X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 24 kwietnia 2023, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj test wątpliwy na pewno kreska nie ściemniała ale już robiłam inny test więc może pojadę do apteki po ten bobo i zobaczę co się stanie.

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1157 527

    Wysłany: 24 kwietnia 2023, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ropuszka wrote:
    U mnie dzisiaj test wątpliwy na pewno kreska nie ściemniała ale już robiłam inny test więc może pojadę do apteki po ten bobo i zobaczę co się stanie.
    Podobno bobo są takie sobie
    Ale trzymam 🤞🏻

  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 24 kwietnia 2023, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie stwierdziłam ze nie bede bawić się w te testy i pojechalam na betę

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1157 527

    Wysłany: 24 kwietnia 2023, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ropuszka wrote:
    Wlasnie stwierdziłam ze nie bede bawić się w te testy i pojechalam na betę
    Dawaj znać jak coś ! 😊

  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 24 kwietnia 2023, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero po 20 mam mieć wyniki 😔
    Ja nie wiem czemu tu dziewczyny zawsze parę godzin i mają a tu trzeba tyle czekać😔
    Ale oczywiście dam znać ☺️

  • Madeline Autorytet
    Postów: 381 294

    Wysłany: 24 kwietnia 2023, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ropuszka wrote:
    Dopiero po 20 mam mieć wyniki 😔
    Ja nie wiem czemu tu dziewczyny zawsze parę godzin i mają a tu trzeba tyle czekać😔
    Ale oczywiście dam znać ☺️
    Słusznie, mi wychodzą blade testy, a wlasnie udało mi się dzisiaj odebrać już betę 165,33 (a jestem 1dzien przed terminem 🐒)! Po poprzednim biochemie i becie 18.31 ,to jest spooora różnica.
    Powtarzam za dwa dni i mam nadzieję,że to raczej dobry znak już...

    Dziewczyny,na szybciku nadrabiam co u Was i mimo wszystko Evvee nie poddawaj się! Ropuszka,czekam na Twój wynik bety! Niech te króliczki wiosenne przynoszą wiele dobrego :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2023, 16:45

    preg.png

    06.07 7,86cm (13+6 OM)
    26.06 💙 chłopak, 7,00 cm, 12+3 wg OM ,13+1 wg USG
    26.05 słychać ❤️, 1,75cm. 8+1
    10.05 1sze USG - bije ♥️ 3,2mm, 6.tc
  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1157 527

    Wysłany: 24 kwietnia 2023, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madeline wrote:
    Słusznie, mi wychodzą blade testy, a wlasnie udało mi się dzisiaj odebrać już betę 165,33 (a jestem 1dzien przed terminem 🐒)! Po poprzednim biochemie i becie 18.31 ,to jest spooora różnica.
    Powtarzam za dwa dni i mam nadzieję,że to raczej dobry znak już...

    Dziewczyny,na szybciku nadrabiam co u Was i mimo wszystko Evvee nie poddawaj się! Ropuszka,czekam na Twój wynik bety! Niech te króliczki wiosenne przynoszą wiele dobrego :))
    Czekaj czekaj, czyli jesy znacznie lepiej ! Jeju trzymam mocno kciuki 🥹🥹🥹
    Ja jutro okres ale mnie zbiera .. robiłam dziś znów test z nadzieja ze coś soe pojawi ale biało 😳

    Madeline lubi tę wiadomość

  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 24 kwietnia 2023, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madeline wrote:
    Słusznie, mi wychodzą blade testy, a wlasnie udało mi się dzisiaj odebrać już betę 165,33 (a jestem 1dzien przed terminem 🐒)! Po poprzednim biochemie i becie 18.31 ,to jest spooora różnica.
    Powtarzam za dwa dni i mam nadzieję,że to raczej dobry znak już...

    Dziewczyny,na szybciku nadrabiam co u Was i mimo wszystko Evvee nie poddawaj się! Ropuszka,czekam na Twój wynik bety! Niech te króliczki wiosenne przynoszą wiele dobrego :))
    Madeline to trzymam kciuki aby wzrastało prawidłowo☺️ ja jakoś straciłam nadzieję bo dziś brzuch mocno okresowo i śluz się zrobił rzadki jakbym się ssiusiala 😔 muszę wytrzymać do rana jakos 😬
    Evvee jesteśmy z Tobą co by się nie działo i trzymam mooocno kciuki za nas wszystkie oczywiście ♥️

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1157 527

    Wysłany: 24 kwietnia 2023, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ropuszka wrote:
    Madeline to trzymam kciuki aby wzrastało prawidłowo☺️ ja jakoś straciłam nadzieję bo dziś brzuch mocno okresowo i śluz się zrobił rzadki jakbym się ssiusiala 😔 muszę wytrzymać do rana jakos 😬
    Evvee jesteśmy z Tobą co by się nie działo i trzymam mooocno kciuki za nas wszystkie oczywiście ♥️
    Zawsze miałaś tak przed okresem ze mokro ?

  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 24 kwietnia 2023, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ropuszka wrote:
    Madeline to trzymam kciuki aby wzrastało prawidłowo☺️ ja jakoś straciłam nadzieję bo dziś brzuch mocno okresowo i śluz się zrobił rzadki jakbym się ssiusiala 😔 muszę wytrzymać do rana jakos 😬
    Evvee jesteśmy z Tobą co by się nie działo i trzymam mooocno kciuki za nas wszystkie oczywiście ♥️

    Ja za to pierwszy raz mam tak wodnisty śluz utrzymujący się już parę dni i to w tej fazie cyklu. To zawsze jest twój zwiastun okresu?

    Dopytuję, bo was tu nieśmiało wszystkie podpatruję i kibicuję każdej 😊 a jak wspominałam u mnie pierwszy raz taki wodnisty śluz.. zawsze po plodnych jestem lepka i taka ala sucha póki się nie podjaram 🙈 a teraz od końca plodnych cieknie ze mnie jakbym wlasnie się posiusiała 😅 9dpo, dzisiaj biało.

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1157 527

    Wysłany: 24 kwietnia 2023, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avonid wrote:
    Ja za to pierwszy raz mam tak wodnisty śluz utrzymujący się już parę dni i to w tej fazie cyklu. To zawsze jest twój zwiastun okresu?

    Dopytuję, bo was tu nieśmiało wszystkie podpatruję i kibicuję każdej 😊 a jak wspominałam u mnie pierwszy raz taki wodnisty śluz.. zawsze po plodnych jestem lepka i taka ala sucha póki się nie podjaram 🙈 a teraz od końca plodnych cieknie ze mnie jakbym wlasnie się posiusiała 😅 9dpo, dzisiaj biało.
    Odczekaj do 14 dpo bo brzmi obiecująco :)

  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 24 kwietnia 2023, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Odczekaj do 14 dpo bo brzmi obiecująco :)
    Taki miałam zamiar od początku ale wiesz jak to jest 😅🙈 ja z tym BARDZO niecierpliwych 😂

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1157 527

    Wysłany: 24 kwietnia 2023, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avonid wrote:
    Taki miałam zamiar od początku ale wiesz jak to jest 😅🙈 ja z tym BARDZO niecierpliwych 😂
    Wiem jestem taka sama od 10/9 dpo zrobiłam 6 testów 😂
    I właśnie mam początki okresu .. 🥺

  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 24 kwietnia 2023, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do dupy.
    Masz przynajmniej jasną sytuację.. i chociaż to mało pocieszające poród w zimę na pewno jest fatalny!
    Trzymam kciuki za kolejne cykle ❤ długo się staracie?

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1157 527

    Wysłany: 24 kwietnia 2023, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avonid wrote:
    Do dupy.
    Masz przynajmniej jasną sytuację.. i chociaż to mało pocieszające poród w zimę na pewno jest fatalny!
    Trzymam kciuki za kolejne cykle ❤ długo się staracie?
    Mam świadomość ze moja anemia to powód tego ze jest kiepsko zajść .. ale mam nadzieje ze się podreperuje troszkę .. liczę ze maj będzie łaskawy bo dni płodne mam w punkt jak mąż zjedzie na tydzień urlopu 🥹
    Niee, to dopiero drugi cykl , mam już synka ale marzy mi się duża rodzinka
    A wy ?

  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 24 kwietnia 2023, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To będziecie mieli kiedy szaleć 😁
    My łącznie może z 7/8 cykli ale rozciągnięte na przestrzeni ponad roku. Generalnie na początku poprostu przestaliśmy się zabezpieczać ale nic się nie działo więc zaczęłam kombinować z ovu. Męczę się od 2 lat z przerwami (w tych przerwach próbowalismy) z infekcjami.. generalnie teraz miało być już definitywnie ok, wymaz czysty, wrocilismy do starań i po płodnych uderzyło znowu ale o dziwo przeszło samo 🤷‍♀️ jestem z ginem na telefonie, na dniach ide na kontrolną krew/mocz (robię ostatnimi czasy co 3 miechy 😂). Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie.

  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej przepraszam wczoraj się podlamalam beta 0,5... I znów pytania kurcze zawsze robię w tym samym laboratorium bo to jedyne w mojej okolicy i zawsze miałam wynik mniej niż <0,2 a teraz taki wynik... A co do śluzu to sprawdziłam i przez ostatnie 3 cykle przed okresem miałam śluz kremowy

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1157 527

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avonid wrote:
    To będziecie mieli kiedy szaleć 😁
    My łącznie może z 7/8 cykli ale rozciągnięte na przestrzeni ponad roku. Generalnie na początku poprostu przestaliśmy się zabezpieczać ale nic się nie działo więc zaczęłam kombinować z ovu. Męczę się od 2 lat z przerwami (w tych przerwach próbowalismy) z infekcjami.. generalnie teraz miało być już definitywnie ok, wymaz czysty, wrocilismy do starań i po płodnych uderzyło znowu ale o dziwo przeszło samo 🤷‍♀️ jestem z ginem na telefonie, na dniach ide na kontrolną krew/mocz (robię ostatnimi czasy co 3 miechy 😂). Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie.
    Ojeju to troszkę się gimnastykujecie ! Nie wiem czemu jak się chce dzieciątko to tak pod górę , a jak się nie chce to się trafi brzydko mówiąc ..
    miałam dziś dostać okres i narazie cisza 😳

    Avonid lubi tę wiadomość

  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Ojeju to troszkę się gimnastykujecie ! Nie wiem czemu jak się chce dzieciątko to tak pod górę , a jak się nie chce to się trafi brzydko mówiąc ..
    miałam dziś dostać okres i narazie cisza 😳

    Trzymam kciuki żeby się nie zjawił! ❤

  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ropuszka wrote:
    Hej przepraszam wczoraj się podlamalam beta 0,5... I znów pytania kurcze zawsze robię w tym samym laboratorium bo to jedyne w mojej okolicy i zawsze miałam wynik mniej niż <0,2 a teraz taki wynik... A co do śluzu to sprawdziłam i przez ostatnie 3 cykle przed okresem miałam śluz kremowy

    Powtórz bete! I dawaj znać 😁

‹‹ 1191 1192 1193 1194 1195 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ