X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • kejtii Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 10 października 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi będę testować 14.10 pozdrawiam wszystkie serdecznie :*

    27b9bb7e062df20f5a17d11913485292.png
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 10 października 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Mój fantastyczny nastrój legł w gruzach... Brzuch boli bardziej niż na @. Wzięłam nospę, bo wyczytałam, że jest bezpieczna. Rano byłam na hcg, wyniki wieczorem, ale obawiam się, że wrócę do Was wcześniej niż bym chciała :(((((. Albo już zrezygnuję z pracy i będę leżeć plackiem 9 miesięcy...

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    Dziewczyny! Mój fantastyczny nastrój legł w gruzach... Brzuch boli bardziej niż na @. Wzięłam nospę, bo wyczytałam, że jest bezpieczna. Rano byłam na hcg, wyniki wieczorem, ale obawiam się, że wrócę do Was wcześniej niż bym chciała :(((((. Albo już zrezygnuję z pracy i będę leżeć plackiem 9 miesięcy...


    Kochana koniecznie natychmiast do lekarza! Nie ma co czekać w takiej sytuacji!!

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 10 października 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co ona mi pomoże jak ja nawet nie mam potwierdzonej ciąży? Tyle co wysikałam...

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To juz duzo!! Bierzesz duphaston albo luteine?

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 10 października 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nic a nic.

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tu juz by sie gin przydał!!! Da Ci leki na podtrzymanie!!! Kochana na co czekasz?! Działaj!!

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 10 października 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację. Jadę w ciemno, mam nadzieję, że mnie przyjmie. Dziękuję! :*

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    Masz rację. Jadę w ciemno, mam nadzieję, że mnie przyjmie. Dziękuję! :*


    Nie ma za co!!! Trzymam mocno kciuki!!!! Daj znac co z Wami

  • Kaja3 Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 10 października 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie nitki krwi przerodzily sie w plamienie brazowawe. Isc na bete czy czekac czy to okres...? Mam taka nadzieje ze to nie okres i moze trzeba wziac jakis duphaston czy cos ... Chyba za bardzo sie nakrecam.

    Mama trzylatka. Podwójna macica. 26l.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja3 wrote:
    A u mnie nitki krwi przerodzily sie w plamienie brazowawe. Isc na bete czy czekac czy to okres...? Mam taka nadzieje ze to nie okres i moze trzeba wziac jakis duphaston czy cos ... Chyba za bardzo sie nakrecam.


    Jeżeli ma cię cos grywać w środku to idź i zrób.. ale jeżeli testy były negatywne a teraz to to chyba niestety jednak nie fasolek :(
    Chociaż póki nie ma całkowitej @ jest nadzieja

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 10 października 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero z pracy wróciłam :( bierze mnie przeziębienie.. chyba nici z dalszego mierzenia temp. w tym cyklu.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 10 października 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Dopiero z pracy wróciłam :( bierze mnie przeziębienie.. chyba nici z dalszego mierzenia temp. w tym cyklu.

    A wiesz, ze u mnie przeziebienie było jako pierwszy objaw ciązy ;) wiec mierz dalej

    summer86 lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 10 października 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    Dziewczyny! Mój fantastyczny nastrój legł w gruzach... Brzuch boli bardziej niż na @. Wzięłam nospę, bo wyczytałam, że jest bezpieczna. Rano byłam na hcg, wyniki wieczorem, ale obawiam się, że wrócę do Was wcześniej niż bym chciała :(((((. Albo już zrezygnuję z pracy i będę leżeć plackiem 9 miesięcy...

    Po pierwsze to się nie denerwuj :) mnie też w terminie @ przez tydzień bolał brzuch, taki okresowy ale mega silny, później było usg i pęcherzyk ciążowy 5mm ;) tak to już ma być, najważniejsze, że w parze z bólem nie ma plamień. Mówiłam mojemu lekarzowi o tych bólach, powiedział, że 'tam się teraz dzieje' ale do lekarza się udaj, żeby Ci progesteron dał

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2016, 17:59

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 10 października 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dzisiaj tempka pięknie w górę, tylko że z poprzednim cyklu tez tak miałam 2dni przed @. I czym się tu sugerować? Pewnie znowu @ przylezie.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Kaja3 Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 10 października 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymalam znowu. Beta 4,17. 26dc,14po.

    Mama trzylatka. Podwójna macica. 26l.
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 10 października 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja, jeśli @ nie przyjdzie, powtórz betę za 2 dni - może dopiero się zagnieździł zarodek.

    Ja dziś badałam pogesteron, jutro będą wyniki.. mam nadzieję, że wyjdzie ok, bo obawiam się drugiego z rzędu cyklu bezowulacyjnego.

    Kaja3 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaja3 Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 10 października 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gin powiedzial ze to za wczesnie aby mowic ze to negatyw. Mam poczekac do przyszlego poniedzialku. No i wyluzowac. Latwo sie mu gada co nie laski ?:) A wiecie na czym mi zalezy ? Boje sie plamienia, bo plamilam w pierwszej ciazy i mialam zagrozona. Mam prace w ktorej nosze ciezkie pakunki, latam po schodach. Chce wiedziec jesli bede w ciazy predko zeby uniknac tego ryzyka. Do tego wspominalam tu kiedys ze mam podwojna macice, co zwieksza ryzyko poronien. .

    Mama trzylatka. Podwójna macica. 26l.
  • Kaja3 Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 10 października 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Kaja, jeśli @ nie przyjdzie, powtórz betę za 2 dni - może dopiero się zagnieździł zarodek.

    Ja dziś badałam pogesteron, jutro będą wyniki.. mam nadzieję, że wyjdzie ok, bo obawiam się drugiego z rzędu cyklu bezowulacyjnego.

    Ah z tymi owulacjami. Widzisz kochana co z tego ze mialam owulacje i starania w owulacje z mezem intensywne a tu zapowiada sie znowu lipa. A z pierwszym synkiem to w pierwszym cyklu odrazu bez zadnych monitorow owulacji i innych pierdol ....

    Mama trzylatka. Podwójna macica. 26l.
  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 10 października 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja3 wrote:
    Gin powiedzial ze to za wczesnie aby mowic ze to negatyw. Mam poczekac do przyszlego poniedzialku. No i wyluzowac. Latwo sie mu gada co nie laski ?:) A wiecie na czym mi zalezy ? Boje sie plamienia, bo plamilam w pierwszej ciazy i mialam zagrozona. Mam prace w ktorej nosze ciezkie pakunki, latam po schodach. Chce wiedziec jesli bede w ciazy predko zeby uniknac tego ryzyka. Do tego wspominalam tu kiedys ze mam podwojna macice, co zwieksza ryzyko poronien. .
    Ja bym nie wytrzymała do przyszłego poniedziałku i powtórzyła betę pojutrze... wtedy będzie już pewność czy coś się tam dzieje czy nie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2016, 20:17

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ