X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Madeline Autorytet
    Postów: 381 294

    Wysłany: 26 kwietnia 2023, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avonid wrote:
    U mnie póki co biało 😭 mam coraz większe przeczucie ze nic z tego nie będzie
    Za dużo o tym myślisz,zajmij czymś głowę, ręce, umów się na spotkania. Małpa zwyczajowo powinna przyjść 14 dpo. Jeszcze dluuugie 4 dni przed Tobą ☺️

    preg.png

    06.07 7,86cm (13+6 OM)
    26.06 💙 chłopak, 7,00 cm, 12+3 wg OM ,13+1 wg USG
    26.05 słychać ❤️, 1,75cm. 8+1
    10.05 1sze USG - bije ♥️ 3,2mm, 6.tc
  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1193 544

    Wysłany: 26 kwietnia 2023, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madeline wrote:
    Przyszła 🐒???? Przykro mi... Ale teraz zaczniesz od nowa i przynajmniej wiesz,na czym stoisz. Wiosna wiosna, niech zazieleni Twój wykres🌱
    Nowa energia do działania !
    A Ty jak się czujesz ? ❤️

  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 26 kwietnia 2023, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avonid jeszcze nie ma co tracić nadziei może test wyjść dopiero w dniu spodziewanej @ ile było tutaj przypadków jak dopiero nawet po tym terminie dopiero wychodziły wiec jak zawsze mowie sobie puki nie ma 🙈 zawsze jest nadzieja ☺️

    Avonid lubi tę wiadomość

  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 26 kwietnia 2023, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madeline wrote:
    Za dużo o tym myślisz,zajmij czymś głowę, ręce, umów się na spotkania. Małpa zwyczajowo powinna przyjść 14 dpo. Jeszcze dluuugie 4 dni przed Tobą ☺️

    Tak, wiem. Robotę układam sobie tak żeby jak najwięcej działać ale poranki i wieczory mnie trochę dobijają. Mój mówi że to nie jest możliwe żebym była taka miła i zrównoważona skoro miałabym mieć okres 🙈😂 normalnie pms daje popalić.

    Cieszę się natomiast bardzo twoim szczęściem ❤

  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 26 kwietnia 2023, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ropuszka wrote:
    Avonid jeszcze nie ma co tracić nadziei może test wyjść dopiero w dniu spodziewanej @ ile było tutaj przypadków jak dopiero nawet po tym terminie dopiero wychodziły wiec jak zawsze mowie sobie puki nie ma 🙈 zawsze jest nadzieja ☺️

    Zobaczymy 🤞

    Ropuszka lubi tę wiadomość

  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 26 kwietnia 2023, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ropuszka wrote:
    Zapisałam się na jutro na betę zobaczymy będę miała pewność w którą stronę pójdzie

    I jak tam?

  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 27 kwietnia 2023, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avonid wrote:
    I jak tam?
    Beta 21,4 ☺️

    Avonid lubi tę wiadomość

  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 27 kwietnia 2023, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ropuszka wrote:
    Beta 21,4 ☺️

    Widzisz! Dobrze że poszłaś ❤ trzymam kciuki żeby pieknie rosło!

  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 27 kwietnia 2023, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam pewna że to biochem teraz myślę że owulacjia mi się przesunęła na 17 DC ☺️ no nic na razie nie bede się zbytnio cieszyć po tych dwóch poronieniach

  • Landrii Autorytet
    Postów: 489 476

    Wysłany: 27 kwietnia 2023, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was w baaardzo wczesnej ciazy, kilka dni po owulacji miała biegunki albo ciągła potrzebę oddania dwójki? Co mnie też dziwi to że zawsze po owulacji aż do okresu jestem opuchnięta i waga pokazuje nawet 2kg więcej, a teraz po owulacji byłam opuchnięta może dwa dni i teraz już waga wróciła do normy.
    Nie mogę się doczekać testowania, od początku cyklu miałam przeczucie że to szczęśliwy miesiąc i mam nadzieję że miałam rację

    Zostałam mamą 25.04.2024 💓
  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 27 kwietnia 2023, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dwa dni tylko biegunkę a później mega zaparcia dlatego wiedziałam że coś jest na rzeczy bo ja zawsze przed okresem mam biegunkę ☺️ jeżeli u Ciebie to odstępstwo od normy to jak najbardziej może to być to ☺️

    Nasreen lubi tę wiadomość

  • kasia Autorytet
    Postów: 381 174

    Wysłany: 27 kwietnia 2023, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ropuszka wrote:
    Ja miałam dwa dni tylko biegunkę a później mega zaparcia dlatego wiedziałam że coś jest na rzeczy bo ja zawsze przed okresem mam biegunkę ☺️ jeżeli u Ciebie to odstępstwo od normy to jak najbardziej może to być to ☺️

    A opowiesz jakie jeszcze objawy miałaś? :) czułaś coś około tygodnia po owulacji? Ja mam od deóch dni takie bóle podbrzusza i jajnika intensywne a to jeszcze tydzień do czasu spodziewanej miesiączki bo mam cykle takie 32-35 dniowe.

    👩 32 -PCOS (AMH 10.2), niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 33 - wyniki nasienia w normie

    Starania od września 2021
    3 nieudane inseminacje

    12.05 rozpoczęcie💉
    16.05 kontrola - 10 🥚 na lewym i 10 🥚 na prawym jajniku, jeszcze niewielkie
    20.05 kontrola
  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 27 kwietnia 2023, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od owulacji ciągły ból jajników i ból jakby pochwy nie jakoś mocny ale odczuwalny i dyskomfort był przy współżyciu. no i od owulacji też pojawiło się u mnie takie kłucie pod pachami co jakiś czas .mpiersi bolały jak zwykle dopiero w dniu wzrostu bety odczuwałam mega rwące piersi jak się schylałam najbardziej ( dodam że jestem osobą z bardzo małymi piersiami) no i od wczoraj mega ból sutków taki że aż boli jak noszę stanik... Co do śluzu to był taki mleczny rozrzedzony i non stop czułam jak mi wypływa więc biegam non stop do toalety czy to nie małpa się pojawiła.

  • kasia Autorytet
    Postów: 381 174

    Wysłany: 27 kwietnia 2023, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ropuszka wrote:
    Od owulacji ciągły ból jajników i ból jakby pochwy nie jakoś mocny ale odczuwalny i dyskomfort był przy współżyciu. no i od owulacji też pojawiło się u mnie takie kłucie pod pachami co jakiś czas .mpiersi bolały jak zwykle dopiero w dniu wzrostu bety odczuwałam mega rwące piersi jak się schylałam najbardziej ( dodam że jestem osobą z bardzo małymi piersiami) no i od wczoraj mega ból sutków taki że aż boli jak noszę stanik... Co do śluzu to był taki mleczny rozrzedzony i non stop czułam jak mi wypływa więc biegam non stop do toalety czy to nie małpa się pojawiła.


    Ja mam właśnie takie same objawy jak Ty poza śluzem. Jest mleczny ale na ten moment mało, przy niektórym podcieraniu się nie ma wcale, więc czarno to widzę!
    Owulację miałam 17go dnia cyklu, czyli 21go kwietnia. Dzisiaj jest 23 dzień cyklu, więc minęło 6 dni od owulacji (potwierdzonej monitoringiem). Zastanawiam się kiedy ten śluz nasila się na tyle, że jest tak odczuwalny, jak Ty masz :D
    Do planowanego okresu mam 9 dni jeszcze, ja mam dość długie cykle. Ale jak tu nie analizować tych objawów jak ciągnie mnie podbrzusze bezustannie od 2 dni :<

    👩 32 -PCOS (AMH 10.2), niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 33 - wyniki nasienia w normie

    Starania od września 2021
    3 nieudane inseminacje

    12.05 rozpoczęcie💉
    16.05 kontrola - 10 🥚 na lewym i 10 🥚 na prawym jajniku, jeszcze niewielkie
    20.05 kontrola
  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 27 kwietnia 2023, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie jak popatrzysz dziewczyn wykresy to niektóre miała śluz a nie które mają totalna suszę ☺️ każda z nas jest inna ☺️

    kasia lubi tę wiadomość

  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 27 kwietnia 2023, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę jutro na betę, nie wytrzymam w niewiedzy dłużej 😅😂

  • Lorena Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 27 kwietnia 2023, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wczoraj byłam na monitoringu (17dc) i okazało się że owulacja była, tylko mam ciałko żółte krwotoczne. Czy ktoś ma jakieś z tym doświadczenia?

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 27 kwietnia 2023, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny 😊 troszkę mmnie tu nie było, ale potrzebowałam odpocząć od forum i tego ciągłego stresu.

    @ropuszka gratuluję 😍 cudna wiadomość!


    Ja dzisiaj mam 24dc, owulacje ponoć wg aplikacji miałam 14dc( zazwyczaj miałam koło 19-20). Ale wg nie mialam objawów typowo owulacyjnych jak zawsze, czyli mocny bol jajnika, podbrzusza, bardzo dużo śluzu. Śluz był, ale nie tyle co zawsze. Od wczoraj mam bardzo dużo białego śluzu, czuje jak leci. Temperatury nie mierzyłam, odpuściłam. Miała któraś tak że śluzem i coś to zwiastowało czy raczej na okres ? Dzisiaj jeszcze trochę pobolewa mnie podbrzusze

  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avonid daj znać oczywiście i trzymam mocno kciuki ☺️
    Lorena tak ja miałam ciałko krwotoczne i w następnym cyklu nie było po nim śladu więc nie denerwuj się to nic złego.
    Aga dziękuję Ci ślicznie i tfu tfu aby nie zapeszyc ☺️
    Z tym śluzem to praktycznie wszystko wyglądało u mnie tak samo tylko przed spodziewana małpa zmienił się na wodnisto kremowy 😉

  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki do 20 powinny być, ja cos czuje ze z moim szczęściem to @ przyjdzie przed wynikami 😅😂

‹‹ 1193 1194 1195 1196 1197 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ