X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • rybuuu Koleżanka
    Postów: 31 17

    Wysłany: 9 października 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wypowiadałam się prawie w ogóle, ale można mnie już wykreślić... Testowałam rano, wczoraj. Oczywiście biel. Jak na złość pięć godzin później dostałam okres, który miał przyjść później. Ech.

    Zarzucam starania, kochane. :( Straciłam nadzieję całkiem. Wiem, że nie staram się długo, ale przerasta mnie to. Żałuję kasy, jaką zostawiłam w aptece za suplementy, żałuję każdego pomiaru, przeczytanego artykułu. To wszystko sprawia że czuję się do niczego. Musze skierować swoją energię na cos innego, bo zwariuje.

    Całuję i życzę Wam powodzenia :*

    8p3o43r8j3d1m1km.png
    5 cykli starań, niedoczynność tarczycy - Mój pamiętnik
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 9 października 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/5debda3cd9a6.jpg.html

    Proszę, mój wczorajszy test :-) 9 podejście, 2 z inofoliciem, cały czas kwas foliowy + witamina D3 :-)
    To był 36 dzień cyklu, 16 dzień po owulacji.

    Mam nadzieję, że zarodek dobrze się zagniezdzil i wszystko dobrze się skończy!

    Na szczęście dla nas wszystkich! Nie poddajemy się!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2016, 21:04

    emi2016, aiwlys, i-feel-you lubią tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybuuu wrote:
    Nie wypowiadałam się prawie w ogóle, ale można mnie już wykreślić... Testowałam rano, wczoraj. Oczywiście biel. Jak na złość pięć godzin później dostałam okres, który miał przyjść później. Ech.

    Zarzucam starania, kochane. :( Straciłam nadzieję całkiem. Wiem, że nie staram się długo, ale przerasta mnie to. Żałuję kasy, jaką zostawiłam w aptece za suplementy, żałuję każdego pomiaru, przeczytanego artykułu. To wszystko sprawia że czuję się do niczego. Musze skierować swoją energię na cos innego, bo zwariuje.

    Całuję i życzę Wam powodzenia :*



    Mocno tulę jestem pewna ze załamanie jest chwilowe!!! Mowie to z własnego doświadczenia, po poronieniu pożegnałem sie z dziewczynami na forum a po 2tyg powróciłam jak bumerang ;D wiec czekamy tu na Ciebie!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/5debda3cd9a6.jpg.html

    Proszę, mój wczorajszy test :-) 9 podejście, 2 z inofoliciem, cały czas kwas foliowy + witamina D3 :-)
    To był 36 dzień cyklu, 16 dzień po owulacji.

    Mam nadzieję, że zarodek dobrze się zagniezdzil i wszystko dobrze się skończy!

    Na szczęście dla nas wszystkich! Nie poddajemy się!!



    Piękna kreska!!! Nudnej ciazy życzę <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I witam w poniedziałek, straszny poniedziałek rano, i juz błagam o piatek popołudniu bo strasznie nie chce mi sie isc do pracy niuuuu :( ciemno zimno i ogólnie wszystko na Nie ;( poproszę juz godz 15... w dodatku mam dzis duzo pracu eh eh eh. A dzis chetnie przeleżała bym w łóżku większość dnia jak nie calu.

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 10 października 2016, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa, wiem co czujesz. Wczoraj przyszedł mi do glowy diabelski pomysł, żeby wykorzystać cały urlop, który mam - pozwoliłoby mi to leniuchować caly listopad i grudzień, ale niestety to chyba nierealne. Obawiam się też, że po takim urlopie w ogole by mi się do pracy wrócić nie chciało.

    Idę przed pracą zbadać progesteron, mam nadzieję, że w lab nie będzie dužej kolejki.

    Miłego dnia dziewczyny!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2016, 06:01

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 10 października 2016, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się też strasznie nie chce... Ale trzeba się zbierać. Miłego dnia zycze!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 10 października 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ledwo wstałam, do tego brzuch boli bo @ nie daje o sobie zapomnieć ;(
    Czas na kawę :D

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 10 października 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny, trochę optymizmu! :) Z uśmiechem na twarzy jest łatwiej i piękniej :). Zawsze trzeba być pozytywnie nastawionym, mimo wszystko! :)

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 10 października 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie od dzisiaj mam tydzień urlopu...;)
    Oj jak miło :)

    5cs
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 10 października 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I u mnie brak dziś optymizmu...30dc i dalej brak owulki pomimo że od wczoraj lewy jajnik kluje....śluz płodny od piątku ostatnie serduszko było o północy w sobotę więc jak jutro nie będzie skoku to wypisuje się całkowicie z testowania.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się przerzucam na listopad. W sobotę zaatakowała @, więc zaczynamy od nowa, chociaż pewnie powinnam już na grudzień się wpisać. Mój po operacji, więc pewnie październikowa owu przejdzie nam koło nosa i nic z tego nie będzie. Mówi się trudno.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie troche obudzilam, wymyslilam sobie na ten tydzien mega generalne porzadki w calym domu. Nie bede miala czasu na myslenue o "glupotach" :)

  • Kaja3 Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 10 października 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14dpo, test negatywny, okresu brak. Wg ovufrienda termin okresu na dzis , ale mysle ze beardziej na 28dc sroda. Mysle o beta hcg. Wyjdzie juz ?

    Mama trzylatka. Podwójna macica. 26l.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej powinna wyjsc. Mi wysxla 13dpo ok 35. 14dpo ok 80

  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 10 października 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możecie mnie wykreślić, niestety dzisiaj planowo zjawił się okres :(
    Tak więc jedną nogą jestem już w listopadzie. Mam wielką nadzieję, że Norprolac pomoże, że wyrówna mi się ta prolaktyna i dzięki temu spadnie tesosteron i tsh a owulacja będzie "lepsza", i druga faza nieupośledzona ;)

    Ale wiecie co? Jakoś po raz pierwszy nie jest mi przykro, może właśnie dlatego, że wierzę, że te leki w nowym cyklu zdziałają cuda... A jak nie w lisopadzie - to w grudniu, prezent na święta. A jak nie w grudniu - to w styczniu urodzinowy. Na luty nic nie mogę wymyśleć za to :D

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toto wrote:
    Możecie mnie wykreślić, niestety dzisiaj planowo zjawił się okres :(
    Tak więc jedną nogą jestem już w listopadzie. Mam wielką nadzieję, że Norprolac pomoże, że wyrówna mi się ta prolaktyna i dzięki temu spadnie tesosteron i tsh a owulacja będzie "lepsza", i druga faza nieupośledzona ;)

    Ale wiecie co? Jakoś po raz pierwszy nie jest mi przykro, może właśnie dlatego, że wierzę, że te leki w nowym cyklu zdziałają cuda... A jak nie w lisopadzie - to w grudniu, prezent na święta. A jak nie w grudniu - to w styczniu urodzinowy. Na luty nic nie mogę wymyśleć za to :D


    Kochana luty walentynkowy!!!!
    Ja tez w styczniu mam urodziny :) ktorego masz???

    Leki szybko pomoga zobaczysz :)

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 10 października 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kochana luty walentynkowy!!!!
    Ja tez w styczniu mam urodziny :) ktorego masz???

    Leki szybko pomoga zobaczysz :)
    Hah ja też co miesiąc znajduję sobie okazję ;) następna to urodziny mojego M 6.06 :D Później święta, potem moje urodziny, potem Walentynki itp itd :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 10 października 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście dla wszystkich!!!

    blyszczacy-i-lsniacy-ruchomy-obrazek-0067.gif[/URL

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszytkim..mam pytanie jak tu na forum mozna wstawic zajęcie?

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ