X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 10 października 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi2016 mogłaby mnie przepisać z 12.10 na 21.10 testowanie.

    Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to że miałam dziś owu.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Jolaniunia Koleżanka
    Postów: 41 10

    Wysłany: 10 października 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Jestem tu nowa ale tak samo jak Wy niecierpliwie czekam na testowanie które ma nastąpić w sobotę. Dziś 20 dzień cyklu wiec jeszcze troszkę.

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 10 października 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolaniunia wrote:
    Witajcie dziewczyny. Jestem tu nowa ale tak samo jak Wy niecierpliwie czekam na testowanie które ma nastąpić w sobotę. Dziś 20 dzień cyklu wiec jeszcze troszkę.

    Witamy :)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 10 października 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Podobnie jak Jolaniunia jestem nowa. Nie do końca mogę powiedzieć, że staramy się z mężem o dziecko, raczej prawidłowo należy stwierdzić, że przestaliśmy uważać by go nie było. Natomiast tak przestaliśmy uważać, że dzień przed owulacją (i 3 dni przed) były przytulanki....(owulacja potwierdzona testem), a teraz czekam na testowanie. Pierwsze testowanie myślę zrobić w czwartek, a jeśli nie wyjdzie to następne w sobotę.. chyba, że przyjdzie @, który miałby wypaść właśnie w sobotę ;/. Powiem szczerze, że tak się teraz nakręciłam, że bardzo bym chciała zobaczyć te dwie kreseczki, chociaż zdaję sobie sprawę, że za pierwszym razem należałoby uznać to za cud... ale może jednak? Może któraś miała tak, że przy pierwszym razie się udało?

    Jolaniunia lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 10 października 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Emi2016 mogłaby mnie przepisać z 12.10 na 21.10 testowanie.

    Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to że miałam dziś owu.
    Wiem co to znaczy długo czekać na ovu, więc trzymam kciuki za piękny skok temperatury i owocny cykl :)

    zubii lubi tę wiadomość

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 10 października 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jak spanikowalam dzisiaj :-) dobrze, że lekarka nie przyjmowała dziś, bo chyba bym się wyglupila. Ze strachu przed powtórka wmowilam sobie, że moje rewolucje zoladkowo-jelitowo-wszystkie to zły znak. Ale wróciłam do domu, "zalatwilam" co miałam załatwić i przeszło jak ręką odjął ;-). W między czasie dostałam wyniki bety i 4172,3 w 18 dniu po owulacji to znak, że chyba mamy (jak to dziwnie brzmi) się dobrze? :-) Za 2 dni powtórka, a w czwartek wizyta u gin, oby wszystko było dobrze :-)

    Powiedzieć Wam coś śmiesznego? 2 raz jestem w ciąży i 2 raz zaszlam w momencie, kiedy miałam fazę na robienie swiecy po przytulankach :-D ubaw mieliśmy przy tym niezly, więc i atmosfera była luzniejsza ;-) spróbujcie!

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • Jolaniunia Koleżanka
    Postów: 41 10

    Wysłany: 10 października 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Cześć dziewczyny. Podobnie jak Jolaniunia jestem nowa. Nie do końca mogę powiedzieć, że staramy się z mężem o dziecko, raczej prawidłowo należy stwierdzić, że przestaliśmy uważać by go nie było. Natomiast tak przestaliśmy uważać, że dzień przed owulacją (i 3 dni przed) były przytulanki....(owulacja potwierdzona testem), a teraz czekam na testowanie. Pierwsze testowanie myślę zrobić w czwartek, a jeśli nie wyjdzie to następne w sobotę.. chyba, że przyjdzie @, który miałby wypaść właśnie w sobotę ;/. Powiem szczerze, że tak się teraz nakręciłam, że bardzo bym chciała zobaczyć te dwie kreseczki, chociaż zdaję sobie sprawę, że za pierwszym razem należałoby uznać to za cud... ale może jednak? Może któraś miała tak, że przy pierwszym razie się udało?
    TRZYMAM kciuki aby się Wam udało. Przy pierwszej ciąży trafiliśmy za pierwszym razem wiec masz duże szanse.Teraz staramy się od lipca no ale nie może coś zaskoczyć. LICZĘ NA to ze w tym cyklu się nam uda.

  • Jolaniunia Koleżanka
    Postów: 41 10

    Wysłany: 10 października 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może i ja zrobię test w czwartek, sama nie wierzę że do soboty wytrzymam. TESTU puki co nie kupuje bo jak tylko byłby w domu to bym każde rano robiła.

  • Jolaniunia Koleżanka
    Postów: 41 10

    Wysłany: 10 października 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    O jak spanikowalam dzisiaj :-) dobrze, że lekarka nie przyjmowała dziś, bo chyba bym się wyglupila. Ze strachu przed powtórka wmowilam sobie, że moje rewolucje zoladkowo-jelitowo-wszystkie to zły znak. Ale wróciłam do domu, "zalatwilam" co miałam załatwić i przeszło jak ręką odjął ;-). W między czasie dostałam wyniki bety i 4172,3 w 18 dniu po owulacji to znak, że chyba mamy (jak to dziwnie brzmi) się dobrze? :-) Za 2 dni powtórka, a w czwartek wizyta u gin, oby wszystko było dobrze :-)

    Powiedzieć Wam coś śmiesznego? 2 raz jestem w ciąży i 2 raz zaszlam w momencie, kiedy miałam fazę na robienie swiecy po przytulankach :-D ubaw mieliśmy przy tym niezly, więc i atmosfera była luzniejsza ;-) spróbujcie!
    U mnie też tym razem była piękna swieca wiec może tez się uda, warunki również sprzyjające były wić jestem pełna nadzieii. NA RAZIE pobolewa mnie brzuch i czasami rwie raz jeden raz drugi jajnik.nie wim czy że stresu czy z jakiegoś innego powodu.

  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 10 października 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kochana luty walentynkowy!!!!
    Ja tez w styczniu mam urodziny :) ktorego masz???

    Leki szybko pomoga zobaczysz :)
    Walentynki nigdy nie były moim ulubionym świętem, ale na potrzeby sytuacji nada się jak najbardziej :D
    Ja 2.01, a Ty?

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toto wrote:
    Walentynki nigdy nie były moim ulubionym świętem, ale na potrzeby sytuacji nada się jak najbardziej :D
    Ja 2.01, a Ty?


    Ja tez nie przepadam za tym świętem, a luty w tym roku bedzie wyjątkowo trudny :( na ten miesiąc Nasz Aniołek miał wyznaczone przyjście na ziemie no ale coz :(

    Ja 3.01!!! No to świętujemy razem :D i mam cichą nadzieje, że w dwupaku!!! Picolo dla Nas

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 10 października 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolaniunia wrote:
    To może i ja zrobię test w czwartek, sama nie wierzę że do soboty wytrzymam. TESTU puki co nie kupuje bo jak tylko byłby w domu to bym każde rano robiła.

    U mnie testy dwa już leżą w koszu na bieliznę i czekają jeden czuły drugi standardowy. Męża jeszcze nie informowałam o całej sytuacji.. bo być może nie ma o czym a tak to oboje się już podwójnie nakręcimy i będzie jeszcze większe rozczarowanie. On by już bardzo chciał brzdąca.

    Ja do soboty nie wytrzymam na pewno z testowaniem.. Myślę nawet czy jutro nie zrobić.. ale smutno będzie jak nie wyjdzie... za to ile radości jeśli jednak?

    Mam raczej bardzo regularne cykle. Nigdy nie narzekałam, czasami silny stres lub podróż kontynentalna zmieniła o 2-3 dni.. nic ponad to od 17 lat.. miesiąc w miesiąc 26 dni.. i stąd nawet test wiedziałam że będzie dobry tylko dla pewności wolałam zrobić.. a teraz się nakręcam. Chyba już całe forum przestudiowałam :)

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    U mnie testy dwa już leżą w koszu na bieliznę i czekają jeden czuły drugi standardowy. Męża jeszcze nie informowałam o całej sytuacji.. bo być może nie ma o czym a tak to oboje się już podwójnie nakręcimy i będzie jeszcze większe rozczarowanie. On by już bardzo chciał brzdąca.

    Ja do soboty nie wytrzymam na pewno z testowaniem.. Myślę nawet czy jutro nie zrobić.. ale smutno będzie jak nie wyjdzie... za to ile radości jeśli jednak?

    Mam raczej bardzo regularne cykle. Nigdy nie narzekałam, czasami silny stres lub podróż kontynentalna zmieniła o 2-3 dni.. nic ponad to od 17 lat.. miesiąc w miesiąc 26 dni.. i stąd nawet test wiedziałam że będzie dobry tylko dla pewności wolałam zrobić.. a teraz się nakręcam. Chyba już całe forum przestudiowałam :)
    Ja bym juz zrobila jeden a drugi w sob. Ja zrobilam wczesniej niz w dzien @ i wyszły dwie krechy.dzisiaj jest juz bardziej ciemna niz wczoraj:-)

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 11 października 2016, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny. Za oknem nadal szaro i buro.. ja już chcę trochę słonka. Przeziębienie się rozkręciło, ledwo mówię, ale gorączki nie mam.
    Miłego dzionka!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Dzień dobry dziewczyny. Za oknem nadal szaro i buro.. ja już chcę trochę słonka. Przeziębienie się rozkręciło, ledwo mówię, ale gorączki nie mam.
    Miłego dzionka!
    Dzien dobry ja tak mialam tydzien temu..przeziębienie dalo mi wtedy popalic alr obylo sie bez tab tylko naturalne metody..pozniej na tescie dwie kreski wiec moze w twoim przypadku tez tak bedzie:-)

    summer86 lubi tę wiadomość

  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 11 października 2016, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny ! :) Miłego dnia !

    summer86 lubi tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) czy tylko u mnie szaro, buro i ponuro??? Jeszcze na dodatek zimno ;( pozdrowionka

    summer86 lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 11 października 2016, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa u mnie to samo :( nie cierpię stania rano na przystanku w taką pogodę..

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Agniechaaaa u mnie to samo :( nie cierpię stania rano na przystanku w taką pogodę..

    A ja caly dxien w aucie :( juz odliczam do 15... jedyny pozytyw to fakt, ze o 7 zarzylsm ostatnia tab clo :) teraz oczekje do piatku na monitoring :)

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 11 października 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa. wrote:
    Wiem co to znaczy długo czekać na ovu, więc trzymam kciuki za piękny skok temperatury i owocny cykl :)

    Obecnie 31 dc i dalej brak skoku :( nie wiem o co chodzi bo już mnie sutki bolą jak po owu od wczoraj.


    Już nic z tego cyklu nie będzie nie będzie już serduszek widocznie mam bezowulacyjny albo znowu będzie trwał 60 dni....

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ