X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • konanna Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 7 października 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Jestem nowa. To mój pierwszy cykl starań z ovu. Wcześniej "działaliśmy" na zasadzie jak będzie to będzie ;-) Od kilku miesięcy czuję jednak że już najwyższy czas abym po raz drugi została mamusią (mam już 10-letniego synka). W pierwszą ciążę zaszłam bez problemu, w pierwszym cyklu starań. Pomimo tego że od wielu lat nie stosujemy żadnej anty to jednak jakoś dzidzia nigdy sie nie pojawiła :-(

    Owulację miałam 16 dni temu, potwierdzoną testem, temperaturą, śluzem i szyjką. Wczoraj i dziś teścik - niestety negatywny :-( Brak @ od środy (przewidywany termin)
    Objawami : ciężkie większe piersi, rozpierający ból brzucha i zawroty głowy raczej się nie sugeruję bo to może psychika płata mi figle.

    Jak myślicie czy jest jeszcze szansa że test wyjdzie pozytywny :-( ??????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konanna wrote:
    Cześć Dziewczyny! Jestem nowa. To mój pierwszy cykl starań z ovu. Wcześniej "działaliśmy" na zasadzie jak będzie to będzie ;-) Od kilku miesięcy czuję jednak że już najwyższy czas abym po raz drugi została mamusią (mam już 10-letniego synka). W pierwszą ciążę zaszłam bez problemu, w pierwszym cyklu starań. Pomimo tego że od wielu lat nie stosujemy żadnej anty to jednak jakoś dzidzia nigdy sie nie pojawiła :-(

    Owulację miałam 16 dni temu, potwierdzoną testem, temperaturą, śluzem i szyjką. Wczoraj i dziś teścik - niestety negatywny :-( Brak @ od środy (przewidywany termin)
    Objawami : ciężkie większe piersi, rozpierający ból brzucha i zawroty głowy raczej się nie sugeruję bo to może psychika płata mi figle.

    Jak myślicie czy jest jeszcze szansa że test wyjdzie pozytywny :-( ??????


    My tu zawsxe mowimy ze dopoki nie ma@ to jedt nadzieja!! :)

    AgaSY lubi tę wiadomość

  • konanna Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 7 października 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    My tu zawsxe mowimy ze dopoki nie ma@ to jedt nadzieja!! :)
    Wiem :-) Tylko się zastanawiam czy w 16 dpo to już chyba troszeczkę tego hcg to już powinno być :-( A tu nawet cienia cienia bladej kreseczki nie ma :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a powiedzcie jak sobie radzicie z czekaniem na rezultat? Bo mimo ze to dopiero pierwszy miesiac to ja wariuje,wkrecam sobie objawy,doszukuje sie sama nie wiem czego i rozmyslam non stop o jednym..jak tak dalej pojdzie to osiwieje;) macie jakies,spisoby zeby wyluzowac?

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 7 października 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwcześniej w pracy,yszlym miesiącu pójdę.teraz nie ma szans bo jestem pracy a później muszę dzieciaki że żłobka i przedszkola odebrać. :( sama nie wiem co się dzieje że mną. Coś z hormonami ewidentnie.tak mi barki wysypało że aż boli :(

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • konanna Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 7 października 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesik85 wrote:
    Dziewczyny a powiedzcie jak sobie radzicie z czekaniem na rezultat? Bo mimo ze to dopiero pierwszy miesiac to ja wariuje,wkrecam sobie objawy,doszukuje sie sama nie wiem czego i rozmyslam non stop o jednym..jak tak dalej pojdzie to osiwieje;) macie jakies,spisoby zeby wyluzowac?
    Witaj w klubie Agnesik85 :-)
    Ja też pierwszy miesiąc takiego prawdziwego staranka i.... tez wariuję :-)

    W którym dc jesteś ?

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 7 października 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesik85 wrote:
    Dziewczyny a powiedzcie jak sobie radzicie z czekaniem na rezultat? Bo mimo ze to dopiero pierwszy miesiac to ja wariuje,wkrecam sobie objawy,doszukuje sie sama nie wiem czego i rozmyslam non stop o jednym..jak tak dalej pojdzie to osiwieje;) macie jakies,spisoby zeby wyluzowac?

    Wyluzujesz jak się nie uda za pierwszym i drugim razem (życzę ci zebys od razu zaskoczyła :) ) ale tak to jest. Najlepiej zająć myśli czymś innym niech cie pochłonie jakieś zajęcie. Ją zajmuje się szyciem (btw. Mam już wybrana bawełne dla kolejnego dzidka o ile nam sie uda zajść bo jeszcze jeden cykl i raczej odpuszczamy na jakiś czas)

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konanna wrote:
    Witaj w klubie Agnesik85 :-)
    Ja też pierwszy miesiąc takiego prawdziwego staranka i.... tez wariuję :-)

    W którym dc jesteś?
    Hej:)
    U mnie 21y dzien,nie wiem na,100%kiedy mialam owulacje,najprswdopodniej 2-3pazdziernika..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Wyluzujesz jak się nie uda za pierwszym i drugim razem (życzę ci zebys od razu zaskoczyła :) ) ale tak to jest. Najlepiej zająć myśli czymś innym niech cie pochłonie jakieś zajęcie. Ją zajmuje się szyciem (btw. Mam już wybrana bawełne dla kolejnego dzidka o ile nam sie uda zajść bo jeszcze jeden cykl i raczej odpuszczamy na jakiś czas)

    Heh,pewnie masz racje :) moze wroce do regularnych cwiczen ,to bedzie przyjemne z pozytecznym i troche sie zrelaksuje;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj zrobilam generalne przemeblowanie u tatusia w sklepie i dzien mi zlecial bez myslenia :)

    Rano wzirlam 1tab clo i zero reakcji zazwyczaj cos mnie tak zaczynalo kluc a tym razem cisza :D ale na luzie niebprzejmuje sie :) za tydz do gin i wtedy bede widziec co i jak

    zubii lubi tę wiadomość

  • konanna Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 7 października 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj... to jeszcze kilka dni musisz poczekać na testowanie, a przynajmniej do dnia spodziewanej @ :-)
    Ja jestem w 26 dc i właściwie to już od 1 dnia po owu (21.09) czuję wszystkie możliwe objawy :-( Staram się jakoś nie zwariować zwłaszcza że @ miałam dostać przedwczoraj i nadal (na szczęście!) nie przyszła. Testowałam wczoraj i dziś i.... nic :-(

    Więc cały czas mam nadzieję...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A ja wczoraj zrobilam generalne przemeblowanie u tatusia w sklepie i dzien mi zlecial bez myslenia :)

    Rano wzirlam 1tab clo i zero reakcji zazwyczaj cos mnie tak zaczynalo kluc a tym razem cisza :D ale na luzie niebprzejmuje sie :) za tydz do gin i wtedy bede widziec co i jak

    Agniechaaa wybacz ignorancje,ale co to jest clo?;) ja kompletnie nieobeznana w tych tematach jestem.mam nadzieje ze cie nie urazilam pytaniem:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesik85 wrote:
    Agniechaaa wybacz ignorancje,ale co to jest clo?;) ja kompletnie nieobeznana w tych tematach jestem.mam nadzieje ze cie nie urazilam pytaniem:)


    Nie ma kochana glupich pytan :) clo to clostibegyt pomaga w rosnieciu pecherzykow :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konanna wrote:
    Oj... to jeszcze kilka dni musisz poczekać na testowanie, a przynajmniej do dnia spodziewanej @ :-)
    Ja jestem w 26 dc i właściwie to już od 1 dnia po owu (21.09) czuję wszystkie możliwe objawy :-( Staram się jakoś nie zwariować zwłaszcza że @ miałam dostać przedwczoraj i nadal (na szczęście!) nie przyszła. Testowałam wczoraj i dziś i.... nic :-(

    Więc cały czas mam nadzieję...

    Tak,wiem ale niecierpliwa jestem;) a "objawy" tez mam od kilku dni ale to raczej moja wyobraznia,choc klucie i ciagniecie w podbrzuszu cxulam na pewno:) trzymam kciuki za ciebie :) skoro @ nie ma to szansa jest :D

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 7 października 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, u mnie 11 dpo, a tempka w miarę, objawy jak na @ ale czekam na rozwój. Korci mnie by jutro rano siknąć...

    bertha lubi tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Nie ma kochana glupich pytan :) clo to clostibegyt pomaga w rosnieciu pecherzykow :) :)

    Dzieki:) z czasem mam nadzieje bede coraz madrzejsza;)

  • konanna Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 7 października 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesik85 wrote:
    Tak,wiem ale niecierpliwa jestem;) a "objawy" tez mam od kilku dni ale to raczej moja wyobraznia,choc klucie i ciagniecie w podbrzuszu cxulam na pewno:) trzymam kciuki za ciebie :) skoro @ nie ma to szansa jest :D
    Ja też za Ciebie trzymam kciuki :-D
    Za nas wszystkie :-D Bo już jesteśmy najwspanialszymi mamusiami na świecie i komu jak komu ale nam to te maluszki najbardziej się należą.
    Wyczekiwane, wytęsknione i bardzo kochane!!!!

    zubii, Agniechaaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesik85 wrote:
    Dziewczyny a powiedzcie jak sobie radzicie z czekaniem na rezultat? Bo mimo ze to dopiero pierwszy miesiac to ja wariuje,wkrecam sobie objawy,doszukuje sie sama nie wiem czego i rozmyslam non stop o jednym..jak tak dalej pojdzie to osiwieje;) macie jakies,spisoby zeby wyluzowac?
    W tym cylku to praca szkola oraz wolnej chwili ksiazka więc za czesto o tym nie mysle:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konanna wrote:
    Ja też za Ciebie trzymam kciuki :-D
    Za nas wszystkie :-D Bo już jesteśmy najwspanialszymi mamusiami na świecie i komu jak komu ale nam to te maluszki najbardziej się należą.
    Wyczekiwane, wytęsknione i bardzo kochane!!!!


    Tak! Taak!! Taaak!!! :D
    Moj maluszek to bedzie rozpieszczuszek <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Tak! Taak!! Taaak!!! :D
    Moj maluszek to bedzie rozpieszczuszek <3

    O tak,moj tez :D marzy mi sie chlopczyk,u mnie w rodzinie same baby;)

‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ