X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalina1630 wrote:
    Kurczę masz normalnie tak jak ja.. wszystkie objawy okresu, a oczywiście mogą być i ciąży.
    Ja zawsze mam biegunkę kilka dni przed, ból brzucha itp. I teraz tak jest, ale
    U mnie jakoś dziwnie kurczę bo bolą mnie cycki i szyjka jest wysoko a jutro lub sobota termin… testy białe. Bety nie badałam.

    Na szyjce sie absolutnie nie znam i nie sprawdzam :) no niby mówią żeby testy robić najwcześniej w dzień spodziewanej miesiączki. Ale tak, na dwoje babka wróżyła. U mnie to jest jeszcze tak, ze np. Czuje sie w miarę ok, miewam bóle, ale jak mówisz mogą być okresowe, a moga być ciążowe. Aż tu nagle w mgnieniu oka nagle wielki skurcz, bol głowy i bach! Okres! Wiec do ostatnich sekund w sumie mnie zwodzi :) moze i u Ciebie niestety tak będzie jutro lub w sobotę. Oby nie! Trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2021, 21:29

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Kalina1630 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Na szyjce sie absolutnie nie znam i nie sprawdzam :) no niby mówią żeby testy robić najwcześniej w dzień spodziewanej miesiączki. Ale tak, na dwoje babka wróżyła. U mnie to jest jeszcze tak, ze np. Czuje sie w miarę ok, miewam bóle, ale jak mówisz mogą być okresowe, a moga być ciążowe. Aż tu nagle w mgnieniu oka nagle wielki skurcz, bol głowy i bach! Okres! Wiec do ostatnich sekund w sumie mnie zwodzi :) moze i u Ciebie niestety tak będzie jutro lub w sobotę. Oby nie! Trzymam kciuki!

    Dlatego ja już wszystko kojarzę z okresem 😂 bo miałam chyba wszystko haha i ciąży brak od 4 lat
    Wątpię bo tez Sahara.. @ się zbliża.

  • KarolaK Koleżanka
    Postów: 50 31

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś się fatalnie czuję, ból głowy puls wysoki i kołatanie serca eh mam nadzieję że to nic złego... jeszcze jestem sama mąż wyjechał więc czuję się mało komfortowo dziewczyny:(

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja właśnie zaczęłam plamić i brzuch bardziej okresowo zaczął boleć. Także jutro dostanę @ na bank a moje bladziochy to były zwidy... Eh, byle do kolejnej owulki, tym razem będę już robić testy owu żeby nie przegapić. Co jak co, ale ta apka bardzo dobrze wyznacza mi owulke i termin okresu 😒

    KarolaK weź może relaksując kąpiel i się połóż wcześniej spać. Jutro będzie lepiej <3 a kiedy masz wizytę u gina?

    age.png
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wszystkie idziemy łeb w łeb póki co. Życzę dobrej i spokojnej nocy ❤️

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • KarolaK Koleżanka
    Postów: 50 31

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Wjedzma i trzymam kciuki za kolejny cykl
    Kąpiel już była i nagle zasypiam a serce wali jak nie wiem tetno 98...
    Jutro mam teleporade bo badałam znów betę i progesteron bo musiałam sprawdzić czy nie muszę duphaston brać więc zglosze jutro lekarzowi

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka no na to wygląda, chociaż za Was dalej trzymam kciuki ✊

    Karola Kurcze może za dużo emocji i serducho szaleje? Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, dawaj znać koniecznie jak tam beta i progesteron jak już będą wyniki ✊

    Felinka cieszę się, że porozmawialiście <3 oby zaczął traktować te starania trochę poważniej ✊

    Śpijcie dobrze dziewczyny <3

    age.png
  • KarolaK Koleżanka
    Postów: 50 31

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta ładnie rośnie 4615 a progesteron 13,40 więc tragedii nie ma z nim ale chyba mógłby być wyższy bo norma jest 11-44
    Dobranoc 💕

    Wjedzma lubi tę wiadomość

  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    No a ja właśnie zaczęłam plamić i brzuch bardziej okresowo zaczął boleć. Także jutro dostanę @ na bank a moje bladziochy to były zwidy... Eh, byle do kolejnej owulki, tym razem będę już robić testy owu żeby nie przegapić. Co jak co, ale ta apka bardzo dobrze wyznacza mi owulke i termin okresu 😒

    KarolaK weź może relaksując kąpiel i się połóż wcześniej spać. Jutro będzie lepiej <3 a kiedy masz wizytę u gina?



    Hej Wjedzma, ja również, tempa spadła do 36.46 i brązowe plamienia więc @ sie rozkręca 😃😃

  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzisiaj temp w górę lekko, na 36,67. Wcześniej była na poziomie 36,54, ale to byl spadek z kolei z 37 nawet. Niestety nie wiem jaka były wartości przed owu, bo nie mierzyłam. Kiedyś mierzyłam sobie temperatury, i wtedy miewałam temperatury podstawowe rzędu 36,1-4. Także ciekawe, ale pewnie nie ma się co doszukiwać, tylko pięknie czekać na @.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 08:17

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaK wrote:
    Beta ładnie rośnie 4615 a progesteron 13,40 więc tragedii nie ma z nim ale chyba mógłby być wyższy bo norma jest 11-44
    Dobranoc 💕

    Piękne wyniki moim zdaniem :) Nie martw się :) jest super! Bardzo gratuluję! :) <3

    KarolaK lubi tę wiadomość

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki. Wybaczcie że zniknęłam ale po rozmowie mąż przeszedł do czynów 🙈
    Ba, nawet z finałem. Więc jak chce to może 🙄

    Kalina, Wjedzma Doris ❤️:
    Przykro mi że ten cykl się nie udał Wam :( ale może w następnym?
    Oczywiście, wiem jak to jest. Jak się pragnie dziecka i ta pieprzona @ przyłazi kiedy nadzieję sięgają zenitu 🙄
    Ja tak miałam w zeszłym miesiącu Wjedzma. Miałam kreskę od razu po siknięciu, ale była bardziej szara niż różowa. No i okres spóźniony ale był. Nadzieję miałam bardzo dużą.... Ale w tym cyklu się nie poddałam. Wy też nie możecie się poddać <3

    Tedka trzymam za Ciebie kciuki <3 mam nadzieję że jednak się udało <3

    Karola a co gin na ten progesteron? Nie przepisał duphastonu?

    Co do badania szyjki. Ja też kompletnie tego nie ogarniałam. Ale teraz przy drugim cyklu już łatwiej mi rozróżnić wysokość. Miękkość i otwartość też.

    Wysokość to łatwe, jeśli łatwo się sięga palcem to nisko, jeśli trudno wysoko.
    Miękkość to czuć zwyczajnie może być mięciutka albo twardziocha fest :D
    Otwartość 🤔 to jest taki jakby Dziubek (trzeba dobrze palcem przesuwać aby wyczuć) i ten Dziubek jest rozchylony lub mocno zaciśnięty :) to też da się wyczuć. Tylko No potrzeba czasu aby zauważyć te różnice :)

    KarolaK lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Mnie dzisiaj temp w górę lekko, na 36,67. Wcześniej była na poziomie 36,54, ale to byl spadek z kolei z 37 nawet. Niestety nie wiem jaka były wartości przed owu, bo nie mierzyłam. Kiedyś mierzyłam sobie temperatury, i wtedy miewałam temperatury podstawowe rzędu 36,1-4. Także ciekawe, ale pewnie nie ma się co doszukiwać, tylko pięknie czekać na @.
    Spadek to też może być zagnieżdżenie. U mnie dziś też spadek 🙄

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • KarolaK Koleżanka
    Postów: 50 31

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 super wieści mąż naprawdę wziął sobie do serca waszą rozmowę :D oby tak dalej!
    Ja dostałam duphaston mam brać 1 tabletkę dziennie na wzrost progesteronu i dostałam skierowanie na a pierwsze USG idę dziś o 16:40 :) trzymajcie kciuki!

    Tedka, Felinka94, Wjedzma lubią tę wiadomość

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaK wrote:
    Felinka94 super wieści mąż naprawdę wziął sobie do serca waszą rozmowę :D oby tak dalej!
    Ja dostałam duphaston mam brać 1 tabletkę dziennie na wzrost progesteronu i dostałam skierowanie na a pierwsze USG idę dziś o 16:40 :) trzymajcie kciuki!
    Mocne kciukasy kochana dawaj znać :D ❤️✊✊✊

    KarolaK lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Spadek to też może być zagnieżdżenie. U mnie dziś też spadek 🙄

    A cholercia wie ;P ZObaczymy jaka będzie temp jutro ;) to już 11dc, jeśli jeszcze wzrośnie to znowu narobię sobie nadziei ;)

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    A cholercia wie ;P ZObaczymy jaka będzie temp jutro ;) to już 11dc, jeśli jeszcze wzrośnie to znowu narobię sobie nadziei ;)
    Nasze organizmy to jedna wielka zagadka 😅
    Nie wiem czemu ale mam takie przeczucie że będzie dobrze :)

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Nasze organizmy to jedna wielka zagadka 😅
    Nie wiem czemu ale mam takie przeczucie że będzie dobrze :)

    :) może jesteś jakąś wiedźmą, mam nadzieję :P Wtedy oficjalnie poproszę, aby koleżanka Wjedzma oddała Ci nicka :P

    A czy Ty dzisiaj masz miec wyniki AMH? :)

    Felinka94 lubi tę wiadomość

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Kalina1630 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś biel vizira na teście z rossmana - 28dc. Także trochę smutno, ale jest weeekend 🍷 nie wiem jak dla was, ale dla mnie to najgorsze są święta i ciagle pytania od rodziny..

  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalina1630 wrote:
    U mnie dziś biel vizira na teście z rossmana - 28dc. Także trochę smutno, ale jest weeekend 🍷 nie wiem jak dla was, ale dla mnie to najgorsze są święta i ciagle pytania od rodziny..

    :( przykro mi, ale nie trać nadziei, niedługo kolejny cykl i nowe możliwości :)
    Mnie pewnie też nic innego nie czeka, chętnie zlapałabym już za test, ale wiem, że za wcześnie. Majątek to nie jest, ale nawet szkoda mi tych nastu złotych, żeby znowu wyrzucić do kosza. Jak będzie termin @ to spróbuję.

    A ty jak długie masz cykle?

    U mnie święta też będą trudne, bo akurat wysyp bobasków w rodzinie. Zostałam sama na placu boju. Nas nikt nie pyta, bo chyba każdy się domyśla, nie zmienia to faktu, że wszechobecny temat pieluch, odciągania mleka i zadowolone uśmiechy mam, tatusiów, babć i dziadków mnie dobijają. Nigdy nie myślałam, że akurat mnie dopadnie życie bez potomstwa, a niestety, póki co, wszystko do tego zmierza.

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
‹‹ 1100 1101 1102 1103 1104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ