X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 9 października 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Ja rano ztestowałam i oczywiście biel... Następne testowanie najwcześniej w środę, bo wtedy mam termin miesiączki wyznaczony przez of. Ale jakoś straciłam nadzieję :/ 11dpo juz chyba powinno coś być widać.

    No ale trudno, najwyżej wpiszę się na listopadowy wątek :)
    U mnie identyczna sytuacja, dzisiaj negatyw na śr planowana @ :) ja juz nie testuje więcej w tym cs - negatyw to negatyw trzeba żyć dalej hehe

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 9 października 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    U mnie identyczna sytuacja, dzisiaj negatyw na śr planowana @ :) ja juz nie testuje więcej w tym cs - negatyw to negatyw trzeba żyć dalej hehe

    Kuchcinka to zaczniemy listopadowy wątek razem :) jak nie teraz to w przysLym cyklu musi się udać! Trzymam za Ciebie kciuki!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 9 października 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga13 wrote:
    Balladyna, gratulacje ;)

    Mnie też korci zrobić prędzej ten test.. A myślałam, że z wątkiem będzie łatwiej wytrzymać ;)
    Zaczynam się martwić... Na początku bóle brzucha uznawałam za dobry znak, plamienie mnie ucieszyło, myślałam, że to zagnieżdżenie... Ale nadal trochę mnie boli, myślicie, że po potencjalnym zagnieżdżeniu to dobrze czy źle? Mam przeczucie, że się udało, a jednocześnie martwię się, że coś się jeszcze wydarzy i jednak będzie @ ;(

    Mnie jak na @ bolało aż do II trym także bóle jak na @ to w ciąży norma. Będzie dobrze głową do góry :*

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 9 października 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Ja rano ztestowałam i oczywiście biel... Następne testowanie najwcześniej w środę, bo wtedy mam termin miesiączki wyznaczony przez of. Ale jakoś straciłam nadzieję :/ 11dpo juz chyba powinno coś być widać.

    No ale trudno, najwyżej wpiszę się na listopadowy wątek :)

    Powtarzam jak mantre...testy domowe nie zawsze wychodzą ! 11 dpo to jeszcze nie tak późno. Nawet owu daje chyba 35 ℅ szansę wiec jak za kilka dni @ dalej nie będzie to testuj.

    Balladyna gratulacje ! Czekam na fotke testu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2016, 10:16

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 9 października 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Kuchcinka to zaczniemy listopadowy wątek razem :) jak nie teraz to w przysLym cyklu musi się udać! Trzymam za Ciebie kciuki!
    Właśnie sie tam przed chwilą zameldowałem ;) kampanie listopadowa czas zacząć :D

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 9 października 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Powtarzam jak mantre...testy domowe nie zawsze wychodzą ! 11 dpo to jeszcze nie tak późno. Nawet owu daje chyba 35 ℅ szansę wiec jak za kilka dni @ dalej nie będzie to testuj.

    Balladyna gratulacje ! Czekam na fotke testu :)
    Jasne raz na ileś tam testów rzeczywiście wychodzą pozytywy pozniej, ale po co sobie robić nadzieje. Dla mnie negatywny test w 11dpo i pozniej to negatyw i tak sie nastawiam. Jak jakimś cudem @ nie przyjdzie to min 2 dni po spodziewanym jej terminie można testować jeszcze raz, ale nie ma sensu wmawiać sobie ze 11dpo negatyw to nie negatyw :)

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 9 października 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Jasne raz na ileś tam testów rzeczywiście wychodzą pozytywy pozniej, ale po co sobie robić nadzieje. Dla mnie negatywny test w 11dpo i pozniej to negatyw i tak sie nastawiam. Jak jakimś cudem @ nie przyjdzie to min 2 dni po spodziewanym jej terminie można testować jeszcze raz, ale nie ma sensu wmawiać sobie ze 11dpo negatyw to nie negatyw :)

    Ile dni ma twoja druga faza ? Bo u mnie to właśnie 11 dni więc w 10 dpo miałam pozytywny test z córką ale druga kreska byla bardzo jasna (do zagniezdzeniu doszło 8 dpo czułam to w nocy).

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 9 października 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Ile dni ma twoja druga faza ? Bo u mnie to właśnie 11 dni więc w 10 dpo miałam pozytywny test z córką ale druga kreska byla bardzo jasna (do zagniezdzeniu doszło 8 dpo czułam to w nocy).
    W poprzednim cyklu @ przyszła w 15dpo :) chciałabym zeby juz sie pojawiła bo w nast cyklu podchodzimy do IUI i juz nie moge sie doczekać :D hehe

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 9 października 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    W poprzednim cyklu @ przyszła w 15dpo :) chciałabym zeby juz sie pojawiła bo w nast cyklu podchodzimy do IUI i juz nie moge sie doczekać :D hehe

    No proszę cie jeszcze ma 4 dni aby coś się wydarzyło...u mnie zagniezdzanie trwało 2 dni i po tym czasie miałam cień kreski więc stężenie hcg musiało być nie wielkie. Pamiętaj że nadzieja umiera ostatnia.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 9 października 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Ile dni ma twoja druga faza ? Bo u mnie to właśnie 11 dni więc w 10 dpo miałam pozytywny test z córką ale druga kreska byla bardzo jasna (do zagniezdzeniu doszło 8 dpo czułam to w nocy).
    Wiesz ja jak zaszłam w ciaze która poroniłam , to cień cienia pojawił mi sie jakoś 3dni przed spodziewana @ , potem w dniu spodziewanej @ była juz blada ale wyraźna kreska, a mimo to 4 dni pozniej poroniłam, wiec teraz jak nie zobaczę 2 mocnych krech to nie zamierzam skakać z radości :) i tym samym bezdyskusyjny negatyw 11dpo to dla mnie po prostu negatyw :) cuda sie zdarzają ale nie ma co na nich polegać bo można zwariować :)

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 9 października 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Wiesz ja jak zaszłam w ciaze która poroniłam , to cień cienia pojawił mi sie jakoś 3dni przed spodziewana @ , potem w dniu spodziewanej @ była juz blada ale wyraźna kreska, a mimo to 4 dni pozniej poroniłam, wiec teraz jak nie zobaczę 2 mocnych krech to nie zamierzam skakać z radości :) i tym samym bezdyskusyjny negatyw 11dpo to dla mnie po prostu negatyw :) cuda sie zdarzają ale nie ma co na nich polegać bo można zwariować :)

    Rozumiem. Ale nawet pozytywny test nie da ci gwarancji że wszystko będzie dobrze. Mam nadzieję że wszystko pójdzie po twojej myśli :*

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 9 października 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 jak da radę to wpisz mniejeszcze na 28, bo zdałam sobie sprawę że skoro cykl się skrócił to jest szansa że zatestuję jeszcze w tym miesiącu:)

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :-) oby za dwa dni mocniejsza krecha sie pojawila..poki co jeszcze sie nie ciesze..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I na zlosc nie moge kupic testow dzisiaj

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 9 października 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może to znak że masz czekać do jutra na spokojnie:P hihi

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek widocznie tak..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balladyna26 oby kreseczka zmieniła się na piękną wyraźną krechę :)

    Ja już zgłupiałam, od rana sprawdzam śluz. Najpierw był wodnisty, potem zrobił się kremowy biały, a teraz jest rozciągliwy i przezroczysty, dzisiaj 13 dc, a cykle mam mniej więcej 28 dniowe. Ovu wskazał owulację na 5 października i wyznaczył cykl trwający 23 dni o.o Nigdy przenigdy takiego nie miałam,więc przyjmuję, że się myli. Oby test owulacyjny wyszedł dzisiaj pozytywnie, bo wczoraj i przedwczoraj oba testy wyszły negatywnie - kreska testowa wyszła blada. Zamiast wyluzować jak sobie obiecałam, to ja się coraz bardziej wkręcam.

    Mam jeszcze obawy związane z piciem siemienia lnianego. Piję go od początku tego cyklu dla poprawy śluzu, i olśniło mnie, że kiedy zaczęłam pić go dwa lata temu cykl wydłużył mi się do 56 dni i nie mogłam doczekać się @. Oczywiście nie wiem, czy to było związane z piciem sieminia, ale z tego co czytałam, to ma ono wpływ na hormony.

  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 9 października 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii, dziękuję, uspokoiłaś mnie bardzo ;** dzisiaj jest spokojnie, zaczynam czuć piersi, jeszcze kilka dni i okaże się czy na okres czy na ciążę.

    Iza, a wpisywałaś na wykresie, że testy były negatywne?

    Balladyna, może lepiej już skoczyć na betę? ;)

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 9 października 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Witam wszystkie w ten niedzielny poranek:-)
    Nie wytrzymalam i zrobilam ten test..i pojawila sie słabiutka druga kreska...dla pewnosci za 2-3 dni powtorze test..
    Pokaż test :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 9 października 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balladana, gratuluję :) też bym chciała tak szybko ,,zaskoczyć'' ;) Kinta super wieści!

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ