X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 7 października 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka90 wrote:
    Hej dziewczyny a ja miałam testować w niedziele . A dzis mialam dzien wolny i go bardzo dobrze spedziłam posprzątałam w domku bylam na pazurkach i jak wracałam to przypomniało mi się że nie mam kwasu foliowego i skocze do apteki i przy okazji kupiłam dwa testy . wiec wróciłam do domu postanowiłam zrobić jeden a drugi oczywiście w niedzile. byłam wrecz przekonana że biel vizira ujrze . wiec siku szybko i zostawiłam test na koszu do prania zeszłam do kuchni zrobic kawe wchodze do łazienk a tam II kreski wiec jest cudnie <3

    Moje gratulacje!!! Super wieści ;) życzę udanego wieczoru :D

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • eMM Koleżanka
    Postów: 46 60

    Wysłany: 7 października 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka90 wrote:
    Hej dziewczyny a ja miałam testować w niedziele . A dzis mialam dzien wolny i go bardzo dobrze spedziłam posprzątałam w domku bylam na pazurkach i jak wracałam to przypomniało mi się że nie mam kwasu foliowego i skocze do apteki i przy okazji kupiłam dwa testy . wiec wróciłam do domu postanowiłam zrobić jeden a drugi oczywiście w niedzile. byłam wrecz przekonana że biel vizira ujrze . wiec siku szybko i zostawiłam test na koszu do prania zeszłam do kuchni zrobic kawe wchodze do łazienk a tam II kreski wiec jest cudnie <3

    Gratuluję : ) Który dzień cyklu?

    ckai9jcgoihgteuu.png
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 7 października 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wieści co chwilę któraś widzi II kreseczki...mam nadzieję, ze wszystkie je w tym miesiącu zobaczymy :D

    konanna lubi tę wiadomość

    5cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz zapisuje sie na listopadowe ;D a co tam jakos w ten cykl nie wierze hihihi

  • Kaja3 Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 7 października 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki pozdrawiam z Berlina niespodziewanie. Mam 11dpo, potwierdzony monitorem u gina. Testowalam wczoraj wieczorem i biel wizyra. Wg ovufrienda okres termin na poniedzialek, z innych wyliczen na srode/ czwartek. Bardzo bym chciala...

    Mama trzylatka. Podwójna macica. 26l.
  • anemic Ekspertka
    Postów: 137 169

    Wysłany: 7 października 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Dopisuję się jeszcze ja. Testowanie na 13.10 :)

    f2w33e3krygmun4e.png

    12.12 - crio beta: 12 dpt: 230; 15 dpt 935,5

    22.06 transfer-5t 5dz - Strata :(
    ANA 2 - dodatni 1:320
    NK: 50,1%, hashimoto
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 7 października 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    A ja się wzięłam za rozsyłanie wirusków, a tu nie ma prawie komu, co drugi wykres zielono :D Także, która jeszcze chętna dawać znać, bo jak wiecie moje wiruski to mutanty i super zarażają ;p
    Ja ja!! Ja tez chce!! :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 7 października 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka90 wrote:
    Hej dziewczyny a ja miałam testować w niedziele . A dzis mialam dzien wolny i go bardzo dobrze spedziłam posprzątałam w domku bylam na pazurkach i jak wracałam to przypomniało mi się że nie mam kwasu foliowego i skocze do apteki i przy okazji kupiłam dwa testy . wiec wróciłam do domu postanowiłam zrobić jeden a drugi oczywiście w niedzile. byłam wrecz przekonana że biel vizira ujrze . wiec siku szybko i zostawiłam test na koszu do prania zeszłam do kuchni zrobic kawe wchodze do łazienk a tam II kreski wiec jest cudnie <3
    Gratulacje!!! Ale cudna niespodzianka!! Ktory cykl starań? Czułaś jakies objawy?
    Wstaw zdjecie testu!!!

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka90 wrote:
    Hej dziewczyny a ja miałam testować w niedziele . A dzis mialam dzien wolny i go bardzo dobrze spedziłam posprzątałam w domku bylam na pazurkach i jak wracałam to przypomniało mi się że nie mam kwasu foliowego i skocze do apteki i przy okazji kupiłam dwa testy . wiec wróciłam do domu postanowiłam zrobić jeden a drugi oczywiście w niedzile. byłam wrecz przekonana że biel vizira ujrze . wiec siku szybko i zostawiłam test na koszu do prania zeszłam do kuchni zrobic kawe wchodze do łazienk a tam II kreski wiec jest cudnie <3

    Gratulacje

  • olka90 Debiutantka
    Postów: 13 17

    Wysłany: 7 października 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eMM wrote:
    Gratuluję : ) Który dzień cyklu?

    27 DC ☺☺☺

    eMM lubi tę wiadomość

  • olka90 Debiutantka
    Postów: 13 17

    Wysłany: 7 października 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Gratulacje!!! Ale cudna niespodzianka!! Ktory cykl starań? Czułaś jakies objawy?
    Wstaw zdjecie testu!!!

    Czulam tylko ciągniecie w prawym jajniku i piersi takie mega pełne i śpiąca ciągle jestem. Wczoraj prawie caly dzien przespałam. Nie umiem za bardzo go tu wstawic. Jak mam to zrobic ?

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 7 października 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzuć na naforum.zapodaj.net i tam jest link ktory wstawiasz do posta.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 7 października 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka, zarażaj ile wlezie!!!

    Oleńko, gratuluję, to cudownie ;**

    Nie pamiętam nicku kto narzekał na ból jajnika, przepraszam... Ale pamiętam, że 11 dc to może na owulację bolą? Mnie zawsze bolą, a podczas starania to już całkiem.. Na szczęście natura podkręca libido i nie zwracam uwagi xD nie przejmuj się niepotrzebnie ;** moim zdaniem w czasie owu to całkiem dobry znak

    Widzę, że grupa na 13.10 rośnie ;) podoba mi się to zapisywanie, dzięki temu nie robię testów tydzień przed czasem, bo czuję się zobowiązana wyczekać do 13 xD

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 7 października 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toto wrote:
    U mnie dziś na 2 testach biało, próbowałam się doszukiwać cienia ale nic z tego.. w dodatku plamienie z rana - zwiastujące okres. Nie wiem, czy w ogóle iść jutro na betę. Po raz pierwszy wcale mi na tym nie zależy! Dziś biorę ostatni duphaston, okres pewnie w niedzielę - i to jedyne co mnie trochę martwi, bo co jeśli jednak okaże się np po weekendzie, że jestem w ciąży, a tego dupka brać juz nie będę..?
    U mnie to samo :/ jestem 5 dni po odstawieniu lutki, a @ jak nie było tak nie ma - testy wściekle negatywne :/

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Bloom990 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 7 października 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczynki. Ja testuję 14 października bo 15 idę na wesele więc wolę mieć spokojną głowę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2016, 22:15

  • Darkam11 Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 8 października 2016, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Przygarniecie kolejną starczkę? Mam córkę 8 letnią. Staramy się z mężem o drugie dziecko. Właściwie poczytuje Was już od końca sierpnia, ale dopiero teraz zdecydowalam się do Was dołączyć. Widzę, jak bardzo wspieracie się nawzajem. Testuje 15.10 dopiszecie mnie? :)

    i-feel-you lubi tę wiadomość

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 8 października 2016, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moim zdaniem az tak dużo na razie nie zaszło o ile wszystkie się zameldowany na 22 testujące na ta chwilę mamy 5 pozytywów. Mam jednak nadzieję, że lada moment posypie sie o wiele więcej :)

    Agniechaaa babolu tylko od nas jeszcze nie uciekaj ! Ją za pewne też dołączę za jakiś czas do listopadowego wątku ale puki co niech się owu zjawi.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 8 października 2016, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! 5 rano, 36 dzień cyklu, 16 dzień po owulacji, wstaje żeby zmierzyć tempke - wysoko. Wiem, że w łazience czeka na mnie test, nie dotrzymam do rana, sprawdzam... 2 KRECHY!! Budzę męża, bo oczom nie wierze - potwierdza! Co teraz?? Bhcg od razu dziś, potem za 2 dni, umawiać się juz do lekarza, czy jak skończę 4 tydzień??? Jestem zszokowana, podekscytowana i przerażona! Boziu, żeby tylko wszystko bylo na swoim miejscu! :-)

    Kaja3, bulkaasia, eMM, i-feel-you, konanna, bertha, malka, Ruda Paskuda lubią tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    Dziewczyny! 5 rano, 36 dzień cyklu, 16 dzień po owulacji, wstaje żeby zmierzyć tempke - wysoko. Wiem, że w łazience czeka na mnie test, nie dotrzymam do rana, sprawdzam... 2 KRECHY!! Budzę męża, bo oczom nie wierze - potwierdza! Co teraz?? Bhcg od razu dziś, potem za 2 dni, umawiać się juz do lekarza, czy jak skończę 4 tydzień??? Jestem zszokowana, podekscytowana i przerażona! Boziu, żeby tylko wszystko bylo na swoim miejscu! :-)
    Będzie dobrze:-) :-) gratulacje!!!

  • Kaja3 Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 8 października 2016, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje !!!!!!! Omg ja zaczynamzazdroscic. Cala noc mysle testowac dzis , ale nie mam testu na jutro. W walizke wrxucilamjeden :(

    Mama trzylatka. Podwójna macica. 26l.
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ