X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris98 wrote:
    Felinka okaże się za 3 dni 😃😃 chociaznu mnie może przyjść i za dwa tygodnie 🤣🤣
    Az tak masz nieregularne?

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Az tak masz nieregularne?


    To są moje dane z innej aplikacjibktpra wcześniej używałam


    https://naforum.zapodaj.net/a3d772d93ed2.jpg.html

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris98 wrote:
    To są moje dane z innej aplikacjibktpra wcześniej używałam


    https://naforum.zapodaj.net/a3d772d93ed2.jpg.html
    No w porządku a mierzyłaś temp? Jesteś w stanie stwierdzić kiedy była owu? Byłaś w ogóle z tym u ginekologa? Badalas jakieś hormony?
    Są dwie opcje. Albo masz wydłużoną fazę 1 cyklu lub drugą 🤔

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    No w porządku a mierzyłaś temp? Jesteś w stanie stwierdzić kiedy była owu? Byłaś w ogóle z tym u ginekologa? Badalas jakieś hormony?
    Są dwie opcje. Albo masz wydłużoną fazę 1 cyklu lub drugą 🤔


    Felinka gdzieś pisałam wcześniej mam HPV i podejrzenie (barwienie dodatnie) raka szyjki macicy :) przez to różne cuda sie u mnie dzieją :) lecze się, wszystkie badania porobione (wydane blisko 3k) teraz pozostała biopsja bo mam w środku cos dużego w rodzaju guza /narosli :) dlatego u mnie ciąża w tym okresie to bardzo wątpliwą sprawa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2021, 15:10

  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    No w porządku a mierzyłaś temp? Jesteś w stanie stwierdzić kiedy była owu? Byłaś w ogóle z tym u ginekologa? Badalas jakieś hormony?
    Są dwie opcje. Albo masz wydłużoną fazę 1 cyklu lub drugą 🤔


    Mój wykres jest udostępniony chcesz to spojrz :)

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris98 wrote:
    Mój wykres jest udostępniony chcesz to spojrz :)
    Hmm no faktycznie że ta temperatura wariuje 🤔 masz objawy okresowe? Robiłaś teraz test? Bo ten spadek w 6 dniu mógłby być zagnieżdżeniem teoretycznie..
    Ogólnie spadki się zdarzają, u mnie też są różne anomalia z temperaturą, ale to wystarczy mieć gorszy sen, nerwy, spać na wierzchu i to wszystko już wpływa na temperaturę.

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idąc nazewnictwem tego tematu… u mnie pierwsze objawy… okresu :(

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo ciąży! Co to za objawy?

    age.png
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Albo ciąży! Co to za objawy?

    Nie moja droga, nie łudzę sie. Dokładnie tak samo czuje sie co miesiąc. Dlaczego teraz nagle miałyby zwiastować ciąże? To bez sensu. Bol brzucha typowo jak na okres. Żadne tam bardziej ciągnący w dół, żadne rozpychanie. Normalnie skurcze okresowe i juz. Nadchodzi jak zwykle jedna wielka porażka. Ja nawet inseminacją przeprowadzoną w dniu owulacji nie umiem zajść… widać to mi nie jest pisane. Po co sobie wmawiać te wszystkie wspaniałe objawy, tych pan które tak bolało a tu ciąża. Ja w dodatku zero śluzu, nic sucho. A wszystkie przed ciąża zawsze jakis kremowy, sraki owaki. Proszę wybaczcie taki ton ale dzisiaj to juz mam po prostu zjazd do bazy. Totalnie odpuszczam chyba doszukiwanie sie czegokolwiek. Fajnie sie o tym gada, ale kurka tylko tyle.

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka przykro mi, że tak się czujesz :( mam jednak nadzieję, że Twoje przeczucia się nie sprawdzą i okres nie przyjdzie, dalej trzymam kciuki za Ciebie. Zerknęłam na Twój wykres i to chyba trochę za szybko na okres biorąc po uwagę że owulka była 10 dni temu. Nie chcę Cię na siłę pocieszać i dawać nadzieję, ale tak mi się po prostu wydaje. Trzymaj się tam, wirtualnie tule <3

    Tedka lubi tę wiadomość

    age.png
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Tedka przykro mi, że tak się czujesz :( mam jednak nadzieję, że Twoje przeczucia się nie sprawdzą i okres nie przyjdzie, dalej trzymam kciuki za Ciebie. Zerknęłam na Twój wykres i to chyba trochę za szybko na okres biorąc po uwagę że owulka była 10 dni temu. Nie chcę Cię na siłę pocieszać i dawać nadzieję, ale tak mi się po prostu wydaje. Trzymaj się tam, wirtualnie tule <3

    Dzięki bardzo za słowa otuchy. Ja wlasciwie zawsze zaraz po owu miewam bóle okresowe. Czy jął je tam zwał. Także nihil novi jak to sie mówi. Zobaczymy. Tak czy siak lipson nadchodzi

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę tak samo jak Wjedzma.
    Przytulam mocno mocno ❤️❤️

    Tedka lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze chodzę ciagle zła jak osa. Nawet na psa sie wydzieram, a ten głupeczek myśli ze to zabawa. Ech… Felinka juz po rozmowie z tzw. starym? Masz lepszy humorek?

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Jeszcze chodzę ciagle zła jak osa. Nawet na psa sie wydzieram, a ten głupeczek myśli ze to zabawa. Ech… Felinka juz po rozmowie z tzw. starym? Masz lepszy humorek?
    Tak właśnie spytałam czy chce porozmawiać apropo tematu na mess. Usłyszałam że wszystko ustalone więc o czym chce rozmawiać? Wszystko ustalone czyli nic oprócz tego że "staramy się o dziecko". Szkoda strzępić ryja.

    Kiedy powinnaś mieć okres?

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Tak właśnie spytałam czy chce porozmawiać apropo tematu na mess. Usłyszałam że wszystko ustalone więc o czym chce rozmawiać? Wszystko ustalone czyli nic oprócz tego że "staramy się o dziecko". Szkoda strzępić ryja.

    Kiedy powinnaś mieć okres?

    O matko boska czestochoska!! A to siurek! No dobrze dobrze, skoro wszystko wiadomo to w takim razie trzymam go za słowo, ze chce dziecka bo Cię kocham, z tego co pamietam. Zatem liczę ze przy kolejnej owulacji stanie na wysokości zadania i sie zaangażuje. Jak nie to przejadę na drugi koniec za wawe (dobrze pamietam, północ? :p) i go dorwę. No chyba ze dużo dyskutowaliscie przez msg/smsy to oki :)

    Według mej aplikacji dzisiaj 22 dc, przewiduje sie cykl 29dniowy, zatem jeszcze tydzień.

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • DIDI Ekspertka
    Postów: 204 69

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Tak właśnie spytałam czy chce porozmawiać apropo tematu na mess. Usłyszałam że wszystko ustalone więc o czym chce rozmawiać? Wszystko ustalone czyli nic oprócz tego że "staramy się o dziecko". Szkoda strzępić ryja.

    Kiedy powinnaś mieć okres?
    Felinka94, współczuję. Widać że nie chce o tym rozmawiać. Może oderwanie się całkiem od tego tematu pomoże się mu jakos zresetować? Kurcze musi być jakaś droga do niego.
    Ściskam Cię ❤❤

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawialiśmy. Chyba trochę zajarzył temat. Okaże się 🤷🏻‍♀️ nawet zioła chce pić 🤔

    Tedka to jeszcze przez tydzień wszystko może się zdarzyć 🙈🙈

    KarolaK, Tedka lubią tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • KarolaK Koleżanka
    Postów: 50 31

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka 94 super wiadomośc!!! W końcu chłop poszedł po rozum do głowy musiał po swojemu to przetrwic hihi ciesze się, że udało się pogadać:)

    Felinka94 lubi tę wiadomość

  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Rozmawialiśmy. Chyba trochę zajarzył temat. Okaże się 🤷🏻‍♀️ nawet zioła chce pić 🤔

    Tedka to jeszcze przez tydzień wszystko może się zdarzyć 🙈🙈

    No! Super ❤️❤️ W końcu jakaś dobra wiadomość na koniec dnia :) :*

    Tak tydzien to dużo i mało jednocześnie. Zamierzam zrobić jeden jeszcze ostateczny test w poniedziałek 13.12. Tuż przed @. Wtedy będzie juz tysiąc proc pewności. Ech.

    Felinka94 lubi tę wiadomość

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Kalina1630 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    No! Super ❤️❤️ W końcu jakaś dobra wiadomość na koniec dnia :) :*

    Tak tydzien to dużo i mało jednocześnie. Zamierzam zrobić jeden jeszcze ostateczny test w poniedziałek 13.12. Tuż przed @. Wtedy będzie juz tysiąc proc pewności. Ech.


    Kurczę masz normalnie tak jak ja.. wszystkie objawy okresu, a oczywiście mogą być i ciąży.
    Ja zawsze mam biegunkę kilka dni przed, ból brzucha itp. I teraz tak jest, ale
    U mnie jakoś dziwnie kurczę bo bolą mnie cycki i szyjka jest wysoko a jutro lub sobota termin… testy białe. Bety nie badałam.

‹‹ 1099 1100 1101 1102 1103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ