X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    A moim zdaniem az tak dużo na razie nie zaszło o ile wszystkie się zameldowany na 22 testujące na ta chwilę mamy 5 pozytywów. Mam jednak nadzieję, że lada moment posypie sie o wiele więcej :)

    Agniechaaa babolu tylko od nas jeszcze nie uciekaj ! Ją za pewne też dołączę za jakiś czas do listopadowego wątku ale puki co niech się owu zjawi.


    Kochana nigdzie Was nie opuszczam :D nie wyobrażam sobie bez Was życia <3
    Mam nieprzespana noc dzis, moja malutka po sterylizacji niespokojna, to wodę podać, to odganiać ją od gryzonia, to przykryć to odkryć :p autentycznie jak z dzieckiem <3<3


    AgaSY gratuluje!!!!!!!! I wiadomo zazdroszczę <3 zarażaj Nas!!!! I wstaw zdj testu ;)

    zubii lubi tę wiadomość

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 8 października 2016, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)
    Też nie wytrzymalam do poniedziałku ale u mnie niestety biel vizira:(

    AgaSY moje gratulacje!!!

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Dzien dobry :)
    Też nie wytrzymalam do poniedziałku ale u mnie niestety biel vizira:(

    AgaSY moje gratulacje!!!


    Kochana do pon jeszcze trochę czasu, bez załamki!!! Dalej trzymam kciuki <3

  • Kaja3 Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 8 października 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze raz gratulacje. !!! Podkuszona Teoim wtnikiem wstalam zrobic test. Negatyw 24dc12dpo :(

    Mama trzylatka. Podwójna macica. 26l.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja3 wrote:
    Jeszcze raz gratulacje. !!! Podkuszona Teoim wtnikiem wstalam zrobic test. Negatyw 24dc12dpo :(


    Pamiętaj póki nie ma@ to nic nie jest przesadzone ;*

    Kaja3 lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 8 października 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie @. Ruszam dzisiaj z metformaxem i inofemem. No i dietką z qchennych inspiracji. :)

    zubii, malka lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, dołączam do Was zatestowanych, zrobiłam dziś rano test i wyszedł pozytywnie, jednak kreska testowa nie jest tak samo ciemna jak kontrolna, mimo to cieszę się ogromnie

    eMM, zubii, bulkaasia, konanna, Wojcinka, malka, emi2016 lubią tę wiadomość

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 8 października 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem przekonana, że mi pomógł Inofolic, bo to był 2 cykl z nim :-) test wrzuce wieczorem :-D

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga13 wrote:
    Zieziulka, zarażaj ile wlezie!!!

    Oleńko, gratuluję, to cudownie ;**

    Nie pamiętam nicku kto narzekał na ból jajnika, przepraszam... Ale pamiętam, że 11 dc to może na owulację bolą? Mnie zawsze bolą, a podczas starania to już całkiem.. Na szczęście natura podkręca libido i nie zwracam uwagi xD nie przejmuj się niepotrzebnie ;** moim zdaniem w czasie owu to całkiem dobry znak

    Widzę, że grupa na 13.10 rośnie ;) podoba mi się to zapisywanie, dzięki temu nie robię testów tydzień przed czasem, bo czuję się zobowiązana wyczekać do 13 xD
    nie wiem czy to sa jakieś żarty, ale ovufriend wyznaczył mi owulacje na 9 dc i w takim wypadku mogę sie pożegnać z testowaniem październikowym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy u Was owulacja wyznaczona przez ovu sie sprawdza?

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 8 października 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, ja miałam tylko 1 cykl monitorowany i wówczas się sprawdziło. Poza tym zgadza się to z testami owulacyjnymi. Zdarzyło mi się, że po wprowadzeniu kolejnych pomiarów temperatury ovufriend przesunął mi owulację o kilka dni. O ile pamiętam to wyznaczył mi najpierw na 8-9 dc, a ostatecznie wyznaczył 11 dc.
    Nie masz udostępnionego wykresu, więc nie mam możliwości zerknąć jak to u CIebie wygląda.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow,co chwile dobre wiadomosci,oby tak dalej :D gratuluje dziewczynom,za reszte i za siebie trzymam kciuki:) test zrobie w nastepna sobote ,to bedzie baardzo dlugi tydzien;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Agnesik85 staraj się nie myśleć że taki długi będzie ten tydzień i zleci raz dwa, nim się obejrzysz będzie znowu weekend :) mi się dziś 6 dzień spóźnił @ ale nie myślałam że to przez fasolke bo mam często nieregularne :D i zrobiłam a tu proszę :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinkaa wrote:
    @Agnesik85 staraj się nie myśleć że taki długi będzie ten tydzień i zleci raz dwa, nim się obejrzysz będzie znowu weekend :) mi się dziś 6 dzień spóźnił @ ale nie myślałam że to przez fasolke bo mam często nieregularne :D i zrobiłam a tu proszę :D

    Staram sie staram,ale wiesz jak to jest:) czyli ty tez? :D szczesliwy ten pazdziernik:) oby tak dalej;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Izape, ja miałam tylko 1 cykl monitorowany i wówczas się sprawdziło. Poza tym zgadza się to z testami owulacyjnymi. Zdarzyło mi się, że po wprowadzeniu kolejnych pomiarów temperatury ovufriend przesunął mi owulację o kilka dni. O ile pamiętam to wyznaczył mi najpierw na 8-9 dc, a ostatecznie wyznaczył 11 dc.
    Nie masz udostępnionego wykresu, więc nie mam możliwości zerknąć jak to u CIebie wygląda.
    Już udostępniałam, jak będziesz miała chwile to zerknij

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też też :D. Udało się po 7 msc staraniach do 3 miesiąca się łamałam a później stwierdziłam że zostawiam wszystko w rękach Tego u góry i nie mam zamiaru się przejmować i stresować, no i się UDAŁO :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinkaa wrote:
    Też też :D. Udało się po 7 msc staraniach do 3 miesiąca się łamałam a później stwierdziłam że zostawiam wszystko w rękach Tego u góry i nie mam zamiaru się przejmować i stresować, no i się UDAŁO :D

    Super,gratulacje:) u mnie dopiero 1szy miesiac a i tak panikuje ;)

    Malinkaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesik85 wrote:
    Super,gratulacje:) u mnie dopiero 1szy miesiac a i tak panikuje ;)
    Dziękuję bardzo :* któraś z dziewczyn powiedziała kiedyś że stres tylko pogarsza zapłodnienie, i chyba to prawda :P będzie dobrze, trzymam kciuki za Ciebie :*

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 8 października 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    Dziewczyny! 5 rano, 36 dzień cyklu, 16 dzień po owulacji, wstaje żeby zmierzyć tempke - wysoko. Wiem, że w łazience czeka na mnie test, nie dotrzymam do rana, sprawdzam... 2 KRECHY!! Budzę męża, bo oczom nie wierze - potwierdza! Co teraz?? Bhcg od razu dziś, potem za 2 dni, umawiać się juz do lekarza, czy jak skończę 4 tydzień??? Jestem zszokowana, podekscytowana i przerażona! Boziu, żeby tylko wszystko bylo na swoim miejscu! :-)
    Betę możesz zrobić, a z lekarzem jeśli nic niepokojącego się nie będzie działo poczekałabym do końca 6 tyg. Wtedy powinno być już widać zarodek i serduszko. Jak pójdziesz wcześniej może jeszcze nie być nic widać lub widać sam pęcherzyk i tylko niepotrzebnie możesz się denerwować, czy wszystko jest ok.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 8 października 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinkaa wrote:
    Hej dziewczynki, dołączam do Was zatestowanych, zrobiłam dziś rano test i wyszedł pozytywnie, jednak kreska testowa nie jest tak samo ciemna jak kontrolna, mimo to cieszę się ogromnie
    Gratulacje, a kreseczka testowa napewno za kilka dni pociemnieje

    Malinkaa lubi tę wiadomość

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ