9vqpcz.png
  • Matytka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 6 października 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pooziomka to testujemy w tym samym dniu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2016, 19:20

    Pooziomka lubi tę wiadomość

    Matytka
  • Pooziomka Przyjaciółka
    Postów: 70 220

    Wysłany: 6 października 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matytka wrote:
    Pooziomka to testujemy w tym samym dniu :)
    ;) ;)
    musze się znów w testy zaopatrzyć, bo w poprzednim cyklu zuzylam wszystkie. Miałam tak inny cykl od poprzednich, że podejrzewałem, że się udało, na dodatek @ się spozniala. no ale klops.

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość


    <3 <3 <3
    atdctv73md9vqpcz.png
  • Pooziomka Przyjaciółka
    Postów: 70 220

    Wysłany: 6 października 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a, słuchajcie, moje tsh to 0,56, przy normie od 0,4. czyli jeszcze norma, ale dolna granica. to ok?


    <3 <3 <3
    atdctv73md9vqpcz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie kupuje testu aż do ostatniego dnia przed testowaniem :D zeby mnie nie kusiły :D

    Kaja3, Pooziomka lubią tę wiadomość

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 6 października 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TSH przy staraniach o ciążę generalnie ma normę około 1, ale nie wiem czy dobrze pamiętam. Lepiej z lekarzem skonsultuj. Ale jak się mieści w normie, to chyba spoko. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Kaja3 Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 6 października 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za kciuki. Zrobilam dzis test przed chwila , 10dpo wieczorem, rano nie mialam na stanie w domu. Zrobilam bo jest mi niedobrze, mdli mnie i kreci mi sie w glowie. Niestety negatywny , ale temin @ na poniedzialek wiec na spokojnie. Nie szkoda mi testow i sie nie zalamuje. W koncu pierwszy pozytywny test w pierwszej ciazy wyszedl mi tydzien po teminie @ :) planuje w niedziele, jesli nie przyjdzie @ to w poniedzialek mam plan bety. Ale to oczywiscie tylko moje zalozenia. Tymczasem padam na leb, jestem strasznie zmeczona, a moj trzylatek wyrywa sie do zabaw. Sciskam za wszystkie testujące kciukii :)

    Mama trzylatka. Podwójna macica. 26l.
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ