X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • konanna Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 7 października 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesik85 wrote:
    O tak,moj tez :D marzy mi sie chlopczyk,u mnie w rodzinie same baby;)
    A ja dla odmiany chciałabym dziewuszkę (mam już synka) :-D Taką małą księżniczkę w różowej sukieneczce, której mogłabym robić kiteczki :-D
    Och... ale się rozmarzyłam!

    A tak na poważnie to drugi chłopiec też mnie ucieszy, byleby tylko zdrowe było :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konanna wrote:
    A ja dla odmiany chciałabym dziewuszkę (mam już synka) :-D Taką małą księżniczkę w różowej sukieneczce, której mogłabym robić kiteczki :-D
    Och... ale się rozmarzyłam!

    A tak na poważnie to drugi chłopiec też mnie ucieszy, byleby tylko zdrowe było :-)


    Mi tez obojetne :) byle bylo calutkie i zdrowiutkie ;) i juz chvialo do Nas przyjsc :)

  • konanna Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 7 października 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Mi tez obojetne :) byle bylo calutkie i zdrowiutkie ;) i juz chvialo do Nas przyjsc :)
    Kiedyś słyszałam, że z dzieciaczkami to jest tak że one gdzieś tam są, siedzą na wygodnej ławeczce i czekają na swoją kolej :-)

    I tej teorii się trzymajmy!
    Podobno podświadomość potrafi zdziałać cuda :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nawet blizniaki wezme a co tam...wazne by zdrowe;-)

  • konanna Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 7 października 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla otuchy powiem Wam jeszcze, że mam taką znajomą która latami się starała, leczyła i nie wychodziło. Cykle miała tak rozjechane że @ dostawała czasami co pół roku.
    W końcu pogodziła się z sytuacją, odpuściła i...
    Okazało się że jest w ciąży gdy była już w 3 miesiącu!!!!!

    Dziś jest mamą dwóch wspaniałych chłopaków.
    Tak więc wszystko jest możliwe!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Mi tez obojetne :) byle bylo calutkie i zdrowiutkie ;) i juz chvialo do Nas przyjsc :)

    No pewnie ze najwazniejsze aby bylo zdrowe:) ale poki nic sie nie wydarzylo jeszcze to fajnie sobie pomarzyc:)

    konanna lubi tę wiadomość

  • konanna Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 7 października 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Ja to nawet blizniaki wezme a co tam...wazne by zdrowe;-)
    Bliźniaki (pareczka) to mi się marzą już od pierwszej ciąży :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesik85 wrote:
    No pewnie ze najwazniejsze aby bylo zdrowe:) ale poki nic sie nie wydarzylo jeszcze to fajnie sobie pomarzyc:)

    Raz juz mi sie udalo zaskoczyc, teraz chce zeby zaskoczenia zakonczylo sie sukcesem!!! Nasza dzidzia musi do Nas wrocic <3

    zubii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Raz juz mi sie udalo zaskoczyc, teraz chce zeby zaskoczenia zakonczylo sie sukcesem!!! Nasza dzidzia musi do Nas wrocic <3

    I wroci :) mam kilka kolezanek ktore poronily i sa juz szczesliwymi mamami,takze to kwestia czasu,widac to nie byl ten moment,natura wie co robi:) trzymam kciuki!
    Poza tym wszystkie Agnieszki jakie znam(lacznie ze mna) to szczesciary takze wiesz;)

    konanna, AgaSY lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesik85 wrote:
    I wroci :) mam kilka kolezanek ktore poronily i sa juz szczesliwymi mamami,takze to kwestia czasu,widac to nie byl ten moment,natura wie co robi:) trzymam kciuki!
    Poza tym wszystkie Agnieszki jakie znam(lacznie ze mna) to szczesciary takze wiesz;)


    Hihihi :)
    No to teraz dalas dla Nas dobrą wróżbę <3

  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 7 października 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, zwłaszcza te co dopiero zaczynają starania :P

    Mnie jakoś to przeżywanie na początku ominęło. Długo byłam na antykoncepcji hormonalnej i pogodziłam się z tym, że nie zaskoczę od razu. Zaczęłam wariować jak testy owulacyjne zaczęły wychodzić. Potem się uspokoiłam, pełny luz, aż całkiem niedawno popadłam w totalną depresję, która teraz mi przeszła, bo mam dobre przeczucia i bardzo liczę, że plamienie z wczoraj było implantacyjne :)

    8 dpo... Nie mogę się doczekać testowania 13.10 :)

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga13 wrote:
    Hej dziewczyny, zwłaszcza te co dopiero zaczynają starania :P

    Mnie jakoś to przeżywanie na początku ominęło. Długo byłam na antykoncepcji hormonalnej i pogodziłam się z tym, że nie zaskoczę od razu. Zaczęłam wariować jak testy owulacyjne zaczęły wychodzić. Potem się uspokoiłam, pełny luz, aż całkiem niedawno popadłam w totalną depresję, która teraz mi przeszła, bo mam dobre przeczucia i bardzo liczę, że plamienie z wczoraj było implantacyjne :)

    8 dpo... Nie mogę się doczekać testowania 13.10 :)

    To super,trzymam kciuki,daj znac:) zaobserwowalas jakies inne objawy?

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 7 października 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliźnięta no ja też chętnie, parke ;) Zobaczymy co los przyniesie. Wy macie większe szanse bo młode kobiety z was ale ja nie tracę nadzieji :)

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 7 października 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Bliźnięta no ja też chętnie, parke ;) Zobaczymy co los przyniesie. Wy macie większe szanse bo młode kobiety z was ale ja nie tracę nadzieji :)

    Też chciałabym bliźnięta, a nawet trojaki xD jesten nawet w grupie pewnego prawdopodobieństwa :P
    Agnesik85 wrote:
    To super,trzymam kciuki,daj znac:) zaobserwowalas jakies inne objawy?

    Tak, ale wydaje mi się, że nie mają związku z ciążą, bo to jeszcze za wcześnie, a raczej są wynikiem mojej słabej formy ostatnio... Może właśnie przekornie w takim miesiącu się uda? :) Jedynymi podejrzanymi objawami były bóle brzucha, plamienie wczoraj.. A dziś już spokój :)

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • eMM Koleżanka
    Postów: 46 60

    Wysłany: 7 października 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga13 wrote:
    Hej dziewczyny, zwłaszcza te co dopiero zaczynają starania :P

    Mnie jakoś to przeżywanie na początku ominęło. Długo byłam na antykoncepcji hormonalnej i pogodziłam się z tym, że nie zaskoczę od razu. Zaczęłam wariować jak testy owulacyjne zaczęły wychodzić. Potem się uspokoiłam, pełny luz, aż całkiem niedawno popadłam w totalną depresję, która teraz mi przeszła, bo mam dobre przeczucia i bardzo liczę, że plamienie z wczoraj było implantacyjne :)

    8 dpo... Nie mogę się doczekać testowania 13.10 :)

    Też 13.10 testuję, powodzenia : )

    ckai9jcgoihgteuu.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 7 października 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się wzięłam za rozsyłanie wirusków, a tu nie ma prawie komu, co drugi wykres zielono :D Także, która jeszcze chętna dawać znać, bo jak wiecie moje wiruski to mutanty i super zarażają ;p

    emi2016, eMM, AgaSY, balladyna26, Agniechaaaa, summer86, bulkaasia, bertha, malka lubią tę wiadomość

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 7 października 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    A ja się wzięłam za rozsyłanie wirusków, a tu nie ma prawie komu, co drugi wykres zielono :D Także, która jeszcze chętna dawać znać, bo jak wiecie moje wiruski to mutanty i super zarażają ;p

    W takim razie ja poprosze ogromną porcję :D

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 7 października 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie każda z Was ma udostępniony wykres to zawirusuje Wam cały wątek i już :D
    wrozka-ruchomy-obrazek-0098.gif

    I mają być na pierwszej stronie same uśmiechnięte buzie! Powodzenia dziewczyny <3

    emi2016, innamorata88, summer86, justa., bertha lubią tę wiadomość

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    Nie każda z Was ma udostępniony wykres to zawirusuje Wam cały wątek i już :D
    wrozka-ruchomy-obrazek-0098.gif

    I mają być na pierwszej stronie same uśmiechnięte buzie! Powodzenia dziewczyny <3

    No oby :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    A ja się wzięłam za rozsyłanie wirusków, a tu nie ma prawie komu, co drugi wykres zielono :D Także, która jeszcze chętna dawać znać, bo jak wiecie moje wiruski to mutanty i super zarażają ;p
    Ja chetnie takiego wiruska wezme:-P

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ