X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 7 października 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    A ja się wzięłam za rozsyłanie wirusków, a tu nie ma prawie komu, co drugi wykres zielono :D Także, która jeszcze chętna dawać znać, bo jak wiecie moje wiruski to mutanty i super zarażają ;p

    Trzymam za słowo! :)

    Zieziulka lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 października 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też poproszę wiruska, tak na dobry początek. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 7 października 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja też proszę. :D U mnie nadal bez @, ale testy pokazują biel vizira. Także czekamy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2016, 16:30

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez chce wirusa BARDZO BARDZO :)


    P.s. Właśnie leże z moją Daisy na podłodze jest juz po sterylizacji ma czerwony kubraczki ubrany i leży pod kocykiem. Moja silna malutka <3

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • konanna Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 7 października 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja poproszę wiruska :-D

  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 7 października 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja tez :) po tej stracie tym bardziej :(

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 7 października 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś na 2 testach biało, próbowałam się doszukiwać cienia ale nic z tego.. w dodatku plamienie z rana - zwiastujące okres. Nie wiem, czy w ogóle iść jutro na betę. Po raz pierwszy wcale mi na tym nie zależy! Dziś biorę ostatni duphaston, okres pewnie w niedzielę - i to jedyne co mnie trochę martwi, bo co jeśli jednak okaże się np po weekendzie, że jestem w ciąży, a tego dupka brać juz nie będę..?

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 7 października 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu weekendzik :) Idę zaraz robić ciacho ze śliwkami na pożegnanie sezonu.
    No i zdecydowałam, w poniedzialek zrobię tylko progesteron, nie będę świrować z betą.

    Toto jeśli Ci to pomoże to idź na betę. Z duphastonem nie pomogę, bo nie brałam nigdy.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana przez jeden dzien sie nic nie stanie jak nie weźmiesz ;)

  • olka90 Debiutantka
    Postów: 13 17

    Wysłany: 7 października 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny a ja miałam testować w niedziele . A dzis mialam dzien wolny i go bardzo dobrze spedziłam posprzątałam w domku bylam na pazurkach i jak wracałam to przypomniało mi się że nie mam kwasu foliowego i skocze do apteki i przy okazji kupiłam dwa testy . wiec wróciłam do domu postanowiłam zrobić jeden a drugi oczywiście w niedzile. byłam wrecz przekonana że biel vizira ujrze . wiec siku szybko i zostawiłam test na koszu do prania zeszłam do kuchni zrobic kawe wchodze do łazienk a tam II kreski wiec jest cudnie <3

    emi2016, AgaSY, summer86, bulkaasia, eMM, bertha, mycha89, malka, tutusia, i-feel-you, Ruda Paskuda lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka90 wrote:
    Hej dziewczyny a ja miałam testować w niedziele . A dzis mialam dzien wolny i go bardzo dobrze spedziłam posprzątałam w domku bylam na pazurkach i jak wracałam to przypomniało mi się że nie mam kwasu foliowego i skocze do apteki i przy okazji kupiłam dwa testy . wiec wróciłam do domu postanowiłam zrobić jeden a drugi oczywiście w niedzile. byłam wrecz przekonana że biel vizira ujrze . wiec siku szybko i zostawiłam test na koszu do prania zeszłam do kuchni zrobic kawe wchodze do łazienk a tam II kreski wiec jest cudnie <3


    Gratuluje!!!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak, ale dobrnęłam do 11 dc i zaczynam dzisiaj robić testy owulacyjne. W tym miesiącu będzie bez spiny :P Tak sobie obiecałam. Żadnych testów do dnia @.
    Mam tylko pewne obawy, bo od rana boli mnie prawy jajnik znowu, jakoś od dwóch miesięcy w czasie kiedy mam dni płodne odczuwam jego bóle. Dokładnie od momentu, kiedy zaczęliśmy się starać. Czasem silniejsze czasem mniej... Myślałam, że to jakiś objaw w zeszłym cyklu, ale w ciąży nie jestem. Nie wiem o co chodzi, boję się, że coś może być nie tak jak trzeba, a nie mam kiedy iść do lekarza... Wybrałam ostatnio skierowanie na badania i też nie mam kiedy pójść i ich zrobić...
    Poza tym w pracy mam tragiczną atmosferę, non stop chodzę zestresowana, a to mi nie pomoże...

  • olka90 Debiutantka
    Postów: 13 17

    Wysłany: 7 października 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Gratuluje!!!! :)


    dziękuje bardzo ale cały czas mam usmiech na twarz. czekam ażmąż wóci z pracy to mu o wszystkim opowiem :) a Wy jak dziewczyny się czujecie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Nie wiem jak, ale dobrnęłam do 11 dc i zaczynam dzisiaj robić testy owulacyjne. W tym miesiącu będzie bez spiny :P Tak sobie obiecałam. Żadnych testów do dnia @.
    Mam tylko pewne obawy, bo od rana boli mnie prawy jajnik znowu, jakoś od dwóch miesięcy w czasie kiedy mam dni płodne odczuwam jego bóle. Dokładnie od momentu, kiedy zaczęliśmy się starać. Czasem silniejsze czasem mniej... Myślałam, że to jakiś objaw w zeszłym cyklu, ale w ciąży nie jestem. Nie wiem o co chodzi, boję się, że coś może być nie tak jak trzeba, a nie mam kiedy iść do lekarza... Wybrałam ostatnio skierowanie na badania i też nie mam kiedy pójść i ich zrobić...
    Poza tym w pracy mam tragiczną atmosferę, non stop chodzę zestresowana, a to mi nie pomoże...


    Prace miej w dupie!!! Najwazniejsze jest Twoje zdrowie!! Jak Co sie cos stanie (odpukać) w pracy nikt sie nie przejmie.
    Zdecydowanie jeZeli czujesz ze cos jest nie tak, umów sie na wizytę lekarską zeby rozwiać watpliwości

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka90 wrote:
    dziękuje bardzo ale cały czas mam usmiech na twarz. czekam ażmąż wóci z pracy to mu o wszystkim opowiem :) a Wy jak dziewczyny się czujecie ?

    Ah ah zazdroszczę Wam tego wieczoru :) ale bedzie sZczescia <3

    U mnie 3dc tak, że wszystko dopiero przedemna :D

    olka90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka90 wrote:
    Hej dziewczyny a ja miałam testować w niedziele . A dzis mialam dzien wolny i go bardzo dobrze spedziłam posprzątałam w domku bylam na pazurkach i jak wracałam to przypomniało mi się że nie mam kwasu foliowego i skocze do apteki i przy okazji kupiłam dwa testy . wiec wróciłam do domu postanowiłam zrobić jeden a drugi oczywiście w niedzile. byłam wrecz przekonana że biel vizira ujrze . wiec siku szybko i zostawiłam test na koszu do prania zeszłam do kuchni zrobic kawe wchodze do łazienk a tam II kreski wiec jest cudnie <3


    gratulacje :))))!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Prace miej w dupie!!! Najwazniejsze jest Twoje zdrowie!! Jak Co sie cos stanie (odpukać) w pracy nikt sie nie przejmie.
    Zdecydowanie jeZeli czujesz ze cos jest nie tak, umów sie na wizytę lekarską zeby rozwiać watpliwości


    Żeby to było takie proste :/ Do końca miesiąca chce złożyć wypowiedzenie.... Tylko co potem. Na myśl o pracy się telepie, a z drugiej strony nie sądzę żebym coś szybko znalazła nowego. Mam problem z współpracownicami, a zwłaszcza z jedną, która uwielbia dogryzać i wtrącać się we wszystko co robię i wytykać błędy. A że ja jestem straszna dupa, to nie potrafię odpyskować, a jak już to zrobię, to zaraz leci do szefa, żeby powiedzieć, że nie szanuję jej chociaż jest starsza i mądrzejsza, a bardzo często jednak nie ma racji. Za jakie grzeczymam w życiu pod górkę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka90 wrote:
    Hej dziewczyny a ja miałam testować w niedziele . A dzis mialam dzien wolny i go bardzo dobrze spedziłam posprzątałam w domku bylam na pazurkach i jak wracałam to przypomniało mi się że nie mam kwasu foliowego i skocze do apteki i przy okazji kupiłam dwa testy . wiec wróciłam do domu postanowiłam zrobić jeden a drugi oczywiście w niedzile. byłam wrecz przekonana że biel vizira ujrze . wiec siku szybko i zostawiłam test na koszu do prania zeszłam do kuchni zrobic kawe wchodze do łazienk a tam II kreski wiec jest cudnie <3
    Gratulacje!!!:)

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 7 października 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka90 wrote:
    Hej dziewczyny a ja miałam testować w niedziele . A dzis mialam dzien wolny i go bardzo dobrze spedziłam posprzątałam w domku bylam na pazurkach i jak wracałam to przypomniało mi się że nie mam kwasu foliowego i skocze do apteki i przy okazji kupiłam dwa testy . wiec wróciłam do domu postanowiłam zrobić jeden a drugi oczywiście w niedzile. byłam wrecz przekonana że biel vizira ujrze . wiec siku szybko i zostawiłam test na koszu do prania zeszłam do kuchni zrobic kawe wchodze do łazienk a tam II kreski wiec jest cudnie <3

    Gratulacje!!!! :)

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • olka90 Debiutantka
    Postów: 13 17

    Wysłany: 7 października 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje Dziewczynki a ja pomodle się o Wasze małe Kurczaczki :) ale szczerze jak zobaczyłam dwie kreski to mało nie zemdlałam a serce mi mało nie wyleciło :O SZOK SZOK SZOK . STAŁAM JAK WYRYTA . ale potem się popłakałam i zaczełam sie cieszyć jak dziecko :) a miałam dziś zrobić meżowi cudowny wieczór sexi bielizna wino i My. i wiecie co tak bedzie Tylko ja tym razem z Wina zrezygnuje :) bedzie cudowna noc :)

    bertha lubi tę wiadomość

‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ