X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mój facet nie chce słyszeć o lekarzach. On nie ma problemu.
    Nie chce zmienić sposobu żywienia, nie chce brać suplementów. Miał pić zioła ze mną, zamówiłam 4op i nie napił się ani razu. Chcę dziecka ale nie robi nic aby te dziecko było.
    Ja juz na prawdę nie mam sił. Nawet straciłam ochotę na to aby z nim rozmawiać. Na siłę dziś dałam mu buzi przed wyjściem bo mnie od niego odepchnęło a co mówić o jakimkolwiek seksie.
    Dziękuję za słowa wsparcia <3

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2021 1236

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    No właśnie mój facet nie chce słyszeć o lekarzach. On nie ma problemu.
    Nie chce zmienić sposobu żywienia, nie chce brać suplementów. Miał pić zioła ze mną, zamówiłam 4op i nie napił się ani razu. Chcę dziecka ale nie robi nic aby te dziecko było.
    Ja juz na prawdę nie mam sił. Nawet straciłam ochotę na to aby z nim rozmawiać. Na siłę dziś dałam mu buzi przed wyjściem bo mnie od niego odepchnęło a co mówić o jakimkolwiek seksie.
    Dziękuję za słowa wsparcia <3

    Asz, to uparta chłopina. Nie wiem co mam Ci odpowiedzieć kochana i jak pocieszyć. Jedynym rozwiązaniem byłaby szczera rozmowa między Wami chyba, ale na to też trzeba chęci. Wydaje mi się, że albo on nie zdaje sobie sprawy z tego wszystkiego (a może tak być, to tylko faceci :P) albo jest jakieś drugie dno tego wszystkiego, o czym nie chce powiedzieć.

    Mimo wszystko nie trać nadziei, ale może kilka dni małego foszka nie zaszkodzi :P

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Asz, to uparta chłopina. Nie wiem co mam Ci odpowiedzieć kochana i jak pocieszyć. Jedynym rozwiązaniem byłaby szczera rozmowa między Wami chyba, ale na to też trzeba chęci. Wydaje mi się, że albo on nie zdaje sobie sprawy z tego wszystkiego (a może tak być, to tylko faceci :P) albo jest jakieś drugie dno tego wszystkiego, o czym nie chce powiedzieć.

    Mimo wszystko nie trać nadziei, ale może kilka dni małego foszka nie zaszkodzi :P
    On dobrze widzi to że jest coś nie tak od wczoraj bo widzę po jego zachowaniu. Tylko że ja już nie mam chęci rozmawiać, bo płaczę po kątach a jakby mi przyszło wyrzucić z siebie wszystko to chyba bym w ogóle się rozsypała.
    Edit : może jak się uspokoje to spróbuję jeszcze raz z nim pogadać.
    Dziękuję Wam że jesteście ze mną ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2021, 08:56

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka, a ja uważam, że powinnaś mu powiedzieć, że on sprawia, że czujesz się jakbyś tylko Ty chciała tego dziecka. Albo mu napisz smsa czy na messengerze, czasem tak jest łatwiej ubrać myśli w słowa. Wyrzuć to z siebie w jakikolwiek sposób, niech on sobie doskonale zdaje sprawę z tego jak to na Ciebie wpływa. Im trzeba prosto z mostu mówić o naszych uczuciach, bo oni się naprawdę nie domyślą. Tłucz mu do łba stopniowo to co trzeba, tylko na spokojnie, nigdy w nerwach. Trzymaj się tam, nie załamuj, tule mocno <3

    Felinka94, KarolaK lubią tę wiadomość

    age.png
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2021 1236

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    On dobrze widzi to że jest coś nie tak od wczoraj bo widzę po jego zachowaniu. Tylko że ja już nie mam chęci rozmawiać, bo płaczę po kątach a jakby mi przyszło wyrzucić z siebie wszystko to chyba bym w ogóle się rozsypała.
    Edit : może jak się uspokoje to spróbuję jeszcze raz z nim pogadać.
    Dziękuję Wam że jesteście ze mną ❤️

    Wiesz, moze to i nie bedzie dobra rada, ale może dość plakania po kątach!
    Niech kurna zobaczy, że płaczesz przez jego podejście, jak Ci przykro, ile to dla Ciebie znaczy! Nosz kurde... Może jak mu wykrzyczysz, to w końcu dotrze do tej makówki upartej. Niech powie szczerze o co chodzi, najgorsza prawda jest lepsza niż kłamstwo i zwodzenie. Inaczej będziecie sie tak co miesiąc migać i Ty bedziesz płakać, a on będzie zadowolony unikał.
    Zdenerwował mnie :P

    Hania123 lubi tę wiadomość

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Felinka, a ja uważam, że powinnaś mu powiedzieć, że on sprawia, że czujesz się jakbyś tylko Ty chciała tego dziecka. Albo mu napisz smsa czy na messengerze, czasem tak jest łatwiej ubrać myśli w słowa. Wyrzuć to z siebie w jakikolwiek sposób, niech on sobie doskonale zdaje sprawę z tego jak to na Ciebie wpływa. Im trzeba prosto z mostu mówić o naszych uczuciach, bo oni się naprawdę nie domyślą. Tłucz mu do łba stopniowo to co trzeba, tylko na spokojnie, nigdy w nerwach. Trzymaj się tam, nie załamuj, tule mocno <3
    Zrobię tak o ile mi nerwy zejdą...
    Dziękuję 🥰

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Wiesz, moze to i nie bedzie dobra rada, ale może dość plakania po kątach!
    Niech kurna zobaczy, że płaczesz przez jego podejście, jak Ci przykro, ile to dla Ciebie znaczy! Nosz kurde... Może jak mu wykrzyczysz, to w końcu dotrze do tej makówki upartej. Niech powie szczerze o co chodzi, najgorsza prawda jest lepsza niż kłamstwo i zwodzenie. Inaczej będziecie sie tak co miesiąc migać i Ty bedziesz płakać, a on będzie zadowolony unikał.
    Zdenerwował mnie :P
    Ja ogólnie jestem nerwowa strasznie. Ale wczoraj zamiast nerwami zareagowałam totalnym milczeniem. Ogarnął mnie taki wewnętrzny smutek, żal i ból, że mi po prostu słów zabrakło.
    Albo mu dziś napisze jak się uspokoje, albo pogadam jak wróci z pracy wieczorem. Dziękuję <3

    Tedka lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • KarolaK Koleżanka
    Postów: 50 31

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma ma rację! Ja jak czasem mam problem z powiedzeniem czegoś bo wiem że nerwy wezmą górę to pisze mu maila albo wiadomośc...mój mąż np okazało się że nie rozumiał jak Bardzo chcę i dlaczego teraz a nie za rok czy dwa lata i trafiło w końcu
    Trzymam kciuki żeby u Ciebie rozmowa się udała i trafiło że niego :*

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaK wrote:
    Wjedzma ma rację! Ja jak czasem mam problem z powiedzeniem czegoś bo wiem że nerwy wezmą górę to pisze mu maila albo wiadomośc...mój mąż np okazało się że nie rozumiał jak Bardzo chcę i dlaczego teraz a nie za rok czy dwa lata i trafiło w końcu
    Trzymam kciuki żeby u Ciebie rozmowa się udała i trafiło że niego :*
    Ja mu powiem na pewno. Tylko musi mi minąć nerw bo z rozmowy w nerwach to ja mogę rozpętać wojnę światową 🙈

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś spadek o 0.25 więc małpa nadchodziiii wielkimi krokami 😃

  • Hakuna Nowa
    Postów: 1 2

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, starajac sie o dziecko często czytałam Wasze opowieści, szukałam u Was objawów takich jak u mnie. Obiecałam sobie, że kiedy mi się uda opowiem Wam o moich objawach. Udało się 😁 w nocy z 9 dpo na 10dpo miałam glupi sen. W moim śnie robiłam test ciążowy, wyszedł on negatywny co oczywiście było przykre. Obudziłam się i zrobiłam test a tu zaskoczenie: cień cienia sie pojawił. Pojechałam do apteki i kupilam dwa testy innych firm. Zrobiłam je w pracy, obydwa mialy juz widoczne kreski, blade ale mocniej widoczne. Przed testowaniem oczywiście ból podbrzusza czasem zlokalizowany na środku czasem po bokach (jak jajniki), zmęczenie, biegunki, złapałam infekcję (katar i kaszel) to akurat bylo dziwne bo ja baaardzo rzadko miewam takie infekcje a tu dwa razy infekcje miesiąc po miesiącu. W dniach po testach najwyraźniejsze objawy to bardzo duże wachania nastroju ( ogólnie jestem spokojnym człowiekiem, z mężem nie pokłociliśmy sie nigdy, teraz przez kilka dni zdążyłam pokłócić się z mężem, zrobić awanturę w pracy, obrazić się na mame bo powiedziała, że troszkę przytyłam, co chwila płaczę zaraz się śmieję a za chwilę mam ochotę kogoś udusić, wiem wiem pms też ma taki objaw ale u mnie nigdy nie był aż tak nasilony jak teraz. Zazwyczaj potrafiłam się kontrolować a teraz nawet na mojego szefa się wydarłam) ból piersi, bardzo wrażliwe sutki, ból pleców, ból jak na miesiączkę, straszne zaparacia dodatkowo zauważyłam, że bardzo ciężko jest mi spiąć mięśnie brzucha, mam wrażenie, że jest taki rozluzniony a jednocześnie twardy przez zaparcia. Wszystkie te objawy są u mnie zdecydowanie silniejsze niż przy pms.
    Wiem, że każda z nas ma inne objawy ale może ktoś akurat ma podobne objawy do moich 😁

    Wjedzma, Felinka94 lubią tę wiadomość

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hakuna, gratulacje! <3

    Dzięki za podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami :D z tego co wymieniłaś to u mnie właśnie też ból raz po środku, raz w jajnikach (częściej lewy), zmęczona jestem bardzo ostatnio, też jestem przeziębiona, no i oczywiście wahania nastroju, ale u mnie to akurat jest norma przed okresem, także nie biorę tego pod uwagę nawet 😁 no i wczoraj zauważyłam kropeczke krwi w śluzie, co może zwiastować okres, albo być objawem późnego zagnieżdżenia.

    Co mnie zastanawia to że przed @ zawsze nabieram wody, czuję się spuchnięta, a teraz nic. Także czekam cierpliwie, już nie testuje, jak okres nie przyjdzie przez weekend to zatestuję w poniedziałek :)

    A powiedz no jak u Ciebie z szyjką macicy? Bo ja właśnie wczoraj zauważyłam że jest nagle jakaś taka wygięta do tyłu i się zastanawiam czy to jakiś zwiastun dwóch kresek czy nie bardzo. U mnie albo jawią się jakieś super bladziochy, albo mam zwidy :D

    Felinka94 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hakuna fajnie że się Z nami podzieliłaś swoją historia, to da dziewczynom nadzieję ❤️ No i gratulacje of kors! 🎊🎊🎊

    Doris który dzień cyklu? Obniżenie może zwiastować zagnieżdżenie 🤭

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris 11 dpo , więc to wcale nie musi być zwiastun @ tak jak Felinka mówi :) tym bardziej że owulka prawdopodobnie była 18 dc, więc na okres trochę za wcześnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2021, 12:14

    Felinka94 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Doris 11 dpo , więc to wcale nie musi być zwiastun @ tak jak Felinka mówi :) tym bardziej że owulka prawdopodobnie była 18, więc na okres trochę za wcześnie
    Uff dobrze ze ktoś mnie poparł 🙈

    Już się bałam że z tych nerw plotę głupoty 🤣

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Uff dobrze ze ktoś mnie poparł 🙈

    Już się bałam że z tych nerw plotę głupoty 🤣



    Przy moim stanie i stanie mojego starego baaaardzo wątpliwe 🤔🤔

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris98 wrote:
    Przy moim stanie i stanie mojego starego baaaardzo wątpliwe 🤔🤔
    Pisała jedna dziewczyna tu że na początku miesiąca dostali wyniki męża które były kiepskie więc odpuścili starania a tu na teście dwie krechy jak w mordę strzelił 🙈 także wszystko jest możliwe 💪

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Pisała jedna dziewczyna tu że na początku miesiąca dostali wyniki męża które były kiepskie więc odpuścili starania a tu na teście dwie krechy jak w mordę strzelił 🙈 także wszystko jest możliwe 💪



    Zobaczymy , ale ja obstawiam na nie 😄😄 strasznie jestem dziś zmęczona wiec wszystko za moją @ przemawia 😃😃

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris98 wrote:
    Zobaczymy , ale ja obstawiam na nie 😄😄 strasznie jestem dziś zmęczona wiec wszystko za moją @ przemawia 😃😃
    Mimo wszystko trzymam kciuki za to aby jednak się nie pojawiła ✊✊

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Mimo wszystko trzymam kciuki za to aby jednak się nie pojawiła ✊✊


    Felinka okaże się za 3 dni 😃😃 chociaznu mnie może przyjść i za dwa tygodnie 🤣🤣

‹‹ 1098 1099 1100 1101 1102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ