X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avonid wrote:
    Wyniki do 20 powinny być, ja cos czuje ze z moim szczęściem to @ przyjdzie przed wynikami 😅😂
    Czekamy z niecierpliwością rozumiem Twoje obawy ale staraj się czymś zająć i tak nie myśleć o tym bo to tylko przysporzy Ci dodatkowego stresu ☺️

    Avonid lubi tę wiadomość

  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusto. Przykro bardzo ale juz przynajmniej wiem na czym stoję. Może w maju 😊

  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A który jesteś DC przypomnij mi ?

  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ropuszka wrote:
    A który jesteś DC przypomnij mi ?

    13dpo, 28dc

  • Lorena Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ropuszka wrote:
    Avonid daj znać oczywiście i trzymam mocno kciuki ☺️
    Lorena tak ja miałam ciałko krwotoczne i w następnym cyklu nie było po nim śladu więc nie denerwuj się to nic złego.
    Aga dziękuję Ci ślicznie i tfu tfu aby nie zapeszyc ☺️
    Z tym śluzem to praktycznie wszystko wyglądało u mnie tak samo tylko przed spodziewana małpa zmienił się na wodnisto kremowy 😉
    Jesli mogę spytać to czy podbrzusze z tej strony w której bylo ciałko, cały czas pobolewalo?

  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 29 kwietnia 2023, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak nawet podczas badania szyjki to od odczuwałam

    Pimpuś lubi tę wiadomość

  • Lorena Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 29 kwietnia 2023, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, trochę ulżyło 😌

  • Pimpuś Przyjaciółka
    Postów: 91 165

    Wysłany: 29 kwietnia 2023, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Dziewczyny !

    Jestem tu nowa. Z partnerem zaczęliśmy starania o dziecko. Cykle mam 25 dniowe. Za 5 dni ma pojawiać się @... Jednak liczę na to że ona nie nadejdzie bardzo bolą mnie piersi sa spuchnięta i pojawiają się niebieskie żyłki ( mam mały biust ). Nie wytrzymałam i zrobiłam test niestety negatywny. Czy jest to wgl możliwe aby się udało za pierwszym razem. Przeczytałam wszystkie wpisy i już sama nie wiem co mam myśleć 🤷.

    Ona 24 <3
    On 24 <3
    Razem od 1.02.2017r.
    ⛪ 14.07.2023 r.

    2 cs

    25.05. ⏸️ <3
    30.05. Tłuściutkie ⏸️

    Wizyta 12.06 🤞

    "Zawsze trzeba mieć nadzieje"
  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 29 kwietnia 2023, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz kiedy dokładnie miałaś owulację ? 5 dni przed @ test moze nie wykryć ciąży

  • Pimpuś Przyjaciółka
    Postów: 91 165

    Wysłany: 29 kwietnia 2023, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie wiem kiedy dokładnie miałam owulację coś pomiędzy 17 a 20 kwietnia sama już nie wiem 🤷

    Ona 24 <3
    On 24 <3
    Razem od 1.02.2017r.
    ⛪ 14.07.2023 r.

    2 cs

    25.05. ⏸️ <3
    30.05. Tłuściutkie ⏸️

    Wizyta 12.06 🤞

    "Zawsze trzeba mieć nadzieje"
  • Pimpuś Przyjaciółka
    Postów: 91 165

    Wysłany: 29 kwietnia 2023, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem niecierpliwa 5 dni to dla mnie wieczność 😔

    Ona 24 <3
    On 24 <3
    Razem od 1.02.2017r.
    ⛪ 14.07.2023 r.

    2 cs

    25.05. ⏸️ <3
    30.05. Tłuściutkie ⏸️

    Wizyta 12.06 🤞

    "Zawsze trzeba mieć nadzieje"
  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 29 kwietnia 2023, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam wyniki wszystkich badań.. d3 praktycznie nie mam 🤦‍♀️ reszta wskazuje na długotrwały stres, w którym zgadzam się że jestem i przed którym nie mogę uciec. Nic wskazującego na stan zapalny organizu.. powiedzcie mi czy jest szansa że problem z nqwracającymi infekcjami powoduje wlasnie stres?

  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 29 kwietnia 2023, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pimpuś wrote:
    Niestety nie wiem kiedy dokładnie miałam owulację coś pomiędzy 17 a 20 kwietnia sama już nie wiem 🤷
    Więc tym bardziej może nie wyjść jeszcze skoro nie jesteś pewna kiedy dokładnie owulacja wystąpiła musisz niestety uzbroić się nie w cierpliwość ewentualnie zrobić betę bo ona wyjdzie najwcześniej

    Pimpuś lubi tę wiadomość

  • Neverfull Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 kwietnia 2023, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny …
    Jestem tu nowa, staramy się o drugiego malucha od października:) w lutym CB, w marcu na bank coś się działo bo miałam wszytskie objawów - dreszcze, uderzenia gorąca, bóle jajników itp
    W tym miesiacu to mój 25 dc, miesiączki mam 33-35 dni owulacja Ok 17-19 dzień wg testów owulacyjnych ale robiłam je piereszy raz 🙈 oczywiście już mam uderzenia gorąca, dreszcze, pobolewa mnie brzuch… zapobiegawczo wzięłam duphaston z racji tej CB … najgorzej jest mi czekac te kolejne dni na testy - w sumie chciałam się wygadać🙉 wiem ze głupota robić wcześniej niż tego 30 dc ale znam siebie bo testów mam cała szufladę 😵‍💫 czy wy tez robicie nałogowo testy wiedząc ze to przecież bez sensu/za wczesnie żeby mogło mieć jakikolwiek sens?

  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 30 kwietnia 2023, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neverfull wrote:
    Hej Dziewczyny …
    Jestem tu nowa, staramy się o drugiego malucha od października:) w lutym CB, w marcu na bank coś się działo bo miałam wszytskie objawów - dreszcze, uderzenia gorąca, bóle jajników itp
    W tym miesiacu to mój 25 dc, miesiączki mam 33-35 dni owulacja Ok 17-19 dzień wg testów owulacyjnych ale robiłam je piereszy raz 🙈 oczywiście już mam uderzenia gorąca, dreszcze, pobolewa mnie brzuch… zapobiegawczo wzięłam duphaston z racji tej CB … najgorzej jest mi czekac te kolejne dni na testy - w sumie chciałam się wygadać🙉 wiem ze głupota robić wcześniej niż tego 30 dc ale znam siebie bo testów mam cała szufladę 😵‍💫 czy wy tez robicie nałogowo testy wiedząc ze to przecież bez sensu/za wczesnie żeby mogło mieć jakikolwiek sens?

    Tak 😅 ja zdecydowanie nałogowo robię testy i tez jestem z tych niecierpliwych. Teraz cały cykl przede mną a ja juz myślę o tym ze nie mogę doczekać się sprawdzania kolejnego miesiąca. Z tym że w moim przypadku dziala to na mnie destrukcyjnie. Cieszę się, że w kwietniu zrobilam betę przynajmniej okres mnie nie zaskoczył i przeszłam to ciut lepiej.

  • Jagoda2222 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 maja 2023, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, od wczoraj wieczora bardzo boli mnie brzuch w podbrzuszu( najbardziej czuje kłucie prawego jajnika) czasami mam mdłości ale robiłam już 3 testy i nic, negatywne. Jutro ma być miesiączka ale nic się na nią nie zapowiada zbytnio. Brzuch mnie boli tak jakbym już miała 2-3 dzień jej.
    A śluz jasny kremowy. Piersi są troszeczkę tkliwe.
    Czy to mogłaby być ciąża ?

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1193 544

    Wysłany: 3 maja 2023, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda2222 wrote:
    Hej dziewczyny, od wczoraj wieczora bardzo boli mnie brzuch w podbrzuszu( najbardziej czuje kłucie prawego jajnika) czasami mam mdłości ale robiłam już 3 testy i nic, negatywne. Jutro ma być miesiączka ale nic się na nią nie zapowiada zbytnio. Brzuch mnie boli tak jakbym już miała 2-3 dzień jej.
    A śluz jasny kremowy. Piersi są troszeczkę tkliwe.
    Czy to mogłaby być ciąża ?
    Nie wydaje mi się , po prostu zaczyna się nowy cykl powoli

  • Leikram Debiutantka
    Postów: 14 13

    Wysłany: 3 maja 2023, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Nie wydaje mi się , po prostu zaczyna się nowy cykl powoli

    Jak rozpoznać czy to okres czy ciąża, kiedy wszystkie objawy mogą oznaczać i jedno i drugie 😅? Tu podłączam się do grona niecierpliwych, testy codziennie, szukam objawów których nie ma, ale w sumie czuję się tak samo jak w każdym nieudanym cyklu... Dziś 10 dpo, temperatura ciągle powyżej 37 st., ale test wyszedł negatywny i już nie liczę na nic więcej :( ciekawa jestem, jak to jest, kiedy się udaje, znam historie, że niektóre kobiety błyskawicznie czują, wiedzą, że są w ciąży. Miała tak któraś?

    👩'92
    👨'88
    💒 04.06.22
    Starania od 11.2022.
    IO, macica dwurożna.

    19.12.23 ⏸

    Proszę zostań 🙏
  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1193 544

    Wysłany: 3 maja 2023, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leikram wrote:
    Jak rozpoznać czy to okres czy ciąża, kiedy wszystkie objawy mogą oznaczać i jedno i drugie 😅? Tu podłączam się do grona niecierpliwych, testy codziennie, szukam objawów których nie ma, ale w sumie czuję się tak samo jak w każdym nieudanym cyklu... Dziś 10 dpo, temperatura ciągle powyżej 37 st., ale test wyszedł negatywny i już nie liczę na nic więcej :( ciekawa jestem, jak to jest, kiedy się udaje, znam historie, że niektóre kobiety błyskawicznie czują, wiedzą, że są w ciąży. Miała tak któraś?
    Śluz raczej jest takim pewniakiem, ale mogę się mylić bo lekarzem nie jestem
    Spokojnie 10 dpo całkiem wcześnie, poczekaj do 14 dpo nawet , masz pewność owulacji ?

    No ja przy pierwszej ciąży czułam ze coś jest nie tak , myślałam ze mam infekcje bakteryjna dlatego mi się okres spóźnia i miałam zamiast śluzu takie grudki jakby ścięte białko jajka w jajecznicy 😜

  • Leikram Debiutantka
    Postów: 14 13

    Wysłany: 4 maja 2023, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Śluz raczej jest takim pewniakiem, ale mogę się mylić bo lekarzem nie jestem
    Spokojnie 10 dpo całkiem wcześnie, poczekaj do 14 dpo nawet , masz pewność owulacji ?

    No ja przy pierwszej ciąży czułam ze coś jest nie tak , myślałam ze mam infekcje bakteryjna dlatego mi się okres spóźnia i miałam zamiast śluzu takie grudki jakby ścięte białko jajka w jajecznicy 😜

    Monitora nie było, ale sądzę, że tak, wszystkie objawy książkowo 🤷‍♀️

    👩'92
    👨'88
    💒 04.06.22
    Starania od 11.2022.
    IO, macica dwurożna.

    19.12.23 ⏸

    Proszę zostań 🙏
‹‹ 1194 1195 1196 1197 1198 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ