X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • DIDI Ekspertka
    Postów: 204 69

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    No właśnie tu się zaczyna problem 🙈 on ma finały tylko w jednej pozycji 🙄 i to bynajmniej nie ja się męczę 😂
    No i wystarczy głupi skurcz w nodze aby wszystko mu odeszło bez powrotnie :( więc... Mam nadzieję że się jednak uda...
    No właśnie mam nadzieję że nie będzie pytać bo nie umiem mu kłamać 🙈
    Nawet jak zapyta to powiedz mu, że postanowiłaś żyć chwilą i czerpać z życia przyjemność 😁 obejdź temat.

    Felinka94 lubi tę wiadomość

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DIDI wrote:
    Nawet jak zapyta to powiedz mu, że postanowiłaś żyć chwilą i czerpać z życia przyjemność 😁 obejdź temat.
    Skorzystam 😊

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Doris98 jesteś z nami obecna? Wszystko ok? <3
    Hej dziewczyny jestem jestem tylko praca od 8 do 16 😃🥰 ja wciąż czekam na @ temperatura w górze więc chyba z progesteronem wszystko ok , zobaczymy za ile dni tym razem przyjdzie ostatnio była po 28 dniach ale dwa cykle przed po 45 🤣🤣 a tak to bez zmian śluz wodnisty mleczny doszło bulgotanie w brzuchu i lekkie skurcze jajników dziś wieczorem pewnie coraz bliżej 😃😃 cycki też wrażliwe jak cholera 🙄🙄

  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaK wrote:
    Dla pewności zrobiłam test z moczu są 2 mocne kreski aaaa nie wierzę co za dzień 💕🍾🙈



    Ale czad !!! Gratuluję z całego serducha oby wszystko było dobrze!🥰🥰🥰

    KarolaK lubi tę wiadomość

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris a testujesz jeszcze? Te objawy mogą być i okresowe i ciążowe :)

    age.png
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Doris a testujesz jeszcze? Te objawy mogą być i okresowe i ciążowe :)


    Niee, ja jestem z tych co wola się zaskoczyć niż rozczarować 😄 a nawet nie ma sensu bo jestem dopiero 10dpo 😊😊😊

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris super ze wszystko ok <3

    U mnie mąż nie chce dziś przytulanek, pik LH pójdzie na marne, także... Chyba mi się odechciało tego pilnowania temperatury, ziółek, szyjki i całego tego cyrku z ciążą. Nie ma sensu skoro chęci są z jednej strony. Tak się cieszyłam że to moja pierwsza prawdziwa owulacja.
    Wszystko pękło jak banka mydlana. No trudno

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • DIDI Ekspertka
    Postów: 204 69

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Doris super ze wszystko ok <3

    U mnie mąż nie chce dziś przytulanek, pik LH pójdzie na marne, także... Chyba mi się odechciało tego pilnowania temperatury, ziółek, szyjki i całego tego cyrku z ciążą. Nie ma sensu skoro chęci są z jednej strony. Tak się cieszyłam że to moja pierwsza prawdziwa owulacja.
    Wszystko pękło jak banka mydlana. No trudno
    No co on... niepoważny? Libido mu spada? Czy to może przez to że mysli ciągle o tym żeby się udało?

    Może wyskoczcie gdzieś w przyszłą owulację do spa, albo zróbcie coś co poprawi wam humor. Może w zbyt dużym stresie zyje? No nie wiem...
    Wiem jedno, nie ma co się załamywać. Przeciez owu występuje od 24 do 36h po piku także Może jutro albo w piąteczek zaszalejecie?

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DIDI wrote:
    No co on... niepoważny? Libido mu spada? Czy to może przez to że mysli ciągle o tym żeby się udało?

    Może wyskoczcie gdzieś w przyszłą owulację do spa, albo zróbcie coś co poprawi wam humor. Może w zbyt dużym stresie zyje? No nie wiem...
    Wiem jedno, nie ma co się załamywać. Przeciez owu występuje od 24 do 36h po piku także Może jutro albo w piąteczek zaszalejecie?
    Ja odnoszę od dawna wrażenie że tego dziecka to tylko ja chce.
    Wiesz mówić można wiele ale jeśli czyny są żadne to i słowa tracą na wartości.
    On ma problemy z wytryskiem, rzadko mu się udaje. Także myślę że nie ma co.

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Evella1 Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Nie zaczekałam jednak do jutra i pobiegłam na bete!🙈
    I uwaga beta 11.98.🥰
    Myślicie ze to ok wartość czy powinno być już więcej? Dzisiaj prawdopodobnie jest 11 dpo.

    KarolaK, Felinka94, Wjedzma lubią tę wiadomość

  • KarolaK Koleżanka
    Postów: 50 31

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana może on serio się tym stresuje? Mój mąż w pewnym momencie jak powiedziałam o koleżance że jest w ciąży tak wybuchł że ma dość tego tematu że ciągle o tym gadam i właśnie wtedy unikał seksu ciągle zmęczony że nie ma ochoty itd...w końcu jakaś szczerą rozmowa i rozwiazny jeden problem w pracy sprawiły że coś mu w tej głowie przeskoczyło ale wiem że po prostu on czuł straszna presję z mojej strony i chyba przez to tak było..chocoaz uważam że w takich chwilach powinni być dla nas wsparciem ale jak widać oni czasem może bardziej go potrzebują 🤷🏼‍♀️

  • DIDI Ekspertka
    Postów: 204 69

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evella1 wrote:
    Dziewczyny,
    Nie zaczekałam jednak do jutra i pobiegłam na bete!🙈
    I uwaga beta 11.98.🥰
    Myślicie ze to ok wartość czy powinno być już więcej? Dzisiaj prawdopodobnie jest 11 dpo.
    Brawo ! 😇🥰🥰🥰🎊🎊 kolejna dobra wiadomość dzis. Zrób będę za 2 dni do sprawdzenia ale zapowiada się nudne 9 miesięcy

    Karcix lubi tę wiadomość

  • DIDI Ekspertka
    Postów: 204 69

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Ja odnoszę od dawna wrażenie że tego dziecka to tylko ja chce.
    Wiesz mówić można wiele ale jeśli czyny są żadne to i słowa tracą na wartości.
    On ma problemy z wytryskiem, rzadko mu się udaje. Także myślę że nie ma co.
    Rozumiem. Może chociaż szczera rozmowa?

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evella gratuluję 🎊 🎊

    Mam dość szczerych rozmów. Presji na nim nie wywieram, nigdy mu nie odmawiam i jednocześnie nigdy nie naciskam. Myślę po prostu że on nie chcę tego dziecka. Stąd pytania o temp owulację aby wiedzieć kiedy robić uniki. Tak myślę.

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2743 2947

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka dziewczyny na grudniowym pytaną co się dzieje. Napisz im pare słów, nie chce za Ciebie. Martwią się 😘 oczywiście jeśli masz ochotę.
    Ja osobiście przytulam mocno. I oni też na Swój sposób przechodzą starania. Nie jest im też łatwo. Wiem po Swoim. Ale jedyne co może pomoc to to, żeby się wyluzował, albo szczera rozmowa… nie spisuj na straty tego cyklu.

    A ja gratuluje dziewczyny bet i testów 🥰

    Wjedzma lubi tę wiadomość

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evella gratulacje <3

    Felinka - Trzeba pamiętać, że faceci mają zupełnie inne myślenie niż my, inaczej radzą sobie z emocjami. Albo raczej w ogóle sobie z nimi nie radzą. Ja myślę że on się bardzo przejmuje tym, że rzadko ma wytrysk i się boi kolejnej "porażki" i boi się Ciebie zawieść. Żyjemy w takim społeczeństwie gdzie każdy pierdzieli, że facet ma być twardy, nigdy nie płakać, spłodzić syna i inne tego typu pierdoły. Mają to wryte w psychike. Tylko prawda jest taka, że nad takimi rzeczami jak brak wytrysku, szybkie kończenie etc. da się popracować, a faceci często mają opory z sięganiem po odpowiednią pomoc :/ a te sprawy bardzo godzą w ich poczucie męskości.

    Felinka może spróbuj namówić go na konsultacje z seksuologiem, albo jak nie będzie chciał to idź sama i porozmawiaj, może dostaniesz jakieś fajne rady w tym temacie?

    Przykro mi, że dziś nie wyszło, trzymam kciuki za jutro ✊

    age.png
  • Kalina1630 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tu nowa.. moja historia jest długa, ale staram się o ciąże naturalnie. Nie wiem czemu, ale podkusiło mnie zrobić betę w chyba 9dpo. Bo 12.11 miałam @ owu po śluzie stwierdzam i po szyjce ze owu była jakoś 26-28. I beta oczywiście 0.2.. myślicie ze jeszcze jest sens robić? Szyjka jest wysoko trochę taka dziwna miękko- twarda. Okres niby ma być piątek - sobota.

  • Kalina1630 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron 16,7

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że 9dpo to bardzo wcześnie i mogło się jeszcze nic nie zagnieździć :) także na spokojnie poczekaj jeszcze 💪

    Hania123 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Kalina1630 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Myślę, że 9dpo to bardzo wcześnie i mogło się jeszcze nic nie zagnieździć :) także na spokojnie poczekaj jeszcze 💪
    Dziękuje ❤️
    Ok spróbuje może w piątek powtórzyć. Człowiek niby wie a robi sobie nadzieje 😞❤️

‹‹ 1097 1098 1099 1100 1101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ