X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • TuMon Znajoma
    Postów: 24 7

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Karola niuniu nasza ostatnią rzecz jaką teraz możesz zrobić to martwić się i stresować. Miej na uwadze że musisz dbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne bo właśnie rozwija się w Tobie nowe życie <3 myśl o tym kropku żeby wszystko było dobrze <3 wierzę że się uda <3

    TuMon No kreska jest ewidentnie :D ja bym poszła na betę 🙆🏻‍♀️

    Felinka94 ufff to z moimi oczami wszystko w porządku. W niedzielę powtórzę dla mocniejszego efektu 🤣, chociaż z obliczeń na t-time jest, że powinnam jutro.

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TuMon wrote:
    Felinka94 ufff to z moimi oczami wszystko w porządku. W niedzielę powtórzę dla mocniejszego efektu 🤣, chociaż z obliczeń na t-time jest, że powinnam jutro.
    Ja pewnie bym nie wytrzymala 🤔

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • TuMon Znajoma
    Postów: 24 7

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Ja pewnie bym nie wytrzymala 🤔

    Ja nie wytrzymałam i zrobiłam właśnie wczoraj 😁 ale ta 2ga to taka blada była 🤷🏼‍♀️

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TuMon wrote:
    Ja nie wytrzymałam i zrobiłam właśnie wczoraj 😁 ale ta 2ga to taka blada była 🤷🏼‍♀️
    Powtórz koniecznie :)

    A ja dzisiaj zaobserwowałam dziwną rzecz. I to nawet nie ja tylko mój chłop.
    Z rana przed pracą naszła go chęć na przytulanki. Po skończeniu (bez finału, raczej spontaniczna szybka zabawa) spytał mnie czy smarowałam czymś pusie 🙈 ja zdziwiona mówię że nie 🤨 pierwszy raz w życiu miałam tak dużo białego jak krem śluzu. Wyglądał jak krem Nivea dosłownie tylko taki rozrzedzony 😳 nigdy w życiu nie miałam takiej sytuacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2021, 09:17

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Evella1 Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Powtarzałam bete po 48 h
    Pierwsza wskazywała 11,28 następna 48.99 więc przyrost ok.
    Zrobiłam również badanie progesteronu i wyszło aż 43,2 !
    Wynik mieści się w normach laboratoryjnych, ale mam obawy ze to za dużo że względu że jest to dopiero 4 tydzień - 13 dpo.

  • Kalina1630 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evella1 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Powtarzałam bete po 48 h
    Pierwsza wskazywała 11,28 następna 48.99 więc przyrost ok.
    Zrobiłam również badanie progesteronu i wyszło aż 43,2 !
    Wynik mieści się w normach laboratoryjnych, ale mam obawy ze to za dużo że względu że jest to dopiero 4 tydzień - 13 dpo.

    Wynik jest prawidłowy nie przejmuj się niczym. Progesteron piękny.

  • Kalina1630 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś chyba zwariuje. Obudziłam się z okropnym bólem jak na okres, dosłownie mnie wybudził ze snu. I oczywiście okresu brak… chodzę jak głupia ciagle sprawdzam, ale nic. I mam rewolucje żołądkowe, lekka biegunka i burczy od rana.

    TuMon lubi tę wiadomość

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo!

    Gratuluje pozytywnych testów i bet dziewczyny!

    U mnie okres się rozkręcił na dobre, byłam trochę zawiedziona, ale porozmawiałam z moim i doszłam do wniosku, że może to i lepiej. Mam szansę poważniej podejść do tematu, wprowadzić suple, ogarnąć jeszcze parę spraw. On powiedział, że bardzo chciałby skończyć urządzać mieszkanie, pojechać na porządne wakacje i dopiero wziąć się za konkretne starania. No i chociaż dla mnie te wszystkie rzeczy się nie wykluczają, to rozumiem go i nie chcę na siłę przekonywać, bo długo klepaliśmy biedę i nie mogliśmy sobie pozwolić na takie naprawdę fajne wakacje.

    No więc w lutym prawdopodobnie wybieramy się na super urlop marzeń w jakieś ciepłe miejsce, do tego czasu mieszkanie będzie już ogarnięte, no i po powrocie konkretne działania czas start 💪 a do tego czasu zamierzam wybrać się do ginekologa sprawdzić czy z moimi owulkami wszystko w porządku, poprosić o skierowanie na jakieś podstawowe badania (może podpowiecie mi jakie?), rzucić fajki!, zacząć brać suple. Jeśli coś niechcący zmajstrujemy wcześniej to też będziemy bardzo szczęśliwi.

    Mam nadzieję, że mogę z Wami zostać pomimo zawieszonych starań i że będziecie mi towarzyszyć w tym okresie przygotowywawczym 🤪 ja bym bardzo chciała dalej Wam towarzyszyć w Waszych staraniach i analizach objawów.

    Trzymam kciuki za dziewczyny w niepewnej sytuacji, mam nadzieję, że okresy nie przyjdą a na testach pokażą się piękne dwie krechy 💪

    Karola byle do 20 grudnia, wtedy już na pewno będzie super widać. Ciesz się ciążą i nie stresuj, bo zrobiłaś wszystko co mogłaś dla kropusia, teraz jego kolej żeby się ładnie zadomowić :D

    Felinka co Ty tam łykasz na ten śluz? Ja kiedyś wspominałam, że po tabsach anty miałam sahare, teraz jest trochę lepiej, ale nadal słabo, więc też bym chciała trochę popracować nad tym :D coś słyszałam o flegaminie czy acc, a te zioła myślisz że też wpływają na ilość?

    Jeśli macie dla mnie jakieś rady w kwesti przygotowania do starań to przyjme wszystkie 🙏

    Życzę Wam miłego weekendu dziewczyny <3

    KarolaK lubi tę wiadomość

    age.png
  • KarolaK Koleżanka
    Postów: 50 31

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochane za pocieszenie macie rację, ale ten lekarz tak mnie tymi statystykami zdolowal i też na tych grupach ciąż 1 trymestru te poronienia...

    Dobre wakacje to ważna sprawa właśnie my też tak chcieliśmy się zrelaksować odpocząć i zacząć działać już na urlopie:D

    Trzymam za was kciuki dziewczyny!

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalina może jednak @ nie przyjdzie 🤔

    Wjedzma możesz zostać i nas wspierać oczywiście że tak! <3 my Ciebie też będziemy wspierać we wszystkim w czym będziesz potrzebować wsparcia :)
    Co do śluzu ja biorę Wit D, C i Pregna Start.
    Ziółka w tym cyklu piłam do owulacji, no dziś to mam hektolitry śluzu gdzie nigdy tak nie miałam więc nie wiem czy to od ziół czy coś mi się naprawiło 🤭

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Hejo!

    Gratuluje pozytywnych testów i bet dziewczyny!

    U mnie okres się rozkręcił na dobre, byłam trochę zawiedziona, ale porozmawiałam z moim i doszłam do wniosku, że może to i lepiej. Mam szansę poważniej podejść do tematu, wprowadzić suple, ogarnąć jeszcze parę spraw. On powiedział, że bardzo chciałby skończyć urządzać mieszkanie, pojechać na porządne wakacje i dopiero wziąć się za konkretne starania. No i chociaż dla mnie te wszystkie rzeczy się nie wykluczają, to rozumiem go i nie chcę na siłę przekonywać, bo długo klepaliśmy biedę i nie mogliśmy sobie pozwolić na takie naprawdę fajne wakacje.

    No więc w lutym prawdopodobnie wybieramy się na super urlop marzeń w jakieś ciepłe miejsce, do tego czasu mieszkanie będzie już ogarnięte, no i po powrocie konkretne działania czas start 💪 a do tego czasu zamierzam wybrać się do ginekologa sprawdzić czy z moimi owulkami wszystko w porządku, poprosić o skierowanie na jakieś podstawowe badania (może podpowiecie mi jakie?), rzucić fajki!, zacząć brać suple. Jeśli coś niechcący zmajstrujemy wcześniej to też będziemy bardzo szczęśliwi.

    Mam nadzieję, że mogę z Wami zostać pomimo zawieszonych starań i że będziecie mi towarzyszyć w tym okresie przygotowywawczym 🤪 ja bym bardzo chciała dalej Wam towarzyszyć w Waszych staraniach i analizach objawów.

    Trzymam kciuki za dziewczyny w niepewnej sytuacji, mam nadzieję, że okresy nie przyjdą a na testach pokażą się piękne dwie krechy 💪

    Karola byle do 20 grudnia, wtedy już na pewno będzie super widać. Ciesz się ciążą i nie stresuj, bo zrobiłaś wszystko co mogłaś dla kropusia, teraz jego kolej żeby się ładnie zadomowić :D

    Felinka co Ty tam łykasz na ten śluz? Ja kiedyś wspominałam, że po tabsach anty miałam sahare, teraz jest trochę lepiej, ale nadal słabo, więc też bym chciała trochę popracować nad tym :D coś słyszałam o flegaminie czy acc, a te zioła myślisz że też wpływają na ilość?

    Jeśli macie dla mnie jakieś rady w kwesti przygotowania do starań to przyjme wszystkie 🙏

    Życzę Wam miłego weekendu dziewczyny <3

    Kochana oczywiście zostań z nami i pisz pisz :) dużo i często :) będziesz na bieżąco i przygotowana na swoje starania :) Wasz plan brzmi naprawdę całkiem niezle :p nie jest powiedziane ze z urlopu nie wrócicie juz we trójkę :p często tak bywa, tego Wam życzę. Jeśli chodzi o przygotowania to podstawa: brak fajek! Zdrowsza dieta, trochę ruchu. Co do supli… na pewno kwas foliowy. Natomiast byłabym uważna z suplementowaniem czegoś, co być moze masz juz w normie. Moze lepiej na początku zrobić sobie badania z krwi żeby sprawdzić te wszystkie witaminy, magnezy, wapnie potasy, itd itp. Później hormonalne. Ale! To wszystko jest dosyć kosztowne jakby je zliczyć. Jeśli po naturalnych staraniach sie nie udaje, to warto przeprowadzić taka diagnostykę. A chyba najlepsza rada to udać sie do jakiegoś dobrego lekarza, opowiedzieć swoją historie i posłuchać jego rad: dotyczących badań i tego jak sie starać. Moze naturalnie z pomocą monitoringu na początek? :) jeśli jesteście zdrowi to juz moze zaskoczyć! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2021, 13:28

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaK wrote:
    Dzięki kochane za pocieszenie macie rację, ale ten lekarz tak mnie tymi statystykami zdolowal i też na tych grupach ciąż 1 trymestru te poronienia...

    Dobre wakacje to ważna sprawa właśnie my też tak chcieliśmy się zrelaksować odpocząć i zacząć działać już na urlopie:D

    Trzymam za was kciuki dziewczyny!
    Poronienie to nie reguła i zabraniam Ci tak myśleć! <3

    KarolaK lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Poronienie to nie reguła i zabraniam Ci tak myśleć! <3

    Zgadzam sie z prZedmowczynia i popieram! Jednak statystycznie częściej wszystko jest ok i proszę identyfikować sie z ta grupa :p

    KarolaK lubi tę wiadomość

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za rady i wsparcie! 🥺

    Felinka zamawiam ziółka, ja to uwielbiam wszelkie herbatki ziołowe, więc takie "suplementowanie" to będzie czysta przyjemność :)

    Tedka jeśli chodzi o badania i koszty, to mam z pracy pakiet Allianz i większość badań mam za darmo albo ze zniżką 💪 więc to na pewno mocno nam ułatwi sprawę. podepnę też mojego i też pójdzie w styczniu na jakieś badania, może nawet od razu nasienie zbadamy, żeby zobaczyć czy jemu też nie trzeba czegoś podkręcić. W poniedziałek zadzwonię do nich i poproszę może o listę polecanych ginekologów z okolicy i poczytam opinie :) masz rację z tymi suplami, lepiej najpierw posprawdzać niż namieszać niepotrzebnie.

    Ale jestem podekscytowana tym wszystkim! Szczerze mówiąc jeszcze rok temu w życiu bym nie pomyślała, że tak bardzo zapragnę dziecka, to w ogóle nie wchodziło w grę, nawet mieszkanie kupiliśmy malutkie, bo przecież "nigdy w życiu! żadnych dzieci!" więc po co nam dodatkowy pokój 🙈

    Kalina oby @ nie przyszła! 💪

    Tedka lubi tę wiadomość

    age.png
  • Margaret_ja Przyjaciółka
    Postów: 93 45

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w tej ciąży jest inaczej niż w tych ostatnich..
    w sumie z pierwszych dziwnych objawów był ból żołądka. I robiło mi sie duszno w ciepłych pomieszczeniach.
    Potem doszła tkliwości piersi, brzuch bolał mnie okresowo i w sumie tyle…
    Jakieś 3 dni po twierminie @ zaczęło się więcej różnych dolegliwości ale narazie nie jest to jakoś tragicznie.

    04.16, 08.16, 01.17 [*]
    08.19 - synek 17t[*]
    01.22 - 8 t [*]
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret_ja wrote:
    U mnie w tej ciąży jest inaczej niż w tych ostatnich..
    w sumie z pierwszych dziwnych objawów był ból żołądka. I robiło mi sie duszno w ciepłych pomieszczeniach.
    Potem doszła tkliwości piersi, brzuch bolał mnie okresowo i w sumie tyle…
    Jakieś 3 dni po twierminie @ zaczęło się więcej różnych dolegliwości ale narazie nie jest to jakoś tragicznie.

    No wlasnie. Zawsze zastanawiało mnie to czy brzuch boli typowo okresowo i dlaczego. Niektóre dziewczyny odróżniają ten bol od okresowego, a niektóre nie. Moje koleżanki opowiadały ze brzuch bolał je tak bardzo na okres, ze brały miliony tabletek, a okazało sie ze to ciąża. Tego typu historie sprawiają, ze mimo ze brzuch mnie boli to gdzies w środku nadal tli sie nadzieja, ze moze w tym miesiącu jednak @ sie nie pojawi.

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret_ja wrote:
    U mnie w tej ciąży jest inaczej niż w tych ostatnich..
    w sumie z pierwszych dziwnych objawów był ból żołądka. I robiło mi sie duszno w ciepłych pomieszczeniach.
    Potem doszła tkliwości piersi, brzuch bolał mnie okresowo i w sumie tyle…
    Jakieś 3 dni po twierminie @ zaczęło się więcej różnych dolegliwości ale narazie nie jest to jakoś tragicznie.
    A jak ze śluzem? Bo tu są opinie podzielone 🤔

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Margaret_ja Przyjaciółka
    Postów: 93 45

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    No wlasnie. Zawsze zastanawiało mnie to czy brzuch boli typowo okresowo i dlaczego. Niektóre dziewczyny odróżniają ten bol od okresowego, a niektóre nie. Moje koleżanki opowiadały ze brzuch bolał je tak bardzo na okres, ze brały miliony tabletek, a okazało sie ze to ciąża. Tego typu historie sprawiają, ze mimo ze brzuch mnie boli to gdzies w środku nadal tli sie nadzieja, ze moze w tym miesiącu jednak @ sie nie pojawi.


    Dlatego ja byłam pewna ze przyjdzie mi @, bo totalnie się niespodziewalam bo teoretycznie w dni płodne nie było żadnego seksu. A tu przez chorobę moja, owulacja mi się przesunęła o 5 dni i taka niespodzianka gdy totalnie odpuściłam.
    Czekałam sobie na okres a tu cisza…

    Felinka94 lubi tę wiadomość

    04.16, 08.16, 01.17 [*]
    08.19 - synek 17t[*]
    01.22 - 8 t [*]
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Dziękuję dziewczyny za rady i wsparcie! 🥺

    Felinka zamawiam ziółka, ja to uwielbiam wszelkie herbatki ziołowe, więc takie "suplementowanie" to będzie czysta przyjemność :)

    Tedka jeśli chodzi o badania i koszty, to mam z pracy pakiet Allianz i większość badań mam za darmo albo ze zniżką 💪 więc to na pewno mocno nam ułatwi sprawę. podepnę też mojego i też pójdzie w styczniu na jakieś badania, może nawet od razu nasienie zbadamy, żeby zobaczyć czy jemu też nie trzeba czegoś podkręcić. W poniedziałek zadzwonię do nich i poproszę może o listę polecanych ginekologów z okolicy i poczytam opinie :) masz rację z tymi suplami, lepiej najpierw posprawdzać niż namieszać niepotrzebnie.

    Ale jestem podekscytowana tym wszystkim! Szczerze mówiąc jeszcze rok temu w życiu bym nie pomyślała, że tak bardzo zapragnę dziecka, to w ogóle nie wchodziło w grę, nawet mieszkanie kupiliśmy malutkie, bo przecież "nigdy w życiu! żadnych dzieci!" więc po co nam dodatkowy pokój 🙈

    Kalina oby @ nie przyszła! 💪
    Trochę Ci nawet zazdroszczę bo u nas oprócz starań to wieje nudą 🙈 trzymam kciuki aby wszystko się udało i szło zgodnie z planem! I oczywiście życzę abyście z wakacji wrócili w powiększonym gronie 😏 <3

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • TuMon Znajoma
    Postów: 24 7

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Powtórz koniecznie :)

    A ja dzisiaj zaobserwowałam dziwną rzecz. I to nawet nie ja tylko mój chłop.
    Z rana przed pracą naszła go chęć na przytulanki. Po skończeniu (bez finału, raczej spontaniczna szybka zabawa) spytał mnie czy smarowałam czymś pusie 🙈 ja zdziwiona mówię że nie 🤨 pierwszy raz w życiu miałam tak dużo białego jak krem śluzu. Wyglądał jak krem Nivea dosłownie tylko taki rozrzedzony 😳 nigdy w życiu nie miałam takiej sytuacji.

    Ja na drugi dzień po owulacji taki miałam i utrzymuje się do teraz z tym, że teraz jest taki lekko wodnisty ale nadal biały? Mleczny? Ale to chyba to samo🤪 , szyjka na górze i zamknięta. Teraz bez wkładki nie wychodzę z domu, bo bym miała ocean, czasami to nawet mam wrażenie, że to okres, bo różnie może być (8.12 +/- 3 dni implantacja) ale nie plamiłam tylko lekko zabarwiony śluz ale naprawdę lekko, a i to co przemówiło, że coś tam się może dzieje była warga... i moja pierwsza myśl wtf? Była purpurowa, myślałam, że może źle siedziałam, gacie zle się ułożyły 🤣 ale przeczytałam ,że to bardzo wczesny objaw ciąży. Więc zaglądajcie i tam 😉 chociaż no nie sposób tego przeoczyć.

    Ja jutro kolejny test, tylko nie wiem z jakiego moczu rano,czy wieczorem, bo ten co robilam to tak wieczorem i nie wiem czy to dlatego ta druga taka niemrawa wyszła 😑

‹‹ 1102 1103 1104 1105 1106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ