X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 20 maja 2023, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Jak jest beta <2.3 oznacza ujemną betę tak samo jak<0.01 ☺️ oznacza to nie mniej nie więcej betę 0 😔

    Okej, myślałam że przy braku wątpliwości zawsze pokaże <0.01 lub <0.02.. dobrze wiedzieć że jednak nie zawsze.. a wiesz bubu skąd takie różnice?

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1132 507

    Wysłany: 20 maja 2023, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Jak jest beta <2.3 oznacza ujemną betę tak samo jak<0.01 ☺️ oznacza to nie mniej nie więcej betę 0 😔
    Dziś mam 10 dpo, myślisz by powtórzyć w pon ?

  • Joan31 Autorytet
    Postów: 519 360

    Wysłany: 20 maja 2023, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Dziś mam 10 dpo, myślisz by powtórzyć w pon ?
    Powtórz bo mogło się coś poprzesuwać. Zagnieżdżenie jest do 12 dni

    preg.png
    age.png
  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1132 507

    Wysłany: 20 maja 2023, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan31 wrote:
    Powtórz bo mogło się coś poprzesuwać. Zagnieżdżenie jest do 12 dni
    Może dopiero coś się zaczyna 🥹

  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 20 maja 2023, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee zrób powtórkę będziesz miała pewność co i jak.

    Moja suka stwierdziła po raz pierwszy w życiu że z wielką przyjemnością i sama z sobie bedzie trzymała swój łeb na moim brzuchu 🙈 znak? Ona raczej z tych co ewentualnie zaszczyci człowieka przytuleniem pupy do uda na kanapie 😂

    Joan31 lubi tę wiadomość

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1132 507

    Wysłany: 20 maja 2023, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avonid wrote:
    Evvee zrób powtórkę będziesz miała pewność co i jak.

    Moja suka stwierdziła po raz pierwszy w życiu że z wielką przyjemnością i sama z sobie bedzie trzymała swój łeb na moim brzuchu 🙈 znak? Ona raczej z tych co ewentualnie zaszczyci człowieka przytuleniem pupy do uda na kanapie 😂
    Hahahah coś musi być na rzeczy ! Wywąchała 🥰

  • Joan31 Autorytet
    Postów: 519 360

    Wysłany: 21 maja 2023, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam i niestety biało 😔
    Coraz bardziej bolą mnie jajniki więc muszę iść do gin bo coś mi to podejrzane jest może to być torbiel 🤔 może stąd te dziwne objawy

    preg.png
    age.png
  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1132 507

    Wysłany: 21 maja 2023, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan31 wrote:
    Zrobiłam i niestety biało 😔
    Coraz bardziej bolą mnie jajniki więc muszę iść do gin bo coś mi to podejrzane jest może to być torbiel 🤔 może stąd te dziwne objawy
    Tez biało mam ..
    koniecznie musimy iść do gina! Jutro się zapisz 😘

  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 21 maja 2023, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski a miałyście kiedyś tak że temperatura po owulacji sukcesywnie z dnia na dzień spadała wam w dół? Nie jestem dokładna w pomiarach - przyznaje się bez bicia.. ale w tym cyklu obstawiam 2 daty ew. Owulacji i dwa dni po drugiej dacie temp zaczela sobie tak po malutku lecieć w dół. Przy cyklach bezowulacyjnych coś takiego się dzieje? Nie zdarzały mi się takie cykle wczesniej (od kiedy obserwuję) ale czy to może być przyczyną?

    Przykro mi z powodu waszych bieli :(

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1132 507

    Wysłany: 21 maja 2023, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avonid wrote:
    Laski a miałyście kiedyś tak że temperatura po owulacji sukcesywnie z dnia na dzień spadała wam w dół? Nie jestem dokładna w pomiarach - przyznaje się bez bicia.. ale w tym cyklu obstawiam 2 daty ew. Owulacji i dwa dni po drugiej dacie temp zaczela sobie tak po malutku lecieć w dół. Przy cyklach bezowulacyjnych coś takiego się dzieje? Nie zdarzały mi się takie cykle wczesniej (od kiedy obserwuję) ale czy to może być przyczyną?

    Przykro mi z powodu waszych bieli :(

    Szczerze ? Ja się totalnie nie odnajduje w temp. Ja w tym cyklu miałam może kilka dni 37 później spadała 😵‍💫
    Wgl miałam raz może 35,8 temp docelowa 😂

  • Joan31 Autorytet
    Postów: 519 360

    Wysłany: 21 maja 2023, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Szczerze ? Ja się totalnie nie odnajduje w temp. Ja w tym cyklu miałam może kilka dni 37 później spadała 😵‍💫
    Wgl miałam raz może 35,8 temp docelowa 😂
    Mi ogólnie zawsze spada po owulacji. W tym cyklu mierze bardziej skrupulatnie ale i tak bez szału. w tym cyklu tak się utrzymuje na 36.8 a przed owu miałam 36.0. Myślę że żeby coś wyczytać z temp trzeba zawsze mierzyć o tej samej godzinie w łóżku przed wstaniem i tylko wtedy coś się widzi😊

    preg.png
    age.png
  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1132 507

    Wysłany: 21 maja 2023, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan31 wrote:
    Mi ogólnie zawsze spada po owulacji. W tym cyklu mierze bardziej skrupulatnie ale i tak bez szału. w tym cyklu tak się utrzymuje na 36.8 a przed owu miałam 36.0. Myślę że żeby coś wyczytać z temp trzeba zawsze mierzyć o tej samej godzinie w łóżku przed wstaniem i tylko wtedy coś się widzi😊
    A mierzysz w pochwie ?

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7593 9959

    Wysłany: 21 maja 2023, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avonid wrote:
    Okej, myślałam że przy braku wątpliwości zawsze pokaże <0.01 lub <0.02.. dobrze wiedzieć że jednak nie zawsze.. a wiesz bubu skąd takie różnice?
    Różnice wynikają z metody pomiaru, sprzętu ☺️ każde labo będzie miało inne normy ☺️ ale jak coś jest ze znakiem < to zawsze oznacza brak ciąży. Dopiero jeśli to byłby wynik 2.3 oznaczałoby startującą betę choć wtedy normy w labie są że ciąża jest od >5 czyli wartości 5 i w górę. Ale wiadomo beta startuje od 0 więc jeśli nie ma znaku mniejszości można się spodziewać że następny pomiar bhcg będzie powyżej 5 ☺️

    Avonid lubi tę wiadomość

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1132 507

    Wysłany: 21 maja 2023, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Różnice wynikają z metody pomiaru, sprzętu ☺️ każde labo będzie miało inne normy ☺️ ale jak coś jest ze znakiem < to zawsze oznacza brak ciąży. Dopiero jeśli to byłby wynik 2.3 oznaczałoby startującą betę choć wtedy normy w labie są że ciąża jest od >5 czyli wartości 5 i w górę. Ale wiadomo beta startuje od 0 więc jeśli nie ma znaku mniejszości można się spodziewać że następny pomiar bhcg będzie powyżej 5 ☺️

    Czyli bez sensu sprawdzać jutro ?
    12 dpo Brdzie

  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 21 maja 2023, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee u ciebie jeszcze nawet nie musiało dojść do zagnieżdżenia w sumie także szanse dalej są

  • Joan31 Autorytet
    Postów: 519 360

    Wysłany: 21 maja 2023, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    A mierzysz w pochwie ?
    Nie jakos to nie dla mnie. Normalnie mierze temperaturę dlatego nie jest to jakoś wiarygodnie bardzo . Ale jak bymlam w ciąży to mierząc normalnie nie było wątpliwości bo miałam zawsze 37-37.5 wiedziałam że coś jest na rzeczy.

    preg.png
    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7593 9959

    Wysłany: 21 maja 2023, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Czyli bez sensu sprawdzać jutro ?
    12 dpo Brdzie
    Jak masz kasę i Ci nie szkoda żył na chodzenie na betę to możesz sprawdzać. Mi by było szkoda ☺️ jak wyjdzie pozytywny test to wtedy betę. A jak nie chcesz sikać to chodź tylko raz np dzień przed spodziewaną miesiączką

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Joan31 Autorytet
    Postów: 519 360

    Wysłany: 22 maja 2023, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam dzisiaj bol typowo okresowy miałam zrobić test dzisiaj ale odpuściłam bo już czuję że zaraz dostanę😔 Przynajmniej się upewniłam że kompletnie nie ma co zwracać uwagi na objawy bo o niczym nie swiadcza. Chociaż pewnie w kolejnym cyklu znowu coś tam się będę doszukiwać ale mam nadzieję że już bardziej na luzie.

    preg.png
    age.png
  • KwiatKlau Koleżanka
    Postów: 32 10

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Mam do Was spraw, bo sama już nie wiem co robić :/

    10.06 miałam coś jakby plamienie implementacyjne, krople na bieliźnie - już wtedy @ spóźniał się 3 dni.
    Wczoraj zrobiłam test - wynik negatywny, a dzisiaj @ spóźnia się już 6 dni.

    Mam jakieś objawy (mdłości, powiększone i tkliwe piersi), ale są to u mnie również oznaki PMS.

    Czy zrobiłam test za wcześnie?

    1 Lamette
    2 Lamette + ovitrelle + utrogestan
  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1229 1332

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KwiatKlau wrote:
    Cześć,
    Mam do Was spraw, bo sama już nie wiem co robić :/

    10.06 miałam coś jakby plamienie implementacyjne, krople na bieliźnie - już wtedy @ spóźniał się 3 dni.
    Wczoraj zrobiłam test - wynik negatywny, a dzisiaj @ spóźnia się już 6 dni.

    Mam jakieś objawy (mdłości, powiększone i tkliwe piersi), ale są to u mnie również oznaki PMS.

    Czy zrobiłam test za wcześnie?

    Cześć ☺️
    Robiłaś test w dniu spodziewanej miesiączki, więc nie jest za wcześnie, jednak zdarzały się osoby, którym najpierw wyszła beta, a dopiero później testy. Zawsze możesz zrobić betę aby upewnić się co do ciąży, a pamiętaj, że spóźnianie się okresu kilka dni należy skonsultować z ginekologiem.

    KwiatKlau lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸
    Czekamy na Synka! 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io

    On: ZZSK


    preg.png
‹‹ 1200 1201 1202 1203 1204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ