X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 8 października 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Gratuluje zafasolkowanym!!! :):)

    Inna, szkoda :(

    Najdokładniej liczyć wiek ciąży jak zna sie termin owu, jako od owu+2 tygodnie.
    A termin porodu od daty owu -7dni - 3miesiace.

    Te +2 tygodnie to rozumiem tylko pod warunkiem, że ma się cykle 28 dniowe? :D Czy ogólnie to się stosuje też do tych nieregularnych?
    summer86 wrote:
    Infolic, inofem i ovarin to suplementy, których głównym składnikiem jest inozytol.
    Stosuję od miesiąca ovarin z zalecenia lekarza, ale możliwe że przerzucę się na inofem w następnym cyklu, bo ma większą zawartość inozytolu.

    O kurka, to nie wiedziałam. Dzięki za info. Jak w tym mi nie pyknie, to od następnego cyklu chyba spróbuję. Castagnus mnie jeszcze "nie zapłodnił", więc może w tę mańkę się coś uda. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuje inofem od lutego :) polecam!!!!

    Agasy to sie zobaczy :) bedzie, co ma być ;)

    summer86 lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 8 października 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa możesz napisać jakie widzisz pozytywne skutki stosowania inofemu?

    Ja na razie po ovarinie, miałam opóźnioną owulację, jeśli FL zostanie bez zmian, to będzie książkowy cykl (27-28 dni, owu w 14 dc). Po cichu liczę, że może dzięki temu owulacja była "lepsza", może @ będę lżej przechodzić i nie będą takie obfite.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 8 października 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja mam powera pod wglądem życia "normalnie" ;) robimy co chcemy i kiedy chcemy reszta sie jakos sama wyklaruje :) gdyby nie leki to nawet nie czuła bym w tym cyklu starań tak na niego czekałam a jak sie zaczął to poczułam całkowity spokój wewnętrzny :) moze to dobry znak?


    To tak jak i ja :) z córką tez tak było i sie udało a przed zawsze przezywalam jak głupia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2016, 19:01

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 8 października 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Agasy gratuluję :)który to cykl?

    9 cykl starań w przeciągu ROKU. Nie wiem jak Wy, ale ja z PCOS mam cykle czasem >60 dni :-P

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 8 października 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    9 cykl starań w przeciągu ROKU. Nie wiem jak Wy, ale ja z PCOS mam cykle czasem >60 dni :-P

    Gratuluję. :) Mi się co najwyżej 50-cio dniowe zdarzały. :P Ale to kilka razy w życiu.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Agniechaaaa możesz napisać jakie widzisz pozytywne skutki stosowania inofemu?

    Ja na razie po ovarinie, miałam opóźnioną owulację, jeśli FL zostanie bez zmian, to będzie książkowy cykl (27-28 dni, owu w 14 dc). Po cichu liczę, że może dzięki temu owulacja była "lepsza", może @ będę lżej przechodzić i nie będą takie obfite.


    Zdecydowanie lepszy mam śluz :)!! I to główny pozytyw bo przed stosowaniem rożnie z tym bywało ;) resztę mam wspomagana lekami wiec trudno powiedzieć aczkolwiek nigdy nie miałam problemów z ciekom endo i zeby pecherzyki były słabe po clo a podobno czasem sie tak zdarza ;)

    I plus dla męża moje wysokie libido jest teraz jeszcze 2x wyższe :p a moze to nie dobrze hihihi chociaż narazie nie narzeka

    summer86, innamorata88 lubią tę wiadomość

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 8 października 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :-) cieszę się, że Was znalazłam. U mnie nikt nie wie, że się staramy. Przyjaciółki szykują się do ślubu, planują swoje rodziny, a rodzice nie pytają bo sie boją :-P i tak pewnie zostanie póki nic nie widać :-)

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 8 października 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wow ile tu sukcesów! Gratuluje wszystkim dziewczynom, u których zrobiło sie zielono na wykresach :D wspaniałe wieści :) ostatnio w ogóle gdzie nie spojrzę na OF na wykres to zielone fasolki hehe super :)

    Inna przykro mi, ze fr@nca przyszła , silna z Ciebie kobitka na pewno masz siły na kolejne starania :) :*

    U mnie dzisiaj mija 30dc i @jak nie było tak nie ma... wiedzialam ze ten cykl bedzie dłuższy od poprzednich przez HSG, ale obstawiałam 32 dni a jak na razie nadal mnie nawet troche cycki nie bolą wiec boje sie ze jeszcze bardziej sie wydłuży, albo przyjdzie w ogóle zmienacka :P tak czy owak mogłaby juz przyjść bo jestem gotowa na IUI a ten cykl spisalam na straty :)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym co zafasolkowaly serdeczne gratulacje:-) A ja wlasnie zastanawiam sie czy nie zatestowac predzej..chociaz nie nastawiam sie ze sie udalo..

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 8 października 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ballladyna, który u Ciebie dzień po owu?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    ballladyna, który u Ciebie dzień po owu?
    11 dpo według moich wyliczeń..

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 8 października 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro powinno już być w miarę wiarygodnie jesli masz test czułości 10 :) Jeśli wytrzymasz to czekaj do terminu @, a jesli się niecierpliwisz - spróbuj jutro zatestować. Trzymam kciuki!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 8 października 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego wieczoru laseczki:D

    toto lubi tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 8 października 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, te które już testowały i mają pozytywy - ogromne gratulacje <3

    Z tymi z jedną kreseczką łączę się w bólu, bo u mnie plamienia coraz mocniejsze i jestem pewna, że @ pojawi się jutro planowo. Ale... WALCZYMY DALEJ!!! nie poddawajcie się! Mi trochę smutno, wiadomo - tym bardziej, że chciałam na święta akurat po pierwszym trymestrze poinformować rodzinkę, no a tak to może się nie udać.. Ale nowy cykl i leki, które zaczynam przyjmować dają mi nadzieję, że może jeszcze wszystko przede mną, że może do końca roku się uda.

    No i i trzymam kciuki za wszystkie testujące w kolejnych dniach października :)

    bulkaasia lubi tę wiadomość

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 8 października 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Gratuluję! Od wczoraj nie zaglądałam na forum a tu tyle nowości! Super

    Ja się chyba jutro złamię i zatestuję. To będzie 11dpo. Wczoraj miałam śluz z domieszką krwi co mi się nigdy nie zdarza przed @. Zresztą to był było za wcześnie na @. Do tego sutki mnie bolą i jestem zmęczona. Więc mam małą nadzieję, boję się tylko, że znowu sobie wszystko wkręciłam i się rozczaruje :/

    A mogło by się udać. Mąż ma w środę urodziny to bym miała dla niego prezent.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 8 października 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę tym którym się udało i gratuluję. Walczymy dalej, listopad nasz dziewczyny:) Ja też widzę u siebie po Inofemie większe libido, jakiś spokój przyszedł, i nie mam ochoty na słodycze(cud:P)Stosuję czwarty miesiąć po 2 saszetki. Kupiłam sobie tran hehe a jak coś to w przyszłym kupię też oeparol, a Castagnus któraś brała bez konsultacji z lekarzem i bez badań na prolaktynę? Będę wdzięczna za radę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2016, 22:41

    11 cykl starań
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 8 października 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toto przytulam :*

    Ją mam dziś 28dc serduszkowalismy wczoraj i od wczoraj mam płodny śluz kłucie w prawym jajniku oby to owu bo od wczoraj mama wrażenie że to ten cykl :p w tamtym tez tak miałam więc sie tym nie sugeruje chciałam się tylko wyglądać bo mi dzieki wam lepiej:*

    toto lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 8 października 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka widzę że starasz się od marca tak jak ja:) Trzymam kciuki, ale daj sobie na luz, nie stresuj się nie na urodziny to na gwiazdkę:)

    11 cykl starań
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 8 października 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Zazdroszczę tym którym się udało i gratuluję. Walczymy dalej, listopad nasz dziewczyny:) Ja też widzę u siebie po Inofemie większe libido, jakiś spokój przyszedł, i nie mam ochoty na słodycze(cud:P)Stosuję czwarty miesiąć po 2 saszetki. Kupiłam sobie tran hehe a jak coś to w przyszłym kupię też oeparol, a Castagnus któraś brała bez konsultacji z lekarzem i bez badań na prolaktynę? Będę wdzięczna za radę

    Jak się w tym nie idą to też od nowego zacznę brać. Oeparol zaszlam wierwsza ciążę od brania w pierwszym cyklu (ogólnie to był 4cykl starań) ale strasznie miałam dużo śluzu przez cały cykl i trudniej było określić ten płodny. Castagnus bralam teraz ale przez chorobę przestalam.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ